Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Θέλω να μου απάντησεις στο παρακάτω.Αν το έκανες αυτό πιστευόντας ότι η κοπέλα σε αγαπάει η σε συμπαθεί πολύ για κάποιο λόγο, τότε είναι κρίμα γιατί πρόκειται για ουτοπία και κοροιδευέις κάπως τον εαύτο σου.Αν οχι τότε πρόκειτε απλά για μια ξεκάθαρη συναλλαγή και δικαίωμα σου πόσα γουστάρεις να σκας.
Φιλικά πάντα.

Δεν είσαι καθόλου επιθετικός, αντίθετος έχει μια εύλογη απορία….καλός η κακός βρίσκεσαι σε έναν χορό που έχει κάποιος κανόνες…και σε αυτόν τον χώρο τα σκόντα δεν χωράνε, η τα δίνεις αυτά που σου ζητάει η κοπέλα ή δεν τα δίνεις…
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είσαι καθόλου επιθετικός, αντίθετος έχει μια εύλογη απορία….καλός η κακός βρίσκεσαι σε έναν χορό που έχει κάποιος κανόνες…και σε αυτόν τον χώρο τα σκόντα δεν χωράνε, η τα δίνεις αυτά που σου ζητάει η κοπέλα ή δεν τα δίνεις…

Δεν μου απάντησες όμως σε αυτό που σε ρώτησα:)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ένα δεινός μου κατακριτής από τότε  ήταν  ο Anal, όπως και τώρα φυσικά, μιλάμε για σταθερές άξιες. Δεν περιμένω να έχω μια διαφορικοί  αντιμετωπίσει… Anal ήθελα να στην πω λιγάκι…αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα…κάποτε είχαμε μια αντιπαράθεση…σε ένα τοπικ που είχα άνοιξη ως Giorgos _32 «Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…» εκεί γινόντουσαν εκτεταμένες αναφορές για τις «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ», που αυτή την στιγμή υπάρχει μια μόνο αναφορά από τον mimikos2000 «καταρχην πρεπει να διορθωσει ενας mod τον τιτλο του θρεντ την λεξη ελληνιδες σε ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!!!»] ) .Δυστυχώς η έκφραση «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΑ» και «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ» έχουν επισταμένος αντικατασταθεί «ΕΛΛΗΝΙΔΑ» και «ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ» δεν ξέρω τι άλλαξε από τότε και ποίος δεινός πολέμιος των «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΩΝ» όπως τις αποκαλούσε τότε…έχει φάει χόντρη καψούρα και κόλλημα με μια από αυτές… ο νοώ νοητό …


Ρε κακομοιρη, ακομα μαζι μου ασχολεισαι.

Εχεις φαει πικρα με ολες τις πουτανες που γαμησες και ερχεσαι να ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ να μου την πεις. Κριμα που δεν εισαι τοσο εξυπνος ομως, γιατι εχω αρχισει και βαριεμαι.

Αν ειναι να μαλωνουμε, προτιμω τον Todok απο τον καψουρη των 20 ευρω.  :2funny:

Με ελληνιδες τα ειχα ως επι των πλειστων, και οχι με ελεεινιδες που ειναι η πλειοψηφια. Ακομα και η Χριστινα βλαμενε ελεεινιδα ειναι και ετσι την αποκαλεσα κιολας, καθως δεν εχει σημασια η καταγωγη για μενα αλλα η συμπεριφορα. Και η συμπεριφορα της ηταν τυπικη της Ελεεινιδας, αλλωστε και οι Ισπανο-Ιταλιδες δεν πολυδιαφερουν σε συμπεριφορα απο τις δικες μας ως επι των πλειστων.

Δεν εχει αλλαξει τιποτα απο τοτε που οπως ειπες εχω φαει κολλημα με μια απο αυτες, καθως συνεχιζω να κραζω τις ελεεινιδες. Απλα οταν διαλεγω ξερω να ξεχωριζω τα σκατα απο τα λουκουμια, με ιδιαιτερη προτιμη και εφεση εννοειται στα δευτερα. Σε αντιθεση με εσενα που η προτιμηση σου ειναι τα πρωτα, και μαλιστα τα του 20ρικου. ( ΑΦΟΥ πληρωσεις δηλαδη )

Τελος παντων, τα νοητικα σου προβληματα δεν πολυβοηθουν ουτε καν σε εναν υποτυπωδη τσακωμο, και η ανικανοτητα σου να εκφραστεις ( συνταξη-γραμματικη ) σωστα ( τονοι, σημεια στιξης ) το κανει ακομα πιο κουραστικο το ολο θεμα. Βεβαια το μειζων θεμα σου ειναι τα προβληματα που αντιμετωπιζεις ως ανθρωπος και που δυστυχως δεν θα τα λυσεις ουτε με τις πουτανες του 20ρικου ουτε με το αν μαθεις σωστη γραμματικη και συνταξη.

Κατι σαν double anal δηλαδη  :2funny: :rockon:
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Αν θέλεις να μάθεις καψουρεύτικα, θα σου πω όχι, ήταν μια ξεκάθαρη συναλλαγή…που πλέον αυτή η συναλλαγή δεν υφίσταται.

Τότε εντάξει.Το πραγματικό προβλημα θα ηταν αν νόμιζες οτι σε είχε ερωτευτεί η σε γολυσταρε γενικά για να κάνει αυτή την συναλλάγη.
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Ρε κακομοιρη, ακομα μαζι μου ασχολεισαι.

Εχεις φαει πικρα με ολες τις πουτανες που γαμησες και ερχεσαι να ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ να μου την πεις. Κριμα που δεν εισαι τοσο εξυπνος ομως, γιατι εχω αρχισει και βαριεμαι.

Αν ειναι να μαλωνουμε, προτιμω τον Todok απο τον καψουρη των 20 ευρω.  :2funny:

Με ελληνιδες τα ειχα ως επι των πλειστων, και οχι με ελεεινιδες που ειναι η πλειοψηφια. Ακομα και η Χριστινα βλαμενε ελεεινιδα ειναι και ετσι την αποκαλεσα κιολας, καθως δεν εχει σημασια η καταγωγη για μενα αλλα η συμπεριφορα. Και η συμπεριφορα της ηταν τυπικη της Ελεεινιδας, αλλωστε και οι Ισπανο-Ιταλιδες δεν πολυδιαφερουν σε συμπεριφορα απο τις δικες μας ως επι των πλειστων.

Δεν εχει αλλαξει τιποτα απο τοτε που οπως ειπες εχω φαει κολλημα με μια απο αυτες, καθως συνεχιζω να κραζω τις ελεεινιδες. Απλα οταν διαλεγω ξερω να ξεχωριζω τα σκατα απο τα λουκουμια, με ιδιαιτερη προτιμη και εφεση εννοειται στα δευτερα. Σε αντιθεση με εσενα που η προτιμηση σου ειναι τα πρωτα, και μαλιστα τα του 20ρικου. ( ΑΦΟΥ πληρωσεις δηλαδη )

Τελος παντων, τα νοητικα σου προβληματα δεν πολυβοηθουν ουτε καν σε εναν υποτυπωδη τσακωμο, και η ανικανοτητα σου να εκφραστεις ( συνταξη-γραμματικη ) σωστα ( τονοι, σημεια στιξης ) το κανει ακομα πιο κουραστικο το ολο θεμα. Βεβαια το μειζων θεμα σου ειναι τα προβληματα που αντιμετωπιζεις ως ανθρωπος και που δυστυχως δεν θα τα λυσεις ουτε με τις πουτανες του 20ρικου ουτε με το αν μαθεις σωστη γραμματικη και συνταξη.

Κατι σαν double anal δηλαδη  :2funny: :rockon:

Άσε μας τώρα…

Μην μιλάς για γραμματική γιατί εσύ του τόνους τους έχεις κατάργηση από την εποχή που πήγαινες δημοτικό….τελευπταίε..

Η Χριστίνα είναι ελληνίδα, και όχι ελλεεινίδα, όπως θέλεις να την αποκαλείς….. και ένα θα σου πω, από ελληνίδα ή ελλεεινίδα, όπως της λες, μπορεί να φας χοντρό κόλλημα…. Και ξέρεις για τι , μιλάω….
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αν θέλεις να μάθεις καψουρεύτικα, θα σου πω όχι, ήταν μια ξεκάθαρη συναλλαγή…που πλέον αυτή η συναλλαγή δεν υφίσταται.
Εφόσον λοιπόν αυτή η συναλλαγή δεν υφίσταται πλέον, τι το κουράζεις άλλο φίλε Γιώργο; Εδώ και μέρες έχω μάθει τα πάντα για τα σεξουαλικά σου, και πίστεψέ με, δεν το επιδίωξα. Δεν σταματάς να ποστάρεις, μπας και ησυχάσουμε; Εκτός αν θες να δεις τις εμπειρίες σου στο Μεταξουργείο να γίνονται κάποτε ταινία και αναζητείς το σκηνοθέτη. Έλεος πια!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Άσε μας τώρα…

Μην μιλάς για γραμματική γιατί εσύ του τόνους τους έχεις κατάργηση από την εποχή που πήγαινες δημοτικό….τελευπταίε..

Ξέρω να βάζω τόνους απλά βαριέμαι και δεν το κάνω. Και είναι τελευταίος όχι τελευπταίος. Πέντε φορές έτσι το εχεις γραψει.

Η Χριστίνα είναι ελληνίδα, και όχι ελλεεινίδα, όπως θέλεις να την αποκαλείς….. και ένα θα σου πω, από ελληνίδα ή ελλεεινίδα, όπως της λες, μπορεί να φας χοντρό κόλλημα…. Και ξέρεις για τι , μιλάω….

Αλλο ελληνιδα και αλλο ελεεινιδα ;)

Και η αλβανοφατσα η Χριστινα ειναι 1000% ελεεινιδα, ασχετα αν εσυ καψουρευτηκες με τα 20 ευρακια. Δεν σε χαλασε ομως που σε ειχε για μαλακα και πληρωνες κιολας  :2funny:

 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Εφόσον λοιπόν αυτή η συναλλαγή δεν υφίσταται πλέον, τι το κουράζεις άλλο φίλε Γιώργο; Εδώ και μέρες έχω μάθει τα πάντα για τα σεξουαλικά σου, και πίστεψέ με, δεν το επιδίωξα. Δεν σταματάς να ποστάρεις, μπας και ησυχάσουμε; Εκτός αν θες να δεις τις εμπειρίες σου στο Μεταξουργείο να γίνονται κάποτε ταινία και αναζητείς το σκηνοθέτη. Έλεος πια!


Το πρώτο μου πόση θα το συναντήσεις στην Να 14 σελίδα…είμαι πραγματικά από τους νέους αυτού του τοπίο….νομίζω ότι είναι σωστό τα παράπονα σου στους πιο παλιούς….βλέπε ANAL

Να γίνει ταινία – DVD, δεν το βρίσκω κακό….τυφλά να έχει ο Ζαχόπουλος.
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Ξέρω να βάζω τόνους απλά βαριέμαι και δεν το κάνω. Και είναι τελευταίος όχι τελευπταίος. Πέντε φορές έτσι το εχεις γραψει.

Αλλο ελληνιδα και αλλο ελεεινιδα ;)

Και η αλβανοφατσα η Χριστινα ειναι 1000% ελεεινιδα, ασχετα αν εσυ καψουρευτηκες με τα 20 ευρακια. Δεν σε χαλασε ομως που σε ειχε για μαλακα και πληρωνες κιολας  :2funny:

Είναι τελεπταίε… και όχι τελευταίε….γατί είσαι πιο τελευταίος και από τους τελευταίους….

Δηλαδή εσύ είσαι ο μάγκα που δεν έχεις πλήρωση γυναίκες….άσε μας τώρα…
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
[move][size=10pt]Ελλεινιδες φορ εβερ!!! :dancing: :dancing: :dancing:[/size][/move]
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
       


Θέλω να απαντήσω σε αυτά τα 3 πόστ. Κατηγορούμε ότι κάνω διαφημίσει , καλός η κακός έχω γυρίσει αρκετά μαγαζί φυσικά όχι όλα και από αυτά έχω ξεχωρίσει της Κατερίνα για λόγου που έχω προαναφέρει, αλλά ένας είναι ο πιο βασικός λόγο, ότι ξέρω ότι οι κοπέλες πρέπει να περνάνε από γιατρούς, για να δουλέψουν εκεί. Κάτι που δεν το ξέρω , αλλά ούτε μου  δίνετε η δυνατότητα να το μάθω στα αλλά μαγαζιά. Αν αυτό είναι διαφημίσει, τότε καλός και την κάνω. Θέλω να μου πείτε εσείς…που γαμάτε τα top μουνιά από τα γραφεία, έχετε αναρωτηθεί, αν έχουν περάσει μια φορά από γιατρό…δεν λέω να ζητήσετε και χαρτιά…. Ότι η κοπέλα που πλήρωσα…μπορεί να είναι «καταξεσκισμένο-σιχαμερό πορνίδιο»  και έχει πάει με Πακιστανούς και Αλβανούς, είναι ένα γεγονός, αλλά δεν σημαίνει αυτό δεν έχει  κάνει όλες τις προβλεπόμενες  εξετάσεις…. Θέλω να μου πείτε εσείς που ξέρετε τα πολλά, ποια είναι η γεμάτη γκόμενα που θα γαμήσω, θα πληρώσω φτηνά και θα έχει περάσει γιατρούς….περιμένω το όνομα και το τηλέφωνο της, αφού εγώ είμαι τόσο βλάκας και δεν την έχω βρει….

Αλλά όλα αυτά που λέτε είναι ότι σας χαλάει η ιδέα να ανέβουν ποιοτικά τα μαγαζιά, γιατί φοβάστε ότι μετά θα γαμάτε με 25 και 30 εύρο…σας θεωρώ του τέλειους καρμίρηδες. Αφήστε αυτά τα φιλοσοφικά και παραδεχτείτε ότι έχετε καβουράκια στην τσέπη…και προτιμάτε να γαμάτε με 15 εύρο σε κρεβάτια που είναι καταχυμένα….από τον προηγούμενο. Αν έχει κάποιος να με κατηγορήσει, είναι οι κοπέλες με τι οποίες πήγα  (μια ξέρω ότι με διαβάζει….). Ας πούνε αν κάπου δεν ήμουν σωστός, αν έκανα μαλακίες στο δωμάτιο, αν δεν τις σεβάσθηκα. Γιατί όπως και να το κάνουμε, είναι κοπέλες πολύ σεβαστές για εμένα, , που σε πολλές περιπτώσει, ξεπερνάνε τον εαυτό τους. Και έρχεστε εσείς να έχετε κρίση και άποψη για αυτές τις κοπέλες. Ένα μόνο να πω, ότι δεν είστε τίποτα παραπάνω από μια τρίχα του αιδοίου τους και τίποτα παραπάνω από έναν δεξιό άρχει….
… και είπαμε καρμίρηδες γεννηθήκατε….καρμίρηδες θα πεθάνετε… μην ξεχυνόμαστε.

Και αν είμαι «μαλάκας, καθυστερημένο, βλάκα και όλα τα σινάφι» ας αφήσουμε να το πει η Ιστορία…εγώ ξέρω ότι πέρασα τέλια ..και δεν ήταν μόνο μια κοπέλα....και ούτε όλες οι κοπέλες είναι από την Κατερίνα, μην ξεχνάμε την Κόρινα .... Και όχι μόνο…

Ένα έχω να πω, καλά γαμήσια!!!
κάτσε να σου πω τι θα κάνεις:
πάρε βενζίνη και έναν αναπτήρα.μπορείς να πάρεις και σπίρτα αλλά δεν χρειάζεται γιατί τέτοιο είσαι.και μετά θα ρίξεις την βενζίνη πάνω σου και θα ανάψεις τον αναπτήρα.
μόλις το κάνεις αυτό θα ηρεμήσουμε απο σένα και εσύ απο μας.καλή επιτυχία εύχομαι φίλε μου  :)
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ουρα...
Μην σου κανει εντυπωση...εδω ειναι και τα διαβαζουν αυτα...
Λαμογιο-καψουρακια...
για λέγε ονόματα? :think: ρίχτα ρε να δούμε ποιοι σε παρακαλάνε να γελάσουμε  :grin: αλλά χλωμό να πεις ονόματα  :grin:.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Είναι τελεπταίε… και όχι τελευταίε….γατί είσαι πιο τελευταίος και από τους τελευταίους….

Δηλαδή εσύ είσαι ο μάγκα που δεν έχεις πλήρωση γυναίκες….άσε μας τώρα…

Καλα λεω εγω εχεις προβληματα.

Ποτε ειπα ρε χαμενε οτι δεν εχω πληρωσει για γυναικες? :2funny:

Απλα δεν ετυχε να πηγαινω σε μπουρδελα με σκοπο να βρω τον νεο μου ερωτα  :cheesy: ;)

Ενα ειναι αυτο που εχω καταλαβει παντως απο ολα αυτα.

Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΠΟΤΕ.  :dancing:
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
κάτσε να σου πω τι θα κάνεις:
πάρε βενζίνη και έναν αναπτήρα.μπορείς να πάρεις και σπίρτα αλλά δεν χρειάζεται γιατί τέτοιο είσαι.και μετά θα ρίξεις την βενζίνη πάνω σου και θα ανάψεις τον αναπτήρα.
μόλις το κάνεις αυτό θα ηρεμήσουμε απο σένα και εσύ απο μας.καλή επιτυχία εύχομαι φίλε μου  :)


Μεγάλε χύστη poutanoleon δεν ήρθα να σας μιλήσω…αντίθετος εσείς μιλάγατε για εμένα για 14 ολόκληρες σελίδες και τώρα που ακούγεται η φωνή μου σας ενοχλεί…αυτό είναι κιναιδοφιλιστικές και κιναιδόφιλες συμπεριφορες, ελπιζω να μην και εσύ ένας από αυτός, τους κοινούς κίναιδους…Σαν μέγας μπουρδελιάρης που είσαι περιμένω να μου πρωτινής εσύ μια  κοπέλα, που να μπορώ να δώσω το 200ευρο και να θεωρούμε μάγκας…αν φυσικά έχεις άποψη για κοπέλες…και δεν είσαι και εσύ ένας κοινός κίναιδος, όπως προανέφερα...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
βρε παιδια εχετε κανει θεμα ενα γαμημενο 200ρικο, εγω που εχω χαλασει 300 σε αντοιστιχο καταστημα δηλαδη τι πρεπει να γινει? να παω να ζητησω ρεστα?  :uglystupid:  :uglystupid: :uglystupid:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Μίμη δεν το πιστεύω. Τι σημαίνει αντίστοιχο μαγαζί; Ποια η μονάδα μετά το 300 (μήπως λεβ); :2funny: :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom