Νέα

Φαντάσματα-Στοιχειωμένα σπίτια-ιστορίες τρόμου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
377
Like
800
Πόντοι
81
Αφού είναι Άγιος καλέ, τι να του κλάσει το φάντασμα;
Κοιτα φιλε, αν καποιος εχει καποιο φυλαχτο διαβασμενο ή ειναι καθαρος χωρις αμαρτιες, νηστευει και πηγαινει συχνα στην εκκλησια, τοτε τα φαντασματα δεν μπορουν να τον βλαψουν. Βασικα ουτε τον πλησιαζουν εκτος αν θελουν κατι να ζητησουν. π.χ. μια βοηθεια. Αλλα ποιος απο εμας τους πορνους ειναι χωρις αμαρτιες ? Οποτε καλο ειναι να εχουμε σταυρο, φυλακτο και να ξερουμε καμια προσευχη. Και φυσικα οσο μπορουμε αποφευγουμε στοιχειωμενα μερη
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.517
Like
20.337
Πόντοι
6.056
Είστε σίγουρος; Διότι οι τα τελώνια μεταμφιέζονται. Έτσι πούστεψε ο Σέσκουλος.
Kαπου το πας εσυ τωρα.:confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοιτα φιλε, αν καποιος εχει καποιο φυλαχτο διαβασμενο ή ειναι καθαρος χωρις αμαρτιες, νηστευει και πηγαινει συχνα στην εκκλησια, τοτε τα φαντασματα δεν μπορουν να τον βλαψουν. Βασικα ουτε τον πλησιαζουν εκτος αν θελουν κατι να ζητησουν. π.χ. μια βοηθεια. Αλλα ποιος απο εμας τους πορνους ειναι χωρις αμαρτιες ? Οποτε καλο ειναι να εχουμε σταυρο, φυλακτο και να ξερουμε καμια προσευχη. Και φυσικα οσο μπορουμε αποφευγουμε στοιχειωμενα μερη
Τυπε και μενα δεν με πλησιαζουν,οχι γιατι κανω τα παραπανω αλλα γιατι αποφευγουν τις κακες παρεες λενε:undecided-old::confused::confused::confused::coffee:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.684
Πόντοι
1.756
Μιλουσα με καλοφτιαγμενο γκιλφ... και μου ειπε οτι την ενοχλει συνεχεια ενα φαντασμα...
την χουφτωνει,την τσιμπαει και διαφορα τετοια....
καποια στιγμη της εμφανιστηκε και αυτη ρωτησε το φαντασμα "ποιος εισαι"...
και το φαντασμα απαντησε....
"Ειμαι ο Απολυτος".....
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
593
Κριτικές
6
Like
1.443
Πόντοι
486
Μιλουσα με καλοφτιαγμενο γκιλφ... και μου ειπε οτι την ενοχλει συνεχεια ενα φαντασμα...
την χουφτωνει,την τσιμπαει και διαφορα τετοια....
καποια στιγμη της εμφανιστηκε και αυτη ρωτησε το φαντασμα "ποιος εισαι"...
και το φαντασμα απαντησε....
"Ειμαι ο Απολυτος".....
Απόλυτος τι όμως;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.815
Κριτικές
3
Like
9.921
Πόντοι
1.336
Μιλουσα με καλοφτιαγμενο γκιλφ... και μου ειπε οτι την ενοχλει συνεχεια ενα φαντασμα...
την χουφτωνει,την τσιμπαει και διαφορα τετοια....
καποια στιγμη της εμφανιστηκε και αυτη ρωτησε το φαντασμα "ποιος εισαι"...
και το φαντασμα απαντησε....
"Ειμαι ο Απολυτος".....
Αυτή στο είπε ότι εμφανίστηκε ο Απόλυτος; φίλε , περίμενε να της πεις ότι εσύ είσαι πιο απόλυτος και θα την σκίσεις κι εσύ ψαρωνες και έτριβες τι φυλαχτό σου.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.178
Like
2.077
Πόντοι
456
Επίσης όσοι είστε από τη Θεσσαλονίκη κάντε μια μικρή επίσκεψη στο στοιχειωμένο στη Καλαμαριά. Δε ξέρω κατά πόσο αληθεύει η ιστορία που ακούγεται αλλά όντως το μέρος βγάζει μια πάρα πολύ σκοτεινή ενέργεια.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Εδώ πιστεύετε απατεώνες τύπου Νταμιαν..
Δεν θα πιστεύατε σε φαντάσματα και ξωτικά...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Κοιτα φιλε, αν καποιος εχει καποιο φυλαχτο διαβασμενο ή ειναι καθαρος χωρις αμαρτιες, νηστευει και πηγαινει συχνα στην εκκλησια, τοτε τα φαντασματα δεν μπορουν να τον βλαψουν. Βασικα ουτε τον πλησιαζουν εκτος αν θελουν κατι να ζητησουν. π.χ. μια βοηθεια. Αλλα ποιος απο εμας τους πορνους ειναι χωρις αμαρτιες ? Οποτε καλο ειναι να εχουμε σταυρο, φυλακτο και να ξερουμε καμια προσευχη. Και φυσικα οσο μπορουμε αποφευγουμε στοιχειωμενα μερη
Στοιχειωμένες κωλοτρυπίδες να αποφεύγουμε τύπε;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Kαπου το πας εσυ τωρα.:confused::confused::confused:

Πουθενά ιδιαίτερα. Χτύπησε τρεις φορές τον τοίχο στις 3:33 αιτούμενος από τον Εωσφόρο μια βυζαρού Ρωσίδα, αλλά τέτοιος χαλβάς που είναι δεν προσανατολίστηκε καλά, κι αντί να χτυπήσει τον ανατολικό τοίχο, χτύπησε τον βορειοανατολικό, και του έσκασε βυζαράς βουλγαροτράβελος. :confused:
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
593
Κριτικές
6
Like
1.443
Πόντοι
486

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.681
Πόντοι
6.536
Μου έχουνε κάνει παλιά εξορκισμό στον πάτερ Δαμασκηνό στον Λυκαβηττό.
Μαθητής γυμνασίου.
Από τότε είμαι κοντά στην εκκλησία..
:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom