Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μου φαινετε πρεπει να επισκευτω το ιδρυμα παλι να σπασω τα χρονομετρα...την τελευταια φορα η νανσυ εφαγε τετοιο γαμησι που λογικα θα το θυματε ακομα.....
ως σωστη επαγγελματιας ομως το ευχαριστηθηκε και δεν ειπε τιποτα για χρονο η βιασυνες......
μαλλον δεν με καταλαβεs τι ηθελα να πω.  εσενα αυτο σου εχει τυχει μονο με την νανσυ? :think: 
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον δεν με καταλαβεs τι ηθελα να πω.  εσενα αυτο σου εχει τυχει μονο με την νανσυ? :think: 

παντα αργω απλα η νανσυ ηταν απο τις λιγες που δεν γκρινιαξε ουτε δυσανασχετησε καθολου θυμαμαι και αλλες απο πιο παλια αλλα θυμαμαι και ξεπετες αρκετες που νομιζαν οτι θα χυσω στο 5 λεπτο και απλα τις εγραψα στ αρχιδια μου γαμησα οσο ηθελα και καποιες φορες δεν εχυσα καν γιατι δεν γουσταρα....απλα δεν με ειδαν ποτε ξανα...θελω απλα να πω οτι το εγω τους αν ανεβαινει επειδη βγαινουν γρηγορα απο το δωματιο συμβαινει γιατι υπαρχουν πολλα κοκορακια που χυνουν με λιγη πουτανια και κουνημα...αυτες που αξιζουν ομως κατα βαθος ειναι αυτες που γουσταρουν ενα καλο γαμησι οταν το βρισκουν ακομη και αν οταν τελειωσει ο χρονος σου το υπενθυμιζουν....τα μπαζα οσο ομορφες και να ειναι ειναι αυτες που στραβωνουν αν δεν σε κανουν να χυσεις στο 10λεπτο.....και αυτες πρεπει να περνουν τ αρχιδια μας
 

Επισκέπτης


Ερώτημα: Ποιός συνάδελφος εθεάθη κατά τις 6.00 μ.μ χθες στο ίδρυμα και πήρε Θεοδώρα milf?
 

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
Λοιπόν το πρώτο μου post γενικά στο site , παρ'ότι είμαι αρκετά παλιό μέλος.Δεν θα έγραφα αλλά έχω περιέργεια να διαβάσω γιατί ρωτάει ο φίλος μας ο stavrou63 ποιος πήρε την Θεοδώρα την μεγάλη μιας και ίσως να εννοεί εμένα!!Αφού ήμουν εκεί εκείνη την ώρα και  :pipa1:  :fuck1: την Θεοδώρα!!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπόν το πρώτο μου post γενικά στο site , παρ'ότι είμαι αρκετά παλιό μέλος.Δεν θα έγραφα αλλά έχω περιέργεια να διαβάσω γιατί ρωτάει ο φίλος μας ο stavrou63 ποιος πήρε την Θεοδώρα την μεγάλη μιας και ίσως να εννοεί εμένα!!Αφού ήμουν εκεί εκείνη την ώρα και  :pipa1:  :fuck1: την Θεοδώρα!!!!
  δεν σου αρεσει να γραφειs που και που για να βοηθαs καμμια φορα και τουs αλλουs?  επειδη  ειπεs οτι εισαι και παλιο μελοs, ειδα και το προφιλ σου.  παει κολλησα και εγω.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν το πρώτο μου post γενικά στο site , παρ'ότι είμαι αρκετά παλιό μέλος.Δεν θα έγραφα αλλά έχω περιέργεια να διαβάσω γιατί ρωτάει ο φίλος μας ο stavrou63 ποιος πήρε την Θεοδώρα την μεγάλη μιας και ίσως να εννοεί εμένα!!Αφού ήμουν εκεί εκείνη την ώρα και  :pipa1:  :fuck1: την Θεοδώρα!!!!

σε πέτυχα στο ασασνέρ ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ενα μελαχρινό τούμπανο, σοκολά δερματάκι και πεταχτό κολαράκι (που δεν θυμάμαι πως το λένε), το έχει τιμήσει κανένας ?

Είχα πάει τις προάλλες και ενώ βγαίνω απο το ντους, πέφτω πάνω στο μελαχρινούδι και το είδα αλλιώς σε τετ α τετ φάση και μου κίνησε το ενδιαφέρον.
 

Επισκέπτης
Ενα μελαχρινό τούμπανο, σοκολά δερματάκι και πεταχτό κολαράκι (που δεν θυμάμαι πως το λένε), το έχει τιμήσει κανένας ?

Είχα πάει τις προάλλες και ενώ βγαίνω απο το ντους, πέφτω πάνω στο μελαχρινούδι και το είδα αλλιώς σε τετ α τετ φάση και μου κίνησε το ενδιαφέρον.

τη Σάρα εννοείς ;) για διάβασε προηγούμενο ποστ μου...

 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ναι μπράβο ! Τώρα θυμήθηκα κι εγώ ! Σάρα ναι !
Καλό το άλογο? Πάιρνει προωτοβουλίες? Ιππεύεται καλά? Υπάκουο? Δεκτικό ?
¨Η θα έχουμε αρνήσεις, μόλις βρεθεί μπροστά στο εμπόδιο και πτώσεις του αναβάτη ?

Για δώσε λεφτομέρειες αν μπορείς,...! Θενξ
 

Επισκέπτης
Ναι μπράβο ! Τώρα θυμήθηκα κι εγώ ! Σάρα ναι !
Καλό το άλογο? Πάιρνει προωτοβουλίες? Ιππεύεται καλά? Υπάκουο? Δεκτικό ?
¨Η θα έχουμε αρνήσεις, μόλις βρεθεί μπροστά στο εμπόδιο και πτώσεις του αναβάτη ?

Για δώσε λεφτομέρειες αν μπορείς,...! Θενξ

πολύ καλό το άλογο! :rockon:...κάνει reverse cow στάση...ανεβαίνει από πάνω και θαυμάζεις την σοκολά βραζιλιάνικη κωλάρα της! και η πίπα της εξαιρετική  :pipa1:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εχει γινει καμια ανανεωση στο ροστερ η μονο την λιζα θα  :fuck2:???
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η σαρα δινει κωλο ετσι μου ειπα!!!την λιζα δεν την ρωτησα γιατι ηταν λιγακι σφικτη!!!!ξερει κανεισ αν η λιζα δινει κουλουρι??
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μηπως ειναι γυφτακι;;;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom