Νέα

Γιατί οι γυναίκες μας τα ζαλίζουν?1+1 δεν κάνει πάντα 2?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nutcase13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ρε της τα πριζειαυτος στανταρ. αν σου κανει θεμα ο αλλος γιατι μια μερα κοιμηθηκες κουρασμενη ενω αυτος ηθελε να γαμησει ειναι πολυ μεγαλος παπαρας. και αλλα της κανει στανταρ τετοια και η κοπελα δεν νοιωθει καλα στην σχεση και αυτος την εχει πεισει οτι εχει αυτη τοθεμα και οτι την ανεχεται. ειναι αυτα τα τυπακια που θελουν να σε κανουν να νοιωθεις κατωτερη επειδη δεν ανεχονται οτι εισαι καλυτερη απο αυτους . δεν μπορουν να διαχειριστουν τον εαυτο τους και χε χειραγωγουν ωστε να νοιωθεις ασχημα. εγω γνωρισει ενα δυο τετοιους και φαγαν σουτ τρελο..
Κι ομως, εχει υπαρξει καποια πρωην μου, η οποια μου ελεγε "νυσταζω, αλλά αν γουσταρεις πηδα με και κοιμισμενη, τη βρισκω".
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ζουμε σε μια κοινωνια που ο καθενας κοιταει πως θα πηδηξει τον αλλον κυριολεκτικα και μεταφορικα

Boldemort 2015.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.958
Πόντοι
506
ρε παιδια το να μη εχει η γκομενα ορεξη για σεξ μερις φορες ειναι λογικο.οπως συμβαινει σε εμας ετσι συμβαινει και σε αυτες.που ειναι το περιεργο?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
δηλαδη αυτη ηταν μισοκοιμισμενη και εσυ ανεβαινες πανω της και ασελγουσες στο σκυβαλο της????
μηπως της αφηνες και κανα 3οευρω στο κομοδινο πριν φυγεις??
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
Κάθε thread  στο οποίο μπαίνουν "γυναίκες" που θα εξηγήσουν δήθεν στα αγάμητα μπακούρια του site πως σκέφτονται  οι γυναίκες, πρέπει να διαγράφεται.
μαζί σου δικέ μου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
δηλαδη αυτη ηταν μισοκοιμισμενη και εσυ ανεβαινες πανω της και ασελγουσες στο σκυβαλο της????
μηπως της αφηνες και κανα 3οευρω στο κομοδινο πριν φυγεις??
Δεν ειπα οτι το εκανα.
Ειπα οτι το προτεινε να το κανω, αν ηθελα.
Εξαλλου δεν ειχα παραπονο ούτε απο τις επιδοσεις της, ουτε απο τη διαθεση της.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
και πως ενοιωθες για αυτο ρε τυπε??? :S :S :S


τυπε γιατι να εχει τυψει ο τυπος;και αυτο συναινετικο σεξ ειναι.απλα ο ενας κοιμαται.εσενα αμα σε ξυπνουσε η γκομενα με πιπα θα ελεγες οχι;  :grin:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.958
Πόντοι
506
τυπε γιατι να εχει τυψει ο τυπος;και αυτο συναινετικο σεξ ειναι.απλα ο ενας κοιμαται.εσενα αμα σε ξυπνουσε η γκομενα με πιπα θα ελεγες οχι;   :grin:
ζω για αυτην την μερα τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
τυπε γιατι να εχει τυψει ο τυπος;και αυτο συναινετικο σεξ ειναι.απλα ο ενας κοιμαται.εσενα αμα σε ξυπνουσε η γκομενα με πιπα θα ελεγες οχι;   :grin:
απλα θα ηθελα την γκομενα μου πιο ενεργητικη ρε τυπε..οχι τοσο επαγγελματισμο...δηλαδη τι μου κανει ψυχικο που θα την γαμησω, αντι να με παρακαλαει  :grin:
μηπως θα μου χτυπησει και στοργικα την πλατη αφου χυσω λεγοντας μου μπραβο αγορι μου???? :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
απλα θα ηθελα την γκομενα μου πιο ενεργητικη ρε τυπε..οχι τοσο επαγγελματισμο...δηλαδη τι μου κανει ψυχικο που θα την γαμησω, αντι να με παρακαλαει  :grin:
μηπως θα μου χτυπησει και στοργικα την πλατη αφου χυσω λεγοντας μου μπραβο αγορι μου???? :grin:
Βρε ανθρωπε, ενεργητικοτατη ηταν η κοπελα και πολυ ευδιαθετη παντα στο σεξ. Ε καποια στιγμη το κοριτσι νυσταξε, και μου λεει αν θελεις κι αλλο, κανε μου, εστω και κοιμισμενη.
Πού ειναι το "επαγγελματικο" σε αυτο???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom