Νέα

Εκλογές 2012

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Matt LeBlanc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17K
  • Εμφανίσεις 384K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι θα γίνουν τελικά και άλλες εκλογές?

  • Ναι

    Ψήφοι: 182 71,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 73 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    255

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
την υγεια σου κοιταζω
τιπε να σου κλησο θεση ??? προλαβενεις να ερθεις μπας και βρεισ την υγεια σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μην ξεχασεις οτι σου πα !!!! μεχρι την ερχομενη τριτι θα το δεισ το εργο !!!!!!! <<τον αντονακι δεν τον πεζει κανεις>>
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
το Μπουκου σ κανει;

η ζωη ειναι εμφανως καλυτερη εκει, οχι για μενα, αλλα για την μεσαια ταξη

τωρα, αν σαν μετρο αναφορας ειναι η..Σουτσαβα της Βουλγαριας...προφανως εχεις δικιο  ;)
Ποια μεσαια ταξη αυτη που παιρνει 200 δολλαρια το μηνα, αντε 500 στη Νοκια. Ασε φιλε τα Βαλκανια τα εχω φαει στη μαπα αρκετα, ενεκα του οτι δεν αρεσκομαι σε χαμηλοκωλες Ελληνιδες........
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ποια μεσαια ταξη αυτη που παιρνει 200 δολλαρια το μηνα, αντε 500 στη Νοκια. Ασε φιλε τα Βαλκανια τα εχω φαει στη μαπα αρκετα, ενεκα του οτι δεν αρεσκομαι σε χαμηλοκωλες Ελληνιδες........

δεν υπαρχουν τα νουμερα π αναφερεις...ενδεχομενως εχεις καιρο να ερ8εις Ρο...
 

sav2

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
632
Like
0
Πόντοι
6
Μην φανταστεις και πολυ καλυτερα, απλα η Σοφια ειναι η πρωτευουσα και οσο να ειναι εχει δουλειες και η Βαρνα ειναι τουριστικη και τους τα ακουμπανε Ρωσοι και Ουκρανοι, η δικια μου μου λεει οτι απλα η Αθηνα ειναι χειροτερη οσον αφορα τους μεταναστες στο κεντρο αυτο δεν υπαρχει εκει, και ειναι λογικο που δεν υπαρχει, μην νομιζεις οτι εκει τα νεα ζευγαρια εχουν σπιτια, στα ενοικια μενουν, σπιτι εχουν οι παπουδες και οι γιαγιαδες (τα πηραν ευκολα επι Ζιβκοφ) οσοι εχουν 2 σπιτια συνηθως δινουν το ενα στο παιδι τους και μενουν στην εξοχη (αν εχουν πανω απο 1 παιδι τον πουλο).

Τωρα αναπτύσετε η μεσαία τάξη στην Βουλγαρία.Ειναι σαν την Ελλάδα αρχές του 80.Εχουν εσωτερική μετανάστευση κάθε χρόνο προς Σόφια 40-50 χιλιάδες και ο οικοδομικός κλάδος ειναι ακόμα στην αρχή και προσδοκά να εχει ανθηση.Αυτό και μόνο θα δημιουργήσει μία ανάπτυξη οικονομική τα επόμενα 10 χρόνια.
Πολύ σύντομα ακόμα και αυτοί θα ειναι καλύτερα.
Εμείς τί μέλλον εχουμε παλληκάρια;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
δεν υπαρχουν τα νουμερα π αναφερεις...ενδεχομενως εχεις καιρο να ερ8εις Ρο...
ρε τυπε παιρνουν 560ε στο καρφουν και ερχονται και μαζευουν ελιες μεσα στο κρυο και την βροχη για 700, η γαμιονται στα μπουρδελα για ψιχουλα, πλακα μας κανεις;;
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
τον εφερα ως παραδειγμα

ακομα πχ και στο Καρφουρ, τα κοριτσακια δουλευουν ταμειο για 530ε

Και στη Βερκελωνη και στη Μαδριτη τα ιδια περνει το κοριτσακι στο ταμειο του carrefour. Στη Λισσαβωνα παιρνει πιο λιγα. Και μεταξυ μας μη λεμε μαλακιες, η Ελληνικη Οικονομια δεν εχει το υποβαθρο για 1500 Ευρω μισθους, ουτε παραγουμε τιποτα αξιας ουτε πουλαμε τιποτα υπηρεσιες αξιας. Βαλε και τις τρελες εισφορες που πληρωνουμε για να συντηρουμε ενα συστημα κοινωνικης ασφαλισης που φαλιρισε πριν 20 χρονια και απλα δε το λεμε ...
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
δεν υπαρχουν τα νουμερα π αναφερεις...ενδεχομενως εχεις καιρο να ερ8εις Ρο...
Η προηγουμενη ηταν Ρουμανα, Μπουζαου, Κραιοβα και Μπουκου, 2010, μισθοι λιγο πανω απο Βουλγαρια και λιγο κατω απο Νταλματσια, οσοι δουλευουν στα μεγαλα εργοστασια Νοκια, Σαμσουνγκ, Φιλιπς εχουν καλυτερους μισθους οι αλλοι  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
εχτεσ το βραδυ στο καληερο κλαμπ του βουκουρεστιου στο μποα το καλοκαιρινο  πληροσα τραπεζι μια μπουκαλα με τα παρελκομενα 300 ευρα!! μουνια πολλα αλλα της διπλανισ πορτας με πολι φτιαξιμο ρουχα κτλ  αρχιδιααααα φικια για μεταξοτεσ κορδελεσ
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
ναι........το αλλο με τον τοτο;;

φιλαρακι, εχω κατασκευαστικη με μπολικους τζιρους Ρουμανια

τα νουμερα π σ αναφερω, τα πληρωνω και εγω στους δικους μου (μπακοφις κλπ)

εχω μηχανικους με πανω απο χιλιαρικο (μικτα) - αυτες ειναι οι τιμες πιατσας

η καραμελα του βασικου, ειναι ιστορια οικονομικης τρελλας...κ μεγαλη ιστορια

πς Ελληνες μηχανικοι σε Ακτωρα/Εδραση κλπ..προσευχονται να μην παρουν φυλλο πορειας για Α8ηνα...
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Τωρα αναπτύσετε η μεσαία τάξη στην Βουλγαρία.Ειναι σαν την Ελλάδα αρχές του 80.Εχουν εσωτερική μετανάστευση κάθε χρόνο προς Σόφια 40-50 χιλιάδες και ο οικοδομικός κλάδος ειναι ακόμα στην αρχή και προσδοκά να εχει ανθηση.Αυτό και μόνο θα δημιουργήσει μία ανάπτυξη οικονομική τα επόμενα 10 χρόνια.
Πολύ σύντομα ακόμα και αυτοί θα ειναι καλύτερα.
Εμείς τί μέλλον εχουμε παλληκάρια;
Ναι η οικοδομη εχει αναπτυξη  :2funny: :2funny: :2funny: τραβα Σοβια, Ρουσε να δεις σε πλατειες τους οικοδομους να περιμενουν μπας και περασει κανενας μαφιοζο-εργολαβος να τους παρει για δουλεια, συνηθως περνουν τα παπαρια μου, τα εχω δει λεμε!!!! ασ το!!!! αυτοι δεν εχουν μελλον, το μελλον το δικο μας ειναι να γινουμε σαν και αυτους!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom