Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

koropios

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2017
Μηνύματα
2.853
Like
9.943
Πόντοι
1.056
Και Μπεσιρη
IMG_20231002_073540.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Το 95% όλων αυτών των γυναικών όταν ξεβάφονται, είναι άλλες.
Αυτό ισχύει για όλες τις γυναίκες. Στις φωτό των κινητών , αλλάζουν τα φώτα στις φωτό και στα φίλτρα. Σαν καρτούν είναι οι φωτό από κινητά.
Ψεύτικες υφές , καλύπτουν όλο το περίγραμμα.
Με λίγη εκπαίδευση όμως, μπορείς να μαντεύεις τι κρύβει από πίσω η φωτό , που δεν είναι σίιγουρα αυτό που βλέπεις.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Μέχρι 300 και πολλά τους είναι.. Το 95% όλων αυτών των γυναικών όταν ξεβάφονται, είναι άλλες.


300 ευρω δεν φτάνουν ούτε για το εστιατόριο που θα τις πας να φάνε το μεσημέρι ...
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
300 ευρω δεν φτάνουν ούτε για το εστιατόριο που θα τις πας να φάνε το μεσημέρι ...
Ναι γιατί θα θέλουν Ιθάκη, ή καμία μαλακία με σούσι... Δεν πειράζει, ας τις βγάζουν άλλοι για φαγητό. Εγώ δεν είπα ότι θέλω να βγω μαζί τους...:2funny::sunglasses:
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.088
Like
6.284
Πόντοι
1.056
Ναι γιατί θα θέλουν Ιθάκη, ή καμία μαλακία με σούσι... Δεν πειράζει, ας τις βγάζουν άλλοι για φαγητό. Εγώ δεν είπα ότι θέλω να βγω μαζί τους...:2funny::sunglasses:
Ε βέβαια γτ στο χωριό τους είχαν υπέρ λουξ παροχές κ τώρα είναι ντίβες του τπτ αντε οριακά ένα bluefish η στο δίπλα Ακτή και μετά ξενοδοχείο
 
  • Like
Αντιδράσεις: sTeL77

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Ναι γιατί θα θέλουν Ιθάκη, ή καμία μαλακία με σούσι... Δεν πειράζει, ας τις βγάζουν άλλοι για φαγητό. Εγώ δεν είπα ότι θέλω να βγω μαζί τους...:2funny::sunglasses:
Το θεμα ειναι οτι αυτες για να ανοιξουν τα ποδια θελουν πρωτα και το ακριβο εστιατόριο και το καλο τραπεζι στα μπουζούκια που θα κανεις και εναν μεγάλο λογαριασμο...
Και αφου τα κανεις ολα αυτα 2-3 φορες τοτε μπορει και να αρχισουν να σου κάθονται.
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Το θεμα ειναι οτι αυτες για να ανοιξουν τα ποδια θελουν πρωτα και το ακριβο εστιατόριο και το καλο τραπεζι στα μπουζούκια που θα κανεις και εναν μεγάλο λογαριασμο...
Και αφου τα κανεις ολα αυτα 2-3 φορες τοτε μπορει και να αρχισουν να σου κάθονται.
High risk investment εν ολίγοις
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Το θεμα ειναι οτι αυτες για να ανοιξουν τα ποδια θελουν πρωτα και το ακριβο εστιατόριο και το καλο τραπεζι στα μπουζούκια που θα κανεις και εναν μεγάλο λογαριασμο...
Και αφου τα κανεις ολα αυτα 2-3 φορες τοτε μπορει και να αρχισουν να σου κάθονται.
Μωρέ κονέ να έχεις και όλα γίνονται σε αυτή την χώρα..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Αν έχουν καλό κινητό δύσκολο να το καταλάβεις.. Αυτές όλες ακριβά κινητά έχουνε apple τελευταία Μοντέλα αφού έχουν χορηγούς.. Μέ τέτοιο κινητό και εγώ όμορφαντρας θα βγω
Δεν είμεθα τυχαιοι τύπε ......... ούτε χθεσινοί .........

Όταν εγώ είχα γράψει 4ψήφιο νούμερο βίζιτες, οι μανάδες τους ήτο παρθένες ....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Μωρέ κονέ να έχεις και όλα γίνονται σε αυτή την χώρα..
Ξερω ατομο που χάλασε πολλά χρήματα για να μπει στα κυκλώματα και να κανει κονε, αφου μπεις μετα δεν χρειάζεσαι να σκορπάς συνέχεια αβέρτα χρήμα γιατι θα εχεις φτιαξει ονομα στην πιατσα και θα σε ξερει ενα μεγάλος κυκλος απο επωνυμους, ημιεπωνυμους, χορηγουμενες γκομενες και high class βιζιτες.
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
131
Κριτικές
12
Like
1.146
Πόντοι
371
Μονο onlyfans και απάτες με paysafe για δήθεν συνάντηση. πολλά ψεύτικα προφίλ.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Ξερω ατομο που χάλασε πολλά χρήματα για να μπει στα κυκλώματα και να κανει κονε, αφου μπεις μετα δεν χρειάζεσαι να σκορπάς συνέχεια αβέρτα χρήμα γιατι θα εχεις φτιαξει ονομα στην πιατσα και θα σε ξερει ενα μεγάλος κυκλος απο επωνυμους, ημιεπωνυμους, χορηγουμενες γκομενες και high class βιζιτες.
Δεν θα τις τρως τσαμπέ.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Δεν θα τις τρως τσαμπέ.
Δεν ειπα οτι θα τις τρως τσαμπα απλως οταν μια χορηγούμενη γκόμενα την εχεις παει ΠΣΚ π.χ. στην Μύκονο σε ακριβο ξενοδοχείο και ολα πληρωμένα, εε μεσοβδομαδα μπορει να σου κατσει και με μια απλη εξοδο τον 100-200 ευρω το πολυ η και ακομα χωρις έξοδο. Οσες έχουν μυαλο πιστεύω οτι δεν ξεζουμίζουν οικονομικά τους χορηγούς ωστε να εχει διάρκεια η χορηγια.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Δεν ειπα οτι θα τις τρως τσαμπα απλως οταν μια χορηγούμενη γκόμενα την εχεις παει ΠΣΚ π.χ. στην Μύκονο σε ακριβο ξενοδοχείο και ολα πληρωμένα, εε μεσοβδομαδα μπορει να σου κατσει και με μια απλη εξοδο τον 100-200 ευρω το πολυ η και ακομα χωρις έξοδο.
Τύπε, γενικά είμαι άνθρωπος που μιλάει με πολύ κόσμο και μαζεύει πληροφορίες. Αυτό που λες, δεν το έχω ακούσει ποτέ, για φανταχτερή πρώτης διαλογής. Αν δεν της έχεις κόψει μηνιάτικο , για να τον βρέξεις, θέλει ελάχιστο 3-5 κατοστάρικα. Το πως θα αιτιολογηθούν , δεν νομίζω ότι έχει τόση σημασία . Και σπίτι της να πας για ταινία τηλεόραση .... θα ζητήσει να πας κάτι ...... ή χαρτζηλίκι με συγκεκριμένο νούμερα , για να πάει την επόμενη .... καφέ, ψώνια, ποτά κτλ ....
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Δεν ειπα οτι θα τις τρως τσαμπα απλως οταν μια χορηγούμενη γκόμενα την εχεις παει ΠΣΚ π.χ. στην Μύκονο σε ακριβο ξενοδοχείο και ολα πληρωμένα, εε μεσοβδομαδα μπορει να σου κατσει και με μια απλη εξοδο τον 100-200 ευρω το πολυ η και ακομα χωρις έξοδο. Οσες έχουν μυαλο πιστεύω οτι δεν ξεζουμίζουν οικονομικά τους χορηγούς ωστε να εχει διάρκεια η χορηγια.

φίλος μου στην Θεσσαλονικη είχε φορτωθεί μια τέτοια 22 ετων ..... της νοίκιαζε σπίτι καλαμαριά 500 ευρω + δωράκια τσάντες κλπ 500 κάθε μήνα + εξόδους φαγητό κλπ άλλα 500 + το χαρτζιλίκι της περίπου στο 1000αρικο το μηνά στο χερι!

Του έβγαινε όλη η ιστορία περίπου 2500 ευρώ το μήνα, αλλα στα @ρχιδια του γιατί ο πατέρας του έχει εργοστάσια...βέβαια και η τύπισσα ήταν θεομουνο!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom