Νέα

Εκλογές 2012

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Matt LeBlanc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17K
  • Εμφανίσεις 384K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι θα γίνουν τελικά και άλλες εκλογές?

  • Ναι

    Ψήφοι: 182 71,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 73 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    255

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
εγώ πάλι ΠΑΣΟΚ θα ρίξω,όπως έκανα και πριν,όπως θα κάνω και μετά και πάντα..μου 'ρχεται σύγκρυο και μόνο στην ιδέα ότι η νέα δημοκρατία θα ξαναγίνει κυβέρνηση..ξεχέστε με ελεύθερα,τουλάχιστον είμαι ειλικρινής όσον αφορά τα εκλογικά μου καθήκοντα  :grin:

Μου θυμίζεις κάτι βαμμένους φίλους μου ΠΑΣΟΚ, που θεωρούν το ΓΑΠ εθνικό ήρωα (οι ίδιοι που σκυλόβριζαν τον Καραμανλή για το χαμηλό βιοτικό τους επίπεδο, ότι δεν τους είχε δώσει καλές αυξήσεις κλπ.) Άσχετα που το βιοτικό τους επίπεδο έχει πέσει στο 50%, ο Γιώργος το έκανε επειδή μας αγαπάει είναι πραγματικός πατριώτης.  :2funny:

Και 100 € να έπαιρναν μισθό πάλι τα ίδια θα έλεγαν.  :grin:

Τεσπα, χρόνια πολλά για αύριο.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
το πασοκοκάναλο το mega , άλλο λίγο και θα βγάλει τη διαφορά ΝΔ - ΠΑΣΟΚ ,στο 1% !!!

Αφού τα ίδια σκατά ειναι ΝΔ-ΠΑΣΟΚ γιατί να απέχουν στους ψήφους;;;;;

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50% ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

Το ξαναλέω για να μην έχουμε καρδιακά επισωδεια λόγο σοκ, την Δευτέρα

Μου θυμίζεις κάτι βαμμένους φίλους μου ΠΑΣΟΚ, που θεωρούν το ΓΑΠ εθνικό ήρωα (οι ίδιοι που σκυλόβριζαν τον Καραμανλή για το χαμηλό βιοτικό τους επίπεδο, ότι δεν τους είχε δώσει καλές αυξήσεις κλπ.) Άσχετα που το βιοτικό τους επίπεδο έχει πέσει στο 50%, ο Γιώργος το έκανε επειδή μας αγαπάει είναι πραγματικός πατριώτης.  :2funny:

Και 100 € να έπαιρναν μισθό πάλι τα ίδια θα έλεγαν.  :grin:

Τεσπα, χρόνια πολλά για αύριο.

Το ΠΑΣΟΚ ειναι κομμα τυπου ΜΠΑΑΘ εχει πολύ σκληρή βάση.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Με τόσο κόσμο που έχει βολέψει, λογικό είναι.

Xαμός γινεται αυτές τις μέρες με αυτούς που χώνουν στο δημόσιο από τα παραθυρα.

Αν έχεται κανεναν κλαδάρχη θα βορευτητε άνετα
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το πασοκοκάναλο το mega , άλλο λίγο και θα βγάλει τη διαφορά ΝΔ - ΠΑΣΟΚ ,στο 1% !!!
oλα τα λεφτα ειναι αυτη η πασοκικη κατσαριδα που βγαινει στο πρωιναδικο τοθυ σβκ μαζι με τον φωτογραφο του playboy


troktiko_194203_0.jpeg
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗς ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ

Ανακαλείται η παραίτηση Παναγιωτακόπουλου

Την ανάκληση της παραίτησης που είχε υποβάλει πριν από ένα μήνα από μέλος του Πολιτικού Συμβουλίου του Κινήματος ζήτησε από τον Γιώργο Παναγιωτακόπουλο ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ, Ευάγγελος Βενιζέλος.

Ο κ. Παναγιωτακόπουλος δέχθηκε και, όπως αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση, στρατεύεται πλήρως στον προεκλογικό αγώνα της παράταξης, ως μέλος του Πολιτικού Συμβουλίου.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μου θυμίζεις κάτι βαμμένους φίλους μου ΠΑΣΟΚ, που θεωρούν το ΓΑΠ εθνικό ήρωα (οι ίδιοι που σκυλόβριζαν τον Καραμανλή για το χαμηλό βιοτικό τους επίπεδο, ότι δεν τους είχε δώσει καλές αυξήσεις κλπ.) Άσχετα που το βιοτικό τους επίπεδο έχει πέσει στο 50%, ο Γιώργος το έκανε επειδή μας αγαπάει είναι πραγματικός πατριώτης.  :2funny:
Και 100 € να έπαιρναν μισθό πάλι τα ίδια θα έλεγαν.  :grin:

Δεν είναι θέμα μισθού. Αν είσαι ένα μηδενικό και το μπαστόκ σε έκανε του οχτώ, ακόμα και αν σε ρίξει στο τέσσερα πάλι κερδισμένος είσαι.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Εγω ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ,
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν είναι θέμα μισθού. Αν είσαι ένα μηδενικό και το μπαστόκ σε έκανε του οχτώ, ακόμα και αν σε ρίξει στο τέσσερα πάλι κερδισμένος είσαι.
σωστό

πιστεύω ότι ο πασοκισμός και γενικότερα ο αριστερισμός
είναι η "άνοδος της ασημαντότητας" , η "επιβράβευση των τίποτα"

εξάλλου και ιδεολογικά να το δείς , για ποιό λόγο οι σοσιαλιστές επιδιώκουν να δίνονται
προνόμια στο λαό χωρίς καν να τα αξίζει ?

υπάρχει η έννοια της αξιοκρατίας, πρακτικά στον σοσιαλισμό ?
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
:humpleg:τιποτε ξεφτιλισμενοι θα ψηφισουν :cheesy:
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
Δεν είναι θέμα μισθού. Αν είσαι ένα μηδενικό και το μπαστόκ σε έκανε του οχτώ, ακόμα και αν σε ρίξει στο τέσσερα πάλι κερδισμένος είσαι.
το ΠΑΣΟΚ ειναι μαγικο.Απο μηδενικο σε κανει νουμερο...
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
μονο πασοκ το καλιτερο κομα εγο ζο με ριθμο πασοκ
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472
Δράττομαι της ευκαιρίας κ ανεβάζω δύο έγγραφα της διαφημιστικής καμπάνιας που υπέγραψε η Γενικη Γραμματεία Ισότητας για να ψηφίσετε Πασοκ με ικανοποίηση για τα πεπραγμένα του ....

Κάνουν διαπραγματεύσεις ωρών, αλλεπάλληλα υπουργικά συμβούλια, δηλώσεις για το πόσο αναγκαίες είναι οι νέες μειώσεις, κ τελικά καταλήγουν να περικόψουν κύριες και επικουρικές συντάξεις ,

Την ίδια ώρα όμως αγαπητοί μου, ναι την ΙΔΙΑ ΩΡΑ δεν διστάζουν με δύο υπογραφές να μοιράσουν 2 εκατομμύρια για ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ της ...Γενικής Γραμματείας ισότητας των φύλων.

Η ΑΛΗΤΕΙΑ σε όλο της το μεγαλείο...

gg.jpg


Υπογράφει ο Παντελής Καψής...

Κρέμασμα στο Σύνταγμα θέλουν όχι γιαούρτια φίλοι μου...
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472
Κ το επόμενο στις 16 Φεβρουαρίου....

aa.jpg


Η Απόλυτη ξεφτίλα....
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472
Κ κάτι για τον Μπένυ που διεκδικεί λεει την πρωθυπουργία για να επαννεκινήσει τη χώρα ..
:grin: :grin: :grin:  :grin: :grin: :grin:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ουτε ο ίδιος δε τα πιστεύει...

Θυμάστε την υπόθεση με τον διευθυντή Ενημέρωσης του υπουργείου Εθνικής Άμυνας του Βενιζέλου (ο Βενιζέλος τον έχει μαζί του από την εποχή που ήταν υπουργός Πολιτισμού επί Σημίτη), Ηλία Βεργίτση; Θυμάστε ότι ήταν ο υπάλληλος του Βενιζέλου που πόζαρε γυμνός, σαν Seile Sistigrev (που αν το διαβάσουμε ανάποδα βγάζει το: vergitsis elies) σε φώτο που ανέβαζε σε σελίδες για ομοφυλόφιλους και ζητούσε συγκατοίκους για μερικές μέρες απ' το εξωτερικό χωρίς αποδείξεις και μαλακ@@@; Θυμάστε πως μετά την αποκάλυψη "παραιτήθηκε";

Ε λοιπόν ο εβραίος gay κ. Βεργίτσης την μεθεπόμενη μέρα ξαναδιορίστηκε... απ' τον Βενιζέλο!
Προφανώς ο κ.Βενιζέλος δεν μπορεί να αντέξει μακριά από τον αγαπημένο του gay εβραίο υπάλληλο, ο οποίος είμαστε σίγουροι ότι κάνει καλά τη δουλειά του και γι αυτό χαίρει της εμπιστοσύνης του Υπουργού.

Δείτε κ την απόφαση διορισμού του.....

%25CE%25B2%25CE%25B5%25CF%2581%25CE%25B3%25CE%25B9%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25B7%25CF%25821.jpg


Ενας απόφοιτος Λυκείου συμβουλεύει τον Βενιζέλο σε ταξίδια που κρίνεται το μέλλον μας κ το μέλλον των παιδιών μας... Δε γ@@@@μαστε καλύτερα !!!!
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Να κ η απόφαση της συμμετοχής του στα ταξίδια του Βενιζέλου...

%25CE%25B2%25CE%25B5%25CF%2581%25CE%25B3%25CE%25B9%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25B7%25CF%25822.jpg


Προς τα που να μουτζώσω δε ξέρω.....
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
γιώργος Παπανδρέου δαγκώτο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom