Νέα

Παλιά καλή μου φίλη με OnlyFans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Feet Lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θέλω να την πηδήξω αλλά πως να την προσεγγίσω;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
green-snake.gif
ρε μπαρόκε ανατρίχιασα :grin:
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
173
Like
1.305
Πόντοι
201
Τελικά τύπε την γάμησες την ξαδέρφη σου από το χωριό ?? Δεν μάθαμε ποτέ αφού σου μπλόκαραν τον προηγούμενο λογαριασμο χαχα
Δεν ξέρω για ποιο μιλάς αλλά άμα θέλουν οι mods μπορούν άνετα να δουν το IP address μου φαντάζομαι, διότι από σπίτι μπαίνω κανονικά. Από πολύ παλιά έμπαινα και διάβαζα στο φόρουμ. Μάλιστα είχα και username (Larisseos4 αν σε ενδιαφέρει - χωρίς να είμαι από Λάρισα) του οποίου τα στοιχεία τα έχασα. Το τελευταίο διάστημα είμαι πολύ ενεργός μπουρδελιαρης και είπα να ξανακάνω λογαριασμό...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Αν δίνει κώλο, στείλτε μου ένα π.μ. με τα στοιχεία της να το χαρτζιλικώσω το γκομενάκι.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Φίδια .....φιδεμπορας ...τι ιστορίες είναι αυτές ....ποιος μπορεί να τις πιστεύει....εγώ είχα μια φίλη παλιά στο δημοτικό που τώρα έγινε πρόεδρος της Δημοκρατίας....
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.663
Κριτικές
12
Like
6.831
Πόντοι
2.646
Τυπε στα παπαρια σου. Πες της την αλήθεια, ότι θες να της πεταξεις τα μάτια έξω.
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
173
Like
1.305
Πόντοι
201
Φίδια .....φιδεμπορας ...τι ιστορίες είναι αυτές ....ποιος μπορεί να τις πιστεύει....εγώ είχα μια φίλη παλιά στο δημοτικό που τώρα έγινε πρόεδρος της Δημοκρατίας....
Κοίτα να δεις.. λίγο να διαβάζεις εδώ μέσα το σχετικό θέμα με Ελληνίδες που έχουν λογαριασμούς σε OnlyFans, MYM, Fansly κλπ ή να ψάξεις το θέμα στα ΜΜΕ, θα διαπιστώσεις ότι όλο και περισσότερες Ελληνίδες το έριξαν εκεί διότι είναι πιο εύκολο χρήμα και από το να πουλιούνταν κανονικά.. ειδικά οι γνωστές πορνοστάρ βγάζουν τρελό χρήμα...

σκέψου ακόμη κι εσύ να κάνεις ένα προφίλ και να δείχνεις μόνο τον πούτσο σου.. 100 γκέι από όλο τον πλανήτη δε θα βρεθούν να σου δίνουν 10 ευρώ τον μήνα; Μιλάμε για ένα χιλιάρικο... Φυσικά απορώ πως το κάνουν αυτές που δείχνουν πρόσωπο... αυτό όμως είναι ένα άλλο θέμα...

Στο δικό μας θέμα όμως τώρα.. τόσες και τόσες Ελληνίδες έχουν.. όλες αυτές ήρθαν από το διάστημα; Δεν έχουν γνωστούς, φίλους και συγγενείς; Κι εγώ δεν το υπολόγιζα και δεν το πίστευα.. κι ακόμη όταν το πήρα χαμπάρι στην αρχή έλεγα "βρε μπας και είναι κάποια που της μοιάζει; είναι δυνατόν να είναι αυτή;"
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Η γυναίκα δεν έχει ούτε δύναμη, ούτε αυτοπεποίθηση ούτε τίποτα. Έχει το κορμί της στις δύσκολες στιγμές. Εκεί το ρίξαν όλες. Γιατί 25€ 8ωρο σε καφετέρια και να θέλει να σε πηδήξει το αφεντικό και μετά να πάει στην επόμενη εργαζόμενη και γιατί όχι στο κρεβατάκι της να βάζει δάκτυλο με ασφάλεια και ο,τι άλλη μαλάκια κάνουν στα of.
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
173
Like
1.305
Πόντοι
201
Η γυναίκα δεν έχει ούτε δύναμη, ούτε αυτοπεποίθηση ούτε τίποτα. Έχει το κορμί της στις δύσκολες στιγμές. Εκεί το ρίξαν όλες. Γιατί 25€ 8ωρο σε καφετέρια και να θέλει να σε πηδήξει το αφεντικό και μετά να πάει στην επόμενη εργαζόμενη και γιατί όχι στο κρεβατάκι της να βάζει δάκτυλο με ασφάλεια και ο,τι άλλη μαλάκια κάνουν στα of.
Όπως τα λες φίλε.. δεν μπορείς να καταλάβεις τι τρελό χρήμα έπεσε.. απορώ επίσης πως δεν πολέμησαν αυτές τις σελίδες.. ειδικά ο αγοραίος έρωτας και η πορνο-βιομηχανία κτυπήθηκε πολύ από όλες αυτές που ανεξάρτητα βγάζουν μόνες τους το χρήμα με ελάχιστη προμήθεια στις σελίδες οι οποίες συνολικά βγάζουν πολλά δις

και μάλιστα εγώ είμαι και υπέρ με εκείνες που δεν δείχνουν πρόσωπο.. η καλύτερη δουλειά πραγματικά...

τώρα με εκείνες που δείχνουν πρόσωπο τι να πω.. τις προάλλες διάβαζα σε ένα κουτσομπολίστικο για μια στο εξωτερικό δε θυμάμαι όνομα ότι έχει προφίλ στο OF και δείχνει τα πάντα και το ξέρει και ο σύζυγος της.. φυσικά συντηρεί μόνη της όλο το σπίτι αφού μέχρι και ακριβό αυτοκίνητο αγόρασε στον άντρα της...
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Όταν ήμουν 17 ετών είχα μια κολλητή. Ποτέ δεν υπήρξε ερωτική έλξη μεταξύ μας. Με εκείνη λέγαμε τα πάντα, βγαίναμε μαζί συχνά, δεν την ένοιαζε το σχολείο και ήταν κι αρκετά σεξουαλικώς ενεργή, της άρεσε και έκανε πάντα σχέση με “bad boys” και μιλούσε τόσο ανοικτά για το σεξ μαζί μου. Ήμουν σαν τον γκέι φίλο της (χωρίς να είμαι σαφώς, απλά ήμουν σπασικλάκι, του σπιτιού και άβγαλτος).

“Θα του κάνω απόψε ένα τσιμπούκι, θα τα καταπιώ όλα” μου έλεγε για τον γκόμενο της. Τόσο ανοικτά μου μιλούσε. Σιγά-σιγά μετά το λύκειο, αυτή δουλειά κι εγώ για σπουδές και χαθήκαμε. Μετά από 10 χρόνια, το 2018, την είχα πετύχει μπροστά μου στην υποδοχή ενός ξενοδοχείου αλλά πέραν από τα κλασσικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε πολύ, ήμουν κι εγώ με γκόμενα βλέπετε.

Πριν κανένα χρόνο έψαχνα σεξουαλικά προφίλ στο Instagram και την βλέπω! Ξαφνιάστηκα. Είδα ότι είχε κάνει και προφίλ στο OnlyFans (ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΟΙΟ) πρέπει να είχε χάσει και τη δουλειά της τότε με πανδημία.

Έκανα εγγραφή και της μίλησα (χωρίς να ξέρει ποιος είμαι) και της ζήτησα και κάναμε και βιντεοκλήση δύο φορές. Δεν δείχνω εγώ το πρόσωπο μου αλλά το καβλί μου που το παίζω και χύνω για πάρτη της.

Μου κάνει και τρελά παιχνίδια με τα ποδαράκια της κάτι που μου αρέσει ενώ έχει πολύ όμορφο μουνάκι. Πραγματικά έχω τρελαθεί μαζί της! Θέλω να βρεθούμε και να της το γλύψω, να μου παίξει το καβλί με τα πατουσάκια της και να με τσιμπουκώσει και να την χύσω στο πρόσωπο και να καταπιεί και τα δικά μου χύσια. Πραγματικά ενώ πάντα μου ήταν αδιάφορη με το που την είδα στο OnlyFans θέλω πολύ να τη πηδήξω…

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ;;; ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΘΥΜΩΣΕΙ ή ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ… μερικοί τρόποι που σκέφτηκα είναι οι εξής:

1) Να της γράψω στο OnlyFans και να της πω ποιος είμαι
2) Όταν κάνουμε βιντεοκλήση να της εμφανιστώ με πρόσωπο
3) Να της γράψω ή σε βιντεοκλήση να της πω πρώτα ότι τη γνωρίζω και εάν θέλει να δει ποιος είμαι και αν θα έκανε κάτι
4) Να την προσεγγίσω έξω σαν ο εαυτός μου και παλιός της φίλος και να της πω ότι ξέρω για OnlyFans και ποιο είναι το προφίλ μου
5) Να της ζητήσω από OnlyFans εάν κάνει συναντήσεις επί πληρωμή και εάν δεχθεί να βρεθούμε να με δει μπροστά της εκείνη τη στιγμή
6) Να μην τα μπλέξω, να την προσεγγίσω έξω και να της πω ότι γουστάρω να παίξει φάση
Το τελευταιο
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Και εγώ είχα μια φίλη παλιά όπου όταν ήμασταν μικροί παίζαμε το γιατρό. Τώρα που μεγαλώσαμε αυτή έγινε γιατρός και εγώ ακόμα τον παίζω :confused:
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Όπως τα λες φίλε.. δεν μπορείς να καταλάβεις τι τρελό χρήμα έπεσε.. απορώ επίσης πως δεν πολέμησαν αυτές τις σελίδες.. ειδικά ο αγοραίος έρωτας και η πορνο-βιομηχανία κτυπήθηκε πολύ από όλες αυτές που ανεξάρτητα βγάζουν μόνες τους το χρήμα με ελάχιστη προμήθεια στις σελίδες οι οποίες συνολικά βγάζουν πολλά δις

και μάλιστα εγώ είμαι και υπέρ με εκείνες που δεν δείχνουν πρόσωπο.. η καλύτερη δουλειά πραγματικά...

τώρα με εκείνες που δείχνουν πρόσωπο τι να πω.. τις προάλλες διάβαζα σε ένα κουτσομπολίστικο για μια στο εξωτερικό δε θυμάμαι όνομα ότι έχει προφίλ στο OF και δείχνει τα πάντα και το ξέρει και ο σύζυγος της.. φυσικά συντηρεί μόνη της όλο το σπίτι αφού μέχρι και ακριβό αυτοκίνητο αγόρασε στον άντρα της...
Δεν συμφωνώ με την νοοτροπία of. Και για τους simps. Δεν θα παντρεύοσουν γυναίκα που έκανε of. Χάνει την αξία της άμα πουλάει το μουνι της πιο φτηνά από μια συνδρομή Netflix τον μήνα.
Εσύ άντε να το καταλάβω ήταν συμμαθήτριά σου είχες περιέργεια.
Τώρα τόσοι μαλακες simps στον κόσμο συντηρούν τόσες καριολες, για πιο πράγμα. Για να την παίζουν; Δεν μπορούν να πάνε σε ένα μπουρδέλο, ειδικά Ελλάδα, να δοκιμάσουν να δουν δεν είναι κάτι που το βάζεις σε υπόβαθρο. Ένα μουνι έχει όπως όλα τα θηλαστικά η γυναίκα. Πολύς ντόρος για το τίποτα.
Όσο θα υπάρχουν αρσενικά κατώτερα από τις προηγούμενες γενιές, silent unfuckables τους λέω (αυνανίζονται με το κινητό και ακουστικά) τόσο θα βγάζουν λεφτά οι αταλαντες...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Όταν ήμουν 17 ετών είχα μια κολλητή. Ποτέ δεν υπήρξε ερωτική έλξη μεταξύ μας. Με εκείνη λέγαμε τα πάντα, βγαίναμε μαζί συχνά, δεν την ένοιαζε το σχολείο και ήταν κι αρκετά σεξουαλικώς ενεργή, της άρεσε και έκανε πάντα σχέση με “bad boys” και μιλούσε τόσο ανοικτά για το σεξ μαζί μου. Ήμουν σαν τον γκέι φίλο της (χωρίς να είμαι σαφώς, απλά ήμουν σπασικλάκι, του σπιτιού και άβγαλτος).

“Θα του κάνω απόψε ένα τσιμπούκι, θα τα καταπιώ όλα” μου έλεγε για τον γκόμενο της. Τόσο ανοικτά μου μιλούσε. Σιγά-σιγά μετά το λύκειο, αυτή δουλειά κι εγώ για σπουδές και χαθήκαμε. Μετά από 10 χρόνια, το 2018, την είχα πετύχει μπροστά μου στην υποδοχή ενός ξενοδοχείου αλλά πέραν από τα κλασσικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε πολύ, ήμουν κι εγώ με γκόμενα βλέπετε.

Πριν κανένα χρόνο έψαχνα σεξουαλικά προφίλ στο Instagram και την βλέπω! Ξαφνιάστηκα. Είδα ότι είχε κάνει και προφίλ στο OnlyFans (ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΟΙΟ) πρέπει να είχε χάσει και τη δουλειά της τότε με πανδημία.

Έκανα εγγραφή και της μίλησα (χωρίς να ξέρει ποιος είμαι) και της ζήτησα και κάναμε και βιντεοκλήση δύο φορές. Δεν δείχνω εγώ το πρόσωπο μου αλλά το καβλί μου που το παίζω και χύνω για πάρτη της.

Μου κάνει και τρελά παιχνίδια με τα ποδαράκια της κάτι που μου αρέσει ενώ έχει πολύ όμορφο μουνάκι. Πραγματικά έχω τρελαθεί μαζί της! Θέλω να βρεθούμε και να της το γλύψω, να μου παίξει το καβλί με τα πατουσάκια της και να με τσιμπουκώσει και να την χύσω στο πρόσωπο και να καταπιεί και τα δικά μου χύσια. Πραγματικά ενώ πάντα μου ήταν αδιάφορη με το που την είδα στο OnlyFans θέλω πολύ να τη πηδήξω…

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ;;; ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΘΥΜΩΣΕΙ ή ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ… μερικοί τρόποι που σκέφτηκα είναι οι εξής:

1) Να της γράψω στο OnlyFans και να της πω ποιος είμαι
2) Όταν κάνουμε βιντεοκλήση να της εμφανιστώ με πρόσωπο
3) Να της γράψω ή σε βιντεοκλήση να της πω πρώτα ότι τη γνωρίζω και εάν θέλει να δει ποιος είμαι και αν θα έκανε κάτι
4) Να την προσεγγίσω έξω σαν ο εαυτός μου και παλιός της φίλος και να της πω ότι ξέρω για OnlyFans και ποιο είναι το προφίλ μου
5) Να της ζητήσω από OnlyFans εάν κάνει συναντήσεις επί πληρωμή και εάν δεχθεί να βρεθούμε να με δει μπροστά της εκείνη τη στιγμή
6) Να μην τα μπλέξω, να την προσεγγίσω έξω και να της πω ότι γουστάρω να παίξει φάση

Τύπε εδώ τα γράφουμε όλα.

Ασε τις πουστιές ότι δεν σου άρεσε.

Την έψαχνες στο Instagram.

Την έχει στοκάρει άγρια την εκκολαπτόμενη πορνοστάρ.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Όσο θα υπάρχουν αρσενικά κατώτερα από τις προηγούμενες γενιές, silent unfuckables τους λέω (αυνανίζονται με το κινητό και ακουστικά) τόσο θα βγάζουν λεφτά οι αταλαντες...

baby hat GIF
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Ενας πελατακος που πληρωνεις για να μαλακιζεσαι με βιντεοκληση εισαι για αυτην τυπε.
Αν της πεις ποιος εισαι και οτι θες ραντεβου, θα φας ακαριαιο block delete uninstall format ή απλα μια ζεστη χυλοπιτα της ντροπης.
Αραξε και παιχτηνα με τα βιδεο και τις φωτο που πληρωσες, αλλους 10 φιογκους σαν και σενα θελει να βγαζει μηνιατικο και να μην χρειαζεται ουτε να σε χαιδεψει. Αυτην την "μοδα" ιεροδουλης στηριξες χρηματικα, αυτην θα λουστεις.
Εμ χαλατε την πιατσα εμ θελετε να γαμησετε. οοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι λουστειτε τα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
34
Like
4.642
Πόντοι
7.195
καλό το κυριακάτικο τύπε μου.
Δυστυχώς ότι και να κάνεις δε βλέπω να τη γαμάς με τίποτα..
Εναλλακτικά δείξε μούρη στο onlyfans και παίξε τρέλα ότι δεν τη θυμάσαι..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
34
Like
4.642
Πόντοι
7.195
δεύτερη εναλλακτική να μου στείλεις εμένα το προφίλ να της πω ότι ένας φίλος μου αυτό κι αυτό
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
173
Like
1.305
Πόντοι
201
Εσύ άντε να το καταλάβω ήταν συμμαθήτριά σου είχες περιέργεια.

Όσο θα υπάρχουν αρσενικά κατώτερα από τις προηγούμενες γενιές, silent unfuckables τους λέω (αυνανίζονται με το κινητό και ακουστικά) τόσο θα βγάζουν λεφτά οι αταλαντες...
Έχεις απόλυτο δίκαιο.. όμως να σου πω κάτι.. μια φορά διάβαζα ότι υπάρχει και μια μεγάλη πελατεία "silent unfuckables" που είναι άτομα με ειδικές ανάγκες και ιδιαιτερότητες και έχουν ανάγκη αυτών των Online υπηρεσιών όπως έχουμε εμείς τις τάνες.. πχ ΑΜΕΑ, που τους λείπει χέρι, κωφοί, με ελαφριά διανοητική στέρηση κλπ.. αυτοί είναι ένας μεγάλος τζίρος του κλάδου...

Εμ χαλατε την πιατσα εμ θελετε να γαμησετε. οοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι λουστειτε τα.
Φίλε δεν είμαι αυτό που λες.. δεν είχα καν προφίλ σε τέτοια site.. απλά όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω ήταν μια γνωστή μου συμμαθήτρια και για αυτό μπήκα στον κόπο να κάνω OF για να δω το μουνί εκείνης... θα μπορούσε να ήταν μια θεία μου μουνάρα, μια γειτόνισσα μου, η Βάνα Μπάρμπα.. θέλω να πω μια γνωστή που δεν είχα ποτέ φανταστεί ότι θα την δω γυμνή ή που δεν έχω πιθανότητα να δω... για αυτό μπήκα στον πειρασμό

Την έψαχνες στο Instagram.
Μα δεν έψαχνα τη συγκεκριμένη.. έβλεπα διάφορα προφίλ από καριολίτσες (να είναι καλά ο αυτοματισμός του IG που σου τις βγάζει βάση των υπολοίπων που ακολουθείς..) και μου την έβγαλε με ένα όνομα όχι κανονικό αλλά του προφίλ της στο OF.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
8
Like
1.684
Πόντοι
216
Έχεις απόλυτο δίκαιο.. όμως να σου πω κάτι.. μια φορά διάβαζα ότι υπάρχει και μια μεγάλη πελατεία "silent unfuckables" που είναι άτομα με ειδικές ανάγκες και ιδιαιτερότητες και έχουν ανάγκη αυτών των Online υπηρεσιών όπως έχουμε εμείς τις τάνες.. πχ ΑΜΕΑ, που τους λείπει χέρι, κωφοί, με ελαφριά διανοητική στέρηση κλπ.. αυτοί είναι ένας μεγάλος τζίρος του κλάδου...


Φίλε δεν είμαι αυτό που λες.. δεν είχα καν προφίλ σε τέτοια site.. απλά όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω ήταν μια γνωστή μου συμμαθήτρια και για αυτό μπήκα στον κόπο να κάνω OF για να δω το μουνί εκείνης... θα μπορούσε να ήταν μια θεία μου μουνάρα, μια γειτόνισσα μου, η Βάνα Μπάρμπα.. θέλω να πω μια γνωστή που δεν είχα ποτέ φανταστεί ότι θα την δω γυμνή ή που δεν έχω πιθανότητα να δω... για αυτό μπήκα στον πειρασμό


Μα δεν έψαχνα τη συγκεκριμένη.. έβλεπα διάφορα προφίλ από καριολίτσες (να είναι καλά ο αυτοματισμός του IG που σου τις βγάζει βάση των υπολοίπων που ακολουθείς..) και μου την έβγαλε με ένα όνομα όχι κανονικό αλλά του προφίλ της στο OF.
γαμησε μας ρε τυπε ,γεμισαμε πονηρους εδω μεσα που θελουν να σπρωξουν το καθε γυφτο πορνιδιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom