Νέα

Βία ανηλίκων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
Το λάθος που κανεις είναι ότι το "σκατένια" το κρίνεις με τα δικά σου μέτρα.
Κι οι πιτσιρικάδες "σκατένια" τη θεωρούν με τα δικά τους μέτρα.
Δεν υπαρχουν σταθερές κι αυτό μια χαρά το καταλαβαίνουν.
δηλαδή αν δεν ήταν σκατένια η κοινωνία και ήταν όλα άψογα....χωρίς την κατάλληλη καθοδήγηση δεν θα είχαν ακραίες αντιδράσεις?

εγώ πιστεύω ότι ακόμα και ελβετία να ήμασταν αν δεν είχαν σωστή και συνεχόμενη ενασχόληση από τους γονείς...θα έβρισκαν κάτι που δεν υπάρχει για να κάνουν την επανάσταση τους.

συμφωνώ ότι δεν υπάρχουν σταθερές....για έναν 16χρονο η σκατένια κοινωνία είναι που παίρνει άδεια από την φυλακή ο πατέρας του....

και για άλλον που ο πατέρας του δουλεύει συνέχεια στην πολυεθνική και δεν του πήρε το αμάξι που ήθελε.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656
πως να πεις οτι εισαι χουντολαγνος αν οχι χουντικος, χωρις να πεις οτι θες μια χουντα για να στρωσει η κατασταση...

μαστορα, η γενια του πολυτεχνειου με αυτη της χουντας, ειναι η ιδια.
απο το δε πολυτεχνειο και μετα η δεξια ηταν κυβερνηση οσο και το κεντρο και...

ολος ο κρατικος μηχανισμος παρεμεινε δεξιοστροφος
άρες μάρες κουκουνάρες , 3 φορές τη μέρα ξύλο από τους ανήλικους για τιμωρία που παρέδωσες χρεοκοπία και μυαλό δεν έβαλες

Που σε διόρισε ο Αντρέας εσένα ? πόσο χρονών βγήκες σύνταξη ?

καλά καλά δεν είσαι διορισμένος εσύ :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
αρχηγέ μου σωστή η περιγραφή για τις φαβέλες αλλά είναι εκτός θέματος ..
αν πάρουμε παράδειγμα τις φαβέλες, γιατί όχι να μην έχουμε και μισθούς Βιετνάμ ?

τέσπα ,αυτό που υπογραμμίζω είναι ότι δεν πρέπει να μιλάνε αυτοί που ακόμη και σήμερα δεν κατάλαβαν πως και γιατί τον ήπιαν :2funny:
ένα σημαντικός λόγος ήταν οι καθοδηγητές τους σαν τον τύπο στο λινκ
Θέμος Αναστασιάδης - Βικιπαίδεια
άλλες προσλαμβάνουσες έχει ο μπόγος από το γαλάτσι που νομίζει ότι η γκράβα είναι το χάρλεμ και το παίζει θαγκ λαιφ


και άλλες έχει κάποιος που έχει μεγαλώσει μέσα στα πραγματικά σκατά αυτής της ζωής.

κατά την γνώμη μου και μπορεί να είμαι και λάθος....δεν έχουν την ίδια δικαιολογία.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
2
Like
784
Πόντοι
96
οσο για τα παιδια, απλα βαλτε με το νου σας, οτι χωρις ακομα να εχουν πιασει βασικες εννοιες, υπαρχει ενας οχετος τρομολαγνειας και βιας ΠΑΝΤΟΥ!
ΤιΒι, Νετ, οικογενεια, εργασια... παντου σου δειχνουν οτι αμα εισαι δυνατος θα σε ακουσουν, φυσικα, δεν εξηγουν τι ειδους δυναμη χρειαζεται, ε και η πρωτη που μπορεις να εφαρμοσεις ειναι τσαμπουκας με τα παντα!
επισης, δεν υπαρχουν πιεστικες αναγκες, οπως δεν υπαρχουν και ευκαιριες πλεον!

για να κανεις ενα σαντουιτσαδικο οταν ημουν 16 χρονο, ηθελες σε σημερινα €€€γυρω στα 10-12Κ. Τωρα θες 120Κ...
Υπαλληλοι σε σαντουτσαδικο στην πολη μου, εκαναν το δικο τους μαγαζι, οι υπαλληλοι τους σημερα, δε βγαζουν εβδομαδα με τον ενα μισθο, πρεπει να δουλευουν και οι δυο για να ξεμεινουν απο λεφτα στις 20 μερες αν εχουν 1 παιδι!
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
2
Like
784
Πόντοι
96
α... σε μαγο πεσαμε παλι!
άρες μάρες κουκουνάρες , 3 φορές τη μέρα ξύλο από τους ανήλικους για τιμωρία που παρέδωσες χρεοκοπία και μυαλό δεν έβαλες

Που σε διόρισε ο Αντρέας εσένα ? πόσο χρονών βγήκες σύνταξη ?

καλά καλά δεν είσαι διορισμένος εσύ :confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656
δηλαδή αν δεν ήταν σκατένια η κοινωνία και ήταν όλα άψογα....χωρίς την κατάλληλη καθοδήγηση δεν θα είχαν ακραίες αντιδράσεις?

εγώ πιστεύω ότι ακόμα και ελβετία να ήμασταν αν δεν είχαν σωστή και συνεχόμενη ενασχόληση από τους γονείς...θα έβρισκαν κάτι που δεν υπάρχει για να κάνουν την επανάσταση τους.

συμφωνώ ότι δεν υπάρχουν σταθερές....για έναν 16χρονο η σκατένια κοινωνία είναι που παίρνει άδεια από την φυλακή ο πατέρας του....

και για άλλον που ο πατέρας του δουλεύει συνέχεια στην πολυεθνική και δεν του πήρε το αμάξι που ήθελε.
ποιά επανάσταση ρε μεγάλε ?
είπαμε ,δεν έχουν την ωριμότητα κ τις γνώσεις να αντιληφθούν τι ακριβώς φταίει και αντιδρούν λάθος
Όμως έχουν την αντίληψη να δούνε το μπουρδέλο...

κράτα την αντίδραση σαν θετικό στοιχείο
α... σε μαγο πεσαμε παλι!
λεφτά υπάρχουν τρισεκατομμύρια .... αν εσύ έφαγες την τουλούμπα ,άσε τα ανήλικα να γλεντήσουνε κι αυτά κύριε Εισαγγελέα :rockon::2funny:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
ποιά επανάσταση ρε μεγάλε ?
είπαμε ,δεν έχουν την ωριμότητα κ τις γνώσεις να αντιληφθούν τι ακριβώς φταίει και αντιδρούν λάθος
Όμως έχουν την αντίληψη να δούνε το μπουρδέλο...
ε δεν συμφωνώ ότι αντιδρούν έτσι απλά επειδή κάτι τους φταίει που δεν μπορούν να το κατανοήσουν

εγώ πιστεύω ότι είναι στη φύση μας αυτά...και τους λείπει η σωστή καθοδήγηση....επίσης έχω αποδεχθεί ότι υπάρχουν και πραγματικά άνθρωποι που απλά φέρονται έτσι...είναι στον χαρακτήρα τους.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.620
Like
6.277
Πόντοι
2.356
δηλαδή αν δεν ήταν σκατένια η κοινωνία και ήταν όλα άψογα....χωρίς την κατάλληλη καθοδήγηση δεν θα είχαν ακραίες αντιδράσεις?

εγώ πιστεύω ότι ακόμα και ελβετία να ήμασταν αν δεν είχαν σωστή και συνεχόμενη ενασχόληση από τους γονείς...θα έβρισκαν κάτι που δεν υπάρχει για να κάνουν την επανάσταση τους.

συμφωνώ ότι δεν υπάρχουν σταθερές....για έναν 16χρονο η σκατένια κοινωνία είναι που παίρνει άδεια από την φυλακή ο πατέρας του....

και για άλλον που ο πατέρας του δουλεύει συνέχεια στην πολυεθνική και δεν του πήρε το αμάξι που ήθελε.
Αν ήταν όλα άψογα, θα υπήρχε και η κατάλληλη καθοδήγηση.
Αυτονόητο.

Πολυεθνική είναι κι η Αμστελ κι η Κόκα Κόλα κι η Φορντ. Χιλιάδες δουλεύουν εκεί και παρα πολλοί με το βασικό μισθό. Τίποτα δε σημαίνει το δουλεύω σε πολυεθνική πλέον. Πέρα από το ότι θα πληρωθείς σίγουρα στο τέλος του μηνός.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656
ε δεν συμφωνώ ότι αντιδρούν έτσι απλά επειδή κάτι τους φταίει που δεν μπορούν να το κατανοήσουν

εγώ πιστεύω ότι είναι στη φύση μας αυτά...και τους λείπει η σωστή καθοδήγηση....επίσης έχω αποδεχθεί ότι υπάρχουν και πραγματικά άνθρωποι που απλά φέρονται έτσι...είναι στον χαρακτήρα τους.
περιμένεις από ανήλικους να κατανοήσουν τα αίτια ? ούτε οι ενήλικοι έχουν κατασταλάξει...

στο θρεντ έχουνε γραφτεί δεκάδες ποστ από ενήλικες προχώ μπουρδελιάρηδες και υπάρχουν διαφορετικές απόψεις

Αυτό που λέω είναι ότι αυτοί που στηνόντουσαν να δούνε πχ το "ΟΛΑ" , αφορίζουν τα νεώτερα "ΟΛΑ" :2funny:
Η αλήθεια θέλει θάρρος τύπε μου και η πρόοδος απαιτεί ανάληψη ευθυνών και όχι μεταβίβαση
Κάποιοι σπουδαίοι λέγανε "θέτω τον δάκτυλον επί τον τύπον των ήλων"
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
Αν ήταν όλα άψογα, θα υπήρχε και η κατάλληλη καθοδήγηση.
Αυτονόητο.

Πολυεθνική είναι κι η Αμστελ κι η Κόκα Κόλα κι η Φορντ. Χιλιάδες δουλεύουν εκεί και παρα πολλοί με το βασικό μισθό. Τίποτα δε σημαίνει το δουλεύω σε πολυεθνική πλέον. Πέρα από το ότι θα πληρωθείς σίγουρα στο τέλος του μηνός.
Αμ όμως και σε "άψογες'' κοινωνίες υπάρχουν γονείς που αφήνουν τα παιδιά στην μοίρα τους. Γόνοι που τα έχουν θεωρητικά όλα γίνονται νταούλι από την κόκα....και καταστρέφονται αν δεν είχαν λεφτά δεν θα έκαναν ούτε για ζητιάνοι....

προσπαθώ να πω ότι δεν έχουν την ίδια αφορμή για ''οργή''.

Το παράδειγμα μου αφορούσε κάποιον με επιφάνεια εννοείται ως αντίθεση σε μια οικογένεια με προβλήματα όπως το περιέγραψα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
περιμένεις από ανήλικους να κατανοήσουν τα αίτια ? ούτε οι ενήλικοι έχουν κατασταλάξει...

στο θρεντ έχουνε γραφτεί δεκάδες ποστ από ενήλικες προχώ μπουρδελιάρηδες και υπάρχουν διαφορετικές απόψεις

Αυτό που λέω είναι ότι αυτοί που στηνόντουσαν να δούνε πχ το "ΟΛΑ" , αφορίζουν τα νεώτερα "ΟΛΑ" :2funny:
Η αλήθεια θέλει θάρρος τύπε μου και η πρόοδος απαιτεί ανάληψη ευθυνών και όχι μεταβίβαση
Κάποιοι σπουδαίοι λέγανε "θέτω τον δάκτυλον επί τον τύπον των ήλων"
Δεν διαφωνούμε ως προς την βάση


απλά εγώ διαφωνώ ως προς τους λόγους συμπεριφοράς τους

γνωρίζοντας ότι και εγώ κάποτε ήμουν το ίδιο παπάρας με αυτά.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.620
Like
6.277
Πόντοι
2.356
Αμ όμως και σε "άψογες'' κοινωνίες υπάρχουν γονείς που αφήνουν τα παιδιά στην μοίρα τους. Γόνοι που τα έχουν θεωρητικά όλα γίνονται νταούλι από την κόκα....και καταστρέφονται αν δεν είχαν λεφτά δεν θα έκαναν ούτε για ζητιάνοι....

προσπαθώ να πω ότι δεν έχουν την ίδια αφορμή για ''οργή''.

Το παράδειγμα μου αφορούσε κάποιον με επιφάνεια εννοείται ως αντίθεση σε μια οικογένεια με προβλήματα όπως το περιέγραψα.
Όπου υπάρχει "άψογη" κοινωνία ή υψηλό ποσοστό ευτυχισμένων κατοίκων δεν υπάρχει οργή.
Νόμος.
Ελβετία, Ολλανδία, Σκανδιναβία.
Η κόκα αφορά έναν. Την πίνει, φτιάχνεται, μαλακίζεται, καταστρέφεται ή όχι, τέλος. Δεν υπάρχει οργή. Εθισμός υπάρχει. Δε μαζεύεται με άλλους 15 να πάει για μπαχαλα.
Νομίζω ότι τα αυτονόητα παραλείπονται.
Οι πιτσιρικάδες σήμερα ξοφλουν τις επιταγές των μνημονίων. Το οικονομικό ξεχαρβαλωμα και την κοινωνική αποσάθρωση. Χωρίς να φταίνε γι' αυτές.
Εγώ δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
Όπου υπάρχει "άψογη" κοινωνία ή υψηλό ποσοστό ευτυχισμένων κατοίκων δεν υπάρχει οργή.
Νόμος.
Ελβετία, Ολλανδία, Σκανδιναβία.
Η κόκα αφορά έναν. Την πίνει, φτιάχνεται, μαλακίζεται, καταστρέφεται ή όχι, τέλος. Δεν υπάρχει οργή. Εθισμός υπάρχει. Δε μαζεύεται με άλλους 15 να πάει για μπαχαλα.
Νομίζω ότι τα αυτονόητα παραλείπονται.
Οι πιτσιρικάδες σήμερα ξοφλουν τις επιταγές των μνημονίων. Το ξεχαρβαλωμα και την κοινωνική αποσάθρωση. Χωρίς να φταίνε γι' αυτές.
Εγώ δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω.
δεν διαφωνώ αλλά να σου πω επίσης ότι ξέρω μπαχαλάκιδες που ξέρω και τι ζωή (προστατευμένη) έκαναν....

οι οποίοι τις επιπτώσεις αυτές που αναφέρεις τις έχουν ακούσει μόνο από την τηλεόραση.

εμμένω στο ότι δεν έχουν όλοι την ίδια αφετηρία ως προς αυτές τις συμπεριφορές. Γνώμη μου έτσι δεν λέω ότι είναι η σωστή...αυτό έχω εξάγει από τις εμπειρίες που είχα.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
337
Like
1.525
Πόντοι
201
Όπου υπάρχει "άψογη" κοινωνία ή υψηλό ποσοστό ευτυχισμένων κατοίκων δεν υπάρχει οργή.
Νόμος.
Ελβετία, Ολλανδία, Σκανδιναβία.
Η κόκα αφορά έναν. Την πίνει, φτιάχνεται, μαλακίζεται, καταστρέφεται ή όχι, τέλος. Δεν υπάρχει οργή. Εθισμός υπάρχει. Δε μαζεύεται με άλλους 15 να πάει για μπαχαλα.
Νομίζω ότι τα αυτονόητα παραλείπονται.
Οι πιτσιρικάδες σήμερα ξοφλουν τις επιταγές των μνημονίων. Το ξεχαρβαλωμα και την κοινωνική αποσάθρωση. Χωρίς να φταίνε γι' αυτές.
Εγώ δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω.
Τα είπες όλα. Υπάρχει οργή και μίσος. 0 σεβασμός. Απόρροια της οικονομικής κατάστασης. Τον γονιό τον νοιάζει η επιβίωση όλα τα αλλά έρχονται δευτερα. Και με τοσες αναγκεσ Που έχουν δημιουργηθεί και προβάλλονται συνεχώς. Εγώ θα έλεγα βέβαια ότι δεν είναι μόνο θέμα μνημονίων. Παίζει ρόλο και ο πασοκισμος της προηγούμενης περιόδου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656
Δεν διαφωνούμε ως προς την βάση


απλά εγώ διαφωνώ ως προς τους λόγους συμπεριφοράς τους

γνωρίζοντας ότι και εγώ κάποτε ήμουν το ίδιο παπάρας με αυτά.
τύπε μου η σημερινή γενιά των 18άρηδων είναι οι περισσότεροι στο μεροκάματο ,
παντού στα μαγαζιά νέους ανθρώπους βλέπεις να δουλεύουν
Όλοι αυτοί γνωρίζουν πολλά περισσότερα από τη δική σου γενιά ,
το ίδιο ισχύει και για τα ανήλικα,τα 15χρονα που ναι μεν έχουν τα σόσιαλ αλλά είναι και κοινωνικοποιημένα, σε παρέες ,ομάδες κτλπ
Είναι μύθος ότι οι νέοι δεν δουλεύουν , κάτι μεσήλικες κόπροι είναι στα ταμεία ανεργίας ....Κυργιάκαρε ΗΓΕΤΗ κατάργησε τα επιδόματα PLEASE:rockon::2funny:
Επομένως βλέπουν ,αντλούν πληροφορίες live ,ενώ παλιότερα κλεινόντουσαν σπίτι για playstation ή καλύτερα XBOX του Μπιλάρα :rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
τύπε μου η σημερινή γενιά των 18άρηδων είναι οι περισσότεροι στο μεροκάματο ,
παντού στα μαγαζιά νέους ανθρώπους βλέπεις να δουλεύουν
Όλοι αυτοί γνωρίζουν πολλά περισσότερα από τη δική σου γενιά ,
το ίδιο ισχύει και για τα ανήλικα,τα 15χρονα που ναι μεν έχουν τα σόσιαλ αλλά είναι και κοινωνικοποιημένα, σε παρέες ,ομάδες κτλπ
Είναι μύθος ότι οι νέοι δεν δουλεύουν , κάτι μεσήλικες κόπροι είναι στα ταμεία ανεργίας ....Κυργιάκαρε ΗΓΕΤΗ κατάργησε τα επιδόματα PLEASE:rockon::2funny:
Επομένως βλέπουν ,αντλούν πληροφορίες live ,ενώ παλιότερα κλεινόντουσαν σπίτι για playstation ή καλύτερα XBOX του Μπιλάρα :rockon:
νομίζω ότι τους έχουμε τσουβαλιάσει όλους....ανήλικους, εργαζόμενους, πρεζάκιδες, μπαχαλάκιδες, φτωχούς, πλούσιους, μαλακηστίρια και χαμηλών τόνων....στο μύλο και όποιον πάρει ο χάρος.

τα 14χρονα που έδειραν το κοριτσάκι ούτε δούλευαν για το μεροκάματο ούτε τίποτα. Ούτε δουλεύουν τα ανήλικα κατά τεράστιο ποσοστό.

Επίσης ξέρω 18-19 τύπους που δουλεύουν κάθε μέρα 12 ώρες και δεν έχουν χρόνο (και αντοχή) ούτε για μπάχαλα ούτε για μπουριά ούτε για τίποτα.

και ξέρω και τυπάδες που ζουν για τη μαλακία...για τα ξυλίκια και για το οτιδήποτε τους κάνει πιο χαζούς από ότι είναι ήδη.

από αυτά που έχω δει δεν είναι όλοι ούτε ξεκινούν από την ίδια αφετηρία όπως είπα και στον ρεσπ.

πρώτα bmx έπαιζε και μετά xbox dave mira tony hawk slipknot και τέτοια :wanker::wanker::wanker:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656
νομίζω ότι τους έχουμε τσουβαλιάσει όλους....ανήλικους, εργαζόμενους, πρεζάκιδες, μπαχαλάκιδες, φτωχούς, πλούσιους, μαλακηστίρια και χαμηλών τόνων....στο μύλο και όποιον πάρει ο χάρος.

τα 14χρονα που έδειραν το κοριτσάκι ούτε δούλευαν για το μεροκάματο ούτε τίποτα. Ούτε δουλεύουν τα ανήλικα κατά τεράστιο ποσοστό.

Επίσης ξέρω 18-19 τύπους που δουλεύουν κάθε μέρα 12 ώρες και δεν έχουν χρόνο (και αντοχή) ούτε για μπάχαλα ούτε για μπουριά ούτε για τίποτα.

και ξέρω και τυπάδες που ζουν για τη μαλακία...για τα ξυλίκια και για το οτιδήποτε τους κάνει πιο χαζούς από ότι είναι ήδη.

από αυτά που έχω δει δεν είναι όλοι ούτε ξεκινούν από την ίδια αφετηρία όπως είπα και στον ρεσπ.

πρώτα bmx έπαιζε και μετά xbox dave mira tony hawk slipknot και τέτοια :wanker::wanker::wanker:
πρακτική στην σανίδα σε Κηφισιά ,Γκράβα για μούρη και Σύνταγμα βράδυ πριν τα μπυρόνια στα εξάρχεια :rockon::2funny:

για τα ανήλικα δεν είπα ότι δουλεύουν ,
είπα ότι έχουν περισσότερες προσλαμβάνουσες από τις προηγούμενες γενιές
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
πρακτική στην σανίδα σε Κηφισιά ,Γκράβα για μούρη και Σύνταγμα βράδυ πριν τα μπυρόνια στα εξάρχεια :rockon::2funny:

για τα ανήλικα δεν είπα ότι δουλεύουν ,
είπα ότι έχουν περισσότερες προσλαμβάνουσες από τις προηγούμενες γενιές
δε ξέρω μαν οι προσλαμβάνουσες που έχουν είναι το ''ξέρω τι θέλεις ρε πουτάνα μεγιστάνα από αλάνα'' και το ''όλοι οι δικοί μου είναι shooters μαύρα αλεξίσφερα τζιπς'' :zombie:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656
δε ξέρω μαν οι προσλαμβάνουσες που έχουν είναι το ''ξέρω τι θέλεις ρε πουτάνα μεγιστάνα από αλάνα'' και το ''όλοι οι δικοί μου είναι shooters μαύρα αλεξίσφερα τζιπς'' :zombie:
ναί έχεις δίκιο ....
ενώ τα ροκ και τα πανκ δεν είχανε φακ κ φακ κ κιλγιου μπάσταρτ :2funny:

Τύπε γίνεται ένα λάθος,
άλλοι περιμένουν να τους κάνουν ρεβολουσιόν οι πιτσιρικάδες για να μασαμπουκιάζουν αλα πασόκα
και άλλοι αμαρτωλοί που το παίζουν παρθένες Μαρίες εξανίστανται για το χάλι της κοινωνίας που οι ίδιοι έφτιαξαν
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.671
Like
14.044
Πόντοι
3.656
ναί έχεις δίκιο ....
ενώ τα ροκ και τα πανκ δεν είχανε φακ κ φακ κ κιλγιου μπάσταρτ :2funny:

Τύπε γίνεται ένα λάθος,
άλλοι περιμένουν να τους κάνουν ρεβολουσιόν οι πιτσιρικάδες για να μασαμπουκιάζουν αλα πασόκα
και άλλοι αμαρτωλοί που το παίζουν παρθένες Μαρίες εξανίστανται για το χάλι της κοινωνίας που οι ίδιοι έφτιαξαν
οι στίχοι των μίσφιτς ήταν ξεκάθαρα πιο ποιοτικοί :coffee:

μπα δε περιμένω καμία επανάσταση τύπου ρεβολουσιόν....θα ήθελα να δω μια επανάσταση ως προς το νιονιό....αλλά δε το κόβω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom