Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Βρε άντε παράτα μας νεοδημοκρατη που θα κρίνεις εσύ εμένα ενώ υποστηρίζεις τους αλήτες που κατάστρεψαν τη χώρα.
Ποιός σου είπε ότι είμαι νεοδημοκρατης; Ο κλώνος σου ο λαδακης;
Το ότι δεν είμαι νεοδημοκρατης δεν σημαίνει ότι είμαι κ ηλίθιος
Πιες το Ξυδάκι σου και τα λέμε σε 50 χρόνια πάλι .. κ αν κυβερνήσει και το η αριστερά..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.350
Like
22.952
Πόντοι
5.506
Τι παίζει με τον τύπο τύπε; Ερωτική απογοήτευση από κανένα Πακιστανό στις ΜΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ;
Αστο τυπε….


maxresdefault.jpg



Εδω το δικο μου το νικ το εχει «συνδεσει» με καμια 15ρια αλλα, τρομαρα του. Και το εχει πιστεψει κιολας. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Δες εδω νταλκα με το ποσα εχει ο καθενας στις τραπεζες.......
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Ποιός σου είπε ότι είμαι νεοδημοκρατης; Ο κλώνος σου ο λαδακης;
Το ότι δεν είμαι νεοδημοκρατης δεν σημαίνει ότι είμαι κ ηλίθιος
Πιες το Ξυδάκι σου και τα λέμε σε 50 χρόνια πάλι .. κ αν κυβερνήσει και το η αριστερά..
δεν εεσια νουδουλικο,τι εισαι τοτε,γιατι η γλωσσα σου ειναι νεοδημοκρατη κλασικου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Δες εδω νταλκα με το ποσα εχει ο καθενας στις τραπεζες.......


ασε ρε μαλακα που μου εγιναν ολοι πλουσιοι ναπουμε και ολοι ανακαλυψαν οτι ειναι δεξιοι ξαφνικά.
Ψηφισαν ολοι δεξια επειδη ειναι νοικοκυραιοι και εχουν λεφτα στην τράπεζα ταχα μου μπας και το πιστεψει ο κοσμος και τους πει "μεσαια ταξη"
που χρωστανε μεχρι και τον αέρα που αναπνεουν οι αποτυχημένοι ολοι


Φλομώσαμε στην μαλακία εδω μέσα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
ασε ρε μαλακα που μου εγιναν ολοι πλουσιοι ναπουμε και ολοι ανακαλυψαν οτι ειναι δεξιοι ξαφνικά.
Ψηφισαν ολοι δεξια επειδη ειναι νοικοκυραιοι και εχουν λεφτα στην τράπεζα ταχα μου μπας και το πιστεψει ο κοσμος και τους πει "μεσαια ταξη"
που χρωστανε μεχρι και τον αέρα που αναπνεουν οι αποτυχημένοι ολοι


Φλομώσαμε στην μαλακία εδω μέσα
Προσωπικα στα παπαρια μου ποσα λεφτα εχει ο καθενας εδω μεσα και τι αμαξι κυκλοφορει και που μενει και τι τρωει και τι ρολοι φοραει..
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
1
Like
7.030
Πόντοι
1.056
Προσωπικα στα παπαρια μου ποσα λεφτα εχει ο καθενας εδω μεσα και τι αμαξι κυκλοφορει και που μενει και τι τρωει και τι ρολοι φοραει..
Εμενα στα παπαρια μου για ολους και οχι μονο για εδω μεσα.

Νεα ραντεβου σε δημοσιο νοσοκομειο απο 2038 για εγχειρηση.Δωσαμε λεμε

IMG_5371.jpeg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Εμενα στα παπαρια μου για ολους και οχι μονο για εδω μεσα.

Νεα ραντεβου σε δημοσιο νοσοκομειο απο 2038 για εγχειρηση.Δωσαμε λεμε

IMG_5371.jpeg
μπραβο τυπε μου..
ριξτο στον αλεξη λοιπον να σε εγχειρησει ο πολακης τον ιουλιο με το που βγει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
1
Like
7.030
Πόντοι
1.056
μπραβο τυπε μου..
ριξτο στον αλεξη λοιπον να σε εγχειρησει ο πολακης τον ιουλιο με το που βγει...
Αλέξη;Εισαι καλα;Μας έσκισε το κωλοπαιδο.Μας εβαλε στα μνημόνια,εκλεισε τις τραπεζες,χρηματιστήρια,μεταναστες
Μακρια απο Τσιπρα,οτι κακο βιώνουμε εξ αιτίας του κ συ μ λες να ψηφισω Αλ6;

IMG_5372.jpeg
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.761
Like
6.241
Πόντοι
1.406
ασε ρε μαλακα που μου εγιναν ολοι πλουσιοι ναπουμε και ολοι ανακαλυψαν οτι ειναι δεξιοι ξαφνικά.
Ψηφισαν ολοι δεξια επειδη ειναι νοικοκυραιοι και εχουν λεφτα στην τράπεζα ταχα μου μπας και το πιστεψει ο κοσμος και τους πει "μεσαια ταξη"
που χρωστανε μεχρι και τον αέρα που αναπνεουν οι αποτυχημένοι ολοι


Φλομώσαμε στην μαλακία εδω μέσα
Να σου κάνω μια ερώτηση κάπως προσωπική,κ αν θες απαντας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.350
Like
22.952
Πόντοι
5.506
Προσωπικα στα παπαρια μου ποσα λεφτα εχει ο καθενας εδω μεσα και τι αμαξι κυκλοφορει και που μενει και τι τρωει και τι ρολοι φοραει..
Μια απο τα ιδια και ο λακης :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εμένα να δεις πόσο στα αρχίδια μου
Και μενα.


Τι αμαξι εχεις ρε μουνοπανο; Βαλε φωτο αληθινη.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.691
Like
6.385
Πόντοι
2.356
Δεν ξερω που πας και τους βρισκεις εσυ ολους τους υπαλληλους με τις τραπεζικές καταθέσεις.
Μπατσος τον 1000 ευρω αν μενει σε ενοικιο μονος του στην Αθηνα 5Κ μονο απο πωλησεις ναρκωτικων μπορει να εχει στην τραπεζα, ή να του εδωσε χαρτιζιλικι καμια μάνα του ή να παιζει στοιχημα με τον @Μπιρλας

Εδω ρε μαλακα δεν μπορουν να βγαλουν το μηνα θα εχουν και 5κ στην άκρη ;; που ζεις ρε μαλάκα ;; σε ποιον πλανήτη ;;
Που παιρνουν καφετερια νεσπρεσσο που κανει 100 ευρω και την βαζουν σε δόσεις , και μετα ψαχνουν να βρουν καφε χυμα να βαλουν τυλιγμενο σε αλουμινοχαρτο για να μην παρουν καψουλες

Το τι νομιζεις οτι εχουν με τα δικα σου κριτηρια με το ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ εχει πολυ μεγαλη αποσταση.

Θες να σου πω εδω για τα νοτια να γελάσεις ; βλεπεις μουνιτσες με μινι κουπερ καινουργια των 30Κ , με διαμερίσματα καινουργια σε πολυκατοικιες σενιες , με Βουιτον τσαντουλες , συνεχεια εξω να πινουν καφε και ποτακι
ξερεις ποιοι τα πληρωνουν αυτα ;
Αυτοκινητο = δοσεις γονεις , αντε αυτη να πληρωσε την πρωτη δοση ή και την δευτερη
Ενοικιο = δεν εχει , το πληρωσε ο μπαμπας το σπιτι
Ρευματα και αρχιδια τσονταρει και ο μπαμπας τωρα που πηγαν στον Θεο
Τσαντουλες Βουιτον =κανας γκομενος δωρο ή μετα απο σκληρη οικονομια αφου εχει πληρωσει ρευμα ο μπαμπας και τα ποτα οι γκομενοι , την εχουν αγορασει αυτες με 12 δοσεις στην πιστωτικη , που την τερματισαν
Εξοδους = αλιμονο, ολες οι γκομενες με ενα κρασι των 5 ευρω ειναι και το λιβανιζουν 4 ωρες, και τις αλλες φορες κερασμενα απο κανα γκομενο

Αυτες δουλευουν στην καλυτερη για 1100 ευρω , σε καμια διαφημιστικη , τιποτα γραμματεις , η σε κανα κυριλε γραφειο

Αποτομιευσεις = 0 ευρω

Πιτσιρικαδες , σχεδον αναλογικα τα ίδια , ρολογια μαιμου , ολοι καρτοτηλεφωνο , ολοι σε δόσεις , φουλ βοηθεια απο τους γονεις , οι μισοι μενουν με τους δικους τους , αυτοκινητο δοσεις φουλ , εγγυητης ο μπαμπας και παει λεγοντας

Σε καλα εστιατόρια αν πας , το 50% των πελατων αμα τους πεις ανοιξε να δω ποσα εχεις στην τραπεζα θα ειναι κατω απο 1000 ευρω.

Τα βλεπω ρε μαλακα καθε μερα , σπανε τα κινητα τους και δεν εχουν λεφτα να αλλαξουν τζαμι , ολοι κυκλοφορουν με κατι θηκες με 7 τζαμια απο πανω και γυρω γυρω προφυλακτηρε ναπουμε

Το οτι εξω γινεται της πουτανας στο κοσμο εγω θα σου πω οτι καθε μερα ειναι διαφορετικοι , δεν αντεχουν να βγουν πανω απο 2 φορες καλα την εβδομαδα , και οταν λεω καλα εννοω να χαλασουν 50-100 ευρω

ΥΓ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΡΕΥΝΑ 65+
Τρία ανηψακια έχω που μένουν μόνα τους. Σπουδές ή δουλειά ή σπουδές και δουλειά το καθένα. Τα δύο σέρβις σε καφέ, το ένα υπαλληλική σχέση. Μισθοί από 800+ μέχρι 1200. Και τα τρία συγκατοικούν, αλλιώς δε βγαίνουν. Του ενός το ενοίκιο πληρώνουν οι γονείς και στα τρία τσονταρουν οταν προκύψει ανάγκη. Τα δυο μεροδουλι-μεροφάι. Το τρίτο μετά από 3 χρόνια δουλειάς έχει ένα χιλιάρικο στην Τράπεζα και τωρα ψάχνει μεταχειρισμένο μικρό, να το πάρει με δόσεις μέχρι 5.000 που φυσικά θα πληρώνουν οι γονείς. Ηλικίες από 23-28.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Τρία ανηψακια έχω που μένουν μόνα τους. Σπουδές ή δουλειά ή σπουδές και δουλειά το καθένα. Τα δύο σέρβις σε καφέ, το ένα υπαλληλική σχέση. Μισθοί από 800+ μέχρι 1200. Και τα τρία συγκατοικούν, αλλιώς δε βγαίνουν. Του ενός το ενοίκιο πληρώνουν οι γονείς και στα τρία τσονταρουν οταν προκύψει ανάγκη. Τα δυο μεροδουλι-μεροφάι. Το τρίτο μετά από 3 χρόνια δουλειάς έχει ένα χιλιάρικο στην Τράπεζα και τωρα ψάχνει μεταχειρισμένο μικρό, να το πάρει με δόσεις μέχρι 5.000 που φυσικά θα πληρώνουν οι γονείς. Ηλικίες από 23-28.

Α μπραβο.
Αν απλα δηλωσουν δεξιοι να τους πεις αυτόματα αλλάζουν κλίμακα , και πάνε στα 5Κ στην τράπεζα εικονικά.
Μην σου πω οτι αμα λένε οτι ειναι δεξιοι μπορει τσιμπησει κανα καλό μουνί και να ρίξουν κανα 2 μανίκια μεχρι να τους πάρει χαμπάρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom