Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Η Εμυ είναι 25+/- , ψηλή με κολάρα και κοντό μαλλί. Για πολύ δυνατά ματς ! ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το κοντό μαλλί δεν μου αρέσει, αλλά θα πάω μια βόλτα να την δω...
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
αννα,μαρια.ωραιο σωμα,μεγαλα :tits2: ....αλλα μια μικρη βιασυνη και χειροτερο μασαζ απο την πρωτη φορα.........ευγενικη και γλυκια φυσιογνωμια εκ ρουμανιας! δυυνατο σχετικα το μασαζ αλλα εαν εκανε πιοπολυ ωρα θα ηταν πολυ καλυτερα,,,,,,,,,,
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ποια κολλαρα προτεινετε απο δω;;;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
για αναφερε δε πρεπει να την εχω προσεξει
 

Επισκέπτης
για αναφερε δε πρεπει να την εχω προσεξει

μα καλά τέτοια κωλάρα δεν περνάει απαρατήρητη...anyway τι να σου πω προστυχόφατσα για σκαμπίλια και :2on1: με κωλάρα για τσόντες με μεγάλους κώλους!!! δίνει και κουλούρι για έξτρα 50€...εν ολίγοις PSE η πουτάνα ;)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μα καλά τέτοια κωλάρα δεν περνάει απαρατήρητη...anyway τι να σου πω προστυχόφατσα για σκαμπίλια και :2on1: με κωλάρα για τσόντες με μεγάλους κώλους!!! δίνει και κουλούρι για έξτρα 50€...εν ολίγοις PSE η πουτάνα ;)
δες pm
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
με τα γυαλιά είναι,η ελληνίδα?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αυτη η κολαρα δεν αξιζει
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Περί  Εμυς

το 90% απ αυτούς που την έχουν δοκιμάσει έχουν αντέξει μέχρι 6 λεπτά* ! Τόσο πολύ !  ;)


* Μου το έχει πεί η ίδια !  ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Περί  Εμυς

το 90% απ αυτούς που την έχουν δοκιμάσει έχουν αντέξει μέχρι 6 λεπτά* ! Τόσο πολύ !  ;)


* Μου το έχει πεί η ίδια !  ;)
  ο χρονos για αυτεs, ειναι εναs πολυ σημαντικοs  δεικτηs τηs ικανοτηταs τουs( οπωs λεμε δεικτηs ευφυιαs). υπερηφανευονται για το ποσο καλη πουτανα ειναι η καθε μια.  και να βγαινει και ο πελατηs και να λεει ευχαριστω παρα πολυ. εμεινα πολυ ευχαριστημενοs.  εχω τυχει σε συζητηση τουs ,και η καθε μια οσο λιγοτερο χρονο ειναι μεσα ,τοσο ανεβαινει το ΕΓΩ τηs kai ο θαυμασμοs στα ματια των υπολοιπων.
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
  ο χρονos για αυτεs, ειναι εναs πολυ σημαντικοs  δεικτηs τηs ικανοτηταs τουs( οπωs λεμε δεικτηs ευφυιαs). υπερηφανευονται για το ποσο καλη πουτανα ειναι η καθε μια.  και να βγαινει και ο πελατηs και να λεει ευχαριστω παρα πολυ. εμεινα πολυ ευχαριστημενοs.  εχω τυχει σε συζητηση τουs ,και η καθε μια οσο λιγοτερο χρονο ειναι μεσα ,τοσο ανεβαινει το ΕΓΩ τηs kai ο θαυμασμοs στα ματια των υπολοιπων.

μου φαινετε πρεπει να επισκευτω το ιδρυμα παλι να σπασω τα χρονομετρα...την τελευταια φορα η νανσυ εφαγε τετοιο γαμησι που λογικα θα το θυματε ακομα.....
ως σωστη επαγγελματιας ομως το ευχαριστηθηκε και δεν ειπε τιποτα για χρονο η βιασυνες......
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom