Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
βλέπω πως δε σέβεσαι τα γούστα/φετίχ του καθένα, που όλο και κάποιο έχουμε όλοι μας και ειρωνεύεσαι...

έτσι σου απαντώ ;)

μπα μεγαλε πολυ εξω εισαι προσωπικα το δικο σου φετιχ μ αρεσει πολυ αλλα το να δινω 500 ευρω για να με μαστιγωνουν  το θεωρω  :jerking:. τουλαχιστον εαν ειχα τετοιο φετιχ εξω στο δρομο να εβγαινα κ να ελεγα στον οποιοδηποτε να με μαστιγωσει τοσα προβληματα που εχει ο κοσμος μιλιουνια θα ερχοντουσαν
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Διαβάζοντας ως άσχετος 20 σελίδες από αυτό το ακατανόητο θρεντ θα έλεγα ότι ο τίτλος του δε σε κατατοπίζει ( όπως εμένα που δεν ξέρω και δεν καταλαβα τίποτα ). Ένας καλός τίτλος του θα ήταν " Τα κόμπλεξ 20 μελών ", " Πέσιμο ηλιθίων ", " Περι ορέξεως θα φας αυτό που θα σου πω".
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
φίλε μου, τα δικά μου φετίχ είναι τα ψηλοτάκουνα, τα γυαλιά και τα μεγάλα βυζιά :dancing: :dancing:

το θέμα είναι με αυτά τα φετίχ και άλλα τέτοιου είδους φετίχ, πως κάποιες "mistress", "dom" και λοιπές κυρίες, την έχουν δει τη φάση και αναγκαστικά κάποιοι που δεν έχου την ευκαιρία να το πραγματοποιήσουν, πηγαίνουν σε αυτές ;)

αλλά είπαμε... γούστα είναι  ;)

κάποιοι τα θεωρούν κάπως κλπ...

προσωπική άποψη βέβαια!!

ελπίζω να κατάλαβες τι θέλω να πω... φιλικά πάντα ;):)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλύτερα Yorgos.

(Λέτε ΚΑΙ αυτά να είναι κλωνοnicknames δικά μου? Τελικά δεν μπορώ να κρυφτώ με τίποτα.)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
φίλε μου, τα δικά μου φετίχ είναι τα ψηλοτάκουνα, τα γυαλιά και τα μεγάλα βυζιά :dancing: :dancing:

το θέμα είναι με αυτά τα φετίχ και άλλα τέτοιου είδους φετίχ, πως κάποιες "mistress", "dom" και λοιπές κυρίες, την έχουν δει τη φάση και αναγκαστικά κάποιοι που δεν έχου την ευκαιρία να το πραγματοποιήσουν, πηγαίνουν σε αυτές ;)

αλλά είπαμε... γούστα είναι  ;)

κάποιοι τα θεωρούν κάπως κλπ...

προσωπική άποψη βέβαια!!

ελπίζω να κατάλαβες τι θέλω να πω... φιλικά πάντα ;):)
1000 αυτα παρα Γιωργος!!!!αυτα ειναι λογικες φαντασιωσεις.και μενα μου αρεσει να με κατουρανε οι γκομενες!!!η πλακα ειναι οτι το 70% γουσταρει αλλα ντρεπεται να το πει!!!!!μου αρεσει να τους βαζω λουρακι και να της πηγαινω βολτα στο διαμερισμα σα σκυλακια!!!σε αυτο διαφερουμε οι Ελληνες στις φαντασιωσεις γι αυτο ειμαστε και οι πρωτοι γαμιαδες στον κοσμο!!!!!!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Τους κανεις κι εμβολια; :o :o :o ( πλακίτσα )
 

Επισκέπτης
1000 αυτα παρα Γιωργος!!!!αυτα ειναι λογικες φαντασιωσεις.και μενα μου αρεσει να με κατουρανε οι γκομενες!!!η πλακα ειναι οτι το 70% γουσταρει αλλα ντρεπεται να το πει!!!!!μου αρεσει να τους βαζω λουρακι και να της πηγαινω βολτα στο διαμερισμα σα σκυλακια!!!σε αυτο διαφερουμε οι Ελληνες στις φαντασιωσεις γι αυτο ειμαστε και οι πρωτοι γαμιαδες στον κοσμο!!!!!!

καλα οταν λεω η  :jerking: :jerking: παει συννεφο οι αλλοι μου λενε για ψυχιατρους...
 

Επισκέπτης
1000 αυτα παρα Γιωργος!!!!αυτα ειναι λογικες φαντασιωσεις.[size=15pt]και μενα μου αρεσει να με κατουρανε οι γκομενες!!![/size]η πλακα ειναι οτι το 70% γουσταρει αλλα ντρεπεται να το πει!!!!!μου αρεσει να τους βαζω λουρακι και να της πηγαινω βολτα στο διαμερισμα σα σκυλακια!!!σε αυτο διαφερουμε οι Ελληνες στις φαντασιωσεις γι αυτο ειμαστε και οι πρωτοι γαμιαδες στον κοσμο!!!!!!
για ελα..και μαλιστα τρεχωντας..
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Η λέξη φαντασιωση με τη λεξη λογική δεν μπορουν να σταθουν μαζί. Η κοινωνια δεν ειναι ετοιμη για αυτες, ενώ δεν ειμαι σιγουρος αν θα πρεπει όλες ή όχι να πραγματοποιουνται. Τα μυαλά των ανθρωπων ειναι ωκεανοί από φανατσιώσει. Κι ο καθενας να κάνει ό,τι γουσταρει από αυτες. Αρκει να μην ενοχλει κανεναν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
φυλε ποδολαγνε και τα ποδια τους φιλαω!ακομα και αυτες που γαργαλιουνται τους αρεσει!!!το 90%απο της γκομενες τραιλενονται.αν θες να κανεις τη γκομενα να τρεχει απο πισω σου εκτος απο το καλο γλυφομουνι πρεπει να της φυλισεις και τα ποδια!!!!!ΕΧΕΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ 200 ΕΥΡΩ που εδωσες φιλε Γιωργο!!!!!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
επειδή ΔΕΝ μπορείς ή ΔΕΝ θέλεις να καταλάβεις αυτά τα φετίχ, σου φαίνονται μαλακία... ε, άποψή σου, λάθος κατ' εμέ!!
Έτσι είναι. Δεν είναι σωστό να θεωρούμε παθολογία ό,τι δεν καταλαβαινουμε. Καμια λογικη στο σεξ! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Η λέξη φαντασιωση με τη λεξη λογική δεν μπορουν να σταθουν μαζί. Η κοινωνια δεν ειναι ετοιμη για αυτες, ενώ δεν ειμαι σιγουρος αν θα πρεπει όλες ή όχι να πραγματοποιουνται. Τα μυαλά των ανθρωπων ειναι ωκεανοί από φανατσιώσει. Κι ο καθενας να κάνει ό,τι γουσταρει από αυτες. Αρκει να μην ενοχλει κανεναν.
τα μυαλα των Ελληνων ΤΗς ΑΡΙΑς ΦΥΛΗς!!!ειναι ωκεανοι απο φαντασιωση.αυτο και ημαστε οι πρωτοι γαμιαδες σε ολη τη γη!αυτο το ερωτημα το εψαξα πολυ?γιατι οι Ελληνες ειμαστε ανωτεροι απο τους Ιταλους και τους Ισπανους?ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΩΜΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ που αυτοι δεν την εχουνε!!!!αν ο Γιωργος ηθελε πραγματικα να κανει την πουτανα να τον σεβετε επρεπε να της κανει κατι ανωμαλο κατι διαφορετικο που δεν της κανουν οι αλλοι 30 η 40 που τη γαμανε καθε μερα!!!!με αυτη τη μαλακια με τα 200 ευρω!!!τον πηρε για μαλακα!!!!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
τα μυαλα των Ελληνων ΤΗς ΑΡΙΑς ΦΥΛΗς!!!ειναι ωκεανοι απο φαντασιωση.αυτο και ημαστε οι πρωτοι γαμιαδες σε ολη τη γη!αυτο το ερωτημα το εψαξα πολυ?γιατι οι Ελληνες ειμαστε ανωτεροι απο τους Ιταλους και τους Ισπανους?ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΩΜΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ που αυτοι δεν την εχουνε!!!!αν ο Γιωργος ηθελε πραγματικα να κανει την πουτανα να τον σεβετε επρεπε να της κανει κατι ανωμαλο κατι διαφορετικο που δεν της κανουν οι αλλοι 30 η 40 που τη γαμανε καθε μερα!!!!με αυτη τη μαλακια με τα 200 ευρω!!!τον πηρε για μαλακα!!!!
:think: :think:  :think: :think: :think: :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
επειδή ΔΕΝ μπορείς ή ΔΕΝ θέλεις να καταλάβεις αυτά τα φετίχ, σου φαίνονται μαλακία... ε, άποψή σου, λάθος κατ' εμέ!!
αστον ακομα καλητερα.οι γκομενες παντος προτιμανε εμας τους ανωμαλους!!!!και οχι τους κρυοκωλους καιτους Γιωργους!!!!
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
τα μυαλα των Ελληνων ΤΗς ΑΡΙΑς ΦΥΛΗς!!!ειναι ωκεανοι απο φαντασιωση.αυτο και ημαστε οι πρωτοι γαμιαδες σε ολη τη γη!αυτο το ερωτημα το εψαξα πολυ?γιατι οι Ελληνες ειμαστε ανωτεροι απο τους Ιταλους και τους Ισπανους?ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΩΜΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ που αυτοι δεν την εχουνε!!!!αν ο Γιωργος ηθελε πραγματικα να κανει την πουτανα να τον σεβετε επρεπε να της κανει κατι ανωμαλο κατι διαφορετικο που δεν της κανουν οι αλλοι 30 η 40 που τη γαμανε καθε μερα!!!!με αυτη τη μαλακια με τα 200 ευρω!!!τον πηρε για μαλακα!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελιωσα λεμε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
επειδή ΔΕΝ μπορείς ή ΔΕΝ θέλεις να καταλάβεις αυτά τα φετίχ, σου φαίνονται μαλακία... ε, άποψή σου, λάθος κατ' εμέ!!

συγνωμη ειμαι εγω ανωμαλος επειδη χεζω κ κατουραω την γκομενα.γιατι εγω περα απο  :jerking: το θεωρω κ αρρωστο.κ να σου πω κατι δεν θελω να ακουσω τιποτα αηδιαζω  κ μονο που τα ακουω κ σιχενομαι αυτους που τα γουσταρουν.μαγκια σας με χαρα σας να τα χαιρεσται κ να τα κανετε εμενα εαν μου ελεγε καποια τετοιο πραγμα το λιγοτερο που θα εκανα ειναι να την φτυσω κ αυτο ειναι βιτσιο?μπουυυυυυυυυυυχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
εδω κολλαει η φραση αυτος κοιματε κ η τυχη του δουλευει.μπουυυυυυχαχαχαχαχαχα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom