Νέα

Μειώσεις τιμών στον αγοραίο έρωτα : ας μαζευτούμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bleach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι η αποχη θα βοηθησει στη μειωση τιμων στον αγοραιο ερωτα?

  • ναι

    Ψήφοι: 97 74,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • μαλλον

    Ψήφοι: 18 13,7%
  • αποκλειται

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • δεν ξερω

    Ψήφοι: 2 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    131

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Μετα θα ξεκινησουμε να πηγαινουμε παλι ολοι και ο νομος προσφορας και ζητησης θα φερει την τιμη σε επιπεδα ισορροπιας(τι εχω πει ο πουστης)..

Κι εσύ οικονομολόγος, γειά σου συνάδελφε.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Eω μερικοι γραφουνε φανταστικους αριθμους,500 ραντβου τη βδομαδα σε στουντιο,σημερα...ουτε το εξαμηνο δεν τα κανουνε αυτα,οχι σσε μια βδομαδα...Τα περισσοτερα απο  οσο ξερω, ειναι γυρω στα 5-7 ραντεβου τη μερα ,οποτε περναω,ερημια ειναι ,και οι περισσοτεροι φευγουνε,ενας στους οχτω μπαινει στο ωματιο...Αν γινει και εμπαργκο  θα πανε στα 30 ευτω...τωρα αν μερικοι εχουνε λεφτα και δεν τους νοιαζει,ας πανε να γαμανε  και με 300 ευρω...μαλακες τους λενε  μετα,τι νομιζουνε.εξυπνους τους λενε?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Ξέρετε κανα στούντιο που να έχει τιμή 40 ή 30 €?
Στην Κατεχάκη παίζει 40 αρικο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Ευνειδών  5
Ιωαννίνων 3
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ζητω το 10ρικο στο Μεταξι ρε  :rockon: :rockon: :rockon:
Σε στουντιο εχω καιρο να παω αλλα μεταξι μας τωρα με 40 μπαινεις στα περισσοτερα τις σωστες ωρες  ;)
Η φυλης ειναι θεμα ημερων να πεσει στο 15ευρω οι περισοτερες βαραν μυγες ολη μερα...
Απο βιζιτες δεν ξερω πολλα αλλα εχω μια μαυρουλα πολυ καλη, σωματαρα και καλουτσικη φατσα που με 25 ευρω καθομαστε σπιτι μου τουλαχιστον 3-4 ωρες
Τι να σου πω ρε φιλε αν ο αλλος εχει και γουσταρει να δινει ασ δινει και καλα κανει...
Παντως μην κλαιγεσαι...Οπως διαβασες εναλλακτικες υπαρχουν   ;) στο χερι σου ειναι

Τυπε μου το τηλ της μαυρουλας το δινεις ή ειναι για κλειστο κυκλο?
 

Filogeno

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Η προσωρινη "οργανωμενη" αποχη δεν θα εχει αποτελεσματα...
Αντε και πες οτι για 2 βδομαδες δεν ματαει ψυχη και ριχνουν τις τιμες...
Μετα θα ξεκινησουμε να πηγαινουμε παλι ολοι και ο νομος προσφορας και ζητησης θα φερει την τιμη σε επιπεδα ισορροπιας(τι εχω πει ο πουστης)..
Στην πραγματικοτητα η αποχη εχει ξεκινησει αλλα οχι ως "κινημα" αλλα επειδη πλεον δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε στις παλιες τιμες οποτε οι επισκεψεις αραιωσαν παρα πολυ...Οι τιμες επεσαν και θα το ξαναπω
Μεταξι 10 ευρω(εχω ακουσει και περιστατικα που μπαινουν και με λιγοτερα  :tooth: )
Φυλης 20 αλλα μπαινεις και με 15 σε καποια ηδη απ οτι λενε αλλα δεν δοκιμασα να το διαπραγματευτω..
Στουντιο με 40 μπαινεις ΑΝΕΤΑ στα περισσοτερα...Εχω μπει στα κασσανδρας και με 35 κανα 2 φορες

Φίλε, στο Κασσάνδρας 4 μπαίνεις με 40 ευρώ;
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Οι τιμες σιγουρα θα πεσουν σα στουντιο όπως πεσαν και στα μπουρδελα.Να σκεφτειτε οτι πριν 5 χρονια που ειχα παει πρωτη φορα σε ενα μπουρδελο καπου στη φυλης,η ταριφα ηταν 30 ευρω,και μιλαμε για εποχη που οικονομικη κριση δεν μας ειχε αγγιξει ακομα,και το εισητηριο του τρενου ηταν κατω απο ευρω.Τωρα βρισκεις και με 20 και με 25 και με 10.Στα στουντιο ομως οι τιμες λογικα θα μειωθουν,αλλα όχι σε τραγικο βαθμό.Αυτο γιατι υπάρχει εξοπλισμος,που δεν εχει σε μπουρδελα,καθαριστριες,γυναικες για πορτα,που πρεπει και αυτες να πληρωθουν.Οποτε για να καλυψει το στούντιο τις αναγκες του,ζηαει το 50 αρικο.Βεβαια αν μειωθουν οι τιμες υπαρχει φοβος οι υπηρεσιες που θα λαμβανουμε να μην ηταν οπως πριν.Υπαρχει ομως και το ενδεχομενο,οτι με μειωση τιμων θα αυξηθει και η πελατεια,οποτε θα πιασει τοπο.Οπως και να εχει στις μερες που ζουμε,και με τις νεες μειωσεις μισθων που θα ερθουν απο Μαρτιο οπως ακουσα αντε να βρεις λεφτα και ορεξη να γ... :fuck2:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
δεν το βλεπω αλλα μακαρι

Ρε σεις και για τα μπουρδελα που λετε η τιμη ειναι σταθερη στα 20 ευρω εδω και αρκετα χρονια  :think:  ποτε ηταν στα 30 και μειωθηκε?

Για μειωση τιμων παντως ουτε εγω το βλεπω, απο το καλοκαιρι λεμε οτι ειναι θεμα ημερων, αλλα εφτασε Πασχα...
 

vasilisgo4

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Οι τιμες σιγουρα θα πεσουν σα στουντιο όπως πεσαν και στα μπουρδελα.Να σκεφτειτε οτι πριν 5 χρονια που ειχα παει πρωτη φορα σε ενα μπουρδελο καπου στη φυλης,η ταριφα ηταν 30 ευρω,και μιλαμε για εποχη που οικονομικη κριση δεν μας ειχε αγγιξει ακομα,και το εισητηριο του τρενου ηταν κατω απο ευρω.Τωρα βρισκεις και με 20 και με 25 και με 10.Στα στουντιο ομως οι τιμες λογικα θα μειωθουν,αλλα όχι σε τραγικο βαθμό.Αυτο γιατι υπάρχει εξοπλισμος,που δεν εχει σε μπουρδελα,καθαριστριες,γυναικες για πορτα,που πρεπει και αυτες να πληρωθουν.Οποτε για να καλυψει το στούντιο τις αναγκες του,ζηαει το 50 αρικο.Βεβαια αν μειωθουν οι τιμες υπαρχει φοβος οι υπηρεσιες που θα λαμβανουμε να μην ηταν οπως πριν.Υπαρχει ομως και το ενδεχομενο,οτι με μειωση τιμων θα αυξηθει και η πελατεια,οποτε θα πιασει τοπο.Οπως και να εχει στις μερες που ζουμε,και με τις νεες μειωσεις μισθων που θα ερθουν απο Μαρτιο οπως ακουσα αντε να βρεις λεφτα και ορεξη να γ... :fuck2:
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕΓΑΛΕ :idiot:
ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟ ΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΥ ΚΟΒΟΥΝ  :uzi: ΤΑ ΠΟΤΑ ΠΟΥ ΚΕΡΝΑΝΕ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ  :rockon: ΤΙΣ ΠΕΤΣΕΤΕΣ
Α ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΑΒΑΤΖΗ - ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ  :fuck2:
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΙ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ?
ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΙΚΕ ΜΟΥ 50 ΕΥΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΑΜΗΣΙ 10 15 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ Ε?ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΟΜΩΣ
ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ ΕΝΝΟΕΙΣ
ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ?  :hammer:
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν και η μείωση των τιμών είναι επιβεβλημένη στο παρών οικονομικό περιβάλλον,κάτι μου λέει ότι θα συνοδευτεί και με τα απόλυτα μπάζα από τη Βαλκανική.Τώρα βλέπεις πού και πού κανά ωραίο κοριτσάκι,μετά θα βλέπεις ή σκατόφατσες που δε θα σου κάνει αίσθηση να μπεις ή "συνταξιούχες" ήτοι >30 ετών κοπέλες που σε άλλες χώρες δε θα βγάζουν τίποτα.Γιατί να έρθει π.χ η Ρωσίδα κουκλάρα (άλλωστε λίγες κυκλοφορούν πλέον στην Φυλής,καμιά σχέση με παλαιότερα) στην Ελλάδα και να παίρνει από κάθε πελάτη 10€,και να μην πάει στην Αυστρία,Γερμανία,Γαλλία κλπ;Εν τω μεταξύ και στις χώρες από όπου προέρχονται οι κοπέλες που δουλεύουν υπάρχει ακρίβεια και το 10αρικο δε φτάνει που σημαίνει ότι δε θα μπορούν να στείλουν στις οικογένειες τους πολλά χρήματα.Πάει η περίοδος Γέλτσιν,και η μετά Τσοαυσέκου εποχή που οι Ρωσίδες και οι Ρουμάνες ανυποψίαστες έμπλεκαν από επιτήδιους στην πορνεία και ζούσαν οικογένειες με 1500δρχ που έπαιρναν στην καλύτερη περίπτωση οι κοπέλες.Πλέον έχουν αλλάξει τα πράγματα.Οι περισσότερες μπαίνουν στο επάγγελμα ηθελημένα και όχι καταναγκαστικά και απαιτούν περισσότερα λεφτά.Αυτό που πρέπει να αλλάξει κατ'εμέ είναι η ποιότητα των υπηρεσιών.Όχι η ποσότητα,αλλά η ποιότητα.Τι να το κανω το ακάποτο όταν κάθετε η άλλη συνολικά 6 λεπτά;Προτιμώ να είναι έξτρα και στην κανονική τιμή να κάθεται περισσότερη ώρα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Αν και η μείωση των τιμών είναι επιβεβλημένη στο παρών οικονομικό περιβάλλον,κάτι μου λέει ότι θα συνοδευτεί και με τα απόλυτα μπάζα από τη Βαλκανική.Τώρα βλέπεις πού και πού κανά ωραίο κοριτσάκι,μετά θα βλέπεις ή σκατόφατσες που δε θα σου κάνει αίσθηση να μπεις ή "συνταξιούχες" ήτοι >30 ετών κοπέλες που σε άλλες χώρες δε θα βγάζουν τίποτα.Γιατί να έρθει π.χ η Ρωσίδα κουκλάρα (άλλωστε λίγες κυκλοφορούν πλέον στην Φυλής,καμιά σχέση με παλαιότερα) στην Ελλάδα και να παίρνει από κάθε πελάτη 10€,και να μην πάει στην Αυστρία,Γερμανία,Γαλλία κλπ;Εν τω μεταξύ και στις χώρες από όπου προέρχονται οι κοπέλες που δουλεύουν υπάρχει ακρίβεια και το 10αρικο δε φτάνει που σημαίνει ότι δε θα μπορούν να στείλουν στις οικογένειες τους πολλά χρήματα.Πάει η περίοδος Γέλτσιν,και η μετά Τσοαυσέκου εποχή που οι Ρωσίδες και οι Ρουμάνες ανυποψίαστες έμπλεκαν από επιτήδιους στην πορνεία και ζούσαν οικογένειες με 1500δρχ που έπαιρναν στην καλύτερη περίπτωση οι κοπέλες.Πλέον έχουν αλλάξει τα πράγματα.Οι περισσότερες μπαίνουν στο επάγγελμα ηθελημένα και όχι καταναγκαστικά και απαιτούν περισσότερα λεφτά.Αυτό που πρέπει να αλλάξει κατ'εμέ είναι η ποιότητα των υπηρεσιών.Όχι η ποσότητα,αλλά η ποιότητα.Τι να το κανω το ακάποτο όταν κάθετε η άλλη συνολικά 6 λεπτά;Προτιμώ να είναι έξτρα και στην κανονική τιμή να κάθεται περισσότερη ώρα.

Πρώτον γιατί στη δυτική ευρώπη δεν υπάρχει τόση πελατεία.
Και δεύτερον γιατί θα χρεοκοπήσουμε και θα τους πάρουμε και αυτούς στο γκρεμό μαζί μας :grin:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Φιλε θα τη ρωτησω και θα σου πω....αλλα λογικα με την πεινα που εχουν οι μαυρες δεν θα χει κανενα προβλημα...
κοιτα μην κανεις καμια μαλακια ομως και την χρυσοπληρωσεις και χαλασεις την πιατσα.... :tooth: :tooth:
εγω σκεφτομαι απο 25 που της εδινα να της προτεινω 15-20 τωρα για 3ωρο+  :tooth:
μιλαμε με πμ αν ειναι..
-------------
εχω σκασει στο γελιο φιλε ευχαριστω...
για την προσπαθεια να κοψεις το ταληρο...
χαχαχαχαχαχαχαχαχ....
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
νομιζω τα μπουρδελα να πανε στα 25ευρω...
πριν ριξετε πετρες θα πω γιατι..
να υπαρχει καθαριοτητα κ αυτη που δουλευει να χει καλυτερο περιβαλλον εργασιας...
π.χ μεταξι/ιασωνος..πολλες φορες σιχαινομουν η εκεινη την ωρα ελεγα σε ποιανου τα φλοκια θα καθομαι..
συν σε αλλα ελεγες με σεισμο 2 ριχτερ θα πεσει.....
25 αλλα με αναβαθμιση -σπιτιου-καθαριοτητα-κ πιο ωραιες γκομενες...
---------------------------------------------------------------------
στουντιο...ενα 35ε. ειναι αρκετο...(αν θελουν 50-60ε ολα μεσα η 2 πηδηματα)
--------------------------------------------------------------------
call-girls  απο 70-100 νομιζω ειναι μια χαρα-
τωρα για ντιβε επιλογες οποιος εχει δινει και 200-500ε δικο του προβλημα..
--------------------------------------------------
το σεξ ειναι μια αναγκη οπως φαι,νερο...το ντυσιμο ερχεται μετα..ειδικα για εμας τους αντρες..οποτε εκει πονταρουν στις τιμες...
αν η αθηνα δεν ηταν μπουρδελο κ ειχε ΤΟΥΡΙΣΜΟ...τιγκα πολυ κοσμο..οι τιμες για 8 μηνες θα ταν χ 3!!!!απ οτι σημερα...θα σου λεγαν δεν σε εχω αναγκη σαν καταναλωτη...
-------------------------------------------------------------
οπως παλια καποιος σωστα εγραψε¨
οταν τα στριπ ειχαν μουναρες παρακαλαγες για ενα χορο(απο την ζητηση π χε η κοπελα)
τωρα ερχεται κ δεν ξερεις αν εχει πλυνει τα χερια απο τον προηγουμενο...
---------------
παντως νομιζω γενικα ειναι κατω τουλαχιστον ενα 40% ολα στουντιο,μπουρδελα κτλ..
τα καλα call girls παντα θα χουν δουλεια γιατι ειναι λιγες κ πολλοι πελατες....
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτον γιατί στη δυτική ευρώπη δεν υπάρχει τόση πελατεία.

Δεν υπάρχει πελατεία;Δηλαδή οι δυτικοευρωοπαίοι δε γαμάνε;Εγώ έχω διαφορετική άποψη από τις επισκέψεις μου σε διάφορα FKK,μπουρδέλα,και call girls της Ευρώπης.
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ACHILEAS77 καθαριότητα δεν πρόκειται να υπάρξει όσο βασίζονται στην ποσότητα των πελατών και όχι στην ποιότητα.Και 25€ να πάνε και 30€,όταν δεν υπάρχει επιλογή για πιο φθηνό "ξεμπούκωμα" πάλι κόσμο θα έχουν.Μπορεί κάποιος εκεί που πήγαινε 3 φορές την εβδομάδα να πάει 2,αλλά θα πάει.Άρα και πάλι δε θα έχουν την πολυτελεια του χρόνου.Εδώ βλέπω άτομα που μπαίνουν να δουν μια κοπέλα και επειδή αργεί 5-6 λεπτά φεύγουν,θα δεχτούν να τους πει η τσατσά "περιμένετε να καθαρίσουμε και θα μπείτε";Εγώ δεν το πιστεύω ότι θα το δεχτουν οι περισσότεροι.Μια φορά περίμενα σε μια κοπέλα κάπου 15 λεπτά στο σαλόνι να τη δω.Οι περισσότεροι είχαν φύγει,μου λέει η τσατσά "θα χτυπήσω να τελειώνει" της απαντάω "άστην,θα περιμένω,και αν μπω μέσα μην τολμήσεις να χτυπήσεις την πόρτα στο 10λεπτο,όπως περιμένω εγώ να περιμένουν και οι άλλοι" και η τσατσά έκανε το σταυρό της!!!Μάλλον είμαι περίπτωση!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δεν υπάρχει πελατεία;Δηλαδή οι δυτικοευρωοπαίοι δε γαμάνε;Εγώ έχω διαφορετική άποψη από τις επισκέψεις μου σε διάφορα FKK,μπουρδέλα,και call girls της Ευρώπης.

Τα ποσά που ξοδεύουν οι τιμές η πελατεία είναι πολλαπλάσια στην Ελλάδα.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ACHILEAS77 καθαριότητα δεν πρόκειται να υπάρξει όσο βασίζονται στην ποσότητα των πελατών και όχι στην ποιότητα.Και 25€ να πάνε και 30€,όταν δεν υπάρχει επιλογή για πιο φθηνό "ξεμπούκωμα" πάλι κόσμο θα έχουν.Μπορεί κάποιος εκεί που πήγαινε 3 φορές την εβδομάδα να πάει 2,αλλά θα πάει.Άρα και πάλι δε θα έχουν την πολυτελεια του χρόνου.Εδώ βλέπω άτομα που μπαίνουν να δουν μια κοπέλα και επειδή αργεί 5-6 λεπτά φεύγουν,θα δεχτούν να τους πει η τσατσά "περιμένετε να καθαρίσουμε και θα μπείτε";Εγώ δεν το πιστεύω ότι θα το δεχτουν οι περισσότεροι.Μια φορά περίμενα σε μια κοπέλα κάπου 15 λεπτά στο σαλόνι να τη δω.Οι περισσότεροι είχαν φύγει,μου λέει η τσατσά "θα χτυπήσω να τελειώνει" της απαντάω "άστην,θα περιμένω,και αν μπω μέσα μην τολμήσεις να χτυπήσεις την πόρτα στο 10λεπτο,όπως περιμένω εγώ να περιμένουν και οι άλλοι" και η τσατσά έκανε το σταυρό της!!!Μάλλον είμαι περίπτωση!
υπο την ενοια  fast-food-fast fuck  εχεισ απολυτο δικαιο...δεν το χα σκεφτει ετσι..
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Για να μειωθούν οι τιμές θελει:
1) θεσμικές αλλαγές (απελευθέρωση, αδειοδοτήσεις κτλ)
2) μείωση εξοδολογίου των στουντιο.
Αλλιώς καθε προσπάθεια μείωσης δεν είναι διατηρήσιμη, αλλά θα αλλοιώνει (μάλλον προς το χειρότερο) την αγορά. Εμείς προφανώς θα συνεχίσουμε να παίρνουμε τα φθηνότερα προγράμματα και να κάνουμε αραιές επισκέψεις (αναγκαστικά)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η προσωρινη "οργανωμενη" αποχη δεν θα εχει αποτελεσματα...
Αντε και πες οτι για 2 βδομαδες δεν ματαει ψυχη και ριχνουν τις τιμες...
Μετα θα ξεκινησουμε να πηγαινουμε παλι ολοι και ο νομος προσφορας και ζητησης θα φερει την τιμη σε επιπεδα ισορροπιας(τι εχω πει ο πουστης)..
Στην πραγματικοτητα η αποχη εχει ξεκινησει αλλα οχι ως "κινημα" αλλα επειδη πλεον δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε στις παλιες τιμες οποτε οι επισκεψεις αραιωσαν παρα πολυ...Οι τιμες επεσαν και θα το ξαναπω
Μεταξι 10 ευρω(εχω ακουσει και περιστατικα που μπαινουν και με λιγοτερα  :tooth: )
Φυλης 20 αλλα μπαινεις και με 15 σε καποια ηδη απ οτι λενε αλλα δεν δοκιμασα να το διαπραγματευτω..
Στουντιο με 40 μπαινεις ΑΝΕΤΑ στα περισσοτερα...Εχω μπει στα κασσανδρας και με 35 κανα 2 φορες

μάν παζάρι δεν κάνω. Δέχομαι την τιμή που μου κάνουν. Αν δεν έχω λεφτα ή αν θεωρώ ότι καπου αλλου βρίσκω καλύερο πρόγραμμα με τα ίδια λεφτα τότε θα πάω εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom