Νέα

Έλληνας των 2010s.....τι άλλαξε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Απ'όλα τα άτομα που απαντήσαν στο θρεντ.....μόνο ο Δημητράκης29 & ο Κώστας απαντήσανε σωστά...... :sunglasses:


πολυ σωστα γεμισε η νεολαιια με μουσατα παιδια μεσα στην μπιχλα.ειδικα οι φοιτητες.σιχαμερη μοδα.τοσο πολυ δεν προσεχουν τον εαυτο τους και δεν τον περιποιουνται?ενα ντυσιμο ομορφο και οχι μουσια ολοι.λιγο γενακι οκ ειναι εραιο και για γκομενες αλλα οχι μπιχλα και μουσια βρωμικα.


Σκατά είναι οι φοιτητές.....μερικοί μάλιστα από αυτούς εκτός από το παπαδέ μούσι,και τη μπίζλα....κάνουν το μαλλί τους κοτσίδα,και φοράνε και γυαλιά..........μπλιαξ :S




Βρε σκατομαλακα εσενα που ανοιξες το θεμα που το παιζεις και πρωτευουσιανος αντε γαμησου πιο περα....οχι ρε θα γινουμε σαν εσενα το πουστακι.Η μιση αθηνα εχει γινει πουστακια απο κατι τυπους σαν και σενα...και να ξερεις μαλακα οτι οι βλαχοελληνες που λες εσυ εχουν φιλοτιμο αντιθετα με πουστακια σαν και σενα και με τους αλλους ευρωπαιους μαλακες....σκατομαλακα που θα ανοιξεις και θεμα να κρινεις τι ειναι ο καθενας



Georgpoli = Georg Poli = Γιώργος Πολυχρονίου;;;;; :think:




Ο Πολυχρονίου είσαι; :cheesy:
 

Επισκέπτης
τυπε εγω ειχα παει για καμακι στα kfc στην ομονοια
να καμακωσω κιτρινιαρες
και ειχα φορεσει καπελο βιετκογκ
το δρομο με κοιτουσαν ολες οι ξενερωτες


Πες μας λίγα λόγιαγια το μαλλί σου και για το αν είσαι ξυρισμένος,και βλέπουμε.... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Στο κομμωτηριο πας αδερφε(η) ή τα ισιωνεις μονος σου? Τα βαφεις κιολας?


Κομμωτήριο πάω κάθε μήνα,για να μου κόψουν τα πλαϊνά.....αλλά τα ισιώνω μόνος μου..... :birdman:


Τώρα που είμαι σπίτι τα έχω μπούκλες...γουστάρεις;;; :birdman:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • sick-476.gif
    sick-476.gif
    4,7 KB · Εμφανίσεις: 15

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τσαμπο γκομενα εισαι?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


Σε ολα συμφωνω τυπε αβραμη.....


αλλα δεν μαρεσει κατι.....


<< αυτη η οικονομικη κριση, τωρα με την κριση>>


κανει μπαμ οτι εχεις συγγενη τον παγκαλο η καποιον τραπεζίτη  :zfuck: :zfuck:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τωρα διαβασα και τα αλλα....

διαφωνω σε πολλα....

σε μερικα εμφανη σημεια συμφωνω...


ξεχασες και την γενια του φραπε....  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Επείσης η ανωνυμια των μπλογκς δεν αιρειτε.....


  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Επισκέπτης
Σε ολα συμφωνω τυπε αβραμη.....


αλλα δεν μαρεσει κατι.....


<< αυτη η οικονομικη κριση, τωρα με την κριση>>


κανει μπαμ οτι εχεις συγγενη τον παγκαλο η καποιον τραπεζίτη  :zfuck: :zfuck:


Μου τη σπάει βασικά γιατί έχει γίνει πιπίλα....όπως το "τυχαίο; δε νομίζω".....γενικά οι φράσεις που γίνονται μόδα,μου γυρίζουν τα άντερα.... ;)



Παρεπιμπτόντως.......διαβάστε ένα απόσπασμα από ένα άρθρο του Κωστή Χατζηδάκη (Αυτουνού που δείρανε κάποιοι θεόμουρλοι) για να καταλάβετε πόσο σκατά είναι οι σημερινοί ΈΛληνες


"Μέσα στο κλίμα της κοινωνικής και πολιτικής έντασης, που χαρακτηρίζει τους τελευταίους μήνες την Ελλάδα, τρεις αντιλήψεις διαδίδονται ολοένα και περισσότερο. Η πρώτη έχει να κάνει με την συλλήβδην ενοχοποίηση των 300 της Βουλής και την εξ ορισμού καταδίκη οποιουδήποτε σχετίζεται με την πολιτική. Η δεύτερη, με τη συνολική απόρριψη του πολιτικού συστήματος που θεωρείται ανίκανο να δώσει οποιαδήποτε λύση. Και η τρίτη, με την άμεση ή έμμεση επιβράβευση πρακτικών βίας και αυτοδικίας."


Με λίγα λόγια μαυρίζουμε ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ χαρακτηρίζοντάς τα λαμόγια ή γουρούνια.........δηλαδή ρε παιδιά....άμα κάποια μέρα,ο καλύτερος σας φίλος,αποφάσιζε να γίνει πολιτικός....θα τον μαυρίζατε στο ξύλο;;; :S


τωρα διαβασα και τα αλλα....

διαφωνω σε πολλα....

σε μερικα εμφανη σημεια συμφωνω...


ξεχασες και την γενια του φραπε....  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:


Η γενιά του φραπέ πέθανε............
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μου τη σπάει βασικά γιατί έχει γίνει πιπίλα....όπως το "τυχαίο; δε νομίζω".....γενικά οι φράσεις που γίνονται μόδα,μου γυρίζουν τα άντερα.... ;)



Παρεπιμπτόντως.......διαβάστε ένα απόσπασμα από ένα άρθρο του Κωστή Χατζηδάκη (Αυτουνού που δείρανε κάποιοι θεόμουρλοι) για να καταλάβετε πόσο σκατά είναι οι σημερινοί ΈΛληνες


"Μέσα στο κλίμα της κοινωνικής και πολιτικής έντασης, που χαρακτηρίζει τους τελευταίους μήνες την Ελλάδα, τρεις αντιλήψεις διαδίδονται ολοένα και περισσότερο. Η πρώτη έχει να κάνει με την συλλήβδην ενοχοποίηση των 300 της Βουλής και την εξ ορισμού καταδίκη οποιουδήποτε σχετίζεται με την πολιτική. Η δεύτερη, με τη συνολική απόρριψη του πολιτικού συστήματος που θεωρείται ανίκανο να δώσει οποιαδήποτε λύση. Και η τρίτη, με την άμεση ή έμμεση επιβράβευση πρακτικών βίας και αυτοδικίας."


Με λίγα λόγια μαυρίζουμε ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ χαρακτηρίζοντάς τα λαμόγια ή γουρούνια.........δηλαδή ρε παιδιά....άμα κάποια μέρα,ο καλύτερος σας φίλος,αποφάσιζε να γίνει πολιτικός....θα τον μαυρίζατε στο ξύλο;;; :S



Η γενιά του φραπέ πέθανε............

Επεισης πολυς κοσμος για να βρει καλη δουλεια ,εχει πολιτικους για κονε...

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μου τη σπάει βασικά γιατί έχει γίνει πιπίλα....όπως το "τυχαίο; δε νομίζω".....γενικά οι φράσεις που γίνονται μόδα,μου γυρίζουν τα άντερα.... ;)



Παρεπιμπτόντως.......διαβάστε ένα απόσπασμα από ένα άρθρο του Κωστή Χατζηδάκη (Αυτουνού που δείρανε κάποιοι θεόμουρλοι) για να καταλάβετε πόσο σκατά είναι οι σημερινοί ΈΛληνες


"Μέσα στο κλίμα της κοινωνικής και πολιτικής έντασης, που χαρακτηρίζει τους τελευταίους μήνες την Ελλάδα, τρεις αντιλήψεις διαδίδονται ολοένα και περισσότερο. Η πρώτη έχει να κάνει με την συλλήβδην ενοχοποίηση των 300 της Βουλής και την εξ ορισμού καταδίκη οποιουδήποτε σχετίζεται με την πολιτική. Η δεύτερη, με τη συνολική απόρριψη του πολιτικού συστήματος που θεωρείται ανίκανο να δώσει οποιαδήποτε λύση. Και η τρίτη, με την άμεση ή έμμεση επιβράβευση πρακτικών βίας και αυτοδικίας."


Με λίγα λόγια μαυρίζουμε ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ χαρακτηρίζοντάς τα λαμόγια ή γουρούνια.........δηλαδή ρε παιδιά....άμα κάποια μέρα,ο καλύτερος σας φίλος,αποφάσιζε να γίνει πολιτικός....θα τον μαυρίζατε στο ξύλο;;; :S
Η μαζοποίηση είναι συνηθισμένο φαινόμενο κ όχι μόνο ελληνικό υποθέτω...

Υ.Γ.Στάμ μαλακοοβιόλη όλα οκ;;; :birdman:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η μαζοποίηση είναι συνηθισμένο φαινόμενο κ όχι μόνο ελληνικό υποθέτω...

Υ.Γ.Στάμ μαλακοοβιόλη όλα οκ;;; :birdman:

Σε γαμω και σε χυνω βρωμιαρη παπαδιακο με το μουσι μεχρι το στηθος....


:2funny: :2funny:      :birdman: :birdman: :birdman:


:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

Επισκέπτης
Επείσης η ανωνυμια των μπλογκς δεν αιρειτε.....


  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:


Η μπλόγκερς-επαναστάτες είναι μια τρίχα από τα παπάρια των πολιτικών για έναν πολύ απλό λόγο....

Οι πολιτικοί είναι ΕΠΩΝΥΜΟΙ και οι μπλόγκερς ΑΝΩΝΥΜΟΙ.....από τη στιγμή που ο άλλος είναι ανώνυμος....ένα απλό νικνέιμ....οι απόψεις του είναι μηδενικές,μπροστά στον επώνυμο.... :sunglasses:


Επεισης πολυς κοσμος για να βρει καλη δουλεια ,εχει πολιτικους για κονε...

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Χωρίς βύσμα γίνετε τίποτα;;; :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom