Νέα

Γιατί οι γυναίκες μας τα ζαλίζουν?1+1 δεν κάνει πάντα 2?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nutcase13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
μπλα-μπλα-μπλα

Μαλακα, οταν ο ανθρωπος δεν εχει ορεξη για σεξ, δεν τον πρηζεις εσυ πρωτος με τις καυλες σου. τραβα μια μαλακια και ηρεμησε.

Ποιος σας ειπε σωνει και καλα οτι η αλλη πρεπει να ειναι διαθεσιμη ανα πασα στιγμη? Και οχι, δεν ειναι κομπλεξισμος, ουτε ξυνιλα. Ειναι δικαιωμα της. 
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Ενα και ενα κανουν δυο.
1) Συμφωνα με τον νηματοθετη το προβλημα ηταν γιατι αυτη νυσταζε ( και το τραβηξε σαν θεμα αυτος και την επομενη )
2) Το δευτερο προβλημα του ηταν οτι μετα απο μερικες μερες (ποιος ξερει τι της ελεγε ) του ειπε αυτη οτι εχει θεμα με την σχεση τους και απεξω απεξω το εφερε για χωρισμο.
3) Σε ολα τα αλλα την βρισκει μια χαρα με την κλαψοταση της και την καλλιεργεια και μορφωση της. ( δεν ξερουμε την δικη της θεση και αν ειναι ετσι )
Με βαση τα παραπανω 2 θεματα που αυτος βρισκει στραβα, η προσωπικη μου εκτιμηση ειναι οτι θα επρεπε να το παρει πιο χαλαρα και να ιδρωνει την φανελα, στο να καταλαβαινει τον αλλο και τις αναγκες του και οχι να επιβαλει τον δικο του ρυθμο, οποτε του καβλωσει. Αυτο απαιτει μια σχεση για να βγαινουν σωστα τα μαθηματικα.
 

Επισκέπτης
Ρε τυπε νορμαλ η ιστορια σου, αυτα συμβαινουν σε ζευγαρια δεν μπορει να ειναι ολα τελεια σε μια σχεση. Αλλου ειναι η ενσταση μου, πες σπαει ο διαολος το ποδαρι και η κοπελα σου βρισκει οτι γραφεις τα προσωπικα σας σε σελιδα που εχει να κανει με πουτανες  :2funny: πιστευω οι πιο λογικη αντιδραση της ειναι να πει με τι τρελο εχω μπλεξει και δεν το ειχα καταλαβει τοσο καιρο.  :grin:
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Ρε τυπε νορμαλ η ιστορια σου, αυτα συμβαινουν σε ζευγαρια δεν μπορει να ειναι ολα τελεια σε μια σχεση. Αλλου ειναι η ενσταση μου, πες σπαει ο διαολος το ποδαρι και η κοπελα σου βρισκει οτι γραφεις τα προσωπικα σας σε σελιδα που εχει να κανει με πουτανες  :2funny: πιστευω οι πιο λογικη αντιδραση της ειναι να πει με τι τρελο εχω μπλεξει και δεν το ειχα καταλαβει τοσο καιρο.  :grin:
χαχαχαχχα εγραψες φιλε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ετσι ειναι. Η παρανοια ειναι που το κανει και θεμα εδω και νομιζει οτι εχει και δικιο
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τύπε δεν έκανες σεξ επειδή η γκομενα σου ηταν κουρασμένη και μας τα εκανες τσουρεκια. Αν γλυτωσει απο εσενα το κοριτσι θα ειναι τυχερη. Δεν μπορεις να διαχειριστείς στην ηλικια σου τιποτα, και παιζεις με την ψυχολογια της κρατωντας μουτρα και μαλακιες λες και εισαι κανα νιανιαρο. Να πας σε ψυχολογο η να βρεις κανα τσουλακι να σε στρωσει.
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Τύπε δεν έκανες σεξ επειδή η γκομενα σου ηταν κουρασμένη και μας τα εκανες τσουρεκια. Αν γλυτωσει απο εσενα το κοριτσι θα ειναι τυχερη. Δεν μπορεις να διαχειριστείς στην ηλικια σου τιποτα, και παιζεις με την ψυχολογια της κρατωντας μουτρα και μαλακιες λες και εισαι κανα νιανιαρο. Να πας σε ψυχολογο η να βρεις κανα τσουλακι να σε στρωσει.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εχω λιωσει απο τα γελια
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εχω λιωσει απο τα γελια
Μα τον μαλακα η κοπελα τρεχει σαν τον μουρλο στην δουλεια της και την πριζει ποιος ξερει τι αλλα τις κανει ο παπαρας με νευρα και μουτρα και ιστοριες και η γκομενα που μαλλον τον γουσταρει δεν ξερει λογω απειριας να τον χειριστεί και τις σπαει τα νευρα. και αντι να του δωσει ενα σουτ καθεται να ασχοληθεί με τον ανεκδιήγητο τυπο ο οποίος βγαζει τα προσωπικα τους στο μπουρδελα 35 χρονων γαιδουρι. και βγαινουν και οι αλλοι να πουν οτι η κοπελα εχει διαταραχη. ενω ο τυπος ειναι καλα που της ειπε "πινεις απο αλλο μπουκαλι ", το μαγκακι το αλανι ο αλητης μη χεσω. :2funny: σαν απαντηση στις γκρινιες του επειδη δεν γαμησε μια μερα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Η κοπέλα πιθανότατα έχει διαταραχή Έρι κι αυτό δεν έχει να κάνει με το ότι αρνηθηκε απλά το σεξ το συγκεκριμένο βράδυ. Απ τα υπόλοιπα "κρίναμε", αν βέβαια ο φίλος μας  μας τα λέει όπως είναι τα πράγματα.
Τα δικά του θέματα προσωπικότητας και συμπεριφοράς τα γράψαμε επίσης οι πιο πολλοί.
Cool it.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Η κοπέλα πιθανότατα έχει διαταραχή Έρι κι αυτό δεν έχει να κάνει με το ότι αρνηθηκε απλά το σεξ το συγκεκριμένο βράδυ. Απ τα υπόλοιπα "κρίναμε", αν βέβαια ο φίλος μας , μας τα λέει όπως είναι τα πράγματα.
Τα δικά του θέματα προσωπικότητας και συμπεριφοράς τα γράψαμε επίσης οι πιο πολλοί.
Cool it.
Για πες γιατι εχει δοπολικη διαταραχη να καταλαβω επειδη κλαιει στην βια που της ασκει ο @@ της; γιατι εγω αυτον βλέπω διαταραγμενο και πειραγμένο ασχημα μαλιστα..
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Συμφωνα με τον νηματοθετη το προβλημα ηταν γιατι αυτη νυσταζε ( και το τραβηξε σαν θεμα αυτος και την επομενη )

Και δεν την γαμουσε την ωρα που κοιμοταν; Και εγω το εχω κανει αλλα πρωι. Ξυπνησε η κοπελα μου την ωρα που εκτονωνα την πρωινη μου στυση μεσα της.
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Μα τον μαλακα η κοπελα τρεχει σαν τον μουρλο στην δουλεια της και την πριζει ποιος ξερει τι αλλα τις κανει ο παπαρας με νευρα και μουτρα και ιστοριες και η γκομενα που μαλλον τον γουσταρει δεν ξερει λογω απειριας να τον χειριστεί και τις σπαει τα νευρα. και αντι να του δωσει ενα σουτ καθεται να ασχοληθεί με τον ανεκδιήγητο τυπο ο οποίος βγαζει τα προσωπικα τους στο μπουρδελα 35 χρονων γαιδουρι. και βγαινουν και οι αλλοι να πουν οτι η κοπελα εχει διαταραχη. ενω ο τυπος ειναι καλα που της ειπε "πινεις απο αλλο μπουκαλι ", το μαγκακι το αλανι ο αλητης μη χεσω. :2funny: σαν απαντηση στις γκρινιες του επειδη δεν γαμησε μια μερα.

ε μα! Βρηκε τωρα ο καθε μαλακας καυλοχτυπημενος να βουταει στα θεματα ψυχολογιας γυναικων, λες και τα δικα του εχει ολα λυμενα!
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Και δεν την γαμουσε την ωρα που κοιμοταν; Και εγω το εχω κανει αλλα πρωι. Ξυπνησε η κοπελα μου την ωρα που εκτονωνα την πρωινη μου στυση μεσα της.
Ανθρωπε αν δεν τα καταπιει δεν γινετε δουλεια. Εχει προβλημα αυτη  :tooth:
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Μα τον μαλακα η κοπελα τρεχει σαν τον μουρλο στην δουλεια της και την πριζει ποιος ξερει τι αλλα τις κανει ο παπαρας με νευρα και μουτρα και ιστοριες και η γκομενα που μαλλον τον γουσταρει δεν ξερει λογω απειριας να τον χειριστεί και τις σπαει τα νευρα. και αντι να του δωσει ενα σουτ καθεται να ασχοληθεί με τον ανεκδιήγητο τυπο ο οποίος βγαζει τα προσωπικα τους στο μπουρδελα 35 χρονων γαιδουρι. και βγαινουν και οι αλλοι να πουν οτι η κοπελα εχει διαταραχη. ενω ο τυπος ειναι καλα που της ειπε "πινεις απο αλλο μπουκαλι ", το μαγκακι το αλανι ο αλητης μη χεσω. :2funny: σαν απαντηση στις γκρινιες του επειδη δεν γαμησε μια μερα.

Τρολ είναι ρε κάνει μπαμ η ιστοριούλα. Καταρχήν ένα ρεμάλι όπως λέει με κάποια που είναι της αφρόκρεμας που αρίστευε πάντα είναι δύσκολο να καταλήξουν συνάδελφοι στην ίδια πολυεθνική!  :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ε μα! Βρηκε τωρα ο καθε μαλακας καυλοχτυπημενος να βουταει στα θεματα ψυχολογιας γυναικων, λες και τα δικα του εχει ολα λυμενα!
ρε της τα πριζειαυτος στανταρ. αν σου κανει θεμα ο αλλος γιατι μια μερα κοιμηθηκες κουρασμενη ενω αυτος ηθελε να γαμησει ειναι πολυ μεγαλος παπαρας. και αλλα της κανει στανταρ τετοια και η κοπελα δεν νοιωθει καλα στην σχεση και αυτος την εχει πεισει οτι εχει αυτη τοθεμα και οτι την ανεχεται. ειναι αυτα τα τυπακια που θελουν να σε κανουν να νοιωθεις κατωτερη επειδη δεν ανεχονται οτι εισαι καλυτερη απο αυτους . δεν μπορουν να διαχειριστουν τον εαυτο τους και χε χειραγωγουν ωστε να νοιωθεις ασχημα. εγω γνωρισει ενα δυο τετοιους και φαγαν σουτ τρελο..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τρολ είναι ρε κάνει μπαμ η ιστοριούλα. Καταρχήν ένα ρεμάλι όπως λέει με κάποια που είναι της αφρόκρεμας που αρίστευε πάντα είναι δύσκολο να καταλήξουν συνάδελφοι στην ίδια πολυεθνική!  :2funny:
κα αυτο παιζει τωρα που το λες. αλλα ας το χαρουμε πριν αποκαλυφθει χαχαχααχαχχαχααχαχ
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
κα αυτο παιζει τωρα που το λες. αλλα ας το χαρουμε πριν αποκαλυφθει χαχαχααχαχχαχααχαχ
Νομιζα οτι τρολοιστοριες υπαρχουν εδω μονο κυριακη. Αν υποψιαστω οτι υπαρχουν και αλλα θεματα τρολ εδω θα ξεγραφτω  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom