Νέα

Έχετε φύγει απο οίκο με χειρότερη ψυχολογία απ' οτι όταν μπήκατε....??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Σήμερα πήγα σε μασατζίδικο και μέσα σε μισή ώρα άκουσα πιο πολλά "μη" απ'όσα μπορεί να μου πει η γυναίκα μου σε μια ολόκληρη εβδομάδα. Για ξεμπούκωμα καλά ήτανε αλλά μετά πάλι χαλάστηκα. Το να σου κάνουν ό,τι σου κάνουν από αγγαρεία είναι το χειρότερο πράγμα. Έχω ήδη ξεκινήσει να αποσύρομαι. Θα πάω από μια φορά σε όλα. Χαλαρό μασατζίδικο, μπουρδέλο, στριπ, φουλ μασατζίδικο, κωλόμπαρο...και μετά θα κρεμάσω κι εγώ τη φανέλα όπως πολλοί άλλοι συναγωνιστές. Φτάνει τόσο. Καιρός να δω και πάλι τι ψάρια πιάνω, όπως παλιά. ;)
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα πήγα σε μασατζίδικο και μέσα σε μισή ώρα άκουσα πιο πολλά "μη" απ'όσα μπορεί να μου πει η γυναίκα μου σε μια ολόκληρη εβδομάδα. Για ξεμπούκωμα καλά ήτανε αλλά μετά πάλι χαλάστηκα. Το να σου κάνουν ό,τι σου κάνουν από αγγαρεία είναι το χειρότερο πράγμα. Έχω ήδη ξεκινήσει να αποσύρομαι. Θα πάω από μια φορά σε όλα. Χαλαρό μασατζίδικο, μπουρδέλο, στριπ, φουλ μασατζίδικο, κωλόμπαρο...και μετά θα κρεμάσω κι εγώ τη φανέλα όπως πολλοί άλλοι συναγωνιστές. Φτάνει τόσο. Καιρός να δω και πάλι τι ψάρια πιάνω, όπως παλιά. ;)

Τύπε ξέρεις πως λέει μια παροιμία... παρακαλετό μουνί ξινό γαμήσι  :S
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
222
Πόντοι
616
Να αναφερθει μασατζιδικο και ξυνομουνα προς συμμορφωση και αποφυγη...
 

Lena1234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους. Δεν είμαι ουτε πόρνη ουτε τπτ τέτοιο. Έχω απλως μια απορία...αν έχετε απο τη μια πλευρα μια πόρνη, κ απο την αλλη μια κοπελα , την κοπελα σας, που σας καλύπτει σεξουαλικά, σας τα κανει ΟΛΑ. τι διαλεγετε κ γιατί?
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.277
Πόντοι
486
Καλησπέρα σε ολους. Δεν είμαι ουτε πόρνη ουτε τπτ τέτοιο. Έχω απλως μια απορία...αν έχετε απο τη μια πλευρα μια πόρνη, κ απο την αλλη μια κοπελα , την κοπελα σας, που σας καλύπτει σεξουαλικά, σας τα κανει ΟΛΑ. τι διαλεγετε κ γιατί?
ειναι η φυση του ανδρα να κυνηγαει
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Ξεκίνησα την αγοραία "απόλαυση" με σκοπό να έχω ηρεμία στο γάμο μου και να μη φοβάμαι αν θα με καρφώσει η εκάστοτε γκόμενα στη γυναίκα μου...αλλά παραπήγε το πράγμα. Από το 2008...9 χρόνια κλείνω σε λίγο. Αντί όλο αυτό να με κρατήσει ξύπνιο και σε εγρήγορση, με αποβλάκωσε με αποτέλεσμα να χάσω την επαφή με το φλερτ στο οποίο παλιότερα ήμουν σούπερ. Το κατάλαβα πριν από λίγα χρόνια όταν αντί να την πέφτω σε γκόμενες που μου άρεσαν, έλεγα "πού να μιλάω τώρα...δεν πάω καλύτερα στο μασατζίδικο, να μη χάνω και χρόνο?"

"Χαμένη δεκαετία" ονομάζω τα χρόνια που σπατάλησα στο πληρωμένο σεξ. Δεν είναι ακριβώς 10 αλλά κοντεύουν. Όχι άλλο με αυτά. Έλεος πια! Ξαναρχίσω να ρίχνω αλάτοπίπερο στη ζωή μου. Ξαναρχίζω το φλερτ. Όχι άλλες ξινισμένες φάτσες να δείχνουν ότι πηδιούνται ή σου μιλάνε ή σε μασαζώνουν από αγγαρεία, όχι άλλα πεταμένα λεφτά. Βγαίνουν πολύ δύσκολα, όπως είπε και ο συνάδελφος. ;)
Πω ρε φίλε απίστευτο στο μυαλό μου είσαι, πραγματικά το διάβασα και είναι σαν να το έγραφα εγώ. Μέχρι και οι ημερομηνίες ταιριάζουν. Μπορώ να πω ότι "χάρηκα" που υπάρχουν και άλλοι σαν και εμένα. καλή συνέχεια.
 

Επισκέπτης
Ξεκίνησα την αγοραία "απόλαυση" με σκοπό να έχω ηρεμία στο γάμο μου και να μη φοβάμαι αν θα με καρφώσει η εκάστοτε γκόμενα στη γυναίκα μου...αλλά παραπήγε το πράγμα. Από το 2008...9 χρόνια κλείνω σε λίγο. Αντί όλο αυτό να με κρατήσει ξύπνιο και σε εγρήγορση, με αποβλάκωσε με αποτέλεσμα να χάσω την επαφή με το φλερτ στο οποίο παλιότερα ήμουν σούπερ. Το κατάλαβα πριν από λίγα χρόνια όταν αντί να την πέφτω σε γκόμενες που μου άρεσαν, έλεγα "πού να μιλάω τώρα...δεν πάω καλύτερα στο μασατζίδικο, να μη χάνω και χρόνο?"

"Χαμένη δεκαετία" ονομάζω τα χρόνια που σπατάλησα στο πληρωμένο σεξ. Δεν είναι ακριβώς 10 αλλά κοντεύουν. Όχι άλλο με αυτά. Έλεος πια! Ξαναρχίσω να ρίχνω αλάτοπίπερο στη ζωή μου. Ξαναρχίζω το φλερτ. Όχι άλλες ξινισμένες φάτσες να δείχνουν ότι πηδιούνται ή σου μιλάνε ή σε μασαζώνουν από αγγαρεία, όχι άλλα πεταμένα λεφτά. Βγαίνουν πολύ δύσκολα, όπως είπε και ο συνάδελφος. ;)
εγώ ακριβώς το αντίθετο

Μετανιώνω την τόση χαμένη ενέργεια και χαμένο χρόνο για γκομενες, αντί να την έχω διοχετεύσει σε πουτανες

Στο μόνο που συμφωνώ ότι το χω χάσει αρκετά με το φλερτ και δεν είναι καλό...
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Και για να συμπληρώσω πολλές  φορές χαλιέμαι όταν κάνω κάτι και δεν έχω όρεξη με την ελπίδα ότι θα έρθει ( ναι σωστά καταλάβατε τις περισσότερες φορές δεν έρχεται), όταν είμαι στενά στα οικονομικά μου και μετά με πιάνουν οι τύψεις ότι αυτά τα λεφτά θα λείψουν από άλλου και φυσικά όταν τρώω φόλα (σε συνδυασμό με τα παραπάνω, κάτι σαν κερασάκι στην τούρτα).
Πριν από 3 χρόνια μου την είχε πέσει κανονικότατα μια κοπελίτσα που είχαμε στην δουλειά (αυτή 23 -24 εγώ 40+) και σκέφτηκα που να τρέχω τώρα, μη με πιάσουν κλπ. Και ήταν και ωραίο πέσιμο (είσαι πολύ γοητευτικός, μου αρέσεις κλπ), αλλά όπως τα λέει ο φίλος. Τώρα θα της έδινα το μουνί στο χέρι επιτόπου. Το μετάνιωσα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εγώ ακριβώς το αντίθετο

Μετανιώνω την τόση χαμένη ενέργεια και χαμένο χρόνο για γκομενες, αντί να την έχω διοχετεύσει σε πουτανες

Στο μόνο που συμφωνώ ότι το χω χάσει αρκετά με το φλερτ και δεν είναι καλό...
:coffee:
 

eleino redikolo

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
1.156
Like
5.583
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σε ολους. Δεν είμαι ουτε πόρνη ουτε τπτ τέτοιο. Έχω απλως μια απορία...αν έχετε απο τη μια πλευρα μια πόρνη, κ απο την αλλη μια κοπελα , την κοπελα σας, που σας καλύπτει σεξουαλικά, σας τα κανει ΟΛΑ. τι διαλεγετε κ γιατί?
υπαρχουν καποιοι που τους αρεσουν οι πορνες ανεξαρτητα αν εχουν η οχι σεξουαλικη ζωη.υπαρχουν αλλοι που πανε γιατι απλα δεν εχουν σεξουαλικη ζωη,και υπαρχουν και καποιοι που πανε να βγαλουν τις ανωμαλιες τους που θα ντρεποντουσαν να τις ζητησουν απο τη γυναικα τους.γενικα ομως πιστευω οι πορνες πρεπει να ειναι μονο για ξεχαρμανιασμα,αν γινει τροπος ζωης εισαι καμμενο χαρτι.. ψυχολογικα
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
?????  Ρητορική ερώτηση !!  Πολλές φορες και πιστεύω απο πολλούς!!!

Πολλές φορές  και πιο συχνα σε επαγγελματίες  στο τελειωμα (χύσιμο) έρχεται και ξενερωμα, ή είτε απο την τυφλή καυλα που είχες πριν ,ή είτε θέμα χρημάτων που το σκέφτεσαι μετα!!!!!
 

Foxvillager

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
411
Like
51
Πόντοι
1
Μου έχει τύχει μετά το χύσιμο να μου έρθει εμετός με την σάπια που γάμαγα
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Οι πουτάνες δεν είναι υποκατάστατο της (ανύπαρκτης) ερωτικής ζωης. Ειναι συμπληρώμα. Όπως δε μπορείς να τρως βρώμικα μια ζωή γιατί η δίαιτα σου πρέπει να βασίζεται σε "σπιτικό" φαι μαγειρεμένο.

Είναι βοήθημα οχι κατάντια. Αν "κατάντησες" να ψάχνεις τον ερωτα στις πουτάνες θες ψυχολογική υποστήριξη γιατι οι πουτάνες κάνουν ΣΕΞ οχι ερωτα...
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε ολους. Δεν είμαι ουτε πόρνη ουτε τπτ τέτοιο. Έχω απλως μια απορία...αν έχετε απο τη μια πλευρα μια πόρνη, κ απο την αλλη μια κοπελα , την κοπελα σας, που σας καλύπτει σεξουαλικά, σας τα κανει ΟΛΑ. τι διαλεγετε κ γιατί?

Η απάντηση ειναι η κοπέλα ΓΙΑ ΛΙΓΟ, μετα θέλουμε ποικιλία, το νεότερο μοντελο απο τη μπαζολα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Ναι, προφανως εχω βγει απο μπουρδελο με χειροτερη ψυχολογια απ' ο,τι μπηκα.

Τις περισσοτερες φορες βγαινω με χειροτερη ψυχολογια, εκτος απο καποιες φορες που ετυχε να γαμησω πολυ καλα.

Πέρα απ' το πεταγμα χρηματων (που το συνειδητοποιεις βγαινοντας), συνηθως δεν εχω πολυ καλη στυση με αποτελεσμα να μην ειμαι περηφανος για την πουτσα μου. Επισης, η ολη φαση τελειωνει τόσο γρηγορα που νιωθω σαν να μισο-γαμησα.

Επαναλαμβανω:
Σε περιπτωσεις που ολα πηγα ΟΚ, βγαινω πολυ αναπτερωμενος απ' το σπιτακι, και λεω "χαλαλι τα λεφτα".
Αλλά δεν ειναι η πλειονοτητα των εμπειριων μου...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Δεν φεύγεις απογοητευμένος, αν ξέρεις για ποιον ακριβώς λόγο πας. Ένα στα γρήγορα με μια άλλη γκόμενα χωρίς τύψεις και ενοχές.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
εχουμε φυγει βασικα με μειον πενηντα και εκατο ευρω που δεν αξιζε κιολας το γαμησι και λεγαμε μετα τι μαλακας ημουν δεν τα τρωγα σουβλακια
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ολοι λιγο πολύ εχουμε φυγει με χειροτερη ψυχολογια γιατι κλαιμε τα λεφτα που δωσαμε για το κάθε μπαζακι.ειτε 20 ειτε 50 ευρω στη σημερον εποχη εχουν αξια και δεν γινεται να τα πεταμε ετσι.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Διαφωνω με τους πιο πανω για χαμενες δεκαετιες (σεβαστη βεβαια η γνωμη τους),καλη και η γυναικα -γκομενα ,αλλα σαν τις πουτανες δεν εχει πουθενα ,το οτι μπορεις να γαμας 22 χρονο ενω εισαι 50 με ενα εικοσαρικο στην φυλης η αλλου ειναι απολαυση μοναδικη.Αλλα και μικροτερος να εισαι ειναι μοναδικη η απολαυση ,τωρα για κακη ψυχολογια το καλυτερο μην πηγαινεις συνεχεια γιατι βαριεσαι .Ειμαι σιγουρος οτι αυτες που εχω γαμησει ειτε μπουρδελα.μασατζιδικα ,και ακριβοτερες γυναικες ,δεν θα τις γαμουσα ποτε ,και αν καταφερνα κατι θα μου ειχε φυγει η ψυχη.Η μεγαλη καυλα ειναι να εχεις μια μονιμη σχεση και καπου καπου να σπας την μονοτονια στον αγοραιο ερωτα.Φαντασου να καμακωνεις καποια στην παραλια (ας πουμε) και να σου κανει μα μου (την δυσκολη) και να την πετυχεις μετα σε κανα μπουρδελο ,(μην το γελατε εχει γινει αυτο το σκηνικο) ,ωραια επιβεβαιωση στην αυτοπεποιθηση σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom