Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
596
Like
1.841
Πόντοι
206
Ρώτα ότι θες, ξερω αρκετά. Εχω ψυχωση μαζί της. (μου εχει στειλει και φώτο που αν και δεν ειναι γυμνες, ειναι αρκετα 'πικάντικες' καιγια τις οποιες μου ειπε την έχει κανει shadowban το ινστα οταν τις ειχε ανεβάσει.

Επίσης βλέπω οτι γραφεις 'θεοχαζη' και 'αμιλητη', το οποια ειναι λαθος. Σχετικα με το θεοχαζη πχ, τους παίζει ολους στο ινστα και στο τουήτερ ενω ταυτόχρονα κανει engagement farming. Εχει αρκετό χιουμορ και αυτοσαρκάζεται συχνα είτε στο ινστα (δες τα highlights της) είτε στο τικτοκ της @effieppm (το οποιο καταρίπτει το αμιλητη που λες).

Random facts:
-Tην βαζουν συχνα στην εντυπη εκδοση της Espresso, καθως εχει μπει και στην MPAM (δες σχετικά highlights στο ινστα της)
-Εχει φωτογραφηθεί γυμνοστηθη στο fontana di trevi της Ιταλιας (υπαρχει και SFW φωτο στο ινστα της)
-Εχει κανει διαφήμιση εσωρούχων σε δημόσιο χώρο, αλλα τις φώτο (τις περισσότερες) τις κατέβασε το ινστα (και εφαγε shadowban)
-Κάποτε είχε βαλει αυνάνες του τουήτερ να της στέλνουν τις ψωλές τους με το username τους γραμμένο με μαρκαδόρο στην ψωλη, τα εκανε κολαζ και τα δημοσίευσε (αφου ειχε παρει την αδεια τους).
-Κάποιος (η ίδια;) της εχει κανει σελιδα στο babepedia.com
-Στο ινστα, αν εισαι παρατηρητικός, εχει πολλα 'ατυχήματα' = nipslips
Ευχαρίστως θα τράβαγα καμια δυό μαλακίες για καμια ξεκωλο-φωτο της. :glasses::cheesy:
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
907
Κριτικές
5
Like
4.949
Πόντοι
726
Annoula 8.jpg
Ωραίο μικρό! Προφίλ; Ξέρουμε εάν παίζει τίποτα;
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
907
Κριτικές
5
Like
4.949
Πόντοι
726
Ρώτα ότι θες, ξερω αρκετά. Εχω ψυχωση μαζί της. (μου εχει στειλει και φώτο που αν και δεν ειναι γυμνες, ειναι αρκετα 'πικάντικες' καιγια τις οποιες μου ειπε την έχει κανει shadowban το ινστα οταν τις ειχε ανεβάσει.

Επίσης βλέπω οτι γραφεις 'θεοχαζη' και 'αμιλητη', το οποια ειναι λαθος. Σχετικα με το θεοχαζη πχ, τους παίζει ολους στο ινστα και στο τουήτερ ενω ταυτόχρονα κανει engagement farming. Εχει αρκετό χιουμορ και αυτοσαρκάζεται συχνα είτε στο ινστα (δες τα highlights της) είτε στο τικτοκ της @effieppm (το οποιο καταρίπτει το αμιλητη που λες).

Random facts:
-Tην βαζουν συχνα στην εντυπη εκδοση της Espresso, καθως εχει μπει και στην MPAM (δες σχετικά highlights στο ινστα της)
-Εχει φωτογραφηθεί γυμνοστηθη στο fontana di trevi της Ιταλιας (υπαρχει και SFW φωτο στο ινστα της)
-Εχει κανει διαφήμιση εσωρούχων σε δημόσιο χώρο, αλλα τις φώτο (τις περισσότερες) τις κατέβασε το ινστα (και εφαγε shadowban)
-Κάποτε είχε βαλει αυνάνες του τουήτερ να της στέλνουν τις ψωλές τους με το username τους γραμμένο με μαρκαδόρο στην ψωλη, τα εκανε κολαζ και τα δημοσίευσε (αφου ειχε παρει την αδεια τους).
-Κάποιος (η ίδια;) της εχει κανει σελιδα στο babepedia.com
-Στο ινστα, αν εισαι παρατηρητικός, εχει πολλα 'ατυχήματα' = nipslips
Ενδιαφέροντα όσα λες! Τι μπορεί να έχει κάποιος μαζί της; Φωτό της; Βίντεο της; Συνάντηση;
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
22
Like
2.071
Πόντοι
1.796
Σίγουρα κάτι θα κάνει αρκεί να υπάρχουν τα κατάλληλα κονέ.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.265
Πόντοι
446
Ειναι οπλοπολυβολο το μωρο....να καταθετεις ψωλλη βαρβατη στις τρυπες της και τονους χυσια στις ομορφες βυζαρες και την πατουρα της...υπερδυναμη χωρις αντιρρηση!!!!Οτι αφορα το τι ρολο βαραει στα προσωπικα...μενει να διερευνηθει...με στενη επαφη...για τους τυχεροις και ικανους!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom