Νέα

Ελληνίδες milf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα audi3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 672
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

psolarmenistiz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
829
Like
1.176
Πόντοι
206
Θα σας πω πως γίνεται το παιχνίδι. Σε νησί που είχα πάει solo για βουτιές έπαιξαν ματιές με κυρία που ήταν με τον άντρα της. Ετών 42 με πλούσιο στήθος, νορμάλ προς αδύνατο σώμα και στυλ που δεν την έκανες να φαίνεται. Η φάση είναι εξαιρετικά απλή μπήκα στα βαθιά, ακολούθησε και μιλήσαμε. Όπως μου είπε το βράδυ ο άντρας της δεν είχε όρεξη να βγαίνει και καθόταν στο τάμπλετ και έβλεπε ειδήσεις, αθλητικά και νετφλιξ. Έτυχε και μέναμε στο ίδιο μέρος και σχετικά κοντά. Οπότε είπαμε να τα πούμε πιο μετά και δόθηκε old school ραντεβού στο δωμάτιο μου σε συγκεκριμένη ώρα για να πιούμε "κρασάκι". Ούτε κινητά, ούτε τίποτα. Θα σας πω μόνο πως έφυγε με την ροδέλα της πιο ανοιχτή από ποτέ και γεμάτη σπέρμα. Τέτοια λύσσα στο τσιμπούκι δεν είχα ξαναδεί. Είχε φροντίσει να μη βαφτεί για να μην τρέξει και τίποτα. Η γλώσσα πήγε παντού μέχρι και στα πόδια. Μέσα στη βδομάδα η φάση έγινε 3 φορές όπου στην τρίτη η σούφρα της εκπαιδεύτηκε ώστε να χωρέσει και το μπουκάλι κρασί από τη βάση. Κρατήσαμε επαφή και σύντομα θα συνεχίσει το personal training για να τη μυήσω στα θαλάσσια σπορ. Ηθικό δίδαγμα, μην περιμένετε από άλλους, δουλέψτε για την κωλοτρυπίδα σας.
Νομίζω πως οι περισσότερες παντρεμένες κ μη . Όταν ψάχνονται...για πούτσο δεν λένε όχι σε τπτ...
Πριν από κάποια χρόνια είχα κάνει παιχνίδι με μια παντρεμένη ..όταν βρέθηκαμε μου λέει...εγώ δεν έχω πάρει πίπα ούτε στον άντρα μου... περιττό να περιγράψω πως η συνέχεια ήταν μόνο πίπα κωλο...
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.921
Like
8.589
Πόντοι
1.056
Η ξεφτιλισμενη πορνη @verasub στημένη να παρακαλεί να της σκίσω τις τρύπες της ακαποτα
Για να τη ξεσκίσεις και να την ξεφτιλίσεις ναι οκ,, αλλά ακαποτα δεν νομίζω ότι θα στο επέτρεπε καλέ μου φίλε ιδικά η verasub..:hi:
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
211
Like
360
Πόντοι
21
Νομίζω πως οι περισσότερες παντρεμένες κ μη . Όταν ψάχνονται...για πούτσο δεν λένε όχι σε τπτ...
Πριν από κάποια χρόνια είχα κάνει παιχνίδι με μια παντρεμένη ..όταν βρέθηκαμε μου λέει...εγώ δεν έχω πάρει πίπα ούτε στον άντρα μου... περιττό να περιγράψω πως η συνέχεια ήταν μόνο πίπα κωλο...
Για αυτο του ξενογαμηθηκε....αμα δεν δινεις πιπα στη γυναικα σου θα ψαξει να βρει αλλου..
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
37
Like
5.744
Πόντοι
7.195
IMG_20240811_012732.jpg
Ωραίο και δυνατό milf για τρελά γούστα!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.822
Κριτικές
30
Like
20.741
Πόντοι
8.815
Νομίζω πως οι περισσότερες παντρεμένες κ μη . Όταν ψάχνονται...για πούτσο δεν λένε όχι σε τπτ...
Πριν από κάποια χρόνια είχα κάνει παιχνίδι με μια παντρεμένη ..όταν βρέθηκαμε μου λέει...εγώ δεν έχω πάρει πίπα ούτε στον άντρα μου... περιττό να περιγράψω πως η συνέχεια ήταν μόνο πίπα κωλο...
οπου ακους ελληνιολα να λεει εγω ειμαι σεμνη,μια φορα εχω κανει πιπα,εχω παει με δυο,δεν το κανω ποτε στο πρωτο ραντεβου,ε η τυπισσα παιζει να κραταει χυσια στο ψυγειο κ να τα κανει αφρογαλο για το πρωινο καπουτσινο.

η αλλη πηγαινε για γαμο και ξενογαμιοταν στις τουαλετες της δουλειας της,αλλα μας το επαιζε σεμνη και αβγαλτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom