Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Μεγάλε χύστη poutanoleon δεν ήρθα να σας μιλήσω…αντίθετος εσείς μιλάγατε για εμένα για 14 ολόκληρες σελίδες και τώρα που ακούγεται η φωνή μου σας ενοχλεί…αυτό είναι κιναιδοφιλιστικές και κιναιδόφιλες συμπεριφορες, ελπιζω να μην και εσύ ένας από αυτός, τους κοινούς κίναιδους…Σαν μέγας μπουρδελιάρης που είσαι περιμένω να μου πρωτινής εσύ μια  κοπέλα, που να μπορώ να δώσω το 200ευρο και να θεωρούμε μάγκας…αν φυσικά έχεις άποψη για κοπέλες…και δεν είσαι και εσύ ένας κοινός κίναιδος, όπως προανέφερα...
γιωργάκη για 'κίναιδους' και 'κιναιδόφιλες συμπεριφορές' μην ξαναγράψεις για μένα ιντερνετόπληκτε γιατί αν θα βρεθούμε τετ-α-τετ θα κάνεις εσύ τον κίναιδο και γω τον νταβά σου.τώρα για μέγας μπουρδελιάρης δεν είμαι αλλά δεν δίνω 200άρες και 300άρες σε πουτάνες των μπουρδέλων και των στούντιο.αν θες να έχεις καθαρότερο χώρο απο τα μπουρδέλα του μεταξουργίου λόγω σεντονιών και βρωμιάς πας σε ένα στουντιάκι.εξάλου γι'αυτό και στο μεταξουργίο η ταρίφα είναι 15 και 20 γιούρια λόγω αυτών των 'ντεκόρ'.αν χαλιέσαι με στούντιο πας σε μασατζίδικο.Και επειδή δηλώνεις ότι κατέχεις το χρήμα και θές να το σκορπάς στις πουτάνες και μαγκιά σου ρε φίλε σ'αυτό να ούμε αν είναι να δώσεις 200ευρα και 300ευρα σε πουταναριό δές αυτό εδω εκεί χαλάλι σου ρε παλάμα να τα χώσεις τα φράγκα.στο μεταξουργίο συγκεκριμένα που είναι όλο το αλβαναριό στα μπουρδέλα να ξέρεις ότι έχουν και γκόμενες τις πουτάνες εκεί γιατί εσύ ο ίδιος δήλωσες ότι καψουρεύτηκες και την χριστίνα69.οπότε τσάμπα πιστεύω σκάς τα φράγκα σου και σε κοροϊδεύει η κατερίνα και η κάθε κατερίνα που σε βρίσκει θύμα με την πουτανοκαψουριά σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πρεπει να του δωσουμε το ΟΣΚΑΡ ΜΑΛΑΚΙΑς το αξιζει!!!!εγω παντος δεν το πιστευω νομιζω οτι κανετε πλακα.δεν μπορει να υπαρχει ανθρωπος που να εδωσε σε πατσαβουρα του μεταξουργιου 200 ΕΥΡΩ!!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μήπως το κουράσατε το θέμα;    :headbang: :headbang: :headbang:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
πρεπει να του δωσουμε το ΟΣΚΑΡ ΜΑΛΑΚΙΑς το αξιζει!!!!εγω παντος δεν το πιστευω νομιζω οτι κανετε πλακα.δεν μπορει να υπαρχει ανθρωπος που να εδωσε σε πατσαβουρα του μεταξουργιου 200 ΕΥΡΩ!!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!
και όμως Ρωσοάρχοντα η τραγική αλήθεια είναι αυτή που έχεις διαβάσει.όπως και το άλλο το βλήμα έδωσε 300 γιούρια σε πουτάνα των στούντιο και μετά κλαιγότανε που τον κόλησε 'παράσημο' γιατί του έκανε ακάπωτες υπηρεσίες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
γιωργάκη για 'κίναιδους' και 'κιναιδόφιλες συμπεριφορές' μην ξαναγράψεις για μένα ιντερνετόπληκτε γιατί αν θα βρεθούμε τετ-α-τετ θα κάνεις εσύ τον κίναιδο και γω τον νταβά σου.τώρα για μέγας μπουρδελιάρης δεν είμαι αλλά δεν δίνω 200άρες και 300άρες σε πουτάνες των μπουρδέλων και των στούντιο.αν θες να έχεις καθαρότερο χώρο απο τα μπουρδέλα του μεταξουργίου λόγω σεντονιών και βρωμιάς πας σε ένα στουντιάκι.εξάλου γι'αυτό και στο μεταξουργίο η ταρίφα είναι 15 και 20 γιούρια λόγω αυτών των 'ντεκόρ'.αν χαλιέσαι με στούντιο πας σε μασατζίδικο.Και επειδή δηλώνεις ότι κατέχεις το χρήμα και θές να το σκορπάς στις πουτάνες και μαγκιά σου ρε φίλε σ'αυτό να ούμε αν είναι να δώσεις 200ευρα και 300ευρα σε πουταναριό δές αυτό εδω εκεί χαλάλι σου ρε παλάμα να τα χώσεις τα φράγκα.στο μεταξουργίο συγκεκριμένα που είναι όλο το αλβαναριό στα μπουρδέλα να ξέρεις ότι έχουν και γκόμενες τις πουτάνες εκεί γιατί εσύ ο ίδιος δήλωσες ότι καψουρεύτηκες και την χριστίνα69.οπότε τσάμπα πιστεύω σκάς τα φράγκα σου και σε κοροϊδεύει η κατερίνα και η κάθε κατερίνα που σε βρίσκει θύμα με την πουτανοκαψουριά σου.
συμφωνω!!!!!και Γιωργο33.θα σου δωσω μια συμβουλη η πουτανα γουσταρει τον εξυπνο που διαφερει απο το κοπαδι που τη γαμαει καθε μερα και οχι το μαλακα και τον καψουρη!ακομα και αν εισαι καψουρης μαζι της παιξτο λιγο αδιαφορος αν θες να την βγαλεις και γκομενα.δυστηχως κατι τετοιοι σαν εσενα καταστρεψανε την Ελλαδα και τα Βαλκανια!εγω εχω μεινει εκπληκτος με την συμπαιριφορα των Ρωσσιδων(και ειδηκα απο την πρωιν Σοβιετικη Ενωση)στην Ελλαδα!!!ενω στη Ρωσσια μας κυνηγανε!ειδηκα κατι Μολδαβες και Ουκρανες που ειναι σα λαθρομεταναστριες!στην Ελλαδα το παιζουνε λες και ειναι πριγγηπισες!!!!δεν καταλαβενα το γιατι?αλλα τωρα που διαβασα το κατορθωμα σου  καταλαβα!!!!!!!!ΕΛΕΟς!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
και όμως Ρωσοάρχοντα η τραγική αλήθεια είναι αυτή που έχεις διαβάσει.όπως και το άλλο το βλήμα έδωσε 300 γιούρια σε πουτάνα των στούντιο και μετά κλαιγότανε που τον κόλησε 'παράσημο' γιατί του έκανε ακάπωτες υπηρεσίες.
καλο 300 ΕΥΡΩ για να κολισει!!!!εγω τουλαχιστον οσες φορες κολαγα κολαγα τσαμπα και οχι απο πουτανες!οι πουτανες τελικα προσεχουνε και εχουνε τις λιγοτερες αρρωστιες!καλα κανανε οι αρχαιοι Σπαρτιατες και κατι τετοιους τους πεταγανε στον ΚΑΙΑΔΑ!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπορω να ρωτησω ποιο ειναι το θεμα του θρεντ? γιατι αποκλειεται να διαβασω 18 σελιδες για αυτον τον τιτλο....
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Διαφωνω με τον Γιωργο και αυτα που κανει με τις πουτανες του Μεταξουργειου. Οι πιο εμπειροι λενε οτι χαλαει την πιατσα . Συμφωνω. Χαλαει την πιατσα. Αλλα ρε παιδια να ανοιχτει τοπικ με τιτλο 'Βρειστε ελευθερα ενα μελος' , ξερω γω , δεν ειναι σωστο.  :-
 

Επισκέπτης
Διαφωνω με τον Γιωργο και αυτα που κανει με τις πουτανες του Μεταξουργειου. Οι πιο εμπειροι λενε οτι χαλαει την πιατσα . Συμφωνω. Χαλαει την πιατσα. Αλλα ρε παιδια να ανοιχτει τοπικ με τιτλο 'Βρειστε ελευθερα ενα μελος' , ξερω γω , δεν ειναι σωστο.  :-

εαν κ η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι τα κρουσματα τετοιου ειδους ειναι πολυ λιγα επομενως δυσκολα χαλαει η πιατσα να θυμισω ακομα οτι κ η πιατσα χαλαει οταν υπαρχουν ανθρωποι που δινουν 10-20 ευρω για να κατσει μια γκομενα απανω στη πουτσα του την οποια αυτη μουναρα θα επρεπε να την ειχαν στο μπουρδελο κ οχι να εχει γεμισει ο τοπος στα μπουρδελα απο πατσαβουρες που μας εχουν κανει να τις περναμε για μουναρες
 

Επισκέπτης
η απο αλλους που δινουν 50 ευρω για να τους την παιζουν.κ απ αυτους χαλαει η πιατσα.........
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εμενα του καψερου θα μου απανησει κανεις η να παρω παλι γραψαρχιδινι?
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
γαμάτο θρεντάκι που ρίχνουμε πολύ γέλιο με τέτοιους τύπους.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom