Νέα

Παλιά καλή μου φίλη με OnlyFans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Feet Lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλω να την πηδήξω αλλά πως να την προσεγγίσω;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

Fakeris

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2022
Μηνύματα
30
Like
13
Πόντοι
0
Create content , λέγεται αυτό που πρέπει να της ζητήσεις ;)
 

Abdel69rahil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σίγουρα την Φιλιδου εννοείς!!!!!


Οποίος θέλει το OF της το έχει σε στόρυ στο ινστα
Επειδη τυγχανει να την ξερω, η συγκεκριμενη ποτε δεν δουλεψε υποδοχη σε ξενοδοχειο και δεν θα μπορουσε αλλωστε.
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
τυπε τοτε τι το ανοιξες το νημα; :confused::confused::confused:
Προφανώς είναι καψούρης μαζί της και φοβάται μη του την πηδήξουμε... Στανταράκι

Αδερφέ, ξεκόλλα.. Μη της αποκαλύψεις ποιος είσαι... Απλά επειδή απ' οτι φαίνεται είναι τσιμπούκι η τύπισσα, και μην ακουσω μαλακία "έχει ψυχη κι αυτη και το κάνει από ανάγκη", μπες στα ίσα απο κοντά.. Αν γαμήσεις, θα το κάνεις τσάμπα.. Αν δε γαμήσεις, δε πειράζει, θα συνεχίσεις να τον παίζεις με τις πατούσες της και όλα καλά.. Γιατί αν κάνεις καμια και σκάς την σκατόφατσά σου στο onlyfans, θα σου τραβήξει delete, μη σου πω οτι θα σβησει και το account της από την τρομάρα της που είδε κάποιον γνωστό και μετά, και ΔΕ θα έχεις γαμησει και ΔΕ θα μπορείς να τον ξαναπαίξεις με την πάρτη της...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
211
Πόντοι
20
εντω μεταξυ ο αλλος δε γραφει το ονομα της ταναπου μπας και του το φαμε.στο τελος θα μας πει οτι θελει κ να της φορεσει κουλουρα.τιι το κρατας για παρτη σου μωρη κυρια?δωσε λιγο πατουσα στο λαο
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
μαν ειναι κριμα να χαλασεις μια φιλια.... τοσων ετων
πες μας ποια ειναι να κανει αλλος το κασκαντεριλικι
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Όταν ήμουν 17 ετών είχα μια κολλητή. Ποτέ δεν υπήρξε ερωτική έλξη μεταξύ μας. Με εκείνη λέγαμε τα πάντα, βγαίναμε μαζί συχνά, δεν την ένοιαζε το σχολείο και ήταν κι αρκετά σεξουαλικώς ενεργή, της άρεσε και έκανε πάντα σχέση με “bad boys” και μιλούσε τόσο ανοικτά για το σεξ μαζί μου. Ήμουν σαν τον γκέι φίλο της (χωρίς να είμαι σαφώς, απλά ήμουν σπασικλάκι, του σπιτιού και άβγαλτος).

“Θα του κάνω απόψε ένα τσιμπούκι, θα τα καταπιώ όλα” μου έλεγε για τον γκόμενο της. Τόσο ανοικτά μου μιλούσε. Σιγά-σιγά μετά το λύκειο, αυτή δουλειά κι εγώ για σπουδές και χαθήκαμε. Μετά από 10 χρόνια, το 2018, την είχα πετύχει μπροστά μου στην υποδοχή ενός ξενοδοχείου αλλά πέραν από τα κλασσικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε πολύ, ήμουν κι εγώ με γκόμενα βλέπετε.

Πριν κανένα χρόνο έψαχνα σεξουαλικά προφίλ στο Instagram και την βλέπω! Ξαφνιάστηκα. Είδα ότι είχε κάνει και προφίλ στο OnlyFans (ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΟΙΟ) πρέπει να είχε χάσει και τη δουλειά της τότε με πανδημία.

Έκανα εγγραφή και της μίλησα (χωρίς να ξέρει ποιος είμαι) και της ζήτησα και κάναμε και βιντεοκλήση δύο φορές. Δεν δείχνω εγώ το πρόσωπο μου αλλά το καβλί μου που το παίζω και χύνω για πάρτη της.

Μου κάνει και τρελά παιχνίδια με τα ποδαράκια της κάτι που μου αρέσει ενώ έχει πολύ όμορφο μουνάκι. Πραγματικά έχω τρελαθεί μαζί της! Θέλω να βρεθούμε και να της το γλύψω, να μου παίξει το καβλί με τα πατουσάκια της και να με τσιμπουκώσει και να την χύσω στο πρόσωπο και να καταπιεί και τα δικά μου χύσια. Πραγματικά ενώ πάντα μου ήταν αδιάφορη με το που την είδα στο OnlyFans θέλω πολύ να τη πηδήξω…

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ;;; ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΘΥΜΩΣΕΙ ή ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ… μερικοί τρόποι που σκέφτηκα είναι οι εξής:

1) Να της γράψω στο OnlyFans και να της πω ποιος είμαι
2) Όταν κάνουμε βιντεοκλήση να της εμφανιστώ με πρόσωπο
3) Να της γράψω ή σε βιντεοκλήση να της πω πρώτα ότι τη γνωρίζω και εάν θέλει να δει ποιος είμαι και αν θα έκανε κάτι
4) Να την προσεγγίσω έξω σαν ο εαυτός μου και παλιός της φίλος και να της πω ότι ξέρω για OnlyFans και ποιο είναι το προφίλ μου
5) Να της ζητήσω από OnlyFans εάν κάνει συναντήσεις επί πληρωμή και εάν δεχθεί να βρεθούμε να με δει μπροστά της εκείνη τη στιγμή
6) Να μην τα μπλέξω, να την προσεγγίσω έξω και να της πω ότι γουστάρω να παίξει φάση

Κοιτα, ο,τι και να κανεις, χυλοπιτα θα φας. Εισαι friendzoned. Ο τροπος λιγη σημασια εχει . Απλα το τελευταιο θα ειναι λιγοτερο creepy.
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Από την άλλη κατάλαβες ότι ήσουν εντελώς βήτα αρσενικό ακόμα και 17 χρονών. Ποιο είναι το όφελος να έχεις γυναίκα φίλη άμα δεν την γαμας; Για να σου λέει πως θα καταπιεί τα χυσια του παιδαρα εξωσχολικού;
Έπρεπε να προσβάλεις την "φιλία σου " μαζί της και να της έλεγες πάρε μου μια πίπα εμένα πρώτα και το βράδυ πήγαινε στον φίλο σου για δεύτερη δόση.
Ελπίζω να έμαθες τώρα. Όπως κωλοσες τότε, τράβα και αποκαλύψου είμαι αυτός και θέλω συνάντηση.
Άμα σου πει όχι, δεν έχασες τίποτα. Κάτι που δεν είχες εξαρχής δε το χάνεις. Αν πει ναι, κέρδισες μια ψωλα που θα γαμας γιατί έρχονται δύσκολες εποχές...

Πολυ Andrew Tate παρακολουθεις μεγαλε χαλαρωσε
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
Ήρθε να άμα σώσει. Θα μπορούσε να χαθεί στο ηλιοβασίλεμα με το κότερο του και με 12 Μολδαβες.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Στείλε της να διαβάσει το νήμα.. αν είναι όντως τόσο φιλελεύθερη θα έρθει τρέχοντας να στον ρουφιξει...
Με ευχαριστείς αργότερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom