Νέα

Μειώσεις τιμών στον αγοραίο έρωτα : ας μαζευτούμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bleach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι η αποχη θα βοηθησει στη μειωση τιμων στον αγοραιο ερωτα?

  • ναι

    Ψήφοι: 97 74,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • μαλλον

    Ψήφοι: 18 13,7%
  • αποκλειται

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • δεν ξερω

    Ψήφοι: 2 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    131

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
είμαι βαρετή τύπε. Με άτομα μειωμένης αντίληψης  χάνω τον ειρμό μου.
Ασε ρε τσοκαρο τις μαλακιες, λες και χθες σε μαθαμε σουργελο και δεν ξερουμε τιποτα.  :2funny:
Μας το παιζεις τωρα υψηλη διανοηση και ετσι. Χαζη και πουτανα μεχρι να πεθανεις θα εισαι.
 

Επισκέπτης
Το 2ΟΙΟ ημουν ο πρωτος που εγραψα οτι τα στουντιο θα ριξουν τις τιμες!!!!Δικαιωθηκα!!!!...Τωρα γραφω κατι αλλο!!!....Δεν υπαρχει λογος να συνεχισουμε να το ζηταμε εμεις οι πελατες!!!!..Η οικονομικη κριση δυστυχως θα προχωρησει κι αλλο!!!Το διαδικτυο και οι διαφημισεις.... θα ειναι αχρηστα για μας τους πελατες....οταν καθημερινα θα αυξανονται γυναικες της διπλανης πορτας που θα βγαινουν για να ψωνιστουν!!!!!...Συντομα τα στουντιο, θα μας παρακαλανε να ξαναγινουμε πελατες!!!!...Ηδη εγω τα εχω σταματησει!!!!...Πηγαινω μονο σταθερα σε τρια στουντιοκοριτσα...και περιμενω με την ησυχια μου....να ριξουν κι αλλο τις τιμες ολα τα στουντιο!!!...Εκτιμω οτι συντομα ολα τα στουντιο θα πανε το απλο στα 30 ευρω και το ολο πακετο στα 50 ευρω!!!....Διωχνουν μυγες λεμε στην κυριολεξια,αυτη την εποχη!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Σ' αυτό έχεις δίκιο συναγωνιστή. Απλά είναι ενοχλητικό ακόμα και χωρίς κρίση να μας πουλούν φύκια για μεταξωτές κορδέλες!
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Ασε ρε τσοκαρο τις μαλακιες, λες και χθες σε μαθαμε σουργελο και δεν ξερουμε τιποτα.  :2funny:
Μας το παιζεις τωρα υψηλη διανοηση και ετσι. Χαζη και πουτανα μεχρι να πεθανεις θα εισαι.

Κάτσε να σε κάνω μια αναφορά τώρα που τόλμισες και μίλησες υποτιμητικά για τις πουτάνες.

Μυγόχεσμα! :birdman:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
όχι εγώ τη χρεώνω έξτρα αλλά ο φίλος ροκαβλάκης μου άνοιξε τα μάτια  :rockon:
Τα πακια σε ευχαριστουν για αυτην την κινηση σου.   :thumbsup:

Κάτσε να σε κάνω μια αναφορά τώρα που τόλμισες και μίλησες υποτιμητικά για τις πουτάνες.

Μυγόχεσμα! :birdman:
Αυτες τις λεω ιεροδουλες μαντεψε γιατι εσενα σε λεω απλα πουτανα.
 

Επισκέπτης
όχι εγώ τη χρεώνω έξτρα αλλά ο φίλος ροκαβλάκης μου άνοιξε τα μάτια  :rockon:
Κρητικό μ' έβγαλες μωρή; :huh:
:s&m_3:

Ε δεν κοντράρεσαι με μεγάλο κέφι εκεί, μάλλον χάζι κάνεις.

Αλλά οκ όλο και κάτι θα βρούμε να διαφωνήσουμε  :grin:
Το Χρυσάκι είναι πηγή έρωτος και όχι πολέμου :P
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Η κοροϊδία ενός στούντιο δεν βρίσκεται στο απλό πρόγραμμα. Εκεί πες για τον α ή β λόγο κάποιος να το προτιμήσει έναντι του μπουρδέλου.
Λίγο ο χώρος, λίγο η μεγαλύτερη άνεση, λίγο οι πιο ωραίες παρουσίες γενικά, δικαιολογούν πολλούς ευφυής ανθρώπους που τα προτιμούν.
Η κοροϊδία έγκειται στα κλιμακούμενα προγράμματα και δη στο 69 και στο ισπανικό. Καθώς αυτές δεν είναι υπηρεσίες αλλά μέθοδος υποτίμησης νοημοσύνης και αρπαγής χρημάτων. Αυτά πρέπει να εμπεριέχονται στο βασικό πρόγραμμα.
Εγώ μία φορά σε στούντιο που ήμουν, κι ενώ έγλυφε το πέος αυτή, της είπα να γλύψει λίγο και τις μπάλες, και μου είπε ότι αυτό πάει στο πρόγραμμα με το 69!! Παρόλο που είχα περάσει καλά, δεν ξαναπήγα κι επανήλθα στα μπουρδέλα. Δεν θεωρώ ότι μπορώ ή πρέπει να δίνω πάνω από 20 Ευρώ για τέτοιες υπηρεσίες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω θελω να κανω μια αφελη ερωτηση:

Ποιος ο λογος της προτροπης μειωσης της τιμης στο studiο?
(Χωρις να σημαινει πως ειμαι αντιθετος)

Να φανυαστω οτι μας αρεσει και θελουμε να πηγαινουμε συχνοτερα εκει, συγκριτικα με τα μπουρδελα ?
Σιγουρα παντως οχι για το καλο των επειχηρισεων της καθε ιδιοκτητριας.

Γιατι λοιπον να μην υπαρχει προτροπη για αναβαθμιση των υπηρεσιων και συνθηκων (ωραιοτερες κοπελες/σχετικο, περισσοτερη καθαριοτητα, ανεση χρονου) στις ηδη υπαρχοσες τιμες?

Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι αντιθετος στην μειωση των τιμων. Γιατι ομως δεν κοιταμε και την αναβαθμιση των υπαχοντων υπηρεσιων στα μπουρδελα ?

Και οσοι δεν θελουν να ριξουν τις τιμες, δικαιωμα τους και ας υποστουν τις συνεπειες.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
50 ευρώ είναι πολλά αυτό το καιρό για σεξ. Ας το κάνουν 30 και βλέπουμε...ή να κάνουν χρονοχρέωση..

30 ευρώ 15 λεπτά
40 ευρώ 20 λεπτά
50 ευρώ 25 λεπτά
κ.λ.π.

επειδή π.χ. εγώ θέλω το χρονο μου με βλέπω για το 40άρι ή το 50άρι :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σ' αυτό έχεις δίκιο συναγωνιστή. Απλά είναι ενοχλητικό ακόμα και χωρίς κρίση να μας πουλούν φύκια για μεταξωτές κορδέλες!
Ας πουλανε οτι θελουν....εμεις μαλακες ειμαστε???.....ειτε παιδακια?????
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγω θελω να κανω μια αφελη ερωτηση:

Ποιος ο λογος της προτροπης μειωσης της τιμης στο studiο?
(Χωρις να σημαινει πως ειμαι αντιθετος)

Να φανυαστω οτι μας αρεσει και θελουμε να πηγαινουμε συχνοτερα εκει, συγκριτικα με τα μπουρδελα ?
Σιγουρα παντως οχι για το καλο των επειχηρισεων της καθε ιδιοκτητριας.

Γιατι λοιπον να μην υπαρχει προτροπη για αναβαθμιση των υπηρεσιων και συνθηκων (ωραιοτερες κοπελες/σχετικο, περισσοτερη καθαριοτητα, ανεση χρονου) στις ηδη υπαρχοσες τιμες?

Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι αντιθετος στην μειωση των τιμων. Γιατι ομως δεν κοιταμε και την αναβαθμιση των υπαχοντων υπηρεσιων στα μπουρδελα ?

Και οσοι δεν θελουν να ριξουν τις τιμες, δικαιωμα τους και ας υποστουν τις συνεπειες.
Στο παρελθον, αν το εγραφες, θα σου απαντουσα.... οτι εγω εγραφα συνεχεια να κατεβασουν τις τιμες!!!!Τωρα δεν τραβαω ζορια....γιατι θα το κανουν ολα τα στουντιο μονα τους,διχως να διαβασουν εμας τα μελη του μπου!!!!....Γιατι να συνεχισω να γραφω..... τα αυτονοητα????...Το 2012 θα θυμησει εποχες του 1960 με πολλη φτωχεια δυστυχως στην Πατριδα μας .....εκτιμω απο τις καταστασεις που ζουμε!!!!...Μακαρι να μην γινει αυτο αλλα ηδη ο κοσμος εχει γονατισει οικονομικα!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
που την είδες τη μείωση ;;;;;;;
στα στούντιο στα πλαϊνά του φόρουμ
έγινε καμία μείωση ;;;;;;;;
Στο αντιστοιχο θρεντ διαβασα για το Αθανασιας στο Παγκρατι!!!!...Αλλα μου πεφτει μακρια απο την οικια μου!!!!!Προτιμω να πηγαινω στο Λελας.... που ειναι κοντα στο σπιτι μου και εχει το απλο 30 και το ολο πακετο 50 ευρω!!!!...Αμα ψαξεις τα θρεντ θα βρεις.... κι αλλα στουντιο που ανακοινωνουν μειωση τιμων!!!!!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Στο αντιστοιχο θρεντ διαβασα για το Αθανασιας στο Παγκρατι!!!!...Αλλα μου πεφτει μακρια απο την οικια μου!!!!!Προτιμω να πηγαινω στο Λελας.... που ειναι κοντα στο σπιτι μου και εχει το απλο 30 και το ολο πακετο 50 ευρω!!!!...Αμα ψαξεις τα θρεντ θα βρεις.... κι αλλα στουντιο που ανακοινωνουν μειωση τιμων!!!!!

Στη σελίδα του Λελας Καραγιάννη 35 γιατί λέει 50 Ευρώ το απλό?  :-
 

Επισκέπτης
Εγω θελω να κανω μια αφελη ερωτηση:

Ποιος ο λογος της προτροπης μειωσης της τιμης στο studiο?
(Χωρις να σημαινει πως ειμαι αντιθετος)

Να φανυαστω οτι μας αρεσει και θελουμε να πηγαινουμε συχνοτερα εκει, συγκριτικα με τα μπουρδελα ?
Σιγουρα παντως οχι για το καλο των επειχηρισεων της καθε ιδιοκτητριας.

Γιατι λοιπον να μην υπαρχει προτροπη για αναβαθμιση των υπηρεσιων και συνθηκων (ωραιοτερες κοπελες/σχετικο, περισσοτερη καθαριοτητα, ανεση χρονου) στις ηδη υπαρχοσες τιμες?
Αυτήν την προτροπή έκανα λίγο πριν. Ότι πρέπει να εμπεριέχονται υποτιθέμενες υπηρεσίες όπως το 69 και το ισπανικό στο βασικό πρόγραμμα.
Αυτό είναι αναβάθμιση υπηρεσιών.
Από 'κει και πέρα ας ανεβάσουν και το χρόνο. Επίσημα όμως. να βγουν και να πουν ότι για 25 λεπτά φερ' ειπείν δεν θα σου χτυπήσω πόρτα.
Όλα μέσα είναι.

Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι αντιθετος στην μειωση των τιμων. Γιατι ομως δεν κοιταμε και την αναβαθμιση των υπαχοντων υπηρεσιων στα μπουρδελα ?
Τα μπουρδέλα έχουν προχωρήσει ήδη.
Ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό, πρωκτικό κλπ είναι υπηρεσίες που βρίσκεις εν εφθονία σήμερα.
Επίσης, πολλά σπιτάκια έχουν αναβαθμιστεί ως χώροι.
Ακόμη, πάρα πολλά μπουρδέλα έχουν μειώσει τιμές στα 15 και 10 ευρώ.
Άρα τα μπουρδέλα έχουν προχωρήσει από όλες τις απόψεις. Τα στούντιο είναι που συνεχίζουν την κοροϊδία.


Και οσοι δεν θελουν να ριξουν τις τιμες, δικαιωμα τους και ας υποστουν τις συνεπειες.
Δηλαδή είναι παγιωμένο ότι οι τιμές για να έχουμε καλές υπηρεσίες πρέπει να έχουν τις σημερινές διαβαθμίσεις;
Εκτός κι αν κατάλαβα λάθος την ερώτησή σου.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δηλαδή είναι παγιωμένο ότι οι τιμές για να έχουμε καλές υπηρεσίες πρέπει να έχουν τις σημερινές διαβαθμίσεις;
Εκτός κι αν κατάλαβα λάθος την ερώτησή σου.
Τιποτα δεν ειναι παγιωμενο.
Απλα αυτο που λεω ειναι πως καθε studio εχει το δικαιωμα να καθοριζει την τιμολογιακη του πολιτικη.
Και ειναι υπευθυνο για τα αποτελεσματα.

Αμα ειχε κερδος, σκασιλα του το τι λεμε εμεις εδω για μειωση των τιμων.
Αμα βαραει μυγες τοτε ειναι αξιο της μοιρας του.

Αυτοι εχουν το μαχαιρι, αυτοι και το καρπουζι.
Η επιλογη ειναι δικη τους.


ΥΓ: δεν θα κοιμηθουμε σημερα μου φαινεται.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Τιποτα δεν ειναι παγιωμενο.
Απλα αυτο που λεω ειναι πως καθε studio εχει το δικαιωμα να καθοριζει την τιμολογιακη του πολιτικη.
Και ειναι υπευθυνο για τα αποτελεσματα.
Ναι κι εμείς έχουμε κάθε δικαίωμα να τα κατακρίνουμε ότι μας κλέβουν και μας κοροϊδεύουν.

Αμα ειχε κερδος, σκασιλα του το τι λεμε εμεις εδω για μειωση των τιμων.
Αμα βαραει μυγες τοτε ειναι αξιο της μοιρας του.
Μα αυτό δεν γίνεται σάμπως;

Αυτοι εχουν το μαχαιρι, αυτοι και το καρπουζι.
Η επιλογη ειναι δικη τους.
Όχι τύπε, το καρπούζι μόνο έχουνε. Το μαχαίρι είναι δικό μας.

ΥΓ: δεν θα κοιμηθουμε σημερα μου φαινεται.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Έχω redbull στο ψυγείο ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ναι κι εμείς έχουμε κάθε δικαίωμα να τα κατακρίνουμε ότι μας κλέβουν και μας κοροϊδεύουν.
Σαφως.

Μα αυτό δεν γίνεται σάμπως;
Απ΄οτι βλεπω οχι απαραιτητα παντου.
Σε αρκετα ναι.

Έχω redbull στο ψυγείο ;)
Εγω ομως οχι. Καληνυχτα. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom