Νέα

Εχω ενα μικρο προβλημα και θελω τη βοηθεια των παλιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
οι πιο πολλοι παντως το ιδιο προβλημα εχουν  :grin:
 

Tarasis

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
179
Like
100
Πόντοι
1
Λοιπόν για να τελειώσει το θέμα κ να βγει πόρισμα βάλε φωτο κ θα βγάλει πόρισμα ό Λίλας οκ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τυπε υπαρχει επεμβαση που θα σε σωσει.
κοψτην.
όπως οι περισσοτερες εχουν κανει προσθετικη στήθους αλλα καποιες ελάχιστες πχ δημητρα λιανη και σαντραλοβ εχουν κανει αφαιρεση επειδη ειχαν τεραστια βυζια.
πηγαινε σε πλαστικο και ζητα να σου αφαιρεσει 4 εκατοστα από μηκος και 1 εκατοστο από διαμετρο.
θα σου αφαιρεσει ιστο και αν δεν πειραχθουν αρκετα νευρα δεν θα χασεις αισθηση.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
τυπε υπαρχει επεμβαση που θα σε σωσει.
κοψτην.
όπως οι περισσοτερες εχουν κανει προσθετικη στήθους αλλα καποιες ελάχιστες πχ δημητρα λιανη και σαντραλοβ εχουν κανει αφαιρεση επειδη ειχαν τεραστια βυζια.
πηγαινε σε πλαστικο και ζητα να σου αφαιρεσει 4 εκατοστα από μηκος και 1 εκατοστο από διαμετρο.
θα σου αφαιρεσει ιστο και αν δεν πειραχθουν αρκετα νευρα δεν θα χασεις αισθηση.

Εναλλακτικά και για να μην μπλέκεις με νυστέρια κάνε μπυροκοιλιά μεγάλη ώστε να μειωθεί το μήκος λόγω πάχους
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
:new_shocked: βγάλε το φιδάκι σου φώτο φίλε μου καλέ.
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
:new_shocked: βγάλε το φιδάκι σου φώτο φίλε μου καλέ.

τι 31κ μηνυματα ρε τυπε. Εχεις κανει διδακτορικο στο Μπου μου φενεται. Φωτογραφια δεν ειμαι διατεθιμενος να βγαλω γιατι η ουσια δεν ειναι αν την εχω μεγαλη καθως οσοι θελουν, οσοι δε θελουν δε πιστευουν ( δεν ειναι ο σκοπος μου να πεισω καποιον ή να κανω τον μαγκα ).

Ο σκοπος ειναι επειδη εχω αυτο ακριβως το προβλημα που εχω προαναφερει, να βρω μια πορνη η οποια να κανει καλο τσιμπουκι. Οι περισσοτερες μου λυγιζουν τον πουτσο σε σημειο που ποναει για να τον βαλουν πιο μεσα (και παλι πανε μεχρι ~3/4) και δε γινετε δουλεια ετσι.

Αν ως παλιος, εχεις την ευγενη καλοσυνη να με βοηθησεις τοτε ευχαριστω. Αν οχι, ευχαριστω για το χρονο που "εχασες" στο θρεντ αλλα για οτι αλλο θες καλυτερα απο ΠΜ
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
21 τυπε. Μπορει πολλοι να κοροϊδεψουν αλλα αν δε βιωσεις κατι δε μπορεις να καταλαβεις. Φαντασου οι πουτανες να σου ελεγαν "οχι στα τεσσερα" , " με εσενα οχι απο πισω " , " μη το βαλεις ολο " , "αργα αργα " ... Κατανταει ενοχλητικο.
καλα το 21 σου φαινεται μεγαλο?εγω 19 την εχω κ νομιζω οτι ειναι μικρο...ενας φιλος μου που την εχει 26 τι να πει???? σιγα το προβλημα...
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
καλα το 21 σου φαινεται μεγαλο?εγω 19 την εχω κ νομιζω οτι ειναι μικρο...ενας φιλος μου που την εχει 26 τι να πει???? σιγα το προβλημα...

Τυπε μου, δε ξερω σε ποια χωρα ζεις και τι ψωλες εχεις δει αλλα εδω Ελλαδα ο μεσος ορος ειναι 13 αν δεν κανω λαθος.
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.018
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Στους 100 άνδρες μόνο οι πέντε έχουν πέος άνω των 16 εκατοστών, ενώ επίσης μόνο οι πέντε έχουν πέος μικρότερο των δέκα εκατοστών

Εκτός από το σαιξπηρικό «να ζει κανείς ή να μη ζει», ένας άνδρας βασανίζεται και από άλλα υπαρξιακά ερωτήματα, με πιο βασικό ίσως κατά πόσο το πέος του έχει το «σωστό» μήκος. Μια νέα βρετανική επιστημονική έρευνα εξέτασε ενδελεχώς το ζήτημα -περισσότερο από κάθε άλλη φορά μέχρι σήμερα- και διαπίστωσε ότι το ανδρικό όργανο, όταν βρίσκεται σε στύση, έχει κατά μέσο όρο μήκος 13,12 εκατοστών.

Οι ερευνητές του Βασιλικού Κολλεγίου (King’s College) του Λονδίνου, με επικεφαλής τον ψυχίατρο Ντέβιντ Βιλ, έψαξαν όλες τις σχετικές δημοσιευμένες μελέτες, που περιλάμβαναν μετρήσεις ανδρικών γεννητικών οργάνων κάθε φυλής και κάθε ηλικίας. Οι δειγματοληπτικές μετρήσεις συνολικά αφορούσαν 15.521 άνδρες και έχουν γίνει από ιατρικό προσωπικό (αλλιώς μόνος του ο καθένας μπορεί να έβαζε κάτι παραπάνω...)

Σύμφωνα με τα στοιχεία, το μέσο μήκος του χαλαρού χωρίς στύση πέους είναι 9,16 εκατοστά. Στους 100 άνδρες μόνο οι πέντε έχουν πέος άνω των 16 εκατοστών, ενώ επίσης μόνο οι πέντε έχουν πέος μικρότερο των δέκα εκατοστών.

Δεν διαπιστώθηκε κάποια ιδιαίτερη συσχέτιση ανάμεσα στο μέγεθος του πέους και σε άλλα σωματικά χαρακτηριστικά, όπως το ύψος ή το βάρος. Το μόνο σίγουρο, κατά τους επιστήμονες, είναι ότι αν ένας άνδρας έχει μεγάλο πέος, θα φοράει και μεγάλο νούμερο παπούτσι (αλλά δεν ισχύει κατ’ ανάγκη το αντίθετο).

Η νέα μελέτη (μεταανάλυση) δημοσιεύθηκε στο βρετανικό περιοδικό ουρολογίας "BJU International", σύμφωνα με το "Science". Οι ερευνητές επεσήμαναν πως μερικοί άνδρες αγχώνονται τόσο πολύ με το μήκος του πέους τους, που πάσχουν από μια ψυχολογική πάθηση, η οποία λέγεται «δυσμορφική διαταραχή σώματος». Σύμφωνα με τους ερευνητές, μόνο οι μισοί άνδρες (το 55%) είναι ικανοποιημένοι με το μέγεθος του γεννητικού οργάνου τους.

«Πιστεύουμε ότι τα στοιχεία αυτά θα βοηθήσουν τους γιατρούς να διαβεβαιώσουν την μεγάλη πλειονότητα των ανδρών πως το μέγεθος του πέους τους βρίσκεται εντός φυσιολογικών πλαισίων», τόνισε ο Ντέιβιντ Βιλ. Όπως είπε, το πρόβλημα των ανδρών βρίσκεται κατά βάση στο κεφάλι τους, καθώς «τείνουν να υποεκτιμούν το μέγεθός του πέους τους, ενώ φαίνεται να έχουν διαστρεβλωμένη εικόνα σχετικά με το μέγεθος του πέους των άλλων ανδρών».

Γι’ αυτό, εν μέρει, όπως τόνισαν οι επιστήμονες, φταίνε οι προσεκτικά επιλεγμένοι -και «προικισμένοι»- άνδρες που πρωταγωνιστούν στις πορνοταινίες. Για παράδειγμα, στην πραγματικότητα μόνο το 2% των ανδρών έχει πέος 18 εκατοστών, αλλά στα πορνοφίλμ το ποσοστό αυτό φαίνεται να είναι πολύ μεγαλύτερο.

Το ερώτημα όμως -με το συγκεκριμένο ζήτημα- είναι κατά πόσο κανείς μπορεί να νιώθει ήσυχος ότι ανήκει κάπου στον μέσο όρο;..

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.065
Πόντοι
6.796
Και γω το ιδιο προβλημα εχω καμια δε μου δινει κωλο λεει οτι την εχω μεγαλη
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τυπε μου, δε ξερω σε ποια χωρα ζεις και τι ψωλες εχεις δει αλλα εδω Ελλαδα ο μεσος ορος ειναι 13 αν δεν κανω λαθος.
τυπε μετραει και τα αρχιδια μαζι ο τυπος,γι αυτό βγαζει 21.
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
895
Πόντοι
86
Δυστυχως η επιστήμη έδωσε έμφαση στην μεγέθυνση και παραμέλησε την σμίκρυνση
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
Τύπε, δυστηχώς δεν νομίζω να πάρεις σοβαρή απάντηση. όπως είπες οι περισσότεροι είναι στο μέσο όρο που δεν το λες και μεγάλο, επομένως και να έχουν γνωρίσει αυτό που ψάχνεις δεν θα το ξέρουν ούτε οι ίδιοι.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.878
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Τύπε, δυστηχώς δεν νομίζω να πάρεις σοβαρή απάντηση. όπως είπες οι περισσότεροι είναι στο μέσο όρο που δεν το λες και μεγάλο, επομένως και να έχουν γνωρίσει αυτό που ψάχνεις δεν θα το ξέρουν ούτε οι ίδιοι.

Με την ευκαιρία μιας και έγινε λόγος για μη σοβαρή απάντηση , έχω μια πρόχειρη :P

Αμα δείς shaco οτι δεν μπορείς να βρεις με τίποτα αυτό που ψάχνεις κάνεις μια παραγγελία ενα fleshlight που να κάνει για 20ποντη (φανταζομαι οτι τα κανονικά δεν κάνουνε, τουλάχιστον για όλο το μήκος) αν και δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, οπότε δεν ξέρω αν μπορεί να συγκριθεί με πίπα η με κανονικό γαμήσι.
Επίσης δεν ξέρω καν αν μπορείς να παραγγείλεις μεγαλύτερο :P
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
φιλε τσεκαρε κριτικες μερικα μελη λενε τν εχουν μεγαλαο και λενε ποιες ποτανες τους τον ρουφηξαν ολον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom