Νέα

Εκλογές 2012

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Matt LeBlanc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17K
  • Εμφανίσεις 384K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι θα γίνουν τελικά και άλλες εκλογές?

  • Ναι

    Ψήφοι: 182 71,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 73 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    255

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
πρωι πρωι με την αυγη

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Το ΠΑΣΟΚ θα παρει τουλαχιστον 20-25%,μην ακουτε τους πρωην ψηφοφορους του που το βριζουν και λενε τα γνωστα "να μου κοπει το χερι αν το ξαναψηφισω" και τετοια.Το ιδιο θα συμβει και με τη ΝΔ με ποσοστα στο 30%+.Οι δυο τους θα κανουν μια κυβερνηση αντιγραφο της σημερινης απλα με αλλη αναλογια υπουργων.Ο Παπαδημος θα ειναι σιγουρα μεσα στη κυβερνηση σε ειδικο ρολο σχετικο με την οικονομια.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
ναι αλλα εγω δεν σηκωνομαι πρωι πρωι να ανοιξω θεμα για το ποιος θα ψηφισει ενα κομμα

αν αυτο θεωρειται φυσιολογικο τι να πω να ανοιξω και γω αυριο θεμα για το ποιος θα ψηφισει την ενωση κεντρωων
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα το έχεται καταλάβει οι περισσότεροι οτι οι εταιρείες δημοσκοπήσεων, παίζουν ένα βρόμικο παιχνίδι, για να κατευθήνουν τους ψηφοφόρους σε αυτούς που τους πληρόνουν.

Το 8% στο ΠΑΣΟΚ ειναι ένα ακομα μεγάλο ψέμα. Σιγά μην ο Μπένι σκοτόνονταν να γινει αρχηγός ενός κόμματος που θα έπερνε 8%.
Ο σκληρός κομματικός πυρήνας ένος κομματος τύπου ΜΠΑΑΘ δεν ειναι μόνο 8%. Ειναι πολύ περισσοτερο από 10%. Αν συνηπολογίσουμε και τα ΜΜΕ που ελεγχουν ανεβένουμε στο +20%.

Το ερώτημα ειναι όμως, ποιοι θα ψηφίσουν Πασοκ στις επερχόμενες εκλογές;;
η ζωη ειναι ομορφη.βρες ενδιαφεροντα πριν να ειναι αργα αδελφε.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
η ζωη ειναι ομορφη.βρες ενδιαφεροντα πριν να ειναι αργα αδελφε.

Η Ζωή όντος ειναι όμορφη, αλλά άλλος την πηδάει.

Ποιο ενδιαφέρον για μένα ειναι να εχεις αποψη για όσα περισσότερα μπορεις.

Μας γαμάνε μέρα - νυχτα από παντού. Εχει ενδιαφέρον να ξευρω ποιός με  :knockinb:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
και τωρα που ανοιξες θεμα στο μπου θα βρεις το νοημα της :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΤΕΛΙΚΑ επισημη ημερομηνια εκλογων εχει βγει????
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
και τωρα που ανοιξες θεμα στο μπου θα βρεις το νοημα της :2funny:

Οχι ακριβώς

αλλά επειδή μπαίνουν πιτσιρικάδες που στους γαμάνε τα μυαλά άνετα, λέω που και που να γραφουμε και κάτι διαφοερετικό

Εσυ ψηφισες την Κυριακή Μπένι;;;;;;

ΤΕΛΙΚΑ επισημη ημερομηνια εκλογων εχει βγει????

Την Κυριακή 13/5 (της Σαμαρείτιδος) θα μας κρεμάσουν ακόμη μια φορά
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Η Ζωή όντος ειναι όμορφη, αλλά άλλος την πηδάει.

Ποιο ενδιαφέρον για μένα ειναι να εχεις αποψη για όσα περισσότερα μπορεις.

Μας γαμάνε μέρα - νυχτα από παντού. Εχει ενδιαφέρον να ξευρω ποιός με  :knockinb:
κοιτα στον καθρεφτη και θα καταλαβεις ποιος γαμησε αυτον τον τοπο.οχι μονο οι πολιτικοι.ολοι μας.εκτος και αν θες να μου πεις οτι δεν εχεις ψηφισει ποτε πασοκ η νουδου.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
κοιτα στον καθρεφτη και θα καταλαβεις ποιος γαμησε αυτον τον τοπο.οχι μονο οι πολιτικοι.ολοι μας.εκτος και αν θες να μου πεις οτι δεν εχεις ψηφισει ποτε πασοκ η νουδου.

Δεν λέροσα ποτε τα χέρια μου με πρασινογαλάζια σκατά και ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΑΥΤΟ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η αλλη χθες πυρποληθηκε στα 80 της...

ο αλλος βουτηξε στη θαλασσα και εσεις μας λετε για εκλογες...

δεν γαμιεστε να ασπρισετε?

Λεβεντη θα ριξω. Ποτε δεν εχω ψηφισει τα 2 μεγαλα κομματα και ουτε θα το εκανα και ποτε

εκτος και αν με διοριζαν καπου. (Πρωτα διορισμος και την επομενη 4ετια η ψηφος)

Βασικα ως τωρα τα μονα που εχω ψηφισει "μεγαλα" ειναι ο ΛΑΟΣ του Καρατζατουμπα και το ΚΚΕ της μασχαλοτριχους γραφικιας παπαρήγανης  :grin:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Βρε ψηφισε οτι θέλεις εκτός τα 2μεγαλα κομματα.

Ο δικομματισμός μας έχει καταγαμήσει
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βρε ψηφισε οτι θέλεις εκτός τα 2μεγαλα κομματα.

Ο δικομματισμός μας έχει καταγαμήσει

Οχι ρε φιλε. Ποτε δεν τους ψηφισα... και ξερεις γιατι? Γιατι ειχα καταλαβει τι μουτρα ητανε.
Εγω δεν κοιταω λογια και λαικισμους... πραξεις μονο. Τι κανει ο αλλος.

ΧΑΧΑΧ Αυτοι ητανε μουτρα ρε... περιμενατε αυτοι να μας ταιζουν και να μην μας τα παρουν πισω μετα εις διπλουν. Εδω ρε σεις ειχα παει σε κοπη της πιτας που εκανε η ΔΑΠ στη σχολη ενος φιλου... και οι πουστηδες δεν  δωσανε ουτε ενα κομματι στο κοσμο.... 100 ειμασταν... 10 ευρω το πολυ κανει μια βασιλοπιτα απο του στεργιου με 10 κομματια... με 10 πιτες μας ταιζαν ολους που λεει ο λογος.

Γυφτοι τελειως μιλαμε  :headbang: :headbang: ειναι και βλακες... ενας απατεωνας πριν εξαπατησει χαλαει πολλα για να δωσει την εντυπωση της απλοχεριας και να κοιμησει το πληθος. Δεν σε καλει σε μια εκδηλωση και τσιγκουνευεται να σε κερασει ενα κομματι πιττα γιατι ετσι ρισκαρει στο να τον παρεις πρεφα και να χαλασει το ονομα του... αλλα τοσα κοροιδα που υπηρχανε... το ειχαν καταλαβει μωρε και δεν τους ενοιαζε. Σου λεει αυτοι ειναι κοροιδα θα τους ταισουμε οταν πρεπει. Μαρτυρανε χωρις ξυλο αυτοι  :2funny: :2funny:

ΓΙα μενα παντως ειναι αχρηστοι ουτε για απατεωνες δεν κανουνε και θα τους ψηφισω κιολας?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Καλά τα λες, αλλά δυστηχώς οι κάλπες (με λίγο νοθεία πάντα) τους βγάζουν πάντα νικητές.

Βλεπω έναν συνάδελφο (καταταλλα έξυπνο και εργατικό) να ξαναψηφίζει ΠΑΣΟΚ γιατί του εχουν υποσχεθεί να του διορίζουν τα παιδία. Και ενώ καταβαθος ξερει οτι του λένε ψέματα, αυτός θα τους ξαναψηφίσει.

Ως στις εκλογές θα γινουν πολλοί διορισμοί στα κρυφά (ακτοφυλακή και πυροσβεστική, εθελόντες :jerking: και καλά)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παντως αυτο το περιστατικο μου εμεινε.

ΓΙατι φανερωνει απο μικρη ηλικια... τι ανθρωποι θα γινουν ολοι αυτοι.

Ανθρωποι που δεν προκειται να σου δωσουν ουτε ενα κομματακι και ποτε . Παντα θα εχουν καποιο λογο για οτι κανουνε (οπως οι παχυλοι μισθοι ητανε λογος για να τους ξαναβγαζεις επαιρναν δανεια τα οποια τωρα θα πληρωσεις εσυ ενω τα δικα τους λεφτα ειναι φυλαγμενα)  αυτη ακριβως ειναι η αντικειμενικη αναλυση της πραγματικοτητας για οσους δεν ειναι ονειροπολοι.

ΟΛα αυτα φυσικα δεν τα λαμβανεις υποψιν για να πληγωθεις αλλα για να ξερεις τι ρολο βαρανε και να παιξεις

αναλογα. Για να θυμασαι πως κανεις δεν θα σου δωσει ποτε τιποτε δωρεαν και πως το δωρεαν κρυβει κολπα και απατες τις οποιες θα βρεθεις στη δυσαρεστη θεση να δεις μετα.

Για αυτο οταν νιωθεις πως δεν εισαι ικανος για μια θεση διευθυντη στο δημοσιο... αστο να παει στο διαολο  :headbang: :headbang: μην τη δεχθεις... ειναι σιγουρα εξυπνοτερο να μη τσιμπησεις το δολωμα που θα το πληρωσεις χρυσαφι μετα .

Σεντονακι Α.Ε ξυπνησα ορεξατος... και ειπα να σας πρηξω λιγο. Την καλημερα μου  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom