Νέα

Έλληνας των 2010s.....τι άλλαξε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε αν βρεθω προς τα εκει περναω για να σου πω αν ειναι εκει η μαυρη
απογευμα την πετυχα
μου λεει τα γνωστα που κανει
παω να φυγω και μου λεει ενταξει ελα μπες με 15
εχει ριξει την τιμη για να σε δελεασει τυπε :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε εμαθε καλα ελληνικα? ανα μηνα που πηγαινα εκανε προοδους παντως
εκει που σε κοιταζε σαν αλιεν μετα απο λιγο καιρο εβγαινε και ελεγε
κακι...μουκακι 20 ευρω
και μετα απο ενα μηνα.... τσιμποκακι ... μονακι 20 ευρω
ειχε και εναν τσατσο εξω πολυ περιεργο πολυ χαλαρος καθοτανε
λες και ηταν μαγος  και εκανε παρουσιαση αχνα δεν εβγαλε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε εμαθε καλα ελληνικα? ανα μηνα που πηγαινα εκανε προοδους παντως
εκει που σε κοιταζε σαν αλιεν μετα απο λιγο καιρο εβγαινε και ελεγε
κακι...μουκακι 20 ευρω
και μετα απο ενα μηνα.... τσιμποκακι ... μονακι 20 ευρω
ειχε και εναν τσατσο εξω πολυ περιεργο πολυ χαλαρος καθοτανε
λες και ηταν μαγος  και εκανε παρουσιαση αχνα δεν εβγαλε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε μιλαει κανονικα :2funny:
αυτη ειναι καταραμενη να υπαρχει στο μπουρδελο μεχρι να την γαμησει εσυ δικε μου :2funny:
ετσι θα λυθουν τα μαγια και θα μπορει να φυγει :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε μιλαει κανονικα :2funny:
αυτη ειναι καταραμενη να υπαρχει στο μπουρδελο μεχρι να την γαμησει εσυ δικε μου :2funny:
ετσι θα λυθουν τα μαγια και θα μπορει να φυγει :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ψησε στο ψησε δεν με βλεπω να την γλιτωνω στο τελος ακομη και αν δεν εχω ορεξη
με βλεπω να με βαζετε με το ψηστηρι που εχω φαει μονο και μονο για να μπω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  τωρα που εφτιαξε και ο καιρος θα δουμε τι θα κανουμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Βρε παιδια το καταστρεψατε το Thread!Αν το διαβασει κανει ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!εδω το θεμα μας ειναι για τον Ελληνα του 2010.Και οχι το ποιος γαμαει ποιον.Αν ειχατε μεινει στο θεμα ισως καποιος απο τους νεους καταλαβαινε οτι αυτο το στυλ δεν εχει περαση στις γυναικες.Και οτι δεν πρεπει σαν της μα'ι'μουδες να μιμουνται ο ενας τον αλλον.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.270
Πόντοι
8.645
Αν ειχατε μεινει στο θεμα ισως καποιος απο τους νεους καταλαβαινε οτι αυτο το στυλ δεν εχει περαση στις γυναικες.


Εσύ το λες αυτό ρε καραγκιοζοπαίχτη, που άλλαξες χώρα για να γαμήσεις γυναίκα;
Όταν ο άλλος είναι ωραίος και ευχάριστος, ό,τι και να βάλει, ό,τι και να κάνει με τα γένια και γενικά ο,τι στυλ και να 'χει ΠΑΝΤΑ θα βρίσκει γυναίκα. Όλοι οι άλλοι που θα χουν κόμπλεξ με τα στυλ των άλλων θα τρέχουν σε ρωσίες
 

Επισκέπτης
Βρε παιδια το καταστρεψατε το Thread!Αν το διαβασει κανει ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!εδω το θεμα μας ειναι για τον Ελληνα του 2010.Και οχι το ποιος γαμαει ποιον.Αν ειχατε μεινει στο θεμα ισως καποιος απο τους νεους καταλαβαινε οτι αυτο το στυλ δεν εχει περαση στις γυναικες.Και οτι δεν πρεπει σαν της μα'ι'μουδες να μιμουνται ο ενας τον αλλον.
Πάντως ἐπιμένομεν ὅτι τὸ Ἑλληνικῆς κατασκευῆς αὐτοκίνητον δὲν ἀπετέλεσεν ποτὲ ἀξιόπιστον πρότασιν.
 

fg13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε,εσύ που δημιούργησες αυτό το "θρέντ" αν το έκανες για χαβαλέ,οκ.Αλλά αν το έκανες να εκφράσεις την αγανάκτησή σου τότε σε λυπάμαι,είσαι πολύ μίζερος άνθρωπος.
Κατ'εμέ αυτό που άλλαξε είναι η παντελής έλλειψη σεβασμού (σε ηλικίες κάτω των 25),η θρασυδειλία και η έλλειψη στόχων και ονείρων(όλοι θέλουν να διοριστούν κάπου κι ας είναι ταχυδρόμοι,δημοτόμπατσοι,οδηγοί ΤΡΑΜ).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εσύ το λες αυτό ρε καραγκιοζοπαίχτη, που άλλαξες χώρα για να γαμήσεις γυναίκα;
Όταν ο άλλος είναι ωραίος και ευχάριστος, ό,τι και να βάλει, ό,τι και να κάνει με τα γένια και γενικά ο,τι στυλ και να 'χει ΠΑΝΤΑ θα βρίσκει γυναίκα. Όλοι οι άλλοι που θα χουν κόμπλεξ με τα στυλ των άλλων θα τρέχουν σε ρωσίες
Ασε με εμενα.Εγω το τι γαμαω το εχεται δει.Δεν εισαι καινουργιος στο σα'ι'τ και ξερεις.Δεν θα ελεγα οτι εφυγα μονο για να  :knockinb: πιο πολυ.Ολοι οι Ελληνες του εξωτερικου θα σου λεγανε το ιδιο στην Ελλαδα δεν υπαρχει καμια οργανωση και ειναι σαν μια τριτοκοσμικη χωρα.Οσα λεφτα και'να χεις δεν εχεις ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΕΣΕΙς.Στην Ελλαδα παντος οι γκομενες με κοιτανε.Αυτο μπορουν να το επιβεβαιωσουν πολλα παιδια απο το σα'ι'τ.οπως π.χ. ο Chavllier Fidel.Tο οτι οι Ελληνιδες ειναι κακασχημες δεν χωραει αμφηβολια.------Η νεα γεννια ειναι σαν τα προβατα σαν ενα κοπαδι!επειδη ο ενας αφησε μουσι πρεπει να εχει και ο αλλος.Οσο για της γυναικες οσο ωραιος και'να εισαι αν εχεις ενα λυγδιαρικο μουσι και εισαι ΣΚΑΤΑ ΝΤΥΜΕΝΟς δυσκολο να σε κοιταξουνε!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ασε με εμενα.Εγω το τι γαμαω το εχεται δει.Δεν εισαι καινουργιος στο σα'ι'τ και ξερεις.Δεν θα ελεγα οτι εφυγα μονο για να  :knockinb: πιο πολυ.Ολοι οι Ελληνες του εξωτερικου θα σου λεγανε το ιδιο στην Ελλαδα δεν υπαρχει καμια οργανωση και ειναι σαν μια τριτοκοσμικη χωρα.Οσα λεφτα και'να χεις δεν εχεις ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΕΣΕΙς.Στην Ελλαδα παντος οι γκομενες με κοιτανε.Αυτο μπορουν να το επιβεβαιωσουν πολλα παιδια απο το σα'ι'τ.οπως π.χ. ο Chavllier Fidel.Tο οτι οι Ελληνιδες ειναι κακασχημες δεν χωραει αμφηβολια.------Η νεα γεννια ειναι σαν τα προβατα σαν ενα κοπαδι!επειδη ο ενας αφησε μουσι πρεπει να εχει και ο αλλος.Οσο για της γυναικες οσο ωραιος και'να εισαι αν εχεις ενα λυγδιαρικο μουσι και εισαι ΣΚΑΤΑ ΝΤΥΜΕΝΟς δυσκολο να σε κοιταξουνε!
Εχεις αναρωτηθει δικε μου γιατι σε κοιταζουν? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εχεις αναρωτηθει δικε μου γιατι σε κοιταζουν? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ πρεπει να'σαι μουσατος :think:!παντος Ελλαδα αρκετες φορες εχω καμακωσει.Σε πολλες περιπτωσεις θα ελεγα ειναι πιο ευκολο και απο τη Ρωσσια βεβαια το επιπεδο καμια σχεση!δεν συγκρινεται.Τη δεκαετια του '90 ηταν ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΜΑΚΩΣΕΙς!ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΙΤΑΓΕ ΚΑΜΙΑ!τωρα ισως λογο και της νεας μοδας :rockon:!(Αν στους 4ης ο ενας ειναι ΣΤΗ ΜΟΔΑ (μουσατος) ο αλλος ειναι ΠΡΕΖΑΚΙΑς και ο τριτος ΠΟΥΣΤΗς) τοτε μενει ενας αντρας για καθε 4ης γυναικες!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πάντως ἐπιμένομεν ὅτι τὸ Ἑλληνικῆς κατασκευῆς αὐτοκίνητον δὲν ἀπετέλεσεν ποτὲ ἀξιόπιστον πρότασιν.

Με τα αποθεματα του πετρελαιου ολοενα να λιγοστευουν συντομα θα ειμαστε και παλι υπερδυναμη  :rockon:


%CE%B3%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%82.jpg
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
γιατι ειναι μορφη ο δημητρακης τυπε
οι βρωμοελλεεινιδες οταν δουνε εκκεντρικο ντυσιμο κοιταν σαν ζωα
Τυπε συνδιασμος που σκοτωνει...ντυσιμο με φατσα...καμια δεν αντιστεκεται,και αν αρχισει να μιλαει ο τυπος μας ειναι σαν να την εχει γαμησει....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τυπε συνδιασμος που σκοτωνει...ντυσιμο με φατσα...καμια δεν αντιστεκεται,και αν αρχισει να μιλαει ο τυπος μας ειναι σαν να την εχει γαμησει....
τυπε εγω ειχα παει για καμακι στα kfc στην ομονοια
να καμακωσω κιτρινιαρες
και ειχα φορεσει καπελο βιετκογκ
το δρομο με κοιτουσαν ολες οι ξενερωτες
 

Επισκέπτης
Εσυ πρεπει να'σαι μουσατος :think:!παντος Ελλαδα αρκετες φορες εχω καμακωσει.Σε πολλες περιπτωσεις θα ελεγα ειναι πιο ευκολο και απο τη Ρωσσια βεβαια το επιπεδο καμια σχεση!δεν συγκρινεται.Τη δεκαετια του '90 ηταν ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΜΑΚΩΣΕΙς!ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΙΤΑΓΕ ΚΑΜΙΑ!τωρα ισως λογο και της νεας μοδας :rockon:!(Αν στους 4ης ο ενας ειναι ΣΤΗ ΜΟΔΑ (μουσατος) ο αλλος ειναι ΠΡΕΖΑΚΙΑς και ο τριτος ΠΟΥΣΤΗς) τοτε μενει ενας αντρας για καθε 4ης γυναικες!

Καὶ λόγῳ οἰκονομικῆς κρίσεως. Οἱ ἀφελεῖς χορηγοὶ ἔχουν ἀπομειωθεῖ ὡσὰν τὰ καλὰ θηράματα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσύ το λες αυτό ρε καραγκιοζοπαίχτη, που άλλαξες χώρα για να γαμήσεις γυναίκα;
Όταν ο άλλος είναι ωραίος και ευχάριστος, ό,τι και να βάλει, ό,τι και να κάνει με τα γένια και γενικά ο,τι στυλ και να 'χει ΠΑΝΤΑ θα βρίσκει γυναίκα. Όλοι οι άλλοι που θα χουν κόμπλεξ με τα στυλ των άλλων θα τρέχουν σε ρωσίες

Ο Ωραιος και ευχαριστος ομως μπορει να χει αλλα προβληματα
που δεν φαινονται με την πρωτη ματια... πχ να χει κομπλεξ , μικρο πουλι
αν και εχω ακουσει απο γκομενα πως ο καλυτερος της γαμιας λεει ηταν ενας με 10 ποντους  :2funny: :2funny: :2funny:
απιστευτο... καλα ξηγηθηκε ο τυπος.

ΔΙαφωνω παντως.... για να βρεις γυναικα και να διατηρεις θελει απλα υπομονη.
Καμια φορα και γαιδουρινη  :grin: αλλα τι δεν θελει υπομονη θα μου πεις σε αυτο τον ματαιο κοσμο χαχαχα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
συνεχεια βλεπω εμφανισιμες γυναικες με σχετικα
μετριους - αδιαφορους.... ειχαν απλα υπομονη αυτοι
και πηγαιναν με τα νερα της αλλης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom