Νέα

Μειώσεις τιμών στον αγοραίο έρωτα : ας μαζευτούμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bleach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι η αποχη θα βοηθησει στη μειωση τιμων στον αγοραιο ερωτα?

  • ναι

    Ψήφοι: 97 74,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • μαλλον

    Ψήφοι: 18 13,7%
  • αποκλειται

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • δεν ξερω

    Ψήφοι: 2 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    131

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου, σ'εμάς έγκειται να το καταλάβουν όσο πιό σύντομα γίνεται. Η δύναμη είναι στο καυλί μας, αρκεί να δουλεύει στοιχειωδώς και το επάνω κεφάλι!

Όταν η άλλη που έχει τιμολογήσει το μουνί της με τιμές 2008, δει ότι 8 στους 10 "κλωτσάνε', θα βάλει νερό στο κρασί της.

Αλλά η λιγουρίαση έχει μπεί στο DNA μας και δεν μας επιτρέπει να καθορίσουμε τους κανόνες της (ελεύθερης) αγοράς.
βρε συναγωνησρη και'γω λιγουρης ειμαι,ομως αναγκαστικα πλεον προεχει η χαμηλοτερη τιμη με οσο το δυνατον καλυτερη υπηρεσια σαυτη την τιμη. την ιδια την αφροδιτη να δω αμα θεωρησω οτι ειναι πολλα τα λεφτα θα κανω πισω,ασε που πλεον το σχεδιαζω πριν δωσω λεφτα.
και δεν θα ειχα πρβ να δωσω κατι παραπανω αλλα να τα τιμαει γμτ μου οχι αλλη κοροιδια και αερας πεθαναν αυτα.
:)
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Καλησπέρα συναγωνιστές . Πέρασαν μνημόνια νο1 επικαιροποιημενα αναθεωρημένα κτλπ τώρα πάμε σε μνημόνιο νο2 με γενικότερο πετσόκομμα μισθών , αλλά οι τιμές είναι ίδιες . Δεν είναι λίγο άκυρο το 2009 με 1000 μισθό  και τώρα με 700 στη καλύτερη τα στούντιο και τα (μπουρδελα) να μην έχουν ρίξει καθόλου τις τιμές τους
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
....ναι ρε πουτανιαρη...αποχη, αυτη ειναιο η λυση....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο κοσμος γαμαει! Πανε κ ερχονται τα
50αρια...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καλησπέρα συναγωνιστές . Πέρασαν μνημόνια νο1 επικαιροποιημενα αναθεωρημένα κτλπ τώρα πάμε σε μνημόνιο νο2 με γενικότερο πετσόκομμα μισθών , αλλά οι τιμές είναι ίδιες . Δεν είναι λίγο άκυρο το 2009 με 1000 μισθό  και τώρα με 700 στη καλύτερη τα στούντιο και τα (μπουρδελα) να μην έχουν ρίξει καθόλου τις τιμές τους
Σε ποιό στούντιο δουλεύεις;
στο δικο σου! :grin:
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Μπααααα εχει πέσει η κίνηση είχα πάει πριν απο καμια 10αρια μερες παρασκευή στη Κασσάνδρας μια  το βραδυ που παλιοτερα βολταρε αρκετος κοσμος καιηταν  νεκρα , μπηκα στη Νικολ και δεν χτυπησε καθολου το κουδουνι ενω παλιοτερα χτυπαγε συνεχεια
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Μπααααα εχει πέσει η κίνηση είχα πάει πριν απο καμια 10αρια μερες παρασκευή στη Κασσάνδρας μια  το βραδυ που παλιοτερα βολταρε αρκετος κοσμος καιηταν  νεκρα , μπηκα στη Νικολ και δεν χτυπησε καθολου το κουδουνι ενω παλιοτερα χτυπαγε συνεχεια

Σόλα σχεδόν τα στούδια και ντέλα έχουν αναδουλίες, εκτός αν εργάζεται καμια φίρμα.

Αν κάνεις πως φευγεις ρίχνουν την τιμή κανα 10ευρω (στα στούδιο)
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Σόλα σχεδόν τα στούδια και ντέλα έχουν αναδουλίες, εκτός αν εργάζεται καμια φίρμα.

Αν κάνεις πως φευγεις ρίχνουν την τιμή κανα 10ευρω (στα στούδιο)

Ειδικά τα στούντιο βαράνε μύγες.Μερικά έχουν αρχίσει να απευθύνονται σε "ειδικούς
πελάτες" (παθητικά αυταρχικά κλπ.) για να τσιμπάνε παραπάνω λεφτά.
Οποιος πηγαίνει σε στούντιο (εγώ δεν πάω ποτέ γιατί είναι μεγάλη απάτη) να προτιμάει
αυτά πού έριξαν τις τιμές.
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ειδικά τα στούντιο βαράνε μύγες.Μερικά έχουν αρχίσει να απευθύνονται σε "ειδικούς
πελάτες" (παθητικά αυταρχικά κλπ.) για να τσιμπάνε παραπάνω λεφτά.
Οποιος πηγαίνει σε στούντιο (εγώ δεν πάω ποτέ γιατί είναι μεγάλη απάτη) να προτιμάει
αυτά πού έριξαν τις τιμές.
οπως σωστα ειπε αλλος συναγωνιστης 1ήδυο ειναι ακομα αυτα :(
αλλα που θα παει ;)
 

Επισκέπτης
εγω παντως καθε δυο μερες βλεπω και ενα καινουριο στουντιο :rolleyes:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
να προτιμάει
αυτά πού έριξαν τις τιμές.

και βαστάνε την ποιότητα, να συμπληρώσω

Μερικά έχουν αρχίσει να απευθύνονται σε "ειδικούς πελάτες" (παθητικά αυταρχικά κλπ.) για να τσιμπάνε παραπάνω λεφτά.

Οι γερμανοί φίλοι μας, μας κάνουν τα καλύτερα αυταρχικά προγράμματα. όποτε γιατί να πλερόνουμε ξένους;;

εγω παντως καθε δυο μερες βλεπω και ενα καινουριο στουντιο :rolleyes:

Εχεις δίκιο, αλλά  ειναι μια φτηνή επένδυση και τρέχουν όλοι να κονομήσουν
Μην ξεχνας ότι και τα μαγαζία που αγοράζουν χρυσό ανοίγουν αλλά δεν υπάρχει πλέον χρυσός
 

Επισκέπτης
μα ρε παιδια για να γεμισουν ολα αυτα τα στουντιο και τα μπουρδελα πρεπει ολοι η μπουρδελιαριδες της Αθηνας να μην κανουν αλλη δουλια ολη μερα
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
50αρικα+ πλεον μονο σε γιορτες και αν...

Αν ξεκινησουν τιμες απο 30αρια τα βασικα προγραμματα το συζηταμε ...
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
50αρικα+ πλεον μονο σε γιορτες και αν...

Αν ξεκινησουν τιμες απο 30αρια τα βασικα προγραμματα το συζηταμε ...
αι γεια σου και το 50αρικο που ειπες αφου ψαξεις καλα που θα το δωσεις.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα συναγωνιστές . Πέρασαν μνημόνια νο1 επικαιροποιημενα αναθεωρημένα κτλπ τώρα πάμε σε μνημόνιο νο2 με γενικότερο πετσόκομμα μισθών , αλλά οι τιμές είναι ίδιες . Δεν είναι λίγο άκυρο το 2009 με 1000 μισθό  και τώρα με 700 στη καλύτερη τα στούντιο και τα (μπουρδελα) να μην έχουν ρίξει καθόλου τις τιμές τους

Άκουσα και ξέρω ότι στούντιο στη Θεσσαλονίκη από 40Ε το έριξαν στα 30. Από την άλλη τα μπουρδελα της πόλης επιμένουν στο 30άρι αν δεν κάνω λάθος. Πάντως στην Αθήνα είστε πιο τυχεροί. Γαμάτε και νε 15...το κακό ίσως είναι ότι σας τρώνε οι αποστάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom