Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αποκαλυπτω το κρυφο ζευγος pleasure και erinal, για να καταλαβετε γιατι βαλουν εναντιον μου..
 

Συνημμένα

  • Cu.jpg
    Cu.jpg
    24,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • st.gif
    st.gif
    13,9 KB · Εμφανίσεις: 42

Επισκέπτης
Ναι και εγώ το επιβεβαιώνω ότι ένας δημητράκης είκοσι εννέα, τελείως ανορθόγραφος και ασύντακτος ρίχνει τα καλύτερα γκομενάκια επειδή γαμάει καλά, και του τα χώνουμε κιόλας γιατί έχει τρομερή - με όλη τη σημασία της λέξεως - προσωπικότητα. Να μην ξεχάσω ότι είναι μετριόφρων, και βαθιά σκεπτόμενος, όπως επίσης ότι δε΄ν είναι προλογίστας και πουλών μούρη.
Μεγάλη προσωπικότητα κάτι σαν τον Τόκο.
να τώρα δα πριν λίγο βγήκα έξω και ρωτούσα τον κόσμο και όλοι τον γνώριζαν, ενώ μου έκαναν και το τραπέζι με αχινούς και καλαμαρομπάρμουνα επειδή τον ανέφερα.
δεν www.freesmileys.org] [/url]
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
:P
 

Συνημμένα

  • OneCheswickMcmurphyChief.jpg
    OneCheswickMcmurphyChief.jpg
    44,9 KB · Εμφανίσεις: 23

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Συνονόματε...

Πότε έχεις γενέθλια για να ξέρουμε πότε θα γίνει Giorgos34 το nickname.... :rockon:

Δεν το κάνεις Giorgos32+ν καλύτερα?

Αλλά να μου πεις, έτσι δεν θα αυξάνεται και ο αριθμός των μελών, οπότε, άκυρο.

Keep Waliking φίλε, μην μασάς, μπενάκης βγαινάκης λέμεεεε.
 

Επισκέπτης
παντος ο φιλος του Φοιβου απο το σα'ι'τ ειναι εδω τον ειδα θα παμε σημερα και ντισκο.θα δει οτι εχω παντου V.I.P καρτες και μπαινω τσαμπα και παντου με ξερουνε.και αν δεν τον πιστεψετε θα ερθει και ο Νεαρχος και θα σας τα πει!!!τωρα αν μετα νομισετε οτι και αυτοι λενε ψεματα τι να πω!!!

κ ο κατελης οπου παει μπαινει τζαμπα κ ολοι τον ξερουν.μηπως εχεις καμια σχεση? :think:
τωρα δεν χρειαζεται να αποδειξεις τιποτα ουτε φωτογραφια να μας δειξεις με τα μουνια που εχεις γαμησει.κ προσωπικα οπως κ πολλοι απο εδω μεσα ουτε που θα ηθελαν να γαμησουν τα μουνια ετσι οπως τα γαμας εσυ εαν τα γαμας δηλαδη γιατι ο ιδιος ειπες οτι σε χεζουν κ σε κατουρανε...
τωρα οσο αναφορα τα καμακια που λες οτι κανεις

παραθεση απο δημητρακης 29 προς πουτανλεων χθες 17.01(σε σχεση με τη χριστινα69 κ τον γιωργο 33)
θα σου δωσω μια συμβουλη η πουτανα γουσταρει τον εξυπνο που διαφερει απο το κοπαδι που τη γαμαει καθε μερα και οχι το μαλακα και τον καψουρη!ακομα και αν εισαι καψουρης μαζι της παιξτο λιγο αδιαφορος αν θες να την βγαλεις και γκομενα

εαν καμακι θεωρειται να πληρωνεις κ να γαμας ε τοτε εισαι μεγαλο καμακι......μποοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχ   :2funny: :2funny:
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
τα μυαλα των Ελληνων ΤΗς ΑΡΙΑς ΦΥΛΗς!!!ειναι ωκεανοι απο φαντασιωση.αυτο και ημαστε οι πρωτοι γαμιαδες σε ολη τη γη!αυτο το ερωτημα το εψαξα πολυ?γιατι οι Ελληνες ειμαστε ανωτεροι απο τους Ιταλους και τους Ισπανους?ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΩΜΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ που αυτοι δεν την εχουνε!!!!αν ο Γιωργος ηθελε πραγματικα να κανει την πουτανα να τον σεβετε επρεπε να της κανει κατι ανωμαλο κατι διαφορετικο που δεν της κανουν οι αλλοι 30 η 40 που τη γαμανε καθε μερα!!!!με αυτη τη μαλακια με τα 200 ευρω!!!τον πηρε για μαλακα!!!!


Και που ξέρεις ότι δεν έγινε...
που το ξέρεις ότι δεν είμαστε ανωμαλάρες...
 

Επισκέπτης
α και παιδια οταν γαματε πουτανες παιξτε το κ λιγο αδιαφοροι κ θα δειτε αμεσως θα κολλησουν κ θα σας παρακαλανε....
αααααααααααααααααααααααααααααααα
χαχχαχαχαχαχαχααχαχα  :2funny: :2funny:
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Συνονόματε...

Πότε έχεις γενέθλια για να ξέρουμε πότε θα γίνει Giorgos34 το nickname.... :rockon:

Δεν το κάνεις Giorgos32+ν καλύτερα?

Αλλά να μου πεις, έτσι δεν θα αυξάνεται και ο αριθμός των μελών, οπότε, άκυρο.

Keep Waliking φίλε, μην μασάς, μπενάκης βγαινάκης λέμεεεε.

Καλή η σκέψη σου…μπορεί και να γίνει….

Τα γενέθλια μου πέρασαν…όποτε αναμένετε η αλλαγή…είμαι σε κατάσταση προσαρμογής ακόμα….μην μου έρθει και απότομα…
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Το thread  κυριολεκτικα γαμαει.  :rockon:
Το αντιστοιχο (Εκ του μηδενος ΨΠΣ)  του assfiller δεν εχει καμια τυχη πλεον.

Αγαπητε αναγνωστη.... βρισκεσαι στην αληθινη φωλια του κουκου.  :boobies:
Άστον τον Assfiller να νομίζει ότι έχει μουράτο thread  :2funny: :2funny: Εμείς Ryu έχουμε γίγαντες σαν τον  dimitrakis29 που τσακίζουν κόκαλα  :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Άστον τον Assfiller να νομίζει ότι έχει μουράτο thread  :2funny: :2funny: Εμείς Ryu έχουμε γίγαντες σαν τον  dimitrakis29 που τσακίζουν κόκαλα  :rockon: :rockon:
Δεν θα διαφωνήσω ότι στο παρόν θέμα υπάρχουν δυνατές περιπτώσεις…  εν δυνάμει επισκέπτες του ΨΠΣ www.freesmileys.org] τους[/URL] περιμένουμε και από εκεί .. www.freesmileys.org] [/url]
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Άστον τον Assfiller να νομίζει ότι έχει μουράτο thread  :2funny: :2funny: Εμείς Ryu έχουμε γίγαντες σαν τον  dimitrakis29 που τσακίζουν κόκαλα  :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny:
Mα εχω αδικο βρε Πανο???
Το ακατανομαστο αλλο thread ειναι τελειως μουφα. Εδω η τρελα ειναι αυθεντικη  :rockon:

Ο αλλος αλλαζει την ηλικια του στο νικ του καθε χρονο που περνα, τον αλλο τον χεζει η εισαγγελεας και εχει σπειρει παιδια σε ολο το ανατολικο μπλοκ....

Εδω ειναι η Ψυχιατρικη Πτερυγα Υψιστης Ασφαλειας του side.  :uglystupid:
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
παντος ο φιλος του Φοιβου απο το σα'ι'τ ειναι εδω τον ειδα θα παμε σημερα και ντισκο.θα δει οτι εχω παντου V.I.P καρτες και μπαινω τσαμπα και παντου με ξερουνε.και αν δεν τον πιστεψετε θα ερθει και ο Νεαρχος και θα σας τα πει!!!τωρα αν μετα νομισετε οτι και αυτοι λενε ψεματα τι να πω!!!

Συναγωνιστή για πολύ τελειωμένος μου φαίνεσαι και τελευταίος…για να παρακαλάς να σε πιστέψουμε….Η μαγκιά είναι να σε ξέρουν χωρίς να προσπαθήσεις… Πάντως να σε χέζουν για 200 ευρο γάματα… πολύ φτηνός μου φαίνεσαι…και άσε αυτές τις πεοκρουσίες….ότι σε καλύπτει σε αλλά θέματα η κόρη του εισαγγελέα…δεν μου φαίνεσαι για τέτοιο άτομο και ούτε μοιάζεις για τύπος που τα τρώει από τρεις γυναίκες… είμαι σίγουρος ότι τα ακουμπάς και τους λες και ευχαριστώ , και η κόρη του εισαγγελέα σε έχει χεσμένο στο τσαμπέ…
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε τι παθαμε αυριο..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom