Νέα

Πώς να ανοίξω τον κώλο της κοπέλας μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.020
Πόντοι
12.756
τι λεει μαν εχει βαλτώσει η φαση στο μιστερ ε; τα εχει σαρώσει ολα το ναυαγιο και δεν υπαρχει σασπένς :coffee:
την πεσαν οι κλωνοι τυπε και αλλοίωσαν το αποτελεσμα :confused::confused:
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
693
Like
2.806
Πόντοι
446
Με την κοπέλα που νταλαβεριζομαστε τώρα αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε πρωκτικό σεξ.

Το θέμα είναι ότι δεν το έχει ξανακάνει και εγώ έχω αρκετά μεγάλη πούτσα (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του μπου;) Οπότε μου φαίνεται αδύνατο όλο αυτό. Πως μπορώ να της τον ανοίξω καλά ώστε να τον γαμησω; Πρέπει να χρησιμοποιήσω τίποτα σύνεργα όπως λιπαντικό κλπ;;
Τύπε δεν ξέρω αν ενδιαφέρεσαι επί προσωπικού ή για το αίσθημα σου όπως λες, καλό είναι νομίζω να πάρεις συμβουλή από άτομα που το έχουν σπουδάσει το αντικείμενο, όπως είναι η καθηγήτρια @adriannaxxx .
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
ας ξεκινήσουμε από την παλιά συνταγή. ......Με σάλιο και υπομονή, ο κώλος γίνεται μουνί.....
Αναγκαία συνθήκη, την βάζεις να κάνει ένα κλύσμα με νερό. Παίρνεις λιπαντικό, το σάλιο στεγνώνει. ΠΟΤΕ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ή BAY OIL. Τα προιόντα του πετρελαίου κάνουν χημική αντίδραση και σπάνε το προφυλακτικό, εγώ χρησιμοποιώ ΚΥ. Στη συνέχεια τη βάζεις στα 4, κι αρχίζεις πάρα πολύ απαλά να βάζεις λίγο - λίγο λιπαντικό πάνω στη σούφρα με κυκλικές κινήσεις. Αν είναι πραγματικά παρθένα από πίσω, θα νιώσεις τη σούφρα να σφίγγεται, απλά με την επαφή, είναι αντανακλαστικό. Το πουλί σου είναι μέσα στον κόλπο της, κι εσύ συνεχίζεις για λίγα δευτερόλεπτα να χαιδεύεις κυκλικά τη σούφρα με τον αντίχειρα. Μόλις τη νιώσεις να χαλαρώνει, πολύ σιγά, άρχισε να βάζεις το μικρό σου δαχτυλάκι σχεδόν χιλιοστό - χιλιοστό, τόσο αργά. Αυτονόητο ότι συνεχίζεις να κινείσαι μπρος πίσω μέσα στον κόλπο της, το βέλτιστο είναι να μπορείς να της χαιδεύεις την κλειτορίδα ταυτόχρονα. Είτε χαιδεύοντας την κλειτορίδα, είτε όχι, ύστερα από λίγο ο κώλος θα αρχίσει να χαλαρώνει και να δέχεται με άνεση το μικρό σου δαχτυλάκι. Μην ενθουσιαστείς και βιαστείς, θα χαλάσεις την κατάσταση. Όταν δεις ότι δεν την πονάει, συνέχισε με τον ίδιο τρόπο με το δείχτη. Αν δυσανασχετήσει, βγάλτο πάλι απαλά, συνέχισε την άλλη φορά. Αν δεν πονάει, βάλε αντίχειρα, λίγο λίγο και συνεχίζοντας να κινείσαι μέσα στον κόλπο της, μέχρι να πιάσει τέρμα. Εκεί αφήνεις για λίγο τον αντίχειρα, χωρίς να τον κουνάς καθόλου, να πάρει τα μέτρα του η σούφρα της, και συνεχίζεις να γαμάς κολπικά. Αν δεν δείχνει δυσαρέσκεια, κολάς τον αντίχειρα πάνω στο σώμα σου και συνεχίζεις να την πηδάς, το πουλί σου στο μουνί της, ο αντίχειρας στον κώλο της, μαζί και τα δύο. Λίγο πριν χύσεις, της το μπήγεις από πίσω και τελειώνεις ΟΧΙ ΜΕ ΒΙΑ μέσα στον κώλο. Πήρε το βάπτισμα του πυρός. Κάθε φορά θα ανοίγει περισσότερο
τυπε τετοια ταχυδαχτυλουργικα με τα δαχτυλα δεν κανουν ουτε οι παπατζηδες με τους ρηγαδες πανω στη χαρτοκουτα μην σου πω οι ρουμανοι πορτοφολαδες στον ηλεκτρικο:tooth:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Τι γίνεται ρε τύποι;

Τόσοι ώρα δεν έχει ανοίξει αυτός ο κωλος;

Άμα δεν ανοίγει τύπε πάρε μετροποντικα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Θα πάρεις μια κρέμα με ξυλοκαΐνη που θα την κάνει να χαλαρώσει πολύ.

Μετά θα την πηδάς και θα γουστάρετε και οι δυο.

Εάν σε ενδιαφέρει πες μου να μάθω το όνομα της κρέμας.
Την επομενη μερα θα σε παρει βεβαια να σε ξεχεσει διοτι θα εχει περασει η επιδραση της ξυλοκαϊνης και θα της εχουν ηδη πει ευγενικα οι συναδελφοι στη δουλεια οτι της κρεμεται το κωλαντερο κατω απ’ τη φουστα….
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Την επομενη μερα θα σε παρει βεβαια να σε ξεχεσει διοτι θα εχει περασει η επιδραση της ξυλοκαϊνης και θα της εχουν ηδη πει ευγενικα οι συναδελφοι στη δουλεια οτι της κρεμεται το κωλαντερο κατω απ’ τη φουστα….

Είπαμε να μπεις.

Όχι να την ξεκωλιάσεις.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.250
Κριτικές
7
Like
38.006
Πόντοι
10.411
:confused:


728_1000.gif
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306

Jimmy the Kid

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
817
Πόντοι
81
Με την κοπέλα που νταλαβεριζομαστε τώρα αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε πρωκτικό σεξ.

Το θέμα είναι ότι δεν το έχει ξανακάνει και εγώ έχω αρκετά μεγάλη πούτσα (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του μπου;) Οπότε μου φαίνεται αδύνατο όλο αυτό. Πως μπορώ να της τον ανοίξω καλά ώστε να τον γαμησω; Πρέπει να χρησιμοποιήσω τίποτα σύνεργα όπως λιπαντικό κλπ;;
+50 ευρώ στο κομοδίνο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
τυπε τετοια ταχυδαχτυλουργικα με τα δαχτυλα δεν κανουν ουτε οι παπατζηδες με τους ρηγαδες πανω στη χαρτοκουτα μην σου πω οι ρουμανοι πορτοφολαδες στον ηλεκτρικο:tooth:
αν είσαι σε σχέση και θέλεις να την κρατήσεις, είναι στο χέρι σου. ή μάλλον, στα δάχτυλά σου
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Τύπε, με 1000 ευρά μπροστά, θα σου κάνει παπάδες.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.838
Πόντοι
206
Με την κοπέλα που νταλαβεριζομαστε τώρα αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε πρωκτικό σεξ.

Το θέμα είναι ότι δεν το έχει ξανακάνει και εγώ έχω αρκετά μεγάλη πούτσα (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του μπου;) Οπότε μου φαίνεται αδύνατο όλο αυτό. Πως μπορώ να της τον ανοίξω καλά ώστε να τον γαμησω; Πρέπει να χρησιμοποιήσω τίποτα σύνεργα όπως λιπαντικό κλπ;;
Θα της δώσεις 200€ και θα ΣΟΥ στηθεί από μόνη της, χωρίς μα και μου
Αν της πεις να την χύσεις στην μάπα βάλε αλλά 20€… “ ο νιός είναι λεβέντης “
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
205
Πόντοι
0
Σόρρυ κιόλας αλλά αν δεν ξέρεις να γαμήσεις κώλο και βιαστείς μάλλον θα την ξενερώσεις και μετά δεν θα δώσει με τίποτα. Πολλή υπομονή, χαλάρωμα και σάλιο αδερφέ εξ άλλου όπως λέει και ο λαός "με σάλιο και υπομονή ο κώλος γίνεται μουνί"
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
874
Πόντοι
81
Κανόνισε ένα βράδυ έξοδο με κάνα ποτάκι κρασάκι να χαλαρώσει και μετά μαραθώνιο γαμησιου όπου θα την πηδήξεις καλά πολλή ώρα απτό μουνι να την κάνεις να σπαρταρησει χυνοντας κατά προτιμηση γάμησε την υποτακτικά, στα όρθια αν το έχεις να τρίβεται κ η κλειτορίδα πάνω σου να σκατοκαυλωσεις. Μετά αφού θα έχει σπάσει απτην καυλαθα σου πει από μόνη της κάνε με ότι θελεις και εκεί θα πρέπει να τη βάλεις κάτω να την πεθάνεις στο γλυφοκωλι παράλληλα με χαιδεματα κλειτορίδας ρωγας και μετά να τη πας κλιμακωτά. Ξεκινά με μικρή σφήνα, μεγαλύτερη, πρωκτικες μπιλιες δάχτυλα και μετά χώσε τη γλώσσα μέσα και σταδιακά πουτσοκεφαλο πολύ αργά μιλώντας της πρόστυχα ώστε να συνεχίσει να είναι σε mood ξεκωλιαρας και να το εμπεδώσει εγκεφαλικά και να γουστάρει να ξεκωλιαστει. Καλή πρωκτική επιτυχία!
 

Alekos48

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
64
Like
962
Πόντοι
80
Καύλα χρειάζεται και λίγο σάλιο.....Αν είναι καυλωμένη (και το θέλει) η σούφρα χαλαρώνει από μόνη της.....Λίγο σάλιο στη πούτσα σου και αν είναι παρθένα σιγά σιγά στην αρχή μέχρι να το συνηθίσει...Μόλις περάσεις τον δεύτερο σφιχτήρα το κάστρο πάρθηκε....Αρχίσε να μπαινοβγάζεις αργά στην αρχή και σιγά σιγά αύξανε ρυθμούς ...Καλό βόλι!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Εν πρώτοις πρέπει να προμηθευτείτε παχύμετρο.

Ευθύς κατόπιν θα μετρήσετε προσεκτικά τις διαμέτρους των κουράδων που κάνει για πέντε περίπου χεσίματα.

Μετά θα βγάλετε τον μέσο όρο, και θα λιμάρετε τη ψωλή σας, πέντε χιλιοστά επι πλέον.

Την κατάλληλη ώρα θα την αλοίψετε με γραφιτόγρασο, και είστε έτοιμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom