Νέα

Χώρες με ωραίες γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billis23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
296
Πόντοι
21
Όσο πιο βόρεια τόσο καλύτερα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Για Κύπρο μου τα έχουν πει φίλοι που δούλευαν εκεί.

Στη Μάλτα είδα τα χειρότερα μπάζα τις Ευρώπης. Για Μαλτέζες μιλάω, όχι για τις Αγγλίδες τουρίστριες.
Ποιες τουρίστριες βρε τυπε.
Αφού σου είπα δεν γνωρίζεις, μην γράφεις ότι σου έρθει.
Εννοείται δεν μιλάω για μαλτεζες αλλά για διαστημικά ξένα μουνια.

Στη Μάλτα υπάρχει το πιο πολυεθνικό μέρος που θα βρεις μετά το Λονδίνο.
Επειδή έχει άπειρες ξένες εταιρείες μένουν μόνιμα όλες οι παραπάνω γκόμενες που σου είπα. Και επειδή υπάρχει χρήμα έχουν έρθει και άλλες γκόμενες για να βγάλουν φράγκα.
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Το "ωραίες" είναι υποκειμενικό. Στην Αίγυπτο πχ ωραίες θεωρούν τις Ευρωπαίες (και εύκολες). Στη Σουδία τις μελαχρινές. Και πάει λέγοντας.

Στη Γαλλία (Παρίσι) πήδηξα τα πιο classy μουνιά, από 24χρονο αγγελούδι μέχρι 48χρονη παντρεμένη. Στην Ισπανία ζορίστηκα λόγω γλώσσας. Στην Αγγλία το βρίσκεις εύκολα αν ψάχνεις Αγγλίδες, πολύ εύκολα αν ψάχνεις φοιτήτριες από άλλες χώρες (συμπεριλαμβάνονται και οι Ελληνίδες), μάλλον δύσκολα αν ψάχνεις για Ασιάτισες. Οι Σουηδέζες είναι ακομπλεξάριστες, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο από άποψη ιδιοσυγκρασίας στο κρεβάτι. Οι Γερμανίδες γενικά δε λένε όχι σε πειραματισμούς. Οι Δανέζες είναι θεές και μάλλον εύκολες.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
382
Κριτικές
104
Like
570
Πόντοι
6.280
Διαβασα τις περισσοτερες αναρτησεις και γενικα συμφωνω , θα παραθεσω αποψεις απο τα (κυριως ) επαγγελματικα ταξιδια που εκανα μεχρι το 2014.
Γαλλια: πολυ κομψες οι Γαλλιδες και δεκτικες σε κουβεντα αλλα μεχρι εκει , δεν ενοιωσα οτι με επαιρνε για κατι περισσοτερο. Ολες τις φορες βρεθηκα στο κεντρο του Παρισιου και πιο θερμη παρεα εκανα με Ελληνιδα φοιτητρια.
Τσεχια : πολυ ομορφες γυναικες δειχνουν δεκτικες και δεχονται φλερτ . στην Πραγα.
Ιταλια : Στη Ρωμη ειδα κυριως μετριας ομορφιας γυναικες που εδειχναν και τελειως απροσιτες.
Μαλτα: Δεν ειδα καθολου ομορφες γυναικες αλλα εδειχναν πολυ δεκτικες σε νεες γνωριμιες.
Αγγλια : Στο Λονδινο υπηρχαν και ομορφες γυναικες αλλα νομιζω όχι βρεταννιδες.
Ισπανια : Μαδριτη και Βαρκελωνη θα βρεις και κοπελες που μοιαζουν γυφτισες αλλα και ομορφες αρκετα μελαχροινες , συνηθως χωρις εμφαση στην κομψοτητα.
Κροατια : Στο Ζαγκρεμπ υπηρχε μια αναλογια ανδρων γυναικων 1 προς 5 και πολλες ομορφες γυναικες κυκλοφορουσαν . Ιδιαιτερα ευκολο να πιασεις κουβεντα .
Γερμανια : Στο Μοναχο κυκλοφορουσαν ωραιες ξανθες γυναικες που δεν ειχαν καμμια σεξουαλικοτητα ειδικα αν τις ακουγες να μιλανε.
Νεα Υορκη : Τα παντα ολα . Σε ενα τοπο με τοση ποικιλια ανθρωπων συναντας τα παντα.

Σαν συνοψη τις πιο ομορφες γυναικες τις συναντησα στην Τσεχια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Καθώς και κάποια one-night stands με κοριτσάκια από άλλες χώρες της Ευρώπης και μη...

•Οι Γαλλίδες γουστάρουν Έλληνες full on... Τους κυνηγάνε! Είναι θηλυκές πολύ...

•Ιταλίδες από νότο γουστάρουν πολύ αλλά είναι σκληρές καριόλες.! Θες αρχίδια να τις κουμαντάρεις...

•Αγγλίδες είναι αερόμυαλες και γενικά ότι πούτσος κάτσει κατά τύχη... Κατά τη γνώμη μου είναι μόνο για ξεφτιλίκια, καφριλίκια, κτλ.

•Ολλανδέζες είναι στην κοσμάρα τους, δε θα συνεννοηθείτε, δεν τρελένονται για Έλληνες...

•Ρουμάνες, Βουλγάρες, Σέρβες βαράνε παλαμάκια για Έλληνες...

•Εστονές είναι απίστευτα μουνιά.!! Είναι ένα mixed από Ρωσία και Φινλανδία.!!
Έχω δει τα ωραιότερα μουνιά της ζωής μου στην Εστονία, (Ταλλίν πρωτεύουσα), αλλά κρύες σαν γκόμενες... Γουστάρουν Έλληνες.!!

•Ισπανίδες ταιριάζουμε αρκετά, αν καταλήξεις στο κρεβάτι μαζί της, θα σε βάλει αυτή κάτω να την πηδήξεις, πολύ πάθος.!! Είναι temperamental πολύ... (θυμίζουν Ελεεινίδες)

•Πολωνέζες γουστάρουν Έλληνες πολύ, σκληρές καριόλες...

•Κολομβιανές, Βραζιλιάνες γουστάρουν Έλληνες, θέλουν προσοχή γενικά γιατί έχουν δει πολλά τα ματάκια μου... (διπλή ζωή στη χώρα τους, ψάχνουν για visa).

Σε γενικές γραμμές αυτά ξέρω, σίγουρα θα υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά μιλάω για το μέσω όρο...


Να θυμάσαι κάτι πολύ σημαντικό.!!!
Αλλιώς συμπεριφέρεται μία γυναίκα μέσα στη χώρα της, και αλλιώς ως "ξένη" σε μια άλλη χώρα...

Όταν λες γουστάρουν Έλληνες,τί εννοείς;Τους Έλληνες που μένουν εκεί μόνιμα,δουλεύουν (προφανώς όχι σε σουβλατζίδικα) κι έχουν φτιάξει ένα ψιλο-στατους;Τους φοιτητές;Τους τουρίστες;

Παλαμάκια και κυνηγητά για Έλληνες δεν υπάρχουν πουθενά,σίγουρα σε κάθε χώρα υπάρχει ένα ποσοστό που πάει με ξένους (όχι Έλληνες συγκεκριμένα),αλλά η συντριπτική πλειοψηφία πάει μόνο με ντόπιους.Και βασικά,όσο μεγαλύτερος είσαι,τόσο πέφτουν κι άλλο οι πιθανότητες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Όταν λες γουστάρουν Έλληνες,τί εννοείς;Τους Έλληνες που μένουν εκεί μόνιμα,δουλεύουν (προφανώς όχι σε σουβλατζίδικα) κι έχουν φτιάξει ένα ψιλο-στατους;Τους φοιτητές;Τους τουρίστες;

Παλαμάκια και κυνηγητά για Έλληνες δεν υπάρχουν πουθενά,σίγουρα σε κάθε χώρα υπάρχει ένα ποσοστό που πάει με ξένους (όχι Έλληνες συγκεκριμένα),αλλά η συντριπτική πλειοψηφία πάει μόνο με ντόπιους.Και βασικά,όσο μεγαλύτερος είσαι,τόσο πέφτουν κι άλλο οι πιθανότητες.
Συμφωνώ απόλυτα.
Ταξιδεύω πολύ συχνά και δεν σταμάτησα ούτε μέσα στον covid και δεν υπάρχει καμία ιδιαίτερη αντίδραση όταν λέω ότι είμαι Έλληνας σε ξένες.
Και γιατί άλλωστε να περιμένεις κάτι διαφορετικό;

Έχουμε την χειρότερη οικονομία της Ευρώπης και η χώρα μας ακούγεται κυρίως με αρνητικά νέα από το 2009 και μετά.

Στο εξωτερικό θα γαμησεις αν έχεις λέγειν και καλή παρουσία, όχι λόγω εθνικότητας.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.036
Κριτικές
7
Like
9.738
Πόντοι
1.686
Καρανότια είναι αυτή τύπε,από Σικελία

Σωστό ,
δες το λινκ με τις πανέμορφες Ιταλίδες


5Silvia%20MazzieriItalia2010.jpg


Οι πιο ωραίες και οι πιο δύσκολες.

Στη Σιβηρία έχει πανέμορφες , εύκολες
αλλά τώρα είναι δύσκολο να πάρεις βίζα

148-shutterstock_128569691.jpg.webp




siberia1.jpg


siberia3-1.jpg
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.137
Πόντοι
2.356
Ποιες τουρίστριες βρε τυπε.
Αφού σου είπα δεν γνωρίζεις, μην γράφεις ότι σου έρθει.
Εννοείται δεν μιλάω για μαλτεζες αλλά για διαστημικά ξένα μουνια.
Εγώ μιλάω για τις ντόπιες, ρε παπάρα.

ΝΤΟΠΙΕΣ

Μάθε να διαβάζεις.

ΒΛΑΞ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Εγώ μιλάω για τις ντόπιες, ρε παπάρα.

ΝΤΟΠΙΕΣ

Μάθε να διαβάζεις.

ΒΛΑΞ
ΡΕ καθυστερημε΄νε, δεν υπάρχουν μόνο ντόπιες που μένουν μόνιμα σε μια χώρα.
Αν είχες βγει έξω από το χωριό σου ίσως να το ήξερες.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.137
Πόντοι
2.356
Ρε άντε και γαμήσου, αρχίδι.

Το τραμπούκισμα που σου ρίχνουν εδώ μέσα, σου έχει αφήσει ψυχολογικά.
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
ΡΕ καθυστερημε΄νε, δεν υπάρχουν μόνο ντόπιες που μένουν μόνιμα σε μια χώρα.
Αν είχες βγει έξω από το χωριό σου ίσως να το ήξερες.
Φίλε εσύ είσαι που το μισό σάιτ πουστη σε ανεβάζει πουστη σε κατεβάζει;

Ισχύει πως είσαι κι αν όχι γιατί σε φωνάζουν όλοι έτσι;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Φίλε εσύ είσαι που το μισό σάιτ πουστη σε ανεβάζει πουστη σε κατεβάζει;

Ισχύει πως είσαι κι αν όχι γιατί σε φωνάζουν όλοι έτσι;
Αν ήξερες να διαβάζεις τύπε θα ήξερες.
Επίσης οι 2 βλαμμένοι φίλοι σου δεν είναι το μισό σάητ.
Αλλά μην ανησυχείς θα σε έχω και εσένα πλέον στα υπόψιν ως κρυφαδελφή. Δεν εξηγείται αλλιώς να ασχολείσαι μαζί μου, ενώ εγώ δεν πετάγομαι σε διαφορετικά θέματα και να μιλάω για σένα ή άλλα σκουπίδια. :badair: :confused:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Αν ήξερες να διαβάζεις τύπε θα ήξερες.
Επίσης οι 2 βλαμμένοι φίλοι σου δεν είναι το μισό σάητ.
Αλλά μην ανησυχείς θα σε έχω και εσένα πλέον στα υπόψιν ως κρυφαδελφή. Δεν εξηγείται αλλιώς να ασχολείσαι μαζί μου, ενώ εγώ δεν πετάγομαι σε διαφορετικά θέματα και να μιλάω για σένα ή άλλα σκουπίδια. :badair: :confused:
Ζήτω συγγνώμη αν σε προσεβαλα, μια απλή ερώτηση έκανα και επειδή ήμουν καλοπροαίρετος δεν αναφέρθηκα ότι σε αποκαλούν και τραβεστί.

Γιατί είσαι συνέχεια θυμωμένος;
Έχεις στρες;
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.665
Like
2.389
Πόντοι
606
Παντως για πολωνια που με ειχε πει παλια οχι λαζογερμανος αλλα λαζοπολωνος:grin: Πιο ευκολα :fuck1: πολωνεζα live... Aπο oti τον υπνο σου... με μιαs αλλης εθνικοτητας gynaika:grin:
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Ουγγαρία-Τσεχία-Πολωνία = ΜΟΥΝΑΡΕΣ & ΕΥΚΟΛΕΣ
Γερμανία = ΨΗΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ & ΑΝΩΜΑΛΕΣ
Αγγλία = ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ (από άθλιες που πηδιούνται για μισό pint & μία mars, μέχρι καραμουνάρες)
Κύπρος = ΕΥΚΟΛΑ ΣΚΟΥΡΑ ΜΠΑΖΑ
Μάλτα = Ότι στην Κύπρο Χ 10
οντως μαγκα το εχω ακουσει και εγω οτι ουγγαρια,πολωνια,τσεχια,γερμανια,αγγλια,κυπρος τα πραγματα ειναι ευκολα στο σεξ,μαλτα η αληθεια ειναι δε το εχω ακουσει,αυτες ειναι χωρες και ωραιες γυναικες και καθονται ευκολα οχι σα τις πατσαβουρες τις μπουρτζοβλαχες ελληνιδες που ειναι και δυσκολες και σιγα τις γκομενες σκατα σωματα οι πιο πολλες.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
ΡΩΣΙΑ & ΟΥΚΡΑΝΙΑ 4EVER!:rose:

ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΧΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#ΦΟΥΛΛΛΛΛΛΛΛ
ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΜΟΥΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

#ΦΟΥΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ Γ@ΜΗΣΑΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

:respect: :heavymetalbig: :knockinb: :pipa1::pipa2::pipa3::fuck2::fuck1::jade::gumtits::takethis:
οντως ρωσιδες και ουκρανεζες δε θα βρεις ασχημη γυναικα,αλλα νομιζω οι ρωσιδες και οι ουκρανεζες δε ειναι τοσο ευκολες οσο οι πολωνεζες,αγγλιδες,γερμανιδες,κυπριες,τσεχια,ουγγαρια,στις χωρες που ανεφερα οι γυναικες ειναι ευκολες ενω ας πουμε ρωσια ουκρανια ειναι ευκολες αλλα οχι και τοσο οσο στις αλλες χωρες,οι χειροτερες ειναι οι ελληνιδες μη τη ψαχνεις μπρο και ασχημες και δε καθονται,ενω οι ξενες και ωραιες και καθονται.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
η ομορφιά είναι αδιαμφισβήτητη αξία
και για να την αποκτήσει την αξία της ομορφιάς μια γυναίκα
απαιτείται να έχει αρμονικές αναλογίες
το νήμα είναι για όλο το πακέτο ή μόνο για ελαφάκια;
διαβάζω κάτι για χαρακτήρες και γενικότητες, λίγο δόγμα κάπως.

όμορφες γυναίκες έχω συναντήσει σε όλο τον κόσμο. Κρίνοντας με γνώμονα ίδια γούστα πάντα.
Αλλά εκεί που έχω δώσει τα ρέστα μου είναι στην κατηγορία των πιο μπασταρδεμένων φυλών.
Όσο πιο μπασταρδεμένη η ράτσα τόσο πιο ελκυστικό το αποτέλεσμα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
η ομορφιά είναι αδιαμφισβήτητη αξία
και για να την αποκτήσει την αξία της ομορφιάς μια γυναίκα
απαιτείται να έχει αρμονικές αναλογίες
το νήμα είναι για όλο το πακέτο ή μόνο για ελαφάκια;
διαβάζω κάτι για χαρακτήρες και γενικότητες, λίγο δόγμα κάπως.

όμορφες γυναίκες έχω συναντήσει σε όλο τον κόσμο. Κρίνοντας με γνώμονα ίδια γούστα πάντα.
Αλλά εκεί που έχω δώσει τα ρέστα μου είναι στην κατηγορία των πιο μπασταρδεμένων φυλών.
Όσο πιο μπασταρδεμένη η ράτσα τόσο πιο ελκυστικό το αποτέλεσμα.
Ισχύει. Διάφορα χαρακτηριστικά διαφορετικών φυλών μπορούν να συνδυαστούν σε ένα εκπληκτικό αποτέλεσμα, τόσο σε άντρες όσο και σε γυναίκες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΡΩΣΙΔΕΣ & ΟΥΚΡΑΝΕΖΕΣ Γ@ΜΙΟΥΝΤΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΗΣ ΜΠΑΤΙΡΗΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Γ@Μ@Σ 7ΑΡΑΚΙ ΣΕ ΕΜΦΑΝΙΣΗ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:wink:
δε το ξερω ρε μαν δε εχω παει σε αυτες τις χωρες για να ξερω αλλα αν γαμαει μεχρι και πατσαβουρης μπατιρης ευγε στις κοπελες που ειναι ευκολες οχι σα τις ελληνιδες που και χαλια σωματα εχουν και θελουν κερασματα 50 ευρω και 100 για να σου κατσουν και αν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom