Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λεφτα πως εχεις στο πορτοφολι σου ρε αρχηγε για να πας στη ντισκο αφου δεν εχεις δουλεψει ποτε σου;
παιρνω απο τους γονεις μου κανα 1500 ευρω το μηνα.εχω και μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει ενα παιδι πριν σχεδον 14 χρονια ολο και κατι μου στελνει και μου στελνει και η Πωλονεζα γυναικα μου απο τον Καναδα κανα 500αρικο το μηνα.εχω και 3 διαμερισματα.και ζω και στον παραδισο!το 2010 λενε οτι στη Ρωσσια θα εχει 4 γυναικες για καθε αντρα!!!!και αν βαριεμε στο Σανκτ Πετερμπουργκ πηγαινω και πορνοεκδρομες στην επαρχια!!!που εχει περισσοτερο μουνι!!!
 

Επισκέπτης
παιρνω απο τους γονεις μου κανα 1500 ευρω το μηνα.εχω και μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει ενα παιδι πριν σχεδον 14 χρονια ολο και κατι μου στελνει και μου στελνει και η Πωλονεζα γυναικα μου απο τον Καναδα κανα 500αρικο το μηνα.εχω και 3 διαμερισματα.και ζω και στον παραδισο!το 2010 λενε οτι στη Ρωσσια θα εχει 4 γυναικες για καθε αντρα!!!!και αν βαριεμε στο Σανκτ Πετερμπουργκ πηγαινω και πορνοεκδρομες στην επαρχια!!!που εχει περισσοτερο μουνι!!!
αυτα που θα πω ειναι η προσωπικη μου αποψη και τιποτα παραπανω!!
1)εσυ πρεπει να στελνεις λεφτα στους γονεις σου και οχι το αντιθετο!καιρος να ξεκουραζονται και οι δικοι μας!
2)εχεις παιδι με μια γυναικα επομενως εσυ εισαι υπευθυνος να μην του λειψει τιποτα!εκτος αν το εκανες εμπορικη συναλλαγη και αυτο δεν σε τιμαει καθολου σαν ανθρωπο!
3)ο αντρας που φοραει παντελονια κοβει το σβερκο του,κανει οσες δουλειες χρειαστει αλλα δεν τον χαρτζηλικωνει καμια και κανενας!και παντα αναλαμβανει τις ευθυνες του!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
παιρνω απο τους γονεις μου κανα 1500 ευρω το μηνα.εχω και μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει ενα παιδι πριν σχεδον 14 χρονια ολο και κατι μου στελνει και μου στελνει και η Πωλονεζα γυναικα μου απο τον Καναδα κανα 500αρικο το μηνα.εχω και 3 διαμερισματα.και ζω και στον παραδισο!το 2010 λενε οτι στη Ρωσσια θα εχει 4 γυναικες για καθε αντρα!!!!και αν βαριεμε στο Σανκτ Πετερμπουργκ πηγαινω και πορνοεκδρομες στην επαρχια!!!που εχει περισσοτερο μουνι!!!
Και γαμώ τους άντρες είσαι μεγάλε!      :jerking: :jerking: :jerking:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε Δημητράκη... πόσο χρονών έκανες το παιδί;;;
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
πω ρε πουστη μου διαβασα τα περι χεσιματος και την συνεχεια της κουβεντας...μ επιασε τρελο γελιο και τρομερο το εμοτιον του πλεζουρ με την γροθια απ τον υπολογιστη...
ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
οσα κουλα εχω διαβασει απ τον δημητρακι εδω μεσα δεν τα χω δει ουτε θα τα δω στο σινεμα ποτε.....
δεν εχω πιστεψει λεξη απ την πρωτη φορα που σιαβασα ποστ του!!!
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
παιρνω απο τους γονεις μου κανα 1500 ευρω το μηνα.εχω και μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει ενα παιδι πριν σχεδον 14 χρονια ολο και κατι μου στελνει και μου στελνει και η Πωλονεζα γυναικα μου απο τον Καναδα κανα 500αρικο το μηνα.εχω και 3 διαμερισματα.και ζω και στον παραδισο!το 2010 λενε οτι στη Ρωσσια θα εχει 4 γυναικες για καθε αντρα!!!!και αν βαριεμε στο Σανκτ Πετερμπουργκ πηγαινω και πορνοεκδρομες στην επαρχια!!!που εχει περισσοτερο μουνι!!!

Μετα απο οοοοολα αυτα για πες μου ξυπνησες???
Η μηπως αλλαξες πλευρο και συνεχιζει το ονειρο? :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ρε Δημητράκη... πόσο χρονών έκανες το παιδί;;;
με την Ουγγαρεζα γεννηθηκε οταν εγινα 20.εχω και ενα αλλο εδω στη Ρωσσια με τη γυναικα μου που θα γινει 12 χρωνων τον Μα'ι'ο.μαλλον θα παω στη γυναικα μου τη δευτερα.αυτες της μερες πεζει ντισκο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με την Ουγγαρεζα γεννηθηκε οταν εγινα 20.εχω και ενα αλλο εδω στη Ρωσσια με τη γυναικα μου που θα γινει 12 χρωνων τον Μα'ι'ο.μαλλον θα παω στη γυναικα μου τη δευτερα.αυτες της μερες πεζει ντισκο.
εγω παντως λεω το καλοκαιρι να παω διακοπες στον αρη !
μπορει να κανω κι ενα περασμα απο τον μπαοκ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μετα απο οοοοολα αυτα για πες μου ξυπνησες???
Η μηπως αλλαξες πλευρο και συνεχιζει το ονειρο? :jerking:
εχω και μαρτηρες!ενας φιλος του Φοιβου απο το σα'ι'τ.που εχει ερθει εδω για μερικους μηνες και σημερα θα παμε ντισκο.και θα ερθει και ο Νεαρχος στο Σανκτ Πετερμπουργκ!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχω και μαρτηρες!ενας φιλος του Φοιβου απο το σα'ι'τ.που εχει ερθει εδω για μερικους μηνες και σημερα θα παμε ντισκο.και θα ερθει και ο Νεαρχος στο Σανκτ Πετερμπουργκ!!!!
..
 

Συνημμένα

  • pinoki.jpg
    pinoki.jpg
    19,8 KB · Εμφανίσεις: 22

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Το thread  κυριολεκτικα γαμαει.  :rockon:
Το αντιστοιχο (Εκ του μηδενος ΨΠΣ)  του assfiller δεν εχει καμια τυχη πλεον.

Αγαπητε αναγνωστη.... βρισκεσαι στην αληθινη φωλια του κουκου.  :boobies:
 

Επισκέπτης
φιλε Μορμονε.το αν λεω αληθεια θα το επιβεβαιωση και ο Νεαρχος οταν ερθει στην Αγια Πετρουπολη!!!!τοτε να βγαλεις τα συμπερασματα σου!!!!
φιλε εγω σε πιστευω..θα στειλω τους νοσοκομους να μαζεψουν τον φερομενο ως παππα εντος ολιγων δευτερολεπτων..συνεχισε τις ομορφες διηγησεις σου..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • pinokio.jpg
    pinokio.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 24

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • rp.jpg
    rp.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 26

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
παντος ο φιλος του Φοιβου απο το σα'ι'τ ειναι εδω τον ειδα θα παμε σημερα και ντισκο.θα δει οτι εχω παντου V.I.P καρτες και μπαινω τσαμπα και παντου με ξερουνε.και αν δεν τον πιστεψετε θα ερθει και ο Νεαρχος και θα σας τα πει!!!τωρα αν μετα νομισετε οτι και αυτοι λενε ψεματα τι να πω!!!
 

Επισκέπτης
παντος ο φιλος του Φοιβου απο το σα'ι'τ ειναι εδω τον ειδα θα παμε σημερα και ντισκο.θα δει οτι εχω παντου V.I.P καρτες και μπαινω τσαμπα και παντου με ξερουνε.και αν δεν τον πιστεψετε θα ερθει και ο Νεαρχος και θα σας τα πει!!!τωρα αν μετα νομισετε οτι και αυτοι λενε ψεματα τι να πω!!!
συνεχισε τις ομορφες ιστοριες σου & μην δινεις σημασια στους ζηλιαρηδες ρε φιλε....ειδικα στον φερομενο ως παππα..τι του απαντας???αφου σου λεω οτι πιστευει πως ειναι παππας..με τρελλους καθεσαι & συζητας???
 

Επισκέπτης
παντος ο φιλος του Φοιβου απο το σα'ι'τ ειναι εδω τον ειδα θα παμε σημερα και ντισκο.θα δει οτι εχω παντου V.I.P καρτες και μπαινω τσαμπα και παντου με ξερουνε.και αν δεν τον πιστεψετε θα ερθει και ο Νεαρχος και θα σας τα πει!!!τωρα αν μετα νομισετε οτι και αυτοι λενε ψεματα τι να πω!!!


Ναι και εγώ το επιβεβαιώνω ότι ένας δημητράκης είκοσι εννέα, τελείως ανορθόγραφος και ασύντακτος ρίχνει τα καλύτερα γκομενάκια επειδή γαμάει καλά, και του τα χώνουμε κιόλας γιατί έχει τρομερή - με όλη τη σημασία της λέξεως - προσωπικότητα. Να μην ξεχάσω ότι είναι μετριόφρων, και βαθιά σκεπτόμενος, όπως επίσης ότι δε΄ν είναι προλογίστας και πουλών μούρη.
Μεγάλη προσωπικότητα κάτι σαν τον Τόκο.
να τώρα δα πριν λίγο βγήκα έξω και ρωτούσα τον κόσμο και όλοι τον γνώριζαν, ενώ μου έκαναν και το τραπέζι με αχινούς και καλαμαρομπάρμουνα επειδή τον ανέφερα.
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Διαφωνω με τον Γιωργο και αυτα που κανει με τις πουτανες του Μεταξουργειου. Οι πιο εμπειροι λενε οτι χαλαει την πιατσα . Συμφωνω. Χαλαει την πιατσα. Αλλα ρε παιδια να ανοιχτει τοπικ με τιτλο 'Βρειστε ελευθερα ενα μελος' , ξερω γω , δεν ειναι σωστο.  :-

Συναγωνιστή χαίρομε που λες εδώ την άποψη σου εδώ. Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις το συγκεκριμένο τοπίο το έχω ανοίξει εγώ, για να συνεχιστεί μια συζητήσει που ήδη υπήρχε.
Όλα αυτά τα σχόλια δεν με φοβίζουν…εδώ έχω φτάσει σε πιο οριακές καταστάσεις….καταστάσεις που περνούσε όλοι η ζωή μπροστά από τα μάτια σου… και ήμαστε ακόμα εδώ…

Τώρα αν χαλάω την πιάτσα, θα συμφωνήσω και εγώ και αυτό ήθελα…δεν μου αρέσει να κάνω κοινότυπα πράγματα…το τι έχω όμως κάνει πραγματικά στη συγκεκριμένη περίπτωση, μόνο λίγα άτομα το ξέρουν… και να είσαι σίγουρος ότι δεν είναι από αυτά τα άτομα που φωνασκούν εδώ μέσα…
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom