Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
προφανως και μιλαω για ατομα που ξερω..και αθηνα και επαρχια...και προσωπικα και μεσω δουλειας....
δεν ξερω ουτε εναν που να ανηκει στην μεσαια ταξη και να μην εχει 5 χιλιαρικα στην τραπεζα...ο αλλος στην ΔΙΑΣ δουλευει και εχει τοσα λεφτα στην ακρη....δηλαδη αν ο μπατσος των 1000 ευρω δεν εχει 5 χιλιαρικα στην ακρη, τοτε ποιοι σκατα θεωρουνται φτωχοι???:confused:

υγ : τονιζω οτι αναφερομαι στον μεσο ορο των 30αρηδων μπατσων και οχι σε καποιον γνωστο του λακη που πινει ενα ουισκι glenfiddich 50 ετων αξιας 5 χιλιαδων ευρω, στην καθισια του.....:woldman:


Δεν ξερω που πας και τους βρισκεις εσυ ολους τους υπαλληλους με τις τραπεζικές καταθέσεις.
Μπατσος τον 1000 ευρω αν μενει σε ενοικιο μονος του στην Αθηνα 5Κ μονο απο πωλησεις ναρκωτικων μπορει να εχει στην τραπεζα, ή να του εδωσε χαρτιζιλικι καμια μάνα του ή να παιζει στοιχημα με τον @Μπιρλας

Εδω ρε μαλακα δεν μπορουν να βγαλουν το μηνα θα εχουν και 5κ στην άκρη ;; που ζεις ρε μαλάκα ;; σε ποιον πλανήτη ;;
Που παιρνουν καφετερια νεσπρεσσο που κανει 100 ευρω και την βαζουν σε δόσεις , και μετα ψαχνουν να βρουν καφε χυμα να βαλουν τυλιγμενο σε αλουμινοχαρτο για να μην παρουν καψουλες

Το τι νομιζεις οτι εχουν με τα δικα σου κριτηρια με το ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ εχει πολυ μεγαλη αποσταση.

Θες να σου πω εδω για τα νοτια να γελάσεις ; βλεπεις μουνιτσες με μινι κουπερ καινουργια των 30Κ , με διαμερίσματα καινουργια σε πολυκατοικιες σενιες , με Βουιτον τσαντουλες , συνεχεια εξω να πινουν καφε και ποτακι
ξερεις ποιοι τα πληρωνουν αυτα ;
Αυτοκινητο = δοσεις γονεις , αντε αυτη να πληρωσε την πρωτη δοση ή και την δευτερη
Ενοικιο = δεν εχει , το πληρωσε ο μπαμπας το σπιτι
Ρευματα και αρχιδια τσονταρει και ο μπαμπας τωρα που πηγαν στον Θεο
Τσαντουλες Βουιτον =κανας γκομενος δωρο ή μετα απο σκληρη οικονομια αφου εχει πληρωσει ρευμα ο μπαμπας και τα ποτα οι γκομενοι , την εχουν αγορασει αυτες με 12 δοσεις στην πιστωτικη , που την τερματισαν
Εξοδους = αλιμονο, ολες οι γκομενες με ενα κρασι των 5 ευρω ειναι και το λιβανιζουν 4 ωρες, και τις αλλες φορες κερασμενα απο κανα γκομενο

Αυτες δουλευουν στην καλυτερη για 1100 ευρω , σε καμια διαφημιστικη , τιποτα γραμματεις , η σε κανα κυριλε γραφειο

Αποτομιευσεις = 0 ευρω

Πιτσιρικαδες , σχεδον αναλογικα τα ίδια , ρολογια μαιμου , ολοι καρτοτηλεφωνο , ολοι σε δόσεις , φουλ βοηθεια απο τους γονεις , οι μισοι μενουν με τους δικους τους , αυτοκινητο δοσεις φουλ , εγγυητης ο μπαμπας και παει λεγοντας

Σε καλα εστιατόρια αν πας , το 50% των πελατων αμα τους πεις ανοιξε να δω ποσα εχεις στην τραπεζα θα ειναι κατω απο 1000 ευρω.

Τα βλεπω ρε μαλακα καθε μερα , σπανε τα κινητα τους και δεν εχουν λεφτα να αλλαξουν τζαμι , ολοι κυκλοφορουν με κατι θηκες με 7 τζαμια απο πανω και γυρω γυρω προφυλακτηρε ναπουμε

Το οτι εξω γινεται της πουτανας στο κοσμο εγω θα σου πω οτι καθε μερα ειναι διαφορετικοι , δεν αντεχουν να βγουν πανω απο 2 φορες καλα την εβδομαδα , και οταν λεω καλα εννοω να χαλασουν 50-100 ευρω

ΥΓ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΡΕΥΝΑ 65+
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
εδω ο αλλος ο πιτσιρικας παντρευεται, εκκλησια και γλεντι πληρωμενα απο γονεις και πεθερικα, και μονο απο τα 50-100 ευρω που δινουν οι καλεσμενοι, ξεκιναει με 5-10 χιλιαρικα στην τραπεζα...
δηλαδη τι σκατα, τοσο ακραιο παραδειγμα μεσαιας ταξης ειναι αυτος???

υγ : ρε μηπως ο νιπλης μιλαει για καταθεσεις 30αρηδων αφου τις αδειασει με τις λαμογιες του και εχει γινει παρεξηγηση?????
νιπλη, εγω μιλουσα για καταθεσεις της μεσαιας ταξης πριν σε γνωρισουν!!! :woldman:
Ρε μαλακα , αυτα που κοροιδευεις στον Λακη κανεις τωρα ;;
μου λες για καποιον που μολις παντρευτηκε αν εχει λεφτα απο τα φακελάκια,
θες να μου πεις και για αρραβωνες , θες να μου πεις και για γεννες που τους δινουν κανα φραγκο οι δικοι τους ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.525
Like
3.846
Πόντοι
456
Εισαι εκτος πραγματικοτητας Τακη

Δεν ξερω για επαρχία , αλλα εδω Αθηνα οι 30αρηδες με πανω κατω 10Κ σε δικο τους λογαριασμου ειναι πολυ λιγοι Τακη μου , μπορει και ελαχιστοι.

Γνωριζω πολυ πιο προσφατα στοιχεια προσωπικα εγω , αλλα θα σου βαλω καποια που βρηκα που ειναι του 2020, τι λενε αυτα .. ( δεν μπορει σε 3 χρόνια να πλουτισαν ολοι οι νεοι )

Τα μεγαλύτερα ποσά είναι συγκεντρωμένα σε ηλικίες άνω των 65 ετών, ενώ πάνω από τις μισές καταθέσεις ανήκουν μόλις στο 1,8% των καταθετών. Οι 7 στους 10 έχουν κάτω από 1.000 ευρώ, εκ των οποίων σχεδόν οι μισοί λογαριασμοί είναι μηδενικοί. Στα χαμηλότερα κλιμάκια βρίσκονται νέοι, άνεργοι και εργαζόμενοι του ιδιωτικού τομέα

Συνομιλώντας με τραπεζικά στελέχη, που έχουν εικόνα της λιανικής τραπεζικής, προκύπτει η συγκλίνουσα εκτίμηση ότι το 50% των καταθετών αυτών είχαν σχεδόν μηδενικές καταθέσεις ή το πολύ μέχρι 100 ευρώ. Από 100 μέχρι 1000 ευρώ είχε το υπόλοιπο 50% του συγκεκριμένου κλιμακίου, δηλαδή περίπου το 30-35% των καταθετών.


Μηδέν έως 1.000 ευρώ​

Σε αυτά τα χαμηλά κλιμάκια ανήκουν κυρίως αρκετά νέοι, φοιτητές, μισθωτοί του ιδιωτικού τομέα και άνεργοι. Αυτή είναι η κύρια μάζα του 71,9% των καταθέσεων από μηδέν έως 1.000 ευρώ που αντιστοιχούν σε μόλις το 1,7% της συνολικής αξίας των αποταμιεύσεων. Σε αυτό το κλιμάκιο συγκεντρώνονται οι περισσότεροι αδρανείς λογαριασμοί. Ενδιαφέρουσα είναι η εκτίμηση ότι 1 καταθέτης στους 10 αυτού του κλιμακίου είτε έχει ξεχάσει ότι έχει λογαριασμό είτε δεν γνωρίζει καν ότι είναι δικαιούχος.

Μεσαία και υψηλά κλιμάκια​

Στα χαμηλά επίπεδα των μεσαίων κλιμακίων συναντάμε νέα ζευγάρια δημοσίων υπαλλήλων και ενστόλων, ελεύθερους επαγγελματίες και ιδιωτικούς υπαλλήλους άνω των 40-45 ετών. Όσο αυξάνονται τα ποσά, αυξάνεται ο μέσος όρος ηλικίας, το πλήθος των στελεχών στον ιδιωτικό τομέα και των ελευθέρων επαγγελματιών. Στα μεσαία προς ανώτερα κλιμάκια, η κύρια μάζα αποτελείται από ηλικίες άνω των 65 ετών, συνταξιούχους, στελέχη επιχειρήσεων, ελεύθεροι επαγγελματίες και επιχειρηματίες.


ξανα πες μου για μεσαία τάξη τωρα
Αυτες οι ερευνες για την ελληνικη πραγματικοτητα ειναι ΓΤΠΚ επειδη στην ελλαδα υπαρχει η πατεντα του κοινου λογαριασμου και ετσι τα λεφτα φαινεται να ανηκουν σε μεγαλες ηλικιες ενω στην πραγματικοτητα ειναι των παιδιων.
Εκατσα και τσεκαρα ετσι για πλακα 2 λογαριασμους μου στην πειραιως ,ακομα δικαιουχο εχουν τον πατερα μου και συνδικαιουχους την μανα μου εμενα και τον αδελφο μου.
Μονο που σκεφτομαι τι χαρτουρα θα θελουν οι τραπεζες για να το αλλαξουν ...:badair:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.670
Like
20.458
Πόντοι
6.056
Αυτες οι ερευνες για την ελληνικη πραγματικοτητα ειναι ΓΤΠΚ επειδη στην ελλαδα υπαρχει η πατεντα του κοινου λογαριασμου και ετσι τα λεφτα φαινεται να ανηκουν σε μεγαλες ηλικιες ενω στην πραγματικοτητα ειναι των παιδιων.
Εκατσα και τσεκαρα ετσι για πλακα 2 λογαριασμους μου στην πειραιως ,ακομα δικαιουχο εχουν τον πατερα μου και συνδικαιουχους την μανα μου εμενα και τον αδελφο μου.
Μονο που σκεφτομαι τι χαρτουρα θα θελουν οι τραπεζες για να το αλλαξουν ...:badair:
Τυπε ουτε χαρτουρα ουτε τρεξιμο,δινεις τα στοιχεια στον Νιπλη,υπογραφεις και μια υπευθυνη δηλωση και εισαι κομπλε:coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Αυτες οι ερευνες για την ελληνικη πραγματικοτητα ειναι ΓΤΠΚ επειδη στην ελλαδα υπαρχει η πατεντα του κοινου λογαριασμου και ετσι τα λεφτα φαινεται να ανηκουν σε μεγαλες ηλικιες ενω στην πραγματικοτητα ειναι των παιδιων.
Εκατσα και τσεκαρα ετσι για πλακα 2 λογαριασμους μου στην πειραιως ,ακομα δικαιουχο εχουν τον πατερα μου και συνδικαιουχους την μανα μου εμενα και τον αδελφο μου.
Μονο που σκεφτομαι τι χαρτουρα θα θελουν οι τραπεζες για να το αλλαξουν ...:badair:
Εισαι εκτος τυπε
1 Καμια χαρτουρα δεν θελουν , αν εχει πεθανει καποιος , πας ληξιαρχικη πραξη και βγαινει αμεσα , αν ζει παει απο εκει με την ταυτοτητα και βγαινει
2. Οι ερευνες ποσοστιαια σπανε τα ποσα στους λογαριασμους που εχουν πανω απο ενα δικαιουχο, λογαριασμος με 10 χιλιαδες και 2 ονοματα στην ερευνα μπαινουν απο 5 χιλιαδες στον καθενα

Και το πιο απλο απο ολα , κανεις ΓΟΝΕΑΣ που ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ δεν θα βαλει σε κοινο λογαριασμο 100Κ τον γιο του η την κορη του
Οι ΄γεροι ειναι σοφοι και βλεπουν τι μαλακισμενα παιδιά εκαναν
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.525
Like
3.846
Πόντοι
456
Εισαι εκτος τυπε
1 Καμια χαρτουρα δεν θελουν , αν εχει πεθανει καποιος , πας ληξιαρχικη πραξη και βγαινει αμεσα , αν ζει παει απο εκει με την ταυτοτητα και βγαινει
2. Οι ερευνες ποσοστιαια σπανε τα ποσα στους λογαριασμους που εχουν πανω απο ενα δικαιουχο, λογαριασμος με 10 χιλιαδες και 2 ονοματα στην ερευνα μπαινουν απο 5 χιλιαδες στον καθενα
Γιατι να το κανω ρε τυπε?
Αστο εκει να βλεπω και το ονομα του πατερα μου να τον θυμαμαι,
Προσπαθησα να σου εξηγησω γιατι δεν στεκουν αυτες οι ερευνες και πως βγαινουν οι μεσοι οροι ηλικιας αν κανουμε μια ερευνα εδω μεσα οι μισοι θα εχουν λογαριασμους τραπεζης στο ονομο των γωνιων του.
Is a fact.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Γιατι να το κανω ρε τυπε?
Αστο εκει να βλεπω και το ονομα του πατερα μου να τον θυμαμαι,
Προσπαθησα να σου εξηγησω γιατι δεν στεκουν αυτες οι ερευνες και πως βγαινουν οι μεσοι οροι ηλικιας αν κανουμε μια ερευνα εδω μεσα οι μισοι θα εχουν λογαριασμους τραπεζης στο ονομο των γωνιων του.
Is a fact.
δεν θες να καταλαβεις οτι γινεται αναλογικος διαχωρισμος του ποσου στον λογαριασμο ..
Θες να στο κανω πιο λιανα
50Κ σε λογαριασμο εσυ και πατερας σου , στην ερευνα μπαινουν 25Κ σε εσενα και 25Κ στον πατέρα σου
Τωρα εσυ θα μου πεις και τα 50 δικά μου ειναι και εγω φαινομια πιο φτωχος στην ερευνα .. οκ
Αλλα δεν νομιζω τυπε οτι αμα πιασουμε ολυς τους διπλους λογαριασμους που εχουν γονεις και παιδιά μέσα τα λεφτα ειναι των παιδιών.. οι εξαιρεσεις θα ειναι

Και δινουν τα παιδια για μισθοδοσία λοαγαριασμους στον ονομα των γονιών τους ;;
Πληρωνει καμια εταιρεία μισθο σε ατομο που παει λογαριασμο που ειναι του πατέρα του και αυτος ειναι δικαιουχος ;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
αλλα εδω δεν μιλαμε για διαφορα μεταξυ νεων της ταξεως του 5-10% , η διαφορά ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ στις αναλογιες των ηλικιων , οποτε και ετσι αν ειναι , που δεν ειναι , δεν επηρεάζει την γενικη εικόνα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Εισαι εκτος τυπε
1 Καμια χαρτουρα δεν θελουν , αν ζει παει απο εκει με την ταυτοτητα και βγαινει
Δε μπορεις να βγαλεις δικαιουχο απο λογαριασμο
Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ανοιξεις καινουργιο μονο με το δικο σου ονομα (η συν οποιο αλλο θελεις, πχ γυναικα) και να μεταφερεις ΟΛΑ τα λεφτα εκει
Και αυτο μποριε να γινει μεσω web banking
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατι να το κανω ρε τυπε?
Αστο εκει να βλεπω και το ονομα του πατερα μου να τον θυμαμαι,
Προσπαθησα να σου εξηγησω γιατι δεν στεκουν αυτες οι ερευνες και πως βγαινουν οι μεσοι οροι ηλικιας αν κανουμε μια ερευνα εδω μεσα οι μισοι θα εχουν λογαριασμους τραπεζης στο ονομο των γωνιων του.
Is a fact.
Αν ισχυει αυτο που λεει ο Νιπλης, δηλαδη η αναλογικοτητα των ποσων, τοτε μαλλον περισσοτερο χρημα που ανηκει σε γονεις, φαινεται να ανηκει στα παιδια, παρα το αντιθετο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Δε μπορεις να βγαλεις δικαιουχο απο λογαριασμο
Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ανοιξεις καινουργιο μονο με το δικο σου ονομα (η συν οποιο αλλο θελεις, πχ γυναικα) και να μεταφερεις ΟΛΑ τα λεφτα εκει
Και αυτο μποριε να γινει μεσω web banking

δικαιουχο πρωτο ονομα δεν μπορεις να βγαλεις .
συνδικαιουχο βγαζεις και βαζεις οποτε γουσταρεις.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Αν ισχυει αυτο που λεει ο Νιπλης, δηλαδη η αναλογικοτητα των ποσων, τοτε μαλλον περισσοτερο χρημα που ανηκει σε γονεις, φαινεται να ανηκει στα παιδια, παρα το αντιθετο
Α μπραβο , θα ειχε αναποδο αποτελεσμα η ερευνα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Τι καθομαστε και λεμε τωρα δεν μπορω να καταλαβω,
Ολη ξερουμε την Ελληνικη πραγματικότητα
Σε σοβαρους λογαριασμους με μεγαλα και σοβαρα ποσα δεν βαζουν οι γονεις τα παιδια.
Οταν μεγαλωσουν οι γονεις αρκετα μεταφέρουν καποια χρηματα σε λογαριασμο των παιδιων , και κρατανε καποια οι ιδιοι
Και στην επαρχια οταν παντρευονται ,γονεις ανοιγουν ή μεταφερουν χρήματα σε λογαριασμους νυφης γαμπρου κτλ
Και μιλαμε τωρα για μεγαλους ανθρωπους που εχουν αυτα τα κουσουρια

Γιατι το να βρουμε κανα 50αρη με 100Κ λογαριασμο και να βαλει συνδικαιουχο τον 30αρη γιο του θα μιλάμε για εξαίρεση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
δικαιουχο πρωτο ονομα δεν μπορεις να βγαλεις .
συνδικαιουχο βγαζεις και βαζεις οποτε γουσταρεις.
Δε μπορεις να βγαλεις συνδικαιουχο χωρις τη συναινεση του. Ειμαι καθετος σε αυτο.
Υπαρχει αυστηρη νομολογια που ακολουθειται απαρεγγλιτα
Μιλαμε για πολυ αυστηρο δικαιο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Δε μπορεις να βγαλεις συνδικαιουχο χωρις τη συναινεση του. Ειμαι καθετος σε αυτο.
Υπαρχει αυστηρη νομολογια που ακολουθειται απαρεγγλιτα
Μιλαμε για πολυ αυστηρο δικαιο
μα δεν ειπα χωρις την συναινεση , παει απο εκει με ταυτοτητα και βγαινει , αυτο εγραψα και πιο πανω
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.495
Κριτικές
2
Like
19.325
Πόντοι
3.656
α μπραβο , βγηκε ο Τακης να μας πει για 30αρηδες με 10χιλιαρικα στην τραπεζα
Εδω ρε μαλακα μενουν ακόμα στην μανα τους , θα εχουν 10Κ στην τράπεζα

Να γαμησω εγω μεσαια ταξη του Τακη
στο μεταξύ η αγωνία για το φουλ πασ αν μπήκε ή δεν μπήκε και η χαρά πολλών όταν μπήκε το 30άευρο ήταν ενδεικτική .....

να μη πούμε για το φουντ πασ που με εισοδηματικό όριο 20 ψωροχιλιάρικα το πήραν 8 μύρια εφοπλιστάδων :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
στο μεταξύ η αγωνία για το φουλ πασ αν μπήκε ή δεν μπήκε και η χαρά πολλών όταν μπήκε το 30άευρο ήταν ενδεικτική .....

να μη πούμε για το φουντ πασ που με εισοδηματικό όριο 20 ψωροχιλιάρικα το πήραν 8 μύρια εφοπλιστάδων :2funny:
Α μπράβο , στους εδώ μέσα που ο Τακης τους λέει μεσαία τάξη με 10Κ στους λογαριασμούς και ο άλλος ο τύπος ότι έχουν λεφτά αλλά είναι σε λογαριασμό με δικαιούχο τον πατέρα τους
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.495
Κριτικές
2
Like
19.325
Πόντοι
3.656
Α μπράβο , στους εδώ μέσα που ο Τακης τους λέει μεσαία τάξη με 10Κ στους λογαριασμούς και ο άλλος ο τύπος ότι έχουν λεφτά αλλά είναι σε λογαριασμό με δικαιούχο τον πατέρα τους
καλά ο Τάκης είναι αυτό που λέμε μυρωδιάς... ζήτημα αν βγαίνει μια φορά τη βδομάδα να πιεί μια φάντα στο καφενείο της γειτονιάς
ώστε να γυρίσει το χρήμα,να κινηθεί η οικονομία,να τονωθεί η αγορά :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
καλά ο Τάκης είναι αυτό που λέμε μυρωδιάς... ζήτημα αν βγαίνει μια φορά τη βδομάδα να πιεί μια φάντα στο καφενείο της γειτονιάς
ώστε να γυρίσει το χρήμα,να κινηθεί η οικονομία,να τονωθεί η αγορά :2funny:

δεν ξερω ρε τυπε , με ανησυχει παντως οι παρέες που κάνει με μπατσους του χιλιάρικου ,
εχει γουστο ετσι οπως περναω απ εξω απο κανα Everest να το δω εκει να καθεται με καμια ομάδα Διας και να πινει καφε :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.495
Κριτικές
2
Like
19.325
Πόντοι
3.656
δεν ξερω ρε τυπε , με ανησυχει παντως οι παρέες που κάνει με μπατσους του χιλιάρικου ,
εχει γουστο ετσι οπως περναω απ εξω απο κανα Everest να το δω εκει να καθεται με καμια ομάδα Διας και να πινει καφε :confused:
μωρέ μήπως μπάτσους της παρέας του εννοεί τους σεκιουριτάδες στο λιμάνι
που επιβλέπουν τους αχθοφόρους της cosco μη φουντάρουν τα καρότσια στη θάλασσα ?
:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom