Νέα

Φαντάσματα-Στοιχειωμένα σπίτια-ιστορίες τρόμου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.207
Πόντοι
3.556
Μετά από μεγάλη κρεπαλι και ποτό το μακρινό 1985 βρέθηκα έξω από οίκο ακολασίας το φωτακι χαλασμένο μια άναβε μία έσβηνε ανέβηκα τα σκαλιά έσπρωξα τη πόρτα αλλά ήταν κλειστή κοίταξα το ρολόι μου ήταν ακριβώς 3 και 33 χτύπησα την πόρτα τρεις φορές, μεγάλη μαλακια μου ενώ είχε ταμπέλα χτυπήστε το κουδούνι, έκτοτε όπου πάω συνέχεια και παντού πουτανες, στο δρόμο πουτανες, στα μαγαζιά πουτανες, έχω βαρεθεί πλέον!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467

lobo1

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Επίσης όσοι είστε από τη Θεσσαλονίκη κάντε μια μικρή επίσκεψη στο στοιχειωμένο στη Καλαμαριά. Δε ξέρω κατά πόσο αληθεύει η ιστορία που ακούγεται αλλά όντως το μέρος βγάζει μια πάρα πολύ σκοτεινή ενέργεια.
The truth is out there...
 

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
303
Like
4.151
Πόντοι
441
Επίσης όσοι είστε από τη Θεσσαλονίκη κάντε μια μικρή επίσκεψη στο στοιχειωμένο στη Καλαμαριά. Δε ξέρω κατά πόσο αληθεύει η ιστορία που ακούγεται αλλά όντως το μέρος βγάζει μια πάρα πολύ σκοτεινή ενέργεια.
Όπου υπάρχουν σανατόρια και γενικά τόποι που έχουν γίνει σφαγές κτλ, είναι στοιχειωμένα.
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
216
Like
205
Πόντοι
21
Σιγουρα αυτός ο γενναιος θα είναι αυτός που θα αναλάβει προπονητής του γαύρου κοντα στο Μάρτη ....τόσο τον βλέπω να κάθεται αυτόν ο απίθανος που ειρθε χαχαχαχα
Και το Όνομα αυτου... Σερ Τάκης Λεμονής.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
ητανε βαζελος το μουνι..ειδαν και αποειδαν οι δικοι του, να τον συνετισουν να γλυτωσουν την ντροπη, ως τελευταια λυση βρηκαν τον εξορκισμο...
τελικα ουτε ετσι τα καταφεραν...παρεμεινε βαζελος το μουνι....
:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Εγώ ταξίδευα νύχτα κάθε βράδυ. Πάντα έβαζα ένα ραδιοφωνικό και άκουγα μια συγκεκριμένη εκπομπή.
Εκείνο το βράδυ δεν ακουγόταν καθόλου καλά το ραδιόφωνο όλο παράσιτα. Στο τέλος χάθηκε τελείως το σήμα.
Σταματάω στην ερημιά σε ένα πάρκινγκ κατά περίεργο τρόπο είχε πέσει στο σημείο πολύ η θερμοκρασία.

Κατουραω ενώ είχα ένα ανατριχιασμα στην σπονδυλική στήλη. Γυρνάω προς το αυτοκίνητο και τι να δω.

Μου είχαν κλέψει την κεραία από το αυτοκίνητο, για αυτό δεν έπιανε καλά το ραδιόφωνο........

Τουλάχιστον βρήκες το αμάξι σου στο parking.

Εγώ ακόμα ψάχνω στους ορόφους.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Στοιχειωμένες κωλοτρυπίδες να αποφεύγουμε τύπε;

Ναι.

Η τρελή μου το είχε πει και αυτό.

Ότι ακουμπάς σου μεταφέρει την ενέργεια (καλή ή κακή), όλων όσων το έχουν ακουμπήσει πριν από εσένα.

Με το ίδιο σκεπτικό έλεγε ότι τα άτομα που συνευρίσκεται ερωτικά πρέπει να είναι ενεργειακά καθαρά.

Όσες γκόμενες της είχα δείξει μου τις είχε βγάλει ή με κακή ενέργεια ή μάγισσες.

Όταν μετά από καμία 15αριά γκόμενες τη ρώτησα και εγώ με ποια θα κάνω σεξ αφού όλες όσες νταραβερίζομαι τις έβγαλες σκάρτης, μου απάντησε:

- Θα πας με εκδιδόμενες.

Έτσι και εγώ κατέληξα στα Bourdela.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Μάγκες τώρα τελευταία πετυχαίνω παντού μια πρώην μου συγχωρεμενη,ακόμα κ στη γαμιστρωνα..για τέτοια φαντάσματα μιλάτε;;;

Για δωσε λεπτομέρειες τύπε.

Έχεις δυνατό θέμα.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.178
Like
2.077
Πόντοι
456
Επίσης η πλατεία Τερψιθέας , η οδός μαύρης πέτρας και οι κήποι του Πασά στην άνω πόλη λένε πως έχουν διαφορές περίεργες ενέργειας. Στους κήπους του πασά το νιώθεις περισσότερο.

Και κάτω από το γήπεδο του Απόλλωνα στη Καλαμαριά. Υπάρχει ένα εκκλησάκι του Αγίου Αλεξάνδρου , εκεί υπάρχει το αντίθετο. Έντονη θετική ενέργεια και απουσία χρόνου.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.815
Κριτικές
3
Like
9.921
Πόντοι
1.336
Γισ τα στοιχειωμένα σπίτια.. Μπορούμε να πάμε...αλλα. Θελει να μην κάνουμε σαν χαζοί.. Μπαίνεις. Μεσα με σεβασμό.. Λες τι πρόθεση έχεις στα πνεύματα. Μιλας σοβαρά χωρίς κοροιδια
Λες μπορώ να κάτσω 5 λεπτά? Ξερω ότι το σπίτι είναι δικο σας. Θα φύγω σε λίγο.. Αν είσαι οκ δεν θα έχεις θέματα ούτε πονοκέφαλο ούτε εφιάλτες.. Τα εγκαταλειμενα σπίτια κατοικούν τε από πνευμτσ
. Ειδικά αυτά που. Είμαι σε. Ερημίτες και αυτα που πέθανε κόσμος μέσα.. Και αυτά που. Είναι κοντά σε. Κεραίες... Εγω εχω επισκεφτεί στοιχειωμένο σπίτι πάνω από δέκα φορές ολομόναχος.. Δεν είχα πρόβλημα.
Νοιώθεις. Όμως τη παρουσία.. Επίσης με ένα απλό. Κινητό εύκολα γράφεις περίεργες φωνές θορύβους μουσική..θελει πόλη προσοχή το χόμπι αυτό.. Γιατί να ξέρετε ότι τα πνευματα αυτά είναι κακα..δεν θα σας κάνουν κακο όμως αν πάτε με σεβασμο. Και χωρίς να προκαλειτε
Οι κεραίες πως μπαίνουν στην συζήτηση; τι κεραίες; τηλεόρασης; ραδιοφωνικές; σαν κι αυτές που έχουν τα ufo στο κεφάλι τους ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom