Νέα

Έλληνας των 2010s.....τι άλλαξε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η μπλόγκερς-επαναστάτες είναι μια τρίχα από τα παπάρια των πολιτικών για έναν πολύ απλό λόγο....

Οι πολιτικοί είναι ΕΠΩΝΥΜΟΙ και οι μπλόγκερς ΑΝΩΝΥΜΟΙ.....από τη στιγμή που ο άλλος είναι ανώνυμος....ένα απλό νικνέιμ....οι απόψεις του είναι μηδενικές,μπροστά στον επώνυμο.... :sunglasses:



Χωρίς βύσμα γίνετε τίποτα;;; :sunglasses:

ναι γιαυτο ολος ο κοσμος πλεον προτιμαει τα μπλογκς αντι για της εφημεριδες....

:jerking: :jerking: :jerking:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Aνώνυμες bloggers at night
 

Συνημμένα

  • hotgirls.JPG
    hotgirls.JPG
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 17

Επισκέπτης
Η μαζοποίηση είναι συνηθισμένο φαινόμενο κ όχι μόνο ελληνικό υποθέτω...

Υ.Γ.Στάμ μαλακοοβιόλη όλα οκ;;; :birdman:


Δυστυχώς....ευτυχώς εγώ δεν ανήκω στη μάζα...είμαι ασυνήθιστος...που θα έλεγε και η λουκ :rockon:



ναι γιαυτο ολος ο κοσμος πλεον προτιμαει τα μπλογκς αντι για της εφημεριδες....

:jerking: :jerking: :jerking:


Εφημερίδα πλέον,διαβάζουν μόνο οι γέροι και οι Φουκάκηδες που δεν ξέρουν από ίντερνετ.... :birdman:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Ελληνας του 2010 και τι αλλαξε;;

Δυστυχώς όσο περνάνε τα χρόνια γίνεται όλο και πιο μαλάκας!!!

Το cοncept της χώρας μου δυστυχώς πάντα ήταν Μαγκιά,Κλανιά.Ο σκοπός των πιο πολλών είναι ποιος θα την πει σε ποιον.Ποιος θα δείρει,ποιος θα βρίσει,ποιος θα φωνάξει πιο πολύ!!Επίσης μη δουν κάποιον άνθρωπο φτωχο στο πνεύμα,αντι να βοηθήσουν κοιτάνε πως να κοροιδέψουν και πως να τον αποτρελάνουν.Στη δουλειά;;Αντί να κοιτάξει ο καθένας να βγάλει το μεροκάματο να γυρίσει σπίτι του και να κοιτάει τα δικά του,κοιτάνε το πως θα βλάψουν τους συναδέλφους τους.Πως θα διώξουν αυτόν που είναι καλύτερος μην πάρει καμια αύξηση ή προαγωγή και βγάλουν καρκίνο από το κακό τους.Πως θα διώξουν κάποιον νέο και φιλόδοξο μπας και τύχει της εύνοιας του Αφεντικού και ρίξει ταφόπλακα στο αραλίκι του κάθε μαλάκα.

Καταντήσαμε οι πιο διεφθαρμένοι.Μίζες εδώ μιζες εκεί μίζες παντού.Ο γιατρός πρέπει να πάρει φακελάκι γιατί κουράζεται.Ο δικηγόρος θέλει τα έξτρα του γιατί κουράζεται.Ο βουλευτής κουράζεται και η ΝΔ πέρασε το 2006 νομοσχέδιο που αύξανε τις απολαβές και βουλευτών και Δικαστικών.Ο χτίστης βέβαια δεν κουράζεται!!Ο υπάλληλος του Δήμου που ναι όλη μέρα στα σκουπίδια δεν κουράζεται..

Η ψήφος ότι πιο πολύτιμο κατάντησε αντικείμενο παζαρέματος για ψευτουποσχέσεις.Ψηφίζουν τους γνωστούς μαλάκες μπας και μπουν στο Δημόσιο ή σε κανένα Υπουργείο..

Και τώρα με την κρίση πως θα βγούμε από το βούρκο;;Ε δεν θα βγούμε..Γιατί πάλι το Γιωργάκη θα ψηφίσουν..Και μόλις λίγο περιοριστεί το χρέος με όλα αυτά τα μέτρα και μετά από πενταετία όταν αρχίσουν παλι να πέρνουν τα επιδόματα της ΕΕ και Κονοτικά Πλαίσια Στήριξης θα ξαναβάλουν το κωλόχερό τους στο ταμείο και θα ξαναφάνε..

Αν δεν ξυπνήσει κάπως ο κόσμος και αν δεν αλλάξει θα υπάρξουν συνέπειες τελεσίδικες.



 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δυστυχώς....ευτυχώς εγώ δεν ανήκω στη μάζα...είμαι ασυνήθιστος...που θα έλεγε και η λουκ :rockon:
Όντως είσαι ασυνήθιστος,στην κατηγορία που τους κλείνουνε σε κλουβιά για να τους προσέχουνε καλύτερα... :grin:
 

Επισκέπτης
Ελληνας του 2010 και τι αλλαξε;;

Δυστυχώς όσο περνάνε τα χρόνια γίνεται όλο και πιο μαλάκας!!!

Το cοncept της χώρας μου δυστυχώς πάντα ήταν Μαγκιά,Κλανιά.Ο σκοπός των πιο πολλών είναι ποιος θα την πει σε ποιον.Ποιος θα δείρει,ποιος θα βρίσει,ποιος θα φωνάξει πιο πολύ!!Επίσης μη δουν κάποιον άνθρωπο φτωχο στο πνεύμα,αντι να βοηθήσουν κοιτάνε πως να κοροιδέψουν και πως να τον αποτρελάνουν.Στη δουλειά;;Αντί να κοιτάξει ο καθένας να βγάλει το μεροκάματο να γυρίσει σπίτι του και να κοιτάει τα δικά του,κοιτάνε το πως θα βλάψουν τους συναδέλφους τους.Πως θα διώξουν αυτόν που είναι καλύτερος μην πάρει καμια αύξηση ή προαγωγή και βγάλουν καρκίνο από το κακό τους.Πως θα διώξουν κάποιον νέο και φιλόδοξο μπας και τύχει της εύνοιας του Αφεντικού και ρίξει ταφόπλακα στο αραλίκι του κάθε μαλάκα.

Καταντήσαμε οι πιο διεφθαρμένοι.Μίζες εδώ μιζες εκεί μίζες παντού.Ο γιατρός πρέπει να πάρει φακελάκι γιατί κουράζεται.Ο δικηγόρος θέλει τα έξτρα του γιατί κουράζεται.Ο βουλευτής κουράζεται και η ΝΔ πέρασε το 2006 νομοσχέδιο που αύξανε τις απολαβές και βουλευτών και Δικαστικών.Ο χτίστης βέβαια δεν κουράζεται!!Ο υπάλληλος του Δήμου που ναι όλη μέρα στα σκουπίδια δεν κουράζεται..

Η ψήφος ότι πιο πολύτιμο κατάντησε αντικείμενο παζαρέματος για ψευτουποσχέσεις.Ψηφίζουν τους γνωστούς μαλάκες μπας και μπουν στο Δημόσιο ή σε κανένα Υπουργείο..

Και τώρα με την κρίση πως θα βγούμε από το βούρκο;;Ε δεν θα βγούμε..Γιατί πάλι το Γιωργάκη θα ψηφίσουν..Και μόλις λίγο περιοριστεί το χρέος με όλα αυτά τα μέτρα και μετά από πενταετία όταν αρχίσουν παλι να πέρνουν τα επιδόματα της ΕΕ και Κονοτικά Πλαίσια Στήριξης θα ξαναβάλουν το κωλόχερό τους στο ταμείο και θα ξαναφάνε..

Αν δεν ξυπνήσει κάπως ο κόσμος και αν δεν αλλάξει θα υπάρξουν συνέπειες τελεσίδικες.




Καλώς τον Φάνη...το παιδί του λάου......αλλά ρε μαλάκα,ήταν ανάγκη να πεις τη φράση "τώρα με την κρίση"....κατέστρεψες όλο το πσοτ σου... :jerking:


Όντως είσαι ασυνήθιστος,στην κατηγορία που τους κλείνουνε σε κλουβιά για να τους προσέχουνε καλύτερα... :grin:

Είσαι εντελώς μαλάκας αν το πιστεύεις αυτό..........


Ούτε σε κλουβ΄/ι με έχουν κλείσει ούτε χρειάζομαι κανέναν να με προσέχει.....λες και είμαι μπούλης
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ο αβραμης ειπε για την νεολαια και εγω για τους γερους  :birdman: :birdman:

Ρε παιδι μου.....

εμενα ενα πραγμα μου την σπαει ελεινα.....  τους βλεπω ολους.... γερο50αρηδες.... μεσιληκες....

στους καφενεδες ολοι.... και κατι σαπιους που τους βλεπω καθε μερα στα προποτζιδικα , στα ιποδρομικα πρακτορεια

να μην εχουν να κανουν μια σοβαρη συζήτηση?

παω που και που και πληρωνω τον λογαριασμο της δεη η τηλεφωνου και ακουω τα κερατα μου  :headbang: :headbang: :headbang:

κουτσομπολιο μεχρι τελικης πτωσης, κομπλεξ, βρωμογεροι που βρωμανε μπιχλα, απλητοι  :headbang: :headbang: :headbang:

η το αλλο στα λεωφορεια, οι κομπλεξικες ελληνιδες γριες που αν δεν της αφησεις να κατσουν σε κραζουν,

γεροι και παπουδες να βριζουν χωρης λογο τους μεταναστες στα λεωφορεια  :jerking: :jerking: :jerking:

και πολλα αλλα σαπια....

στα οποια δεν μπορεις να δεις μια προοπτικη στην κοινωνια..... :jerking: :jerking:

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Είσαι εντελώς μαλάκας αν το πιστεύεις αυτό..........


Ούτε σε κλουβ΄/ι με έχουν κλείσει ούτε χρειάζομαι κανέναν να με προσέχει.....λες και είμαι μπούλης
Aπλά θέλω να σε γνωρίσω από κοντά κ περιμένω pm να κανονίσουμε για ξυλό όταν σε φέρει ο δρόμος σου κατά Σόλουν μεριά...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.270
Πόντοι
8.645
Δυστυχώς....ευτυχώς εγώ δεν ανήκω στη μάζα...είμαι ασυνήθιστος...που θα έλεγε και η λουκ :rockon:




Εφημερίδα πλέον,διαβάζουν μόνο οι γέροι και οι Φουκάκηδες που δεν ξέρουν από ίντερνετ.... :birdman:

Mας ζάλισες ρε πλέιμομπιλ
 

Επισκέπτης
Aπλά θέλω να σε γνωρίσω από κοντά κ περιμένω pm να κανονίσουμε για ξυλό όταν σε φέρει ο δρόμος σου κατά Σόλουν μεριά...  :2funny: :2funny: :2funny:


Ωραία....και όποιος ξαπλώσει πρώτος τον άλλον κάτω είναι νικητής......ο χαμένος θα κεράσει μπουγάτσα Θεσσαλλλονίκης....είσαι;;;; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Ο αβραμης ειπε για την νεολαια και εγω για τους γερους  :birdman: :birdman:

Ρε παιδι μου.....

εμενα ενα πραγμα μου την σπαει ελεινα.....  τους βλεπω ολους.... γερο50αρηδες.... μεσιληκες....

στους καφενεδες ολοι.... και κατι σαπιους που τους βλεπω καθε μερα στα προποτζιδικα , στα ιποδρομικα πρακτορεια

να μην εχουν να κανουν μια σοβαρη συζήτηση?

παω που και που και πληρωνω τον λογαριασμο της δεη η τηλεφωνου και ακουω τα κερατα μου  :headbang: :headbang: :headbang:

κουτσομπολιο μεχρι τελικης πτωσης, κομπλεξ, βρωμογεροι που βρωμανε μπιχλα, απλητοι  :headbang: :headbang: :headbang:

η το αλλο στα λεωφορεια, οι κομπλεξικες ελληνιδες γριες που αν δεν της αφησεις να κατσουν σε κραζουν,

γεροι και παπουδες να βριζουν χωρης λογο τους μεταναστες στα λεωφορεια  :jerking: :jerking: :jerking:

και πολλα αλλα σαπια....

στα οποια δεν μπορεις να δεις μια προοπτικη στην κοινωνια..... :jerking: :jerking:


Αν μιλάμε για άτομα γενημένα πριν το 1960.....υπάρχουν 2 κατηγορίες....οι λαϊκοί και οι σικ....οι πρώτοι είναι κάτι μαλάκες που τη βγάζουν στα καφενεία και στους ιπποδρόμους...και στα νιάτα τους δούλευαν οικοδομή....και οι δεύτεροι (οι σωστοί),είναι αυτοί που έχουν σπουδάσει,και τώρα είναι καθηγητές,εφοριακοί,τραπεζίτες,κτλ.....και δεν πατάνε στα κωλοκαφενεία..... :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ωραία....και όποιος ξαπλώσει πρώτος τον άλλον κάτω είναι νικητής......ο χαμένος θα κεράσει μπουγάτσα Θεσσαλλλονίκης....είσαι;;;; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



Αν μιλάμε για άτομα γενημένα πριν το 1960.....υπάρχουν 2 κατηγορίες....οι λαϊκοί και οι σικ....οι πρώτοι είναι κάτι μαλάκες που τη βγάζουν στα καφενεία και στους ιπποδρόμους...και στα νιάτα τους δούλευαν οικοδομή....και οι δεύτεροι (οι σωστοί),είναι αυτοί που έχουν σπουδάσει,και τώρα είναι καθηγητές,εφοριακοί,τραπεζίτες,κτλ.....και δεν πατάνε στα κωλοκαφενεία..... :sunglasses:

και υπουργοι  :zfuck:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Ωραία....και όποιος ξαπλώσει πρώτος τον άλλον κάτω είναι νικητής......ο χαμένος θα κεράσει μπουγάτσα Θεσσαλλλονίκης....είσαι;;;; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Και αν ο νικητης τα χει τα τσαούλια σπασμένα και δεν του χει μεινει δοντι για δόντι πως θα την φάει;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δεν μου λες κιθαρα...

εσυ με τι ασχολεισαι??  :think:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Επισκέπτης
Και αν ο νικητης τα χει τα τσαούλια σπασμένα και δεν του χει μεινει δοντι για δόντι πως θα την φάει;


Θα την κάνει νιανιά και θα τον ταϊζει ο χαμένος :2funny:



Δεν μου λες κιθαρα...

εσυ με τι ασχολεισαι??  :think:


Δες το νικ μου και θα καταλάβεις..... :rockon:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Δεν μου λες κιθαρα...

εσυ με τι ασχολεισαι??  :think:

Συχναζει στο κατάστημα πλησίον του Notos Galleries αυτο που δειχνει κάτι γυμνές στις φωτό και έχει κάτι τίτλους ταινιών όπως Στον Σφύριξα και έληξες... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom