Νέα

Εργένικη ζωή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
επειδη τα τελευταια 10+ χρονια ημουνα σε σχεση, η αληθεια ειναι οτι οταν επρεπε να παω κανενα επαγγελματικο ταξιδι μονος δεν υπηρχε μεγαλυτερη απολαυση απο το να εχεις το κρεβατι ολο για σενα και να καθεσαι μετα απο εξοδο με συναδελφους να αραζεις πινοντας το ποτακι σου και να βλεπεις οτι θελεις στην τηλεοραση χωρις το θυληκο ετερον ημισυ να σου τα πρηζει.
αλλα πλεον που ειμαι σχεδον 8μηνο μονος πρεπει να πω οτι ειναι βαρετη η μοναξια της εργενικης ζωης. θεματα πρακτικα δεν τιθενται γιατι οικονομικα ειμαι πολυ καλα κι ετσι κι αλλιως παντα ηξερα και να πλενω και να σιδερωνω και να μαγειρευω και εχω γυναικα για αυτα. αλλα μετα απο καποια ηλικια ο κοινονικος κυκλος συρικνωνεται, οι κολλητοι παντρευονται, φιλιες δεν γινονται οπως οταν εισαι 25 και μερικα βραδια θελεις απλως καποια να ξερεις οτι μπορεις να πεις δυο πραγματα. και πραγματικα μετα τα 60 (τωρα 43) πιστευω οτι οσο και τακτοποιημενος και να εισαι η μοναξια θα πρεπει να ναι δραμα.
Εχω να δηλώσω το εξής από τότε που χώρισα.
Εχει βελτιωθεί το μυοσκελετικό μου.
Οι γυναίκες έχουν τη μαλακισμένη συνήθεια να γεμίζουν όλο το κρεβάτι με 1002 μικρά, μεγάλα, μέτρια μαξιλάρια σε ο,τι σχήμα μπορείς και δεν μπορείς να φανταστείς.
Το να κοιμάσαι σε ένα τέτοιο είναι σαν να'χεις περάσει νύχτα σε τίποτα βραχάκια στον Φλοίσβο. Ξυπνάς το πρωί και σε πονάνε μύες που δεν φανταζόσουν ότι είχες.
Για να κάνεις νορμάλ ύπνο θες ένα ολόισιο κρεβάτι, ένα μόνο μαξιλάρι και πάπλωμα. Με ό,τιδηποτε άλλο ξυπνάς το πρωί με δολοφονικές τάσεις.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Θεωρία Παιγνίων και Πολιτική Οικονομία; Βρήκα κάτι σε καραφλό. :confused:
είπαμε για κάποιον έμπειρο της δουλειάς αυτής δεν είπαμε για αυτό.... τι'ν τούτο ?
Μάγκες η εργένικη ζωή για να αξίζει πρέπει να μπορεις την ζήσεις στο φουλ
Αυτό προϋποθέτει αρκετό χρήμα για κάψιμο

Η μοναξιά δεν είναι πρόβλημα ούτε οι δουλειές του σπιτιού, ούτε το φαγητο
απλά πληρώνεις πολλες διαφορετικές γυναίκες για να καλυψουν το κενό ...
Συμφωνώ να τη ζείς στο max αλλά και με ελάχιστα λεφτά μπορείς να περάσεις και να γουστάρεις... ένα παράδειγμα λόγου χάρη είναι όλη την ημέρα να παίζεις με μανία ρακέτες στην παραλία μαζί με τους υπόλοιπους μόνιμους θαμώνες ακόμα και Δεκέμβρη μήνα...και να γουστάρεις χωρίς να αδειάζεις την τσέπη σου. Τρόποι υπάρχουν πολλοί για να βρίσκεις διεξόδους ώστε να κάνεις ζωάρα -αρκεί να έχεις Υγεία-...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Συμφωνώ να τη ζείς στο max αλλά και με ελάχιστα λεφτά μπορείς να περάσεις και να γουστάρεις... ένα παράδειγμα λόγου χάρη είναι όλη την ημέρα να παίζεις με μανία ρακέτες στην παραλία μαζί με τους υπόλοιπους μόνιμους θαμώνες ακόμα και Δεκέμβρη μήνα...και να γουστάρεις χωρίς να αδειάζεις την τσέπη σου. Τρόποι υπάρχουν πολλοί για να βρίσκεις διεξόδους ώστε να κάνεις ζωάρα -αρκεί να έχεις Υγεία-...

Εδώ θα διαφωνισω εν μέρη συναγωνιστή...

Εργένης χωρίς λευτα = Μπακούρι

Εργένης με λευτα = Μπηχτης, Μύστης και τα μουνια στα αρχιδια σου
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Εδώ θα διαφωνισω εν μέρη συναγωνιστή...

Εργένης χωρίς λευτα = Μπακούρι

Εργένης με λευτα = Μπηχτης, Μύστης και τα μουνια στα αρχιδια σου =
Εργένης με λ7 = Γοητευτός αμετανόητος μπον βιβερ που δεν εχει χορτασει τη ζωη και θελει να απολαμβανει τη καθε στιγμη, με αδυναμία στο ωραίο φύλλο ( ετσι λενε οι "κυριες" , όπου άμα δεν υπήρχαν αυτά θα τον σκυλόβριζαν)
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Μπορεί να έχει λεφτά κανείς , αλλά όμως υπάρχουν ΚΑΙ πράγματα (δωρεάν ή με ελάχιστα €) που μπορείς να κάνεις (ξέχωρα από τα μαμίσια) μέσα στην ημέρα (Ή ΝΎΧΤΑ) για να γουστάρεις....

Αλλά βέβαια δεν ξεχνάμε επίσης το γεγονός οτι εαν θέλει κανείς συνέχεια Συνοδούς Πολυτελείας και μοντέλα τότε ναι χρειάζονται λεφτά με την ουρά για να κάνεις γούστα τρελά...
 
Τελευταία τροποποίηση:

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Και παντρεμένος και ελεύθερος
περα απτην πλακα και ασχετως πολιτικης, ο βαρουφακερ στο βιογραφικο του εχει διατελεσει οικονομικος συμβουλος στην Valve (steam) για καποιους μηνες (2012-2013). Δεδομενου του ποσο γιγαντωθηκε η (ηδη κολοσσος) εταιρεια εκεινη την περιοδο, δεν το λες μικρο επιτευγμα.

Εναν απλο ρόλο είχε στην valve βασιμα, εδώ απλά το παραφουσκωσανε οπως την τύπισσα που ήταν και καλά στη νασα. Από την άλλη μην νομίζεις ότι οι μεγάλες εταιρίες έχουν τρομερά κριτήρια, οι πιο πολυδιαφημισμενες εταταιριες παίρνουν τον αφρό (apple, google, I'm crosoft κλπ κλπ) και οι υπόλοιποι ότι μεινει. Σε αντίστοιχου μεγέθους εταιρεία που είμαι έχει περάσει σαβούρα και δεν έχει ακουμπήσει.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
βρε αφήστε τες να τραγουδάνε...
όταν είναι μικρές το παίζουν "ντίβες" και τάχα μου ανεξάρτητες. Άσε που έχουν απαιτήσεις τον ουρανό με τ'άστρα και όταν σιγά-σιγά βλέπουν να ξεμένουν ανύπαντρες αρχίζουν να βλέπουν αλλιώς τα πράγματα και μας ζαλίζουν αφόρητα τα "τσουρέκια" για παντρολογήματα....
βρε αφήστε τες στο ράφι καπετάνιε μου στο ράφι καλύτερα...
Μιας και είπες για τραγούδι...
Θα ζήσω ελεύθερο πουλί και από παλάτι σε παλάτι θα γυρνάω...
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Αν νομιζεις ότι οσοι έχουν άνθρωπο δίπλα τους τον έχουν ως επιλογή για σεξ ...κάπου κάνεις λάθος.
Για κάποιους ισχύει,για κάποιους όχι .
Και εγώ εκεί την πάτησα Αργύρη
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Δεν χρειάζεται και πολύ ψάξιμο. Μία γυναίκα μπορεί να συντηρεί ένα ρόστερ από άντρες και να το ανανεώνει πότε πότε.

ακόλουθος.jpg
Δεν αντιλέγω...για να καλύψουμε το αχαλίνωτο των ορμων μας, ναι. Για την ψυχή τίποτα?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.897
Πόντοι
9.297
Δεν χρειάζεται και πολύ ψάξιμο. Μία γυναίκα μπορεί να συντηρεί ένα ρόστερ από άντρες και να το ανανεώνει πότε πότε.

ακόλουθος.jpg
Το πιο κ@υλωτικο πάνω της είναι το ύφος της
και κάτω της...οι γόβες!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.897
Πόντοι
9.297
Με συγχωρείτε μεσιέ. Παπουτσάκια και λαμπάδα από μένα τότε
Δεν ακολουθώ την σκέψη σας κυρία μου....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι θέλατε να ειπειτε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.897
Πόντοι
9.297
Είμαι ολίγον ξανθός....:grin:
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.897
Πόντοι
9.297
Χαιρομαι που δεν σας φοβίζει μια γυναίκα που ξέρει τι θέλει και πώς το θέλει.
Αν φοβόμουν τέτοιες γυναίκες θα είχα παντρευτεί μια μετριότητα όπως πολλοί....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τυπαρα αργυροτοξε ο χορός σου αρεσει;
Δεν θα το έλεγα...
Γιατί;
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom