Νέα

Έχετε πηδήξει ποτέ καμία χωρίς λεφτά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 193
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
977
Like
3.113
Πόντοι
446
Εχω τύχει να πηδήξω με 0 ευρω...γκομενακι απο ανατωλικο μπλοκ (οχι εκδηδωμενη) που γνωρισα στο γυμναστηριο, καυλαντισαμε μερικες βδομαδες μεσω ινστα, ως που την καλεσα κατευθειαν σπιτι μου για να παραγγειλουμε πιτσα. Τελικα αντι πιτσα εφαγε πουτσα
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.871
Κριτικές
21
Like
11.071
Πόντοι
4.546
Εχω τύχει να πηδήξω με 0 ευρω...γκομενακι απο ανατωλικο μπλοκ (οχι εκδηδωμενη) που γνωρισα στο γυμναστηριο, καυλαντισαμε μερικες βδομαδες μεσω ινστα, ως που την καλεσα κατευθειαν σπιτι μου για να παραγγειλουμε πιτσα. Τελικα αντι πιτσα εφαγε πουτσα
Πως και δεν της είπες να δείτε ταινία?
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
977
Like
3.113
Πόντοι
446
Πως και δεν της είπες να δείτε ταινία?

της ειπα, για ταινια και πιτσα..

Οταν ηρθε σπιτι μου, δεν παραγγειλα καν πιτσα, της εβαλα ενα επεισοδιο ιστοριες απτην κρυπτη απτο youtube(δεν κανω πλακα :confused::confused::confused::confused: ) που ειναι 20 λεπτα, και μολις τελειωσε, αρχισαν τα γαμησια

1459266994-tv-tales-of-the-crypt.jpg
 

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
196
Κριτικές
5
Like
554
Πόντοι
301
Νόμιζα το thread οτι θα ήταν αν έχουμε γαμήσει ποτέ πουτάνα (επαγγελματία) χωρίς λεφτά.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.514
Like
11.567
Πόντοι
3.506

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
791
Like
2.309
Πόντοι
446
Γαμάω συχνά δίχως χρήματα . Έρχονται διάφορες , και μου λένε έλα να με γαμήσεις . Και όλες τους καραμουναρες

Προχτές πχ ήμουν στο σούπερ μάρκετ , κοιτούσα φακές από το καλάθι του νοικοκυριού , και ξαφνικά έσκασε διπλά μου ένα διαπλανητικό μουνί και μου λέει .

Έλα πίσω από το παραβάν στην γωνία να με γαμήσεις και αντί για φάκες θα φύγεις από εδώ μέσα με ολόκληρο αρνί . Ε τι να έκανα . Πήγα και την γάμησα και καραμουναρος και αρνί δώρο όχι να έλεγα?
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
378
Κριτικές
4
Like
405
Πόντοι
21
Νόμιζα το thread οτι θα ήταν αν έχουμε γαμήσει ποτέ πουτάνα (επαγγελματία) χωρίς λεφτά.
Ναι αυτό είναι το θέμα κανονικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

της ειπα, για ταινια και πιτσα..

Οταν ηρθε σπιτι μου, δεν παραγγειλα καν πιτσα, της εβαλα ενα επεισοδιο ιστοριες απτην κρυπτη απτο youtube(δεν κανω πλακα :confused::confused::confused::confused: ) που ειναι 20 λεπτα, και μολις τελειωσε, αρχισαν τα γαμησια

1459266994-tv-tales-of-the-crypt.jpg
Μία δηλαδή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γαμάω συχνά δίχως χρήματα . Έρχονται διάφορες , και μου λένε έλα να με γαμήσεις . Και όλες τους καραμουναρες

Προχτές πχ ήμουν στο σούπερ μάρκετ , κοιτούσα φακές από το καλάθι του νοικοκυριού , και ξαφνικά έσκασε διπλά μου ένα διαπλανητικό μουνί και μου λέει .

Έλα πίσω από το παραβάν στην γωνία να με γαμήσεις και αντί για φάκες θα φύγεις από εδώ μέσα με ολόκληρο αρνί . Ε τι να έκανα . Πήγα και την γάμησα και καραμουναρος και αρνί δώρο όχι να έλεγα?
Άπαπα και εγώ αυτά τα προβλήματα έχω
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.839
Πόντοι
9.095
Εχουμε πηδηξει και βιζιτα τζαμπα αλλα δε το λεμε για να μη χαλασουμε το ονειρο σε μερικους
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.095
Κριτικές
2
Like
21.980
Πόντοι
6.236
Προχτές πχ ήμουν στο σούπερ μάρκετ , κοιτούσα φακές από το καλάθι του νοικοκυριού , και ξαφνικά έσκασε διπλά μου ένα διαπλανητικό μουνί και μου λέει .

Έλα πίσω από το παραβάν στην γωνία να με γαμήσεις και αντί για φάκες θα φύγεις από εδώ μέσα με ολόκληρο αρνί . Ε τι να έκανα . Πήγα και την γάμησα και καραμουναρος και αρνί δώρο όχι να έλεγα?
Παραβάν σε σούπερ μάρκετ; Δεν πιστεύω να μας λες ψέματα....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
791
Like
2.309
Πόντοι
446

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.758
Κριτικές
3
Like
29.321
Πόντοι
6.186

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.871
Κριτικές
21
Like
11.071
Πόντοι
4.546
Γαμάω συχνά δίχως χρήματα . Έρχονται διάφορες , και μου λένε έλα να με γαμήσεις . Και όλες τους καραμουναρες

Προχτές πχ ήμουν στο σούπερ μάρκετ , κοιτούσα φακές από το καλάθι του νοικοκυριού , και ξαφνικά έσκασε διπλά μου ένα διαπλανητικό μουνί και μου λέει .

Έλα πίσω από το παραβάν στην γωνία να με γαμήσεις και αντί για φάκες θα φύγεις από εδώ μέσα με ολόκληρο αρνί . Ε τι να έκανα . Πήγα και την γάμησα και καραμουναρος και αρνί δώρο όχι να έλεγα?
Σε καταλαβαίνω αδερφέ μου, να θες να βρεις την ησυχία σου και να μην μπορείς.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
791
Like
2.309
Πόντοι
446
Σε καταλαβαίνω αδερφέ μου, να θες να βρεις την ησυχία σου και να μην μπορείς.

Ε ναι μου συμβαίνουν απίθανες καταστάσεις . Πριν από λίγα λεπτά μου χτύπησαν το κουδούνι . Ανοίγω την πόρτα , και ήταν 2 πιπίνια καραμουναροι που μένουν στον από πάνω όροφο .

Τους λέω τι έγινε χρειάζεστε κάτι ? και μου λένε , συγνώμη για την ενόχληση , άλλα μπορείς να έρθεις επάνω στις 23.00 για να μας γαμήσεις ? Τι να κάνω θέλω δεν θέλω θα πάω γειτόνισσες είναι
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.095
Κριτικές
2
Like
21.980
Πόντοι
6.236
Ε ναι μου συμβαίνουν απίθανες καταστάσεις . Πριν από λίγα λεπτά μου χτύπησαν το κουδούνι . Ανοίγω την πόρτα , και ήταν 2 πιπίνια καραμουναροι που μένουν στον από πάνω όροφο .

Τους λέω τι έγινε χρειάζεστε κάτι ? και μου λένε , συγνώμη για την ενόχληση , άλλα μπορείς να έρθεις επάνω στις 23.00 για να μας γαμήσεις ? Τι να κάνω θέλω δεν θέλω θα πάω γειτόνισσες είναι
Τι; Χωρίς αρνί; Στη θέση σου, δεν θα πήγαινα.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
791
Like
2.309
Πόντοι
446

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.095
Κριτικές
2
Like
21.980
Πόντοι
6.236
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom