Νέα

Έγκλημα στην Αγία Βαρβάρα - Πεθερός σκότωσε τον γαμπρό του με καραμπίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.137
Κριτικές
5
Like
12.589
Πόντοι
3.786
μαλλον οι σωγαμπροι πρεπει να αρχιζουν να σκεφτονται την φυγη
Και πού να πάνε ρε φίλε,να αλλάξουν χώρα;Ξεκίνησε το κάθαρμα από εδώ Θεσσαλονίκη και κατέβηκε μέχρι την Αθήνα για να σκοτώσει.Έχει τρελαθεί ο κόσμος!
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.059
Like
1.766
Πόντοι
216
Μήπως εκτός από τον όρο "γυναικοκτονία" τώρα πρ΄έπει να καθιερώσουμε και τον καινούργιο .... "γαμπροκτονία" ??? :priest:
Κανένας Μπαμπινιώτης να μας διαφωτίσει ? :think:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.796
Κριτικές
2
Like
73.050
Πόντοι
12.056
Και πού να πάνε ρε φίλε,να αλλάξουν χώρα;Ξεκίνησε το κάθαρμα από εδώ Θεσσαλονίκη και κατέβηκε μέχρι την Αθήνα για να σκοτώσει.Έχει τρελαθεί ο κόσμος!
εχεις δικιο οι γεννησεις ειναι αρκετα λιγοτερες απο τους θανατους
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515

Έχουν αρχίσει και σαλτάρουν οι πεθεροί, το νου σας!
Τα εμβόλια του Κουλη βάρεσαν στο μυαλό τους πεθερους
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
πηγα να γραψω "νεα γαμπροκτονια" ειδα ομως οτι τον ορο τον εισηγαγε ενα μελος στην αρχικη σελιδα .

Τρομερο πως εχουν δυσκολεψει οι γαμοι . Αν δεν σε κερατωσει/παρατησει η συζυγος , δεν σε ζαλισει η πεθερα με το να ειναι μεσα στα πόδια σου συνεχεια , δεν σε βρισουν τα παιδια σου κλπ θα σε σκότωσει ο πεθερός .

Καλυτερα να κανεις συμφωνο συμβιωσης με ενα φιλο , να θιοθετησεις ενα παιδι και ενα ΠΣΚ να το κρατα ο ενας το αλλο ο αλλος να βγαινετε εναλλαξ να χτυπήσετε καμια γκόμενα .
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.384
Like
4.758
Πόντοι
456
Ρε θα πλακωθούμε ουλοι στα ομοφυλοφιλικά μπα και σωθούμε απτς πεθεροί....
 

Voliotis2

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
34
Πόντοι
0
μαζί με τις γυναίκες παντρεύεσαι και τα πεθερικά τελικά. Ο κολλητός μου έχει να πάει να δει το γέρο πατέρα του 3-4 μήνες που ζει μόνος.... ενώ στο πεθερό του μέχρι και μασαζ μπορεί να του κάνει για να είναι ευχαριστημένη η συζυγος.....Κλασικά σκηνικά Ελλάδος !!!
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.527
Like
14.053
Πόντοι
3.506
Τα εμβόλια του Κουλη βάρεσαν στο μυαλό τους πεθερους
Δευτερο περιστατικο.
Τυποι το επομενο διαστημα αποφυγετε καθε επαφη με πεθερικα.
Για το καλο σας!
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
687
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Δε βλέπω να γίνεται καμία πορεία αγανακτισμένων για τους άδικους χαμούς δύο συνανθρώπων μας.

Αυτά τα εγκλήματα δείχνουν το πόση μαλακία υπάρχει στον όρο ''γυναικοκτονία'' και ότι ''τη σκότωσε γιατί ήταν γυναίκα''. Μπούρδες και τρίχες κατσαρές: τη σκότωσε γιατί ήταν δολοφόνος και ήθελε να σκοτώσει.
Στο παράδειγμα της Νίκαιας, ο δολοφόνος/ αυτόχειρας πολύ πιθανόν να ήθελε να σκοτώσει τη γυναίκα του. Σκότωσε το γαμπρό του. Δεν ήταν ''γυναικοκτόνος'', ήταν δολοφόνος, ήθελε να σκοτώσει και το έκανε εκτελώντας το γαμπρό του.
Δυστυχώς τον γαμπρό του και την κόρη του τους ξέρω προσωπικά εδώ και πολλά χρόνια. Πραγματικά τραγικό το γεγονός. Τον είχαν κλείσει στο ψυχιατρείο και οι γιατροί τον άφησαν ελεύθερο λέγοντας ότι είναι μια χαρά
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
κριμα ρε παιδια..τραγικό γεγονος....τι θα απογινει τωρα η συζυγος....εγω αυτην σκεφτομαι...κριμα...μακαρι να μπορουσα να την βοηθησω την φουκαριαρα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
κριμα ρε παιδια..τραγικό γεγονος....τι θα απογινει τωρα η συζυγος....εγω αυτην σκεφτομαι...κριμα...μακαρι να μπορουσα να την βοηθησω την φουκαριαρα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Τάκη εσένα δε σε καθάρισε ακόμα η πεθερουλα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Τάκη εσένα δε σε καθάρισε ακόμα η πεθερουλα?
τι γινεται ρε μαλακα????απο που να πρωτοφυλαχτείς δεν ξερεις.....:confused:
και οχι και τιποτα αλλο, και ο δικος μου ο πεθερος εχει οπλο....:confused:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
τι γινεται ρε μαλακα????απο που να πρωτοφυλαχτείς δεν ξερεις.....:confused:
και οχι και τιποτα αλλο, και ο δικος μου ο πεθερος εχει οπλο....:confused:
Νταξ εσυ εισαι και καλο παιδι και τη προσεχεις τη πριγκηπισα του οπότε δε πολυκινδυνευεις.
Τη κωλόγρια τη πεθερα σου να προσεχεις μη σου βάλει κανα ακουαφορτε στη σπανακόπιτα που φτιάχνει με τα βρωμοχερα της.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.445
Πόντοι
2.306
Μάγκες κανονίστε να τα έχετε καλά με τους πεθερους σας...
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.059
Like
1.766
Πόντοι
216
Το τελευταίο διάστημα όλοι οι δύστροποι κωλόγεροι έχουν πάρει τα όπλα ή είναι η ιδέα μου ??? :think:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
Το τελευταίο διάστημα όλοι οι δύστροποι κωλόγεροι έχουν πάρει τα όπλα ή είναι η ιδέα μου ??? :think:
Τι δουλειά έχουν μέσα στην Αθήνα όπλα, μάλλον δεν απασχολούν κανέναν, γιατί δεν βλέπω κυνηγούς μέσα στην πόλη.
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.059
Like
1.766
Πόντοι
216
Τι δουλειά έχουν μέσα στην Αθήνα όπλα, μάλλον δεν απασχολούν κανέναν, γιατί δεν βλέπω κυνηγούς μέσα στην πόλη.
Καλά αυτό δεν λέει τίποτα... Αν μένεις Αθήνα αλλά είσαι κυνηγός και 2-3-5-10 φορές τον χρόνο βγαίνεις εκτός για κυνήγι που θα το έχεις το όπλο ? - στο σπίτι σου φυσικά....
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
39
Πόντοι
0
Οι ΑΚΚΟ (άδειες κατοχής "κυνηγετικού" όπλου) δεν έχουν σχέση με το εάν κάποιος είναι κυνηγός. Ο καθένας μπορεί να εκδώσει άδεια εάν προσκομίσει τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο ΑΤ της περιοχής του. Η κυνηγετική άδεια δε είναι άσχετο τελείως έγγραφο με δική της διαδικασία. Από τα όσα περιστατικά δολοφονιών με νόμιμα όπλα (σαφώς λιγότερα από αυτές με παράνομα όπλα) τα τελευταία χρόνια, μικρή μειοψηφία αυτών έγιναν όντως από κυνηγούς και ούτε μια από σκοπευτές!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom