Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εμενα παντος το χεσιμο δεν μου αρεσει αλλα αναγκαστηκα να το υποστω!!ειχα μια γκομενα αντιεισαγγελεα!!!που τραιλενοτανε να με χεζει στο στηθος και να μου τα πασαλιβει!!!δεν μου αρεσε!!!αλλα τι να κανω.4 φορες το ανεχτηκα.δωρο των Γεννεθλιων,της το νεο ετος,τη μερα της εισαγγελιας,και την εργατικη πρωτομαγια.ηθελε να με χεσει και στις 9 Μαιου αλλα της εριξα ιμοντιουμ και δεν μπορουσε να χεσει!!!με εβαλε ομως οδηγο της και επερνα 200 ευρω το μηνα για ενα χρονο χωρις να κανω τιποτα γιατι αυτη οδηγουσε μονη της το αμαξι.και ειχα και ταυτοτητα της εισαγγελειας για ενα χρονο που τη συναντουσα.μια φορα μαλιστα της εριξα imodium στο φαι για να μην μπορει να με χεσει.1000 φορες να με χεζουνε παντος παρα να ειμαι Γιωργος!!!!
Δεν έχεις και άδικο....άντε να είχε φάει και μπρόκολο με φασολάδα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Το ότι ήταν κόρη εισαγγελέα αληθεια κάνει το σκατό της πιο ωραιο ή βρισκομαστε σε μια αποκαλυψη;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μπα μεγαλε χιλιες φορες γιωργος παρα να καθομαι να με χεζουν για να περνω 200 ευρω το μηνα(υο θεωρω εκτος απο μεγαλη ξεφτιλα κ πουλημα)τωρΑ αυτη ειναι η αποψη μου κ δεν ειμαι κανενας εγω για να σε κρινω.ο καθενας κανει οτι θεωρει αυτος σωστο αλλα οπως ξεπουλιουνται οι πουτανες για 20  ευρω να την γαμαει ο καθενας εγω το θεωρω ξεφτιλα να καθομααι να με χεσουν για να παρω 200 ευρω το μηνα
ναι αλλα εκανα και αλλες βρωμοδουλειες που δεν γραφονται στο σαιτ ουτε λεγονται γιατι θα με κυνηγαει ο Σανιδας της Ρωσσιας!!!!!και δεν καθομουνα μονο για 200 ευρω!!!τα κονομισα με αυτηνα!αν σκεφτεις οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!καλα εκανα!!!!!
 

Επισκέπτης
ναι αλλα εκανα και αλλες βρωμοδουλειες που δεν γραφονται στο σαιτ ουτε λεγονται γιατι θα με κυνηγαει ο Σανιδας της Ρωσσιας!!!!!και δεν καθομουνα μονο για 200 ευρω!!!τα κονομισα με αυτηνα!αν σκεφτεις οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!καλα εκανα!!!!!


δηλαδη εαν σου ελεγα εγω κ χωρις παρεξηγηση επειδη ειμαι ανωμαλαρα κ λεφτου να σε γαμησω απο τον κωλο για να οικονομισεις θα το εκανες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δηλαδη εαν σου ελεγα εγω κ χωρις παρεξηγηση επειδη ειμαι ανωμαλαρα κ λεφτου να σε γαμησω απο τον κωλο για να οικονομισεις θα το εκανες?
με ενα ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΕΥΡΩ και πανω το συζηταμε!γιατι εσυ με αυτα τα λεφτα δεν θα καθοσουνα να φας ενα πουτσο?
 

Επισκέπτης
με ενα ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΕΥΡΩ και πανω το συζηταμε!γιατι εσυ με αυτα τα λεφτα δεν θα καθοσουνα να φας ενα πουτσο?

τετιους καυλιαρηδες αντρες γουσταρω που πανω απο ολα στη ζωη τους βαζουν τα λεφτα κ ας του την κανουν την σουφρα χωνι ετσι γι αυτο μ αρεσει  η αντριλα που βγαζεις απο μεσα σου κ τωρα θελω να σε δω παιδαρα μου.............
 

Επισκέπτης
παντως τη μια φορα με ενα εκατομμυριο ευρω τι ενα εκατομυριο φορες με 100 ευρω τα ιδια κ περισσοτερα βγαινουν
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τετιους καυλιαρηδες αντρες γουσταρω που πανω απο ολα στη ζωη τους βαζουν τα λεφτα κ ας του την κανουν την σουφρα χωνι ετσι γι αυτο μ αρεσει  η αντριλα που βγαζεις απο μεσα σου κ τωρα θελω να σε δω παιδαρα μου.............
τι να σου πω αν εισαι ετοιμος να δωσεις περισσοτερα απο 1 εκατομυριο ευρω για το βρωμερο μου κωλο εισαι χειροτερος απο το Γιωργο!αυτος τουλαχιστον εδωσε 200 ευρω και γαμισε μουνι!!!!!
 

Επισκέπτης
τι να σου πω αν εισαι ετοιμος να δωσεις περισσοτερα απο 1 εκατομυριο ευρω για το βρωμερο μου κωλο εισαι χειροτερος απο το Γιωργο!αυτος τουλαχιστον εδωσε 200 ευρω και γαμισε μουνι!!!!!

αυτο λεω κ εγω μεγαλε αυτος γαμησε μουνι δεν καθησαι να τον χεσουν εσυ ειπες καλυτερα να με χεσουν παρα να γαμησω μουνι με 200ευρω.γι αυτο γουσταρω τετους αντρες σαν εσενα που γνωριζουν καλα τι εστι μουνι κ τι εστι ζωη γιατι εγω τοσα χρονια με τη χουφτα δεν εχω τετοιες εμπειριες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
αυτο λεω κ εγω μεγαλε αυτος γαμησε μουνι δεν καθησαι να τον χεσουν εσυ ειπες καλυτερα να με χεσουν παρα να γαμησω μουνι με 200ευρω.γι αυτο γουσταρω τετους αντρες σαν εσενα που γνωριζουν καλα τι εστι μουνι κ τι εστι ζωη γιατι εγω τοσα χρονια με τη χουφτα δεν εχω τετοιες εμπειριες
εγω παντος με το χεσιμο τα κονομισα!θα σου απαντισω με μια φραση που εγινε ρητο:ειχα μια γκομενα Κορεατισα και ακομα τη συνανταω και βγαινουμε.πουτανα στο επαγγελμα τωρα μενει με ενα γκομενο ενας(Γιωργος)ο Μπορια Γεωργιανος μου ειπε σε μια φαση:ΠΩς ΑΦΗΝΕΙς ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΟΥ ΓΚΟΜΕΝΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ?του απαντησα:και τι να κανω?μου ειπε:ΝΑ ΤΗΝ ΤΑ'Ι'ΖΕΙς ΕΣΥ!!!και η απαντηση μου που εγινε ρητο:ΕΣΕΙς ΟΙ ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΙ ΤΗς ΤΑ'Ι'ΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΟΙ ΕΛΛΗΝΕς ΤΗς ΓΑΜΑΜΕ!!!ετσι ειναι η ζωη εχει θυματα Γιωργους και θυτες!!!!!
 

Επισκέπτης
αφεντικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!panosboss!!!το θρεντ να γινει ΑΜΕΣΑ stick!!!το 10% των πενυματικων δικαιωματων να δωθει στον GIORGOS33 & το υπολοιπο 90% να χορηγηθει στα μελη υπο μορφη θεραπειας..ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..Δεν παιζομαστε λεμε..
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Τριχες θρεντ. Ουτε δεκαχρονα δεν εχουν τετοια συμπεριφορα.
 

Επισκέπτης
εγω παντος με το χεσιμο τα κονομισα!θα σου απαντισω με μια φραση που εγινε ρητο:ειχα μια γκομενα Κορεατισα και ακομα τη συνανταω και βγαινουμε.πουτανα στο επαγγελμα τωρα μενει με ενα γκομενο ενας(Γιωργος)ο Μπορια Γεωργιανος μου ειπε σε μια φαση:ΠΩς ΑΦΗΝΕΙς ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΟΥ ΓΚΟΜΕΝΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ?του απαντησα:και τι να κανω?μου ειπε:ΝΑ ΤΗΝ ΤΑ'Ι'ΖΕΙς ΕΣΥ!!!και η απαντηση μου που εγινε ρητο:ΕΣΕΙς ΟΙ ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΙ ΤΗς ΤΑ'Ι'ΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΟΙ ΕΛΛΗΝΕς ΤΗς ΓΑΜΑΜΕ!!!ετσι ειναι η ζωη εχει θυματα Γιωργους και θυτες!!!!!

μωρε εχε χαρει που το ενα εκατομμυριο ευρω δεν το εχω για πεταμα αλλιως πολυ θα γουσταρα να γαμησω ενα αντρα (μπουυυυυυυυυαχαχααχαχα)σα ν κ εσενα κ θα εβλεπες μετα πιος ειναι ελληνας κ πιος γαμαει πιον κ πιος ταιζει πιον
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μωρε εχε χαρει που το ενα εκατομμυριο ευρω δεν το εχω για πεταμα αλλιως πολυ θα γουσταρα να γαμησω ενα αντρα (μπουυυυυυυυυαχαχααχαχα)σα ν κ εσενα κ θα εβλεπες μετα πιος ειναι ελληνας κ πιος γαμαει πιον κ πιος ταιζει πιον
εμενα δεν μου αρεσει να με γαμανε γι αυτο και καθομαι μονο με αυτα τα λεφτα!εσυ με 1 εκατομυριο και παραπανω αν χροιαζοτανε δεν θα καθοσουνα να σε γαμισουνε μια φορα?
 

Επισκέπτης
εμενα δεν μου αρεσει να με γαμανε γι αυτο και καθομαι μονο με αυτα τα λεφτα!εσυ με 1 εκατομυριο και παραπανω αν χροιαζοτανε δεν θα καθοσουνα να σε γαμισουνε μια φορα?

μπα εκτος οτι δεν εχω αναγκη τα λεφτα εμενα το μονο που μου αρεσει ειναι να γαμαω πουστηδες που νομιζουν οτι ειναι αντρες(κ δεν το λεω προσωπικα)μπουυυυυυυυυυυυυχαχαχαχαχαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ουτε εγω εχω αναγκη απο λεφτα.και να γαμαω πουστηδες δεν μου αρεσει.αν μου αρεσαν οι πουστιδες δεν θα ημουνα 15 χρονια πορνομεταναστης στη Ρωσσια αλλα θα ζουσα στην Αιγυπτο στη Συρια η στη Σαουδικη Αραβια.το ποιος ειναι ανωμαλος φανηκε.γαμα αντρες αφου σου αρεσουνε εγω παντος προτιμαω τα μουνακια!!!!!καλη η παρεα σας και επικοδομοιτικη η συζητηση αλλα θα με συγχωρειται αλλα πρεπει να παω ντισκο να καμακωσω!!!!εδω θα μαστε δε χανομαστε και αυριο μερα ειναι να διαξιφιστουμε και να πουμε τις αποψεις μας
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
ουτε εγω εχω αναγκη απο λεφτα.και να γαμαω πουστηδες δεν μου αρεσει.αν μου αρεσαν οι πουστιδες δεν θα ημουνα 15 χρονια πορνομεταναστης στη Ρωσσια αλλα θα ζουσα στην Αιγυπτο στη Συρια η στη Σαουδικη Αραβια.το ποιος ειναι ανωμαλος φανηκε.γαμα αντρες αφου σου αρεσουνε εγω παντος προτιμαω τα μουνακια!!!!!καλη η παρεα σας και επικοδομοιτικη η συζητηση αλλα θα με συγχωρειται αλλα πρεπει να παω ντισκο να καμακωσω!!!!εδω θα μαστε δε χανομαστε και αυριο μερα ειναι να διαξιφιστουμε και να πουμε τις αποψεις μας
Λεφτα πως εχεις στο πορτοφολι σου ρε αρχηγε για να πας στη ντισκο αφου δεν εχεις δουλεψει ποτε σου;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom