Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.285
Like
51.236
Πόντοι
12.756
Την περιπτωση να ψηφιζει ο υπαλληλος, ειδικα του ιδιωτικου, δεξια γιατι ειναι η μονη σοβαρη επιλογη (ή εστω για εσας, η λιγοτερο φαιδρη) την αποκλειουμε; Οπως επισης πως με δεξια πολιτικη, φιλελευθερη στο επιχειρειν οσο προοδευουν οι ιδιωτικες επιχειρησεις τοσο αυξανουν και οι πιθανοτητες να αυξησει εισοδημα;
το εχω γραψει ρε μαλακα αρκετες φορες....με αριστερα και προοδο μειωση τρελη,με Μητσοτακουλα ειχα αυξηση στον μισθο μου πως να το κανουμε...
βεβαια το κοστος ζωης εχει εκτοξευτει ας δεχτω οτι φταιει μονο η διεθνης συγκυρια....αναμενω διορθωτικες κινησεις και να στρωσει διεθνως η κατασταση
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Τότε προϊστάμενος πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης ..
Τέτοια αφοσίωση στην νέα δημοκρατία κ να μην έχει επιλαρπωθει τέτοια θέση ,θα είμαι αδικια
μου φαίνεται για δάσκαλος, ίσως διευθυντής δημοτικού
Έχετε κολλήσει
Έχω πει 100 φορές ότι έχω δουλέψει και στο δημόσιο και στον ιδιωτικό τομέα και όχι σε ένα είδος δουλειάς
Παραδείγματος χάρη σύμφωνα με τη λογική σας καθηγητής στο δημόσιο καθηγητής σε ιδιωτικό ή φροντιστήριο ή ιδιαίτερα
Και έχω γράψει και αρκετές φορές για την πρώτη μου δουλειά πωλήσεις μικροβιολογικών προϊόντων που με έδιωξαν πριν να κλείσω 2 μήνες
Επειδή δεν πουλούσα τίποτα αφού δεν δωροδοκούσα

Όσο για το άλλο
Κάποτε πριν από πολλά πολλά χρόνια ήμουν σε κομμα
Όχι απαραίτητα τη Νέα Δημοκρατία
Έφυγα γιατί δεν μου άρεσε η νοοτροπία της πλειοψηφίας των κομματικών

Τώρα όχι μόνο δεν είμαι στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας αλλά ούτε καν μέλος
Όχι ότι δεν το επεδίωξα
Όταν ήταν οι εκλογές για αρχηγό της που θα ήμουν υποχρεωμένος να γραφτώ μέλος
Πήγα σε δύο εκλογικά κέντρα αλλά έχει ουρά οπότε δεν ψήφισα καν
Άλλο να είσαι οπαδός ενός κόμματος και άλλο στέλεχος
Θα μπορούσα να ήμουνα στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας;
Να γράφω εναντίον της τις φορές που γράφω;
Παραδείγματος χάρη Θα μπορούσα όπως έχω γράψει επανειλημμένως να πω ότι ο Καραμανλής Δεν θα έπρεπε να είναι υποψήφιος και μάλιστα Αν αυτό που είχε πει για την ασφάλεια των συγκοινωνιών είναι αδίκημα να κριθεί από δικαστήριο;
Την άλλη μέρα θα ήμουν εκτός κόμματος
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.889
Κριτικές
184
Like
44.189
Πόντοι
21.896
Την περιπτωση να ψηφιζει ο υπαλληλος, ειδικα του ιδιωτικου, δεξια γιατι ειναι η μονη σοβαρη επιλογη (ή εστω για εσας, η λιγοτερο φαιδρη) την αποκλειουμε; Οπως επισης πως με δεξια πολιτικη, φιλελευθερη στο επιχειρειν οσο προοδευουν οι ιδιωτικες επιχειρησεις τοσο αυξανουν και οι πιθανοτητες να αυξησει εισοδημα;
Έγραψα το να ψηφίζει δεξιά δεν είναι κατακριτέο διότι φοβάται την σημερινή ανίκανη αντιπολίτευση
Το να έχει κορονιδα τη δεξιά όπως κ να πιστεύει ότι είναι δεξιός είναι οι ματαιοδοξία του
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.317
Like
22.932
Πόντοι
5.506
Έγραψα το να ψηφίζει δεξιά δεν είναι κατακριτέο διότι φοβάται την σημερινή ανίκανη αντιπολίτευση
Το να έχει κορονιδα τη δεξιά όπως κ να πιστεύει ότι είναι δεξιός είναι οι ματαιοδοξία του
Καλα τωρα και συ, το να εχει καποιος κορωνιδα κομμα και ομαδα δηλωνει εκ προοιμιου πως προκειται για ναυαγιο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.285
Like
51.236
Πόντοι
12.756
Έγραψα το να ψηφίζει δεξιά δεν είναι κατακριτέο διότι φοβάται την σημερινή ανίκανη αντιπολίτευση
Το να έχει κορονιδα τη δεξιά όπως κ να πιστεύει ότι είναι δεξιός είναι οι ματαιοδοξία του
δεν υπαρχουν αυτα ρε βολκανο..κορωνιδες κλπ τα αισθανονται βολεμενοι,στελεχη και λιγοι παλαιοι αμετανοητοι να πουμε μεγαλης ηλικιας
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.511
Κριτικές
36
Like
38.249
Πόντοι
19.795
Έχετε κολλήσει
Έχω πει 100 φορές ότι έχω δουλέψει και στο δημόσιο και στον ιδιωτικό τομέα και όχι σε ένα είδος δουλειάς
Παραδείγματος χάρη σύμφωνα με τη λογική σας καθηγητής στο δημόσιο καθηγητής σε ιδιωτικό ή φροντιστήριο ή ιδιαίτερα
Και έχω γράψει και αρκετές φορές για την πρώτη μου δουλειά πωλήσεις μικροβιολογικών προϊόντων που με έδιωξαν πριν να κλείσω 2 μήνες
Επειδή δεν πουλούσα τίποτα αφού δεν δωροδοκούσα

Όσο για το άλλο
Κάποτε πριν από πολλά πολλά χρόνια ήμουν σε κομμα
Όχι απαραίτητα τη Νέα Δημοκρατία
Έφυγα γιατί δεν μου άρεσε η νοοτροπία της πλειοψηφίας των κομματικών

Τώρα όχι μόνο δεν είμαι στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας αλλά ούτε καν μέλος
Όχι ότι δεν το επεδίωξα
Όταν ήταν οι εκλογές για αρχηγό της που θα ήμουν υποχρεωμένος να γραφτώ μέλος
Πήγα σε δύο εκλογικά κέντρα αλλά έχει ουρά οπότε δεν ψήφισα καν
Άλλο να είσαι οπαδός ενός κόμματος και άλλο στέλεχος
Θα μπορούσα να ήμουνα στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας;
Να γράφω εναντίον της τις φορές που γράφω;
Παραδείγματος χάρη Θα μπορούσα όπως έχω γράψει επανειλημμένως να πω ότι ο Καραμανλής Δεν θα έπρεπε να είναι υποψήφιος και μάλιστα Αν αυτό που είχε πει για την ασφάλεια των συγκοινωνιών είναι αδίκημα να κριθεί από δικαστήριο;
Την άλλη μέρα θα ήμουν εκτός κόμματος
Ποια ΝΔ; Αφου τελευταια εβδομαδα πριν τις εκλογες, ολο Κουτσουμπα και ΚΚΕ επαιζες:confused:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Δε είμαι ηλίθιος απλά όντως η αριστερά είναι όλη πιο καλή από τη δεξιά για ότι μα ότι έχει γινει στη χώρα μας για όλα τα ζήτημα ευθύνη έχουν ΜΟΝΟ το ΠΑΣΟΚ και η νδ
100 δις τα πανηγύρια του Αλέξη κ του Γιάνη.
Ξυδάκι
Το είπα και στον κλώνο σου τον @Κώστας Λαδάκης
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Για βαλε μας ρε φιλε δημοσκοπηση της Προτατα για λογαριασμο της ΕφΣυν να δουμε τι γινεται;
Η προρατα εκτός βέβαια περίεργες καταστάσεις τύπου ευρώ active ήταν η εταιρεία που έδινε τη μικρότερη διαφορά πριν από τις εκλογές
Σε επανειλημμένες δημοσκοπήσεις που έκανε συνήθως όπως λες για την εφημερίδα συντακτών

Τώρα πια θα είναι υπάλληλος του ΣΥΡΙΖΑ οπότε δεν έχει νόημα οι δημοσκοπήσεις της

Υ.γ ο μαραντζίδης και το παμακ
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
Βέβαια πριν από κάποια χρόνια έκανε δημοσκόπηση για τον ΣΚΑΪ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-05-29-12-23-10-006_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-29-12-23-10-006_com.android.chrome.jpg
    691,8 KB · Εμφανίσεις: 15

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.890
Πόντοι
726
Η είδηση για αυτούς σήμερα είναι μια παλιά φωτό του Ανδρουλακη να κρατάει ένα περίστροφο κ να ρίχνει στον αερα
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
Η είδηση για αυτούς σήμερα είναι μια παλιά φωτό του Ανδρουλακη να κρατάει ένα περίστροφο κ να ρίχνει στον αερα
Το καλυτερότερο δεν είδες:........
:2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
Το καλυτερότερο δεν είδες:........
:2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1::2funny::headbaning1:
ειναι θεουληδες ρε

 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.691
Like
6.385
Πόντοι
2.356
Μια εμπεριστατωμένη και νηφάλια ανάλυση. Χωρίς ωραιοποίησεις ούτε καν για τον κλάδο του.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom