Νέα

Εχω ενα μικρο προβλημα και θελω τη βοηθεια των παλιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
506
Πόντοι
316
Η ψωλη μου αιματωνεται σε ολο το μηκος της. Σκληρος ειμαι. Το προβλημα που εχω, αν ειναι προβλημα, ειναι οτι σπανια μπορω να κανω 2η φορα σεξ σε συντομο χρονικο διαστημα με καλη στυση ( συντομο χρονικο διαστημα ειναι οτιδηποτε μικροτερο της 1 ωρας).

αν είσαι κάτω απο 40 να το ψάξεις, εδώ παππούδια πάνε στα σιτυτούρια και ρίχνουν και δεύτερο μπαλάκι στη μία ώρα.
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
αν είσαι κάτω απο 40 να το ψάξεις, εδώ παππούδια πάνε στα σιτυτούρια και ρίχνουν και δεύτερο μπαλάκι στη μία ώρα.

Το εχω στα υπ'οψιν αν και σκεφτομαι οτι αυτο μπορει να οφειλεται στο οτι την παιζω περιπου καθε 2-3 μερες.
 

giotis2005

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
121
Like
7
Πόντοι
1
Ο Λίλας δεν θα έχει θέμα! Δοκίμασε το!
Επίσης είχες πει σε άλλο θέμα κατά λέξη "Εχω φαντασιωθει πολλες φορες να μπαινουν μεσα στο δωματιο δυο μουναρες και να μου κανουν ολα οσα δε μου αρεσουν (στραπον, μαστιγιο, sissyfication κλπ) δηλαδη κατα καποιο τροπο να με βιαζουν. Ιιιισως καποια στιγμη το κανω οταν υπαρξουν τα λεφτα (υπολογιζω 400 για στουντιο ή κατι λιγοτερο για dungeon)"
Τελικά έκανες την φαντασίωση σου πραγματικότητα?
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Τι να σου πω ρε μπρο....Νομίζω θα χες μεγαλύτερο πρόβλημα αν την είχες πολυ παχιά και όχι τόσο με το μήκος...

Ντάξει, δεν είναι και 42...Απλά πρέπει να βρεις το στανταράκι σου νομίζω...

Να μην ειμαι και ψευτης, εχω βρει 2-3 που να τον τρωνε χωρις "μα", "μου" αλλα ουτε μια που να μπορει να κανει deepthroat
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Ίσως μπορεί να βοηθήσει ο Λιλα
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Ο Λίλας δεν θα έχει θέμα! Δοκίμασε το!
Επίσης είχες πει σε άλλο θέμα κατά λέξη "Εχω φαντασιωθει πολλες φορες να μπαινουν μεσα στο δωματιο δυο μουναρες και να μου κανουν ολα οσα δε μου αρεσουν (στραπον, μαστιγιο, sissyfication κλπ) δηλαδη κατα καποιο τροπο να με βιαζουν. Ιιιισως καποια στιγμη το κανω οταν υπαρξουν τα λεφτα (υπολογιζω 400 για στουντιο ή κατι λιγοτερο για dungeon)"
Τελικά έκανες την φαντασίωση σου πραγματικότητα?

Οχι, και μαλιστα σταματησα να κανω και αυταρχικο με την ευρυτερη εννοια. Ηταν μια περιοδος 2 χρονια που ψαχνομουν πολυ και ειχα δοκιμασει πολλα πραγματα αλλα απλα σταματησα. Ακομα κοιταω για διαφορες αδεντρες του χωρου κλπ αλλα τωρα δε παω καθολου. Μια φορα που πηγα με κοπελα που εχω ξαναπαρει παρομοιο προγραμμα(ενω ειχα σταματησει ) απλα αισθανθηκα πολυ αβολα και απο τοτε δεν εχω καμια ουσιαστικη επαφη με τον χωρο.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Να μην ειμαι και ψευτης, εχω βρει 2-3 που να τον τρωνε χωρις "μα", "μου" αλλα ουτε μια που να μπορει να κανει deepthroat

Κοίτα...άμα έχεις τα φράγκα, ψάξε ότι πιο πρόστυχο μπορείς να βρεις σε δέλα,  στριπ , call girls, κωλόμπαρα κλπ κλπ

Τώρα όσο αφορά τα λοιπά....

Αν καπνίζεις κόψε το κάπνισμα, κάνε εξετάσεις για ελεύθερη τέστο και τρώγε αρκετά καλά λιπαρά....Η τέστο είναι λιπογεννής ορμόνη....

Δοκίμασε να κάνεις και ένα τριπλεξ όσχεου...


Μπορεί να βοηθήσει η συχνή άσκηση με πολυαρθρικές ασκήσεις καθίσματα, άρσεις, πιέσεις κλπ κλπ....ακόμα και καθημερινή και προσπάθησε να μην κάθεσαι γυμναστήριο πάνω απο 45'....

Πρέπει να προσέξεις και την διατροφή σου...

 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Τα αποπνημονευ
Ενα βιβλιο παντως θα επρεπε να γραψει ο λιλας. Οχι φαντασιωσεις κλπ αλλα με την ζωη του γενικοτερα
ναι με τίτλο " τον παίρνει καδρόνι και τον βγάζει ροκανίδι "
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Κοίτα...άμα έχεις τα φράγκα, ψάξε ότι πιο πρόστυχο μπορείς να βρεις σε δέλα,  στριπ , call girls, κωλόμπαρα κλπ κλπ

Τώρα όσο αφορά τα λοιπά....

Αν καπνίζεις κόψε το κάπνισμα, κάνε εξετάσεις για ελεύθερη τέστο και τρώγε αρκετά καλά λιπαρά....Η τέστο είναι λιπογεννής ορμόνη....

Δοκίμασε να κάνεις και ένα τριπλεξ όσχεου...


Μπορεί να βοηθήσει η συχνή άσκηση με πολυαρθρικές ασκήσεις καθίσματα, άρσεις, πιέσεις κλπ κλπ....ακόμα και καθημερινή και προσπάθησε να μην κάθεσαι γυμναστήριο πάνω απο 45'....

Πρέπει να προσέξεις και την διατροφή σου...

Δεν καπνιζω, δεν πινω, Δε τρωω λιπαρες τροφες αλλα η διατροφη μου ειναι κακη (μεγαλη ελλειψη φρουτων και λαχανικων και θαλασσινων ). Το προβλημα ισως ειναι οτι λογο δουλειας (σε ναυτιλιακη εταιρια) περναω πολλες ωρες σε καρεκλα και οταν παω σπιτι στον καναπε.
Ευχαριστω για τις συμβουλες.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Δεν καπνιζω, δεν πινω, Δε τρωω λιπαρες τροφες αλλα η διατροφη μου ειναι κακη (μεγαλη ελλειψη φρουτων και λαχανικων και θαλασσινων ). Το προβλημα ισως ειναι οτι λογο δουλειας (σε ναυτιλιακη εταιρια) περναω πολλες ωρες σε καρεκλα και οταν παω σπιτι στον καναπε.
Ευχαριστω για τις συμβουλες.

ωμό ελαιόλαδο, ξηρούς καρπούς, λιπαρά ψάρια, κόκκινο κρέας, αυγά ολόκληρα, γαλακτοκομικά κλπ κλπ

Σίγουρα επηρεάζει το ότι δεν τρως λιπαρές τροφές, πάντα βελτιώνεται η στύση απο την πρόσληψη καλών λιπαρών...

Ξεκίνα και γυμναστήριο, βοηθάει και το να χάσεις λίπος....


Απο λαχανικά κουνουπίδι, λάχανο, μπρόκολο...μην σου εξηγώ γτ...take my word for it
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.801
Like
15.632
Πόντοι
3.656
Λοιπον τυποι για να σας κουρασω: ψαχνω βιζιτα/ιεροδουλη η οποια να ξερετε οτι κανει deepthroat. "Μα σιγα το πραμα, για κατι τετοιο, τοσο απλο, εφτιαξες νεο θεμα" θα σκεφτει καποιος. Δεν ειναι μονο αυτο το προβλημα ειναι οτι ο φαλος μου ειναι πολυ μεγαλυτερος απο τον μεσο ορο και ποτε καμια γκομενα ή ιεροδουλη ή βιζιτα δεν εχει καταφερει να βαλει μεσα πανω απο τα 3/4 .
Οπως φανταζεστε το ιδιο προβλημα εχω και στην καθημερινη μου ζωη καθως οι γκομενες που μπλεκω το ευχαριστιουνται πολυ αλλα εγω οχι τοσο οσο θα ηθελα. Μεχρι τωρα (28 ετων) καταφερα να βρω μονο μια γκομενα που μπορουσα / με αφηνε να τη γαμαω δυνατα στα τεσσερα (την χωρησα γιατι ηταν πιο χαζη κι απ'το σκυλο μου). Μια περιοδο την επεφτα μονο σε ξεκωλακια με την ελπιδα καποια να μη μου πει " πιο αργα" , "οχι ολο μεσα " κλπ. Ματαια. Αυτο γινοταν μονο αν επινε (το ΧΥ ξεκωλακι) μεχρι το πρωι και μετα απο το πολυ το ποτο δε καταλαβαινε  :fuck1: .
Αν καποιος ξερει καποιο call girl ή καποιο studio στο οποιο να εργαζεται κοπελα που να ειναι μαστορισσα στο deepthroat ας με βοηθησει.

Ευχαριστω εκ των προτερων


τυπε δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα μονο αμα παιξεις σε τσοντα θα βρεις τα καταλληλα μουνετα που να παιρνουν τα παντα μεσα  :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.801
Like
15.632
Πόντοι
3.656
Τι να σου πω ρε μπρο....Νομίζω θα χες μεγαλύτερο πρόβλημα αν την είχες πολυ παχιά και όχι τόσο με το μήκος...

Ντάξει, δεν είναι και 42...Απλά πρέπει να βρεις το στανταράκι σου νομίζω...


τυπε αμα την εχει κανενας χυστης 42 εκατοστα,για να του πει η γκομενα να σταματησει θα πρεπει να τον παρει τηλεφωνο  :S :S :S
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Επειδη ομως ξεφυγαμε λιγο απο το αρχικο θεμα, Ξερει καποιος καμια που να ειναι καλη στο deepthroat ?
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Κατι ακομα. Αγαπητοι αλλαξοκωλακιδες, σας παρακαλω να μην μου στειλετε αλλα ΠΜ. Δεν ενδιαφερομαι να βαλω το καβλι μου σε ανδρικο στομα ουτε με λεφτα, ουτε με κλειστα ματια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom