Νέα

Εργένικη ζωή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Λοιπόν μία βαρετή οικιακή δουλειά θεωρώ το σιδέρωμα. Έχετε feedback για μάρκες ρούχων που δεν χρειάζονται σιδέρωμα;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Α δεν εχω κανένα πρόβλημα, εννοείται ότι θέλω να περνά σούπερ οπως κι εγώ με πελάτες μου!Αν κ ως γυναικολόγος βλέπει μπόλικα μουνακια κ ίσως δεν του κάνει αίσθηση τόσο πολύ,κατάλαβες...
Δεν ρωτάμε ο ενας τον αλλον τι κανει, δεν έχουμε σχέση τύπου ανάκρισης, μια χαρα ελευθερα άτομα είμαστε που απλα περνάμε ΚΑΙ καλά μαζί με συναίσθημα ,που οκ,δεν υπάρχει με πελάτες μου(υπαρχει σεβασμός & καυλα όμως)η με τις κυρίες που μπορεί να "παίζει " κι αυτός ..
του Γκουντ του μπι τρου.
συνηθως οι κοπελες του χώρου, δε θέλουν ο "δικός" τους να πηγαίνει με άλλες πάντως... από όσο ξέρω.
το συναίσθημα είναι άλλη ιστορία επίσης.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Μου χάλασε το σίδερο κι αναρρωτιόμουνα, αν πρέπει να αγοράσω καινούργιο και να μπαίνω συνέχεια στη διαδικασία του σιδερώματος ή να αντικαταστήσω όλα τα ρούχα με καινούργια που δεν χρειάζονται σιδέρωμα και μάλλον θα πάω για τη δεύτερη επιλογή.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.070
του Γκουντ του μπι τρου.
συνηθως οι κοπελες του χώρου, δε θέλουν ο "δικός" τους να πηγαίνει με άλλες πάντως... από όσο ξέρω.
το συναίσθημα είναι άλλη ιστορία επίσης.
Με ξέρεις προσωπικά, η την ζωή μου για να μ αμφισβητείς;οχι...αντε,καλό μεσημέρι αγορι ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Με ξέρεις προσωπικά, η την ζωή μου για να μ αμφισβητείς;οχι...αντε,καλό μεσημέρι
οχι δε σε ξερω και δε σε αμφισβητω επισης.
αλλα αν προσεξεις πχιο καλα, εγραψα ΣΥΝΗΘΩΣ... :rolleyes:
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.070
οχι δε σε ξερω και δε σε αμφισβητω επισης.
αλλα αν προσεξεις πχιο καλα, εγραψα ΣΥΝΗΘΩΣ... :rolleyes:
Ε,μπορει εγω να διαφέρω ρε αγόρι..δεν είμαστε ολες ίδιες ..η με ίδιο στυλ ζωης,τεσπα..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Ε,μπορει εγω να διαφέρω ρε αγόρι..δεν είμαστε ολες ίδιες ..η με ίδιο στυλ ζωης,τεσπα..
δεν αντιλεγω, απλα δε χρειαζεται να αρπαζεσαι απο το πουθενα, γιατι ετσι φανηκε.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.070
δεν αντιλεγω, απλα δε χρειαζεται να αρπαζεσαι απο το πουθενα, γιατι ετσι φανηκε.
Μπα,δεν αρπάζομαι, απλά" αντιδρώ" σ αυτά που δεν θεωρώ ότι με αντιπροσωπευουν,δεν είμαι υποχρεωμένη εδω μεσα να συμφωνώ σ οτι λεει ο καθένας για πάρτη μου ,ειδικά αν δεν με γνωρίζει..Αντίλογο έκανα..ωρα για μασα τώρα όμως!!Γεια!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Μπα,δεν αρπάζομαι, απλά" αντιδρώ" σ αυτά που δεν θεωρώ ότι με αντιπροσωπευουν,δεν είμαι υποχρεωμένη εδω μεσα να συμφωνώ σ οτι λεει ο καθένας για πάρτη μου ,ειδικά αν δεν με γνωρίζει
σου ειπα και πριν ομως οτι, εγραψα ΣΥΝΗΘΩΣ, που ειναι αοριστο.
αρα ΟΧΙ για σενα (γιατι εννοειται πως δε σε ξερω), αρα δεν πηγαινε για σενα, αρα δε σε αντιπροσωπευει κατι.
επισης εγραψα ΦΑΝΗΚΕ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Μου χάλασε το σίδερο κι αναρρωτιόμουνα, αν πρέπει να αγοράσω καινούργιο και να μπαίνω συνέχεια στη διαδικασία του σιδερώματος ή να αντικαταστήσω όλα τα ρούχα με καινούργια που δεν χρειάζονται σιδέρωμα και μάλλον θα πάω για τη δεύτερη επιλογή.
Εχε υποψη πως το υφασμα απο τα non-iron ειναι αθλιο στην αφη, ετσι τουλαχιστον μου φανηκαν εμενα, ισως ετυχε το δειγμα που δοκιμασα (απο M&S Αγγλια)
Ενναλακτικα, εχει καθαριστριες που κανουν και σιδερωμα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Λοιπόν μία βαρετή οικιακή δουλειά θεωρώ το σιδέρωμα. Έχετε feedback για μάρκες ρούχων που δεν χρειάζονται σιδέρωμα;
Το σιδερωμα ειναι το μονο που δεν κανω κ δεν γουσταρω. Η πρωην μου η πορτογαλεζα το εκανε οταν με επισκεπτοταν.
Η νυν δεν το κανει κ αυτο ειναι αιτια να μην μεινω μονιμα μαζι της.

Ολα τα αλλα (καθαριοτητα,ψωνια κτλ) τα κανω μονος μου με αποκορυφωμα την μαγειρικη που ειναι το χομπυ μου κ προσφατα το εκανα κ επαγγελμα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Μου χάλασε το σίδερο κι αναρρωτιόμουνα, αν πρέπει να αγοράσω καινούργιο και να μπαίνω συνέχεια στη διαδικασία του σιδερώματος ή να αντικαταστήσω όλα τα ρούχα με καινούργια που δεν χρειάζονται σιδέρωμα και μάλλον θα πάω για τη δεύτερη επιλογή.
Ποτέ δεν σιδερωνω, τα κρεμαω τεντωμενα να στεγνωσουν και τα διπλωνω τεντωμενα.
Φαινονται σαν σιδερωμενα σε ποσοστο 80/85%
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Το σιδερωμα ειναι το μονο που δεν κανω κ δεν γουσταρω.
Η νυν δεν το κανει κ αυτο ειναι αιτια να μην μεινω μονιμα μαζι της.
πρωτη φορα ακουω χωρισμο, λογω σιδερωματος :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Πιθανόν..αλλα διάλογο/αντίλογο έκανα και μόνο, εξάλλου ο @papaphilips μου είναι συμπαθής(ως περσονα εδω φυσικά)
για να λες πιθανον παντως, δεν το πιστευεις ακομα οτι το ειπα γενικα.
παλι καλα που σου ειμαι και συμπαθης απο την αλλη.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Λοιπόν μία βαρετή οικιακή δουλειά θεωρώ το σιδέρωμα.
εγω σιδερωνω μονο τα t-shirt που φοραω οταν βγαινω σε μαγαζια για καφε κτλ. αντε και κανα τζιν. μια μανα φιλου μου, σιδερωνε μεχρι και τις καλτσες και τα βρακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom