Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 616
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 280 38,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 446 61,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    726

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Συμπληρώνω ....και έζησε αυτή καλά κι εμείς καλύτερα!
Σιγά τύπε μην πήρε και αποζημίωση.
:priest:

 

Συνημμένα

  • φιδι.jpg
    φιδι.jpg
    22 KB · Εμφανίσεις: 62
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Να πώ και εγώ την εμπειρία μου.Ξεκινάω μία Κυριακή πρωί για τις ''κακόφημες'' περιοχές της Θεσσαλονίκης μιας και οι καύλες είχαν βαρέσει κόκκινο... Επέλεξα να πάω σε ένα απο τα στανταράκια της πρωινής ζώνης για να ΄''ξεχαρμανιάσω΄΄ στα γρήγορα.Την γκόμενα την ήξερα και με ήξερε γιατί την έχω προτιμήσει κάποιες φορές τα τελευταία χρόνια.Η αλήθεια είναι οτι μαζί της έχω κάνει μερικά απο τα πιο δυνατά γαμήσια στην πορνοκαριέρα μου.Ποτέ όμως κάτι πιο ''περίεργο''. Θυμάμαι μόνο οτι την πρώτη φορα που είχα πάει σε αυτήν μου πρότεινε σαν δωράκι απο αυτήν την κωλοτρυπίδα της(εννοείται με προφύλαξη) στην τιμή του απλού 30 ευρώ(τον κώλο τότε τον έδινε ή 60 ευρώ ή 80.Δεν θυμάμαι ακριβώς).Επίσης κάποιες φορές που πήγαινα μου κερνούσε το γλυφομούνι ή το ακάποτο τσιμπούκι ανάλογα με το mood που βρίσκονταν εκείνη την ημέρα.Κάναμε ''βρώμικα'' δυνατά γαμήσια αλλά όπως σας είπα.. μέχρι εκεί.Μάλιστα δεν έπαιρνε τα φλόκια στο στόμα της ούτε με άφηνε να χύσω πάνω της.Σε μία απο τις τελευταίες μου επισκέψεις σε αυτήν..και ενώ με τσιμπούκωνε ακάποτα..της λέω θα χύσω στο στόμα σου... όπερ και εγένετο... τα ρούφηξε όλα..και τα έφτυσε στον νιπτήρα.επίσης άρχισε να δέχεται να την ασβεστώνω στα βυζιά της..στην κοιλιά της ..στην κωλάρα της κτλ..  Όλα οκ.
Είχα αρκετό καιρό να την δώ και την πετυχαίνω λοιπόν ένα Κυριακάτικο πρωινό -όπως ξεκίνησα να σας λέω- μόνη της χωρίς την τσατσά.Χαίρεται που με βλέπει..μπαίνω κατευθείαν στο δωμάτιο ακούγοντας την να λέει ''σε λίγο έρχομαι μωρό μου''.Μπάινει μέσα χαμογελώντας..της την πέφτω κλασικά στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη..παθιασμένα βρώμικα γλωσσόφιλα...άγρια μπαλαμούτια και χουφτώματα εκατέρωθεν με την γκόμενα να κοιτάει την όλη φάση και απο τον καθρέφτη δαγκώνοντας τα χείλη της... την γυρνάω με πλάτη σε εμένα..αυτή έχει παρκάρει την θεσπέσια κωλάρα της στην καρακαυλωμένη μου ψωλή... κάνει διάφορα παιχνίδια με τον πρόστυχο τον κωλο της και έχω γίνει τούρμπο.Μέρχι εκείνη την στιγμή είμαι ακόμα με το μποξεράκι μου.την φιλάω στον λαιμό ..έχοντας το αριστερό μου χέρι στο μουνί της...παίζοντας την κλειτορίδα της που είχε γίνει σαν στραγάλι..και το αριστερό μου χέρι στα βυζιά της..τα οποία έχουν το σωστό μέγεθος...την σωστή ρώγα..και το σωστό σχήμα... συνεχίζεται αυτό για κάποια λεπτά...λικνιζόμενοι και οι 2.. με το σύστημα..πούτσα-κώλος-όρθιοι μπροστά στον καθρέφτη..  αυτή αρχίζει και ιδρώνει σιγά σιγά..και εγώ νιώθω την ψωλή μου να κοκκινίζει επικίνδυνα.. σταματάω και της κατεβάζω το μαύρο στρινγκάκι της που είχε γίνει μούσκεμα.. αυτή ξαναπαρκάρει τον κώλο της στην πούτσα μου(φορούσα ακόμα το εσώρουχο) και άρχισε να βαράει τον κώλο της πάνω στην πούτσα σαν να την έπαιρνα πισωκολλητά όρθια.. εκείνη την ώρα κατεβάζω το μποξεράκι μου..και πετάγεται ατίθαση η κατακόκκινη ψωλή!!.. αυτή παρκάρει ξανά τα κωλομάγουλα της μαεστρικά στην ψωλή μου..και κατεβάζει τον κορμό της..ακουμπώντας με τα χέρια της τον τοίχο..το θέαμα ήταν σούπερ..με την ψωλή μου να σκίζει επιφανειακά τα κωλόμέρια της στα 2.. αυτή μετακινωντας τον κώλο της...προσπαθει να τον καρφώσει στην μουνάρα της.. το προφυλακτικό είναι ακόμα επάνω στο κομοδίνο..η καύλα βαράρει κόκκινο...έχει ιδρώσει και βγάζει κάποιες κραυγούλες..η πούτσα στα τυφλα προσπαθει να χωθεί στην πύλη του παραδείσου...την πιάνω και την βοηθάω να βρεί τον χαμένο της δρόμο.. βρίσκει αντίσταση αρκετή στην πύλή..ανασηκώνει η γκόμενα τον κώλο της και τσααααακ εισχωρεί στριμωγμένος στον καυλωμένο της σωλήνα... τρελάθηκε απο την καύλα..το ίδιο και εγώ.. την γαμησα έτσι στα όρθια...ανεβάζωντας σιγά σιγά τέμπο και νιώθωντας τα υγρά της να τρέχουν στα μπούτια της και στα δικά μου.. τα χερια της τρέμωντας προσπαθούσαν να κρατήσουν αντίσταση στον τοίχο... έχω τρελαθεί και το απολαμβάνω..σταματάω και βίαια την ρίχνω στο κρεβάτι..ανοιγει τα πόδια της τέρμα...εκστασιασμένος πάω απο πάνω της και τρίβω τον μελανιασμένο πούτσο μου..στην μουνάρα της..αυτή έχει κοκκινήσει και βογγάει πιο δυνατά από πριν..τον καρφώνω μεσα της και γίνεται της πουτάνας χεχε.αυτή παίρνει μάτι απο τον καθρέφτη..τα πόδια της ορθάνοιχτα..και τον πούτσο μου να βαράει το μουνί της αλύπητα   μπαινοβγαίνοντας γρήγορα...είχε φάτσα κάρτα την μουνάρα της στο καθρέφτη και τον κωλο μου να ταλαντώνεται μπρός-πίσω γρήγορα σπρώχνοντας την ψωλή μου μέσα της...κοντεύω να χύσω...βγαίνω απο μέσα της...και αδειάζω μισό κιλο σπέρμα πάνω στην κοιλιά και το μουνί της... πέφτω αποτελειωμένος στο κρεβατι και αυτή πιάνει το κεφάλι της με κλειστά τα μάτια... σηκώνομαι να σκουπιστώ και μου ζητάει όλο το ρολό για να μαζέψει  τα φλόκια που είχαν αρχίσει να ρευστοποιούνται... μου είπε οτι την επόμενη φορά θέλει να νιώσει το σπέρμα να κυλάει μέσα της...
Εν κατακλείδι... η καύλα της στιγμής ήταν απίστευτη...καμιά σχέση με τον σκούφο... ΜΗΝ το τολμησετε ΠΟΤΕ... εκείνη την ώρα είναι εξαιρετικά δύσκολο να τιθασεύσεις τις καύλες σου..όμως ΠΡΕΠΕΙ..ΠΡΕΠΕΙ γιατί μπορεί να το φυσάς μετά και να μη κρυώνει..   ΜΙΑ στιγμή καύλας μπορεί να αποδειχτεί θανατηφόρα...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
2011 σε στουντιο ειχα παει και μπαινοντας η κοπελα μεσα αφου μου αρεσε πολύ και ειχα παει άλλες 2 φορες πριν της δινω 50 ευρω και της λεω ακαποτο σεξ στην αρχη δυστασε αλλα μετα δεχτηκε τελιωνοντας και φευγοντας από το στουντιο σκεφτηκα τη μαλακια που ειχα κανει και ο φοβος μην εχω κολλησει κατι τον ειχα για 3 μηνες αφου βγηκαν καθαρες ολες οι εξετασεις από τοτε ειπα δεν το ξανακανω με ιεροδουλη αυτό και παμε στο 2016 καλοκαιρι τσεπωσα μια 40αρα ελληνιδα και για να 3αρι φορες την γαμησα ακαποτα γυναικα της διπλανης πορτας φαινοταν την γνωρησα μεσω Social  και μετα από καποιες μερες ειχα τσούξιματά και βλεννα τελικα ειχα κολλησει βλεννοροια ευτηχως τιποτα άλλο μολις της το ειπα μου ελεγε μαλακιες ότι μ έναν τα ειχε πριν και αυτος την κολλησε και ότι αυτή ηταν καλα όταν ηταν μαζι μου κλπ
με λιγα λογια από αλλου το περιμενεις και από αλλου σου ερχεται
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Να πώ και εγώ την εμπειρία μου.Ξεκινάω μία Κυριακή πρωί για τις ''κακόφημες'' περιοχές της Θεσσαλονίκης μιας και οι καύλες είχαν βαρέσει κόκκινο... Επέλεξα να πάω σε ένα απο τα στανταράκια της πρωινής ζώνης για να ΄''ξεχαρμανιάσω΄΄ στα γρήγορα.Την γκόμενα την ήξερα και με ήξερε γιατί την έχω προτιμήσει κάποιες φορές τα τελευταία χρόνια.Η αλήθεια είναι οτι μαζί της έχω κάνει μερικά απο τα πιο δυνατά γαμήσια στην πορνοκαριέρα μου.Ποτέ όμως κάτι πιο ''περίεργο''. Θυμάμαι μόνο οτι την πρώτη φορα που είχα πάει σε αυτήν μου πρότεινε σαν δωράκι απο αυτήν την κωλοτρυπίδα της(εννοείται με προφύλαξη) στην τιμή του απλού 30 ευρώ(τον κώλο τότε τον έδινε ή 60 ευρώ ή 80.Δεν θυμάμαι ακριβώς).Επίσης κάποιες φορές που πήγαινα μου κερνούσε το γλυφομούνι ή το ακάποτο τσιμπούκι ανάλογα με το mood που βρίσκονταν εκείνη την ημέρα.Κάναμε ''βρώμικα'' δυνατά γαμήσια αλλά όπως σας είπα.. μέχρι εκεί.Μάλιστα δεν έπαιρνε τα φλόκια στο στόμα της ούτε με άφηνε να χύσω πάνω της.Σε μία απο τις τελευταίες μου επισκέψεις σε αυτήν..και ενώ με τσιμπούκωνε ακάποτα..της λέω θα χύσω στο στόμα σου... όπερ και εγένετο... τα ρούφηξε όλα..και τα έφτυσε στον νιπτήρα.επίσης άρχισε να δέχεται να την ασβεστώνω στα βυζιά της..στην κοιλιά της ..στην κωλάρα της κτλ..  Όλα οκ.
Είχα αρκετό καιρό να την δώ και την πετυχαίνω λοιπόν ένα Κυριακάτικο πρωινό -όπως ξεκίνησα να σας λέω- μόνη της χωρίς την τσατσά.Χαίρεται που με βλέπει..μπαίνω κατευθείαν στο δωμάτιο ακούγοντας την να λέει ''σε λίγο έρχομαι μωρό μου''.Μπάινει μέσα χαμογελώντας..της την πέφτω κλασικά στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη..παθιασμένα βρώμικα γλωσσόφιλα...άγρια μπαλαμούτια και χουφτώματα εκατέρωθεν με την γκόμενα να κοιτάει την όλη φάση και απο τον καθρέφτη δαγκώνοντας τα χείλη της... την γυρνάω με πλάτη σε εμένα..αυτή έχει παρκάρει την θεσπέσια κωλάρα της στην καρακαυλωμένη μου ψωλή... κάνει διάφορα παιχνίδια με τον πρόστυχο τον κωλο της και έχω γίνει τούρμπο.Μέρχι εκείνη την στιγμή είμαι ακόμα με το μποξεράκι μου.την φιλάω στον λαιμό ..έχοντας το αριστερό μου χέρι στο μουνί της...παίζοντας την κλειτορίδα της που είχε γίνει σαν στραγάλι..και το αριστερό μου χέρι στα βυζιά της..τα οποία έχουν το σωστό μέγεθος...την σωστή ρώγα..και το σωστό σχήμα... συνεχίζεται αυτό για κάποια λεπτά...λικνιζόμενοι και οι 2.. με το σύστημα..πούτσα-κώλος-όρθιοι μπροστά στον καθρέφτη..  αυτή αρχίζει και ιδρώνει σιγά σιγά..και εγώ νιώθω την ψωλή μου να κοκκινίζει επικίνδυνα.. σταματάω και της κατεβάζω το μαύρο στρινγκάκι της που είχε γίνει μούσκεμα.. αυτή ξαναπαρκάρει τον κώλο της στην πούτσα μου(φορούσα ακόμα το εσώρουχο) και άρχισε να βαράει τον κώλο της πάνω στην πούτσα σαν να την έπαιρνα πισωκολλητά όρθια.. εκείνη την ώρα κατεβάζω το μποξεράκι μου..και πετάγεται ατίθαση η κατακόκκινη ψωλή!!.. αυτή παρκάρει ξανά τα κωλομάγουλα της μαεστρικά στην ψωλή μου..και κατεβάζει τον κορμό της..ακουμπώντας με τα χέρια της τον τοίχο..το θέαμα ήταν σούπερ..με την ψωλή μου να σκίζει επιφανειακά τα κωλόμέρια της στα 2.. αυτή μετακινωντας τον κώλο της...προσπαθει να τον καρφώσει στην μουνάρα της.. το προφυλακτικό είναι ακόμα επάνω στο κομοδίνο..η καύλα βαράρει κόκκινο...έχει ιδρώσει και βγάζει κάποιες κραυγούλες..η πούτσα στα τυφλα προσπαθει να χωθεί στην πύλη του παραδείσου...την πιάνω και την βοηθάω να βρεί τον χαμένο της δρόμο.. βρίσκει αντίσταση αρκετή στην πύλή..ανασηκώνει η γκόμενα τον κώλο της και τσααααακ εισχωρεί στριμωγμένος στον καυλωμένο της σωλήνα... τρελάθηκε απο την καύλα..το ίδιο και εγώ.. την γαμησα έτσι στα όρθια...ανεβάζωντας σιγά σιγά τέμπο και νιώθωντας τα υγρά της να τρέχουν στα μπούτια της και στα δικά μου.. τα χερια της τρέμωντας προσπαθούσαν να κρατήσουν αντίσταση στον τοίχο... έχω τρελαθεί και το απολαμβάνω..σταματάω και βίαια την ρίχνω στο κρεβάτι..ανοιγει τα πόδια της τέρμα...εκστασιασμένος πάω απο πάνω της και τρίβω τον μελανιασμένο πούτσο μου..στην μουνάρα της..αυτή έχει κοκκινήσει και βογγάει πιο δυνατά από πριν..τον καρφώνω μεσα της και γίνεται της πουτάνας χεχε.αυτή παίρνει μάτι απο τον καθρέφτη..τα πόδια της ορθάνοιχτα..και τον πούτσο μου να βαράει το μουνί της αλύπητα  μπαινοβγαίνοντας γρήγορα...είχε φάτσα κάρτα την μουνάρα της στο καθρέφτη και τον κωλο μου να ταλαντώνεται μπρός-πίσω γρήγορα σπρώχνοντας την ψωλή μου μέσα της...κοντεύω να χύσω...βγαίνω απο μέσα της...και αδειάζω μισό κιλο σπέρμα πάνω στην κοιλιά και το μουνί της... πέφτω αποτελειωμένος στο κρεβατι και αυτή πιάνει το κεφάλι της με κλειστά τα μάτια... σηκώνομαι να σκουπιστώ και μου ζητάει όλο το ρολό για να μαζέψει  τα φλόκια που είχαν αρχίσει να ρευστοποιούνται... μου είπε οτι την επόμενη φορά θέλει να νιώσει το σπέρμα να κυλάει μέσα της...
Εν κατακλείδι... η καύλα της στιγμής ήταν απίστευτη...καμιά σχέση με τον σκούφο... ΜΗΝ το τολμησετε ΠΟΤΕ... εκείνη την ώρα είναι εξαιρετικά δύσκολο να τιθασεύσεις τις καύλες σου..όμως ΠΡΕΠΕΙ..ΠΡΕΠΕΙ γιατί μπορεί να το φυσάς μετά και να μη κρυώνει..  ΜΙΑ στιγμή καύλας μπορεί να αποδειχτεί θανατηφόρα...
Με καβλωσες ρε μπαγάσα βραδιάτικα
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Την έχω κάνει και αυτή την μαλακία, πολύ νεώτερος βέβαια
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Ναι εχω κανει για τρεις μηνες
γιατι μου το επαιζε και καλα….ότι είμαι ο μοναδικος αντρας της ζωης της.....και δεν παει με αλλους τωρα που ειμαστε και καλα...ζευγαρι….ωσπου ένα απόγευμα χτυπάει το τηλεφωνο...ελα μωρο(ολοι μωρα ειμαστε!!!!!!!!!!!)εισαι καλα μου λεει, καλα είμαι...θελω να σου πω κατι...αρχισαν και με ζωνανε τα φιδια..λογω του υφους της..τι ενινε της λεω ...να πηγα και εκανα εξετασεις στο γιατρο….και τι εγινε..να μου βρηκε αυτό και αυτό(πεντε-εξη ..παρασιμα)..αρχισε να μου γλυστραει το τηλεφωνο απο το χερι μεχρι να τελειωσει. Ευτυχως τιποτα σοβαρο η μη ιασημο.

Την αλλη μερα να ουρα να σπερμα να αιμα, τρεις νυχτες δεν κοιμηθηκα,την τεταρτη μερα σαν βρεγμενη γατα παιρνω τηλεφωνο το μικροβιολογικο,ειμαι ο ταδε μπορειται να μου πειτε αποτελεσματα...ναι μου λενε τα ουρα και το σπερμα πεντακαθαρα για το αιμα να ερθεται με την ταυτοτητα...οπα τι εγινε?θα σας πει ο γιατρος.... το ποτε εφτασα στο μικροβιολογικο δεν το καταλαβα...τι εγινε γιατρε...τιποτα μου λεει εισαι μια χαρα απλως για να παρεις τις εξετασεις ολες πρεπει να εχεις ταυτοτητα...ε αι στο διαολο....

Συνηλθα και τον ρωταω υπαρχει περιπτωση λαθους...οχι τα τσεκαραμε δυο φορες επειδη μας ειπες την περιπτωση εισαι πολυ κωλαφαρδος


Ευχαριστησα το θεο και εφυγα ουτε τηλεφωνο δεν την ξαναπηρα....

προσοχη παιδια μην το κατω κεφαλι φαει το επανω


Τύπε μήπως ήθελε απλά να σε τρομάξει για να χωρίσετε αναίμακτα ; είχε 5-6 παράσημα και εσυ ήσουν τόσο τυχερός ;
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
19
Like
948
Πόντοι
991
ΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ !!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΛΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΝΙΑΖΕΙ Ο ΣΚΟΥΦΟΣ .ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΑ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΡΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!!!!!!!!!!
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
329
Κριτικές
11
Like
2.849
Πόντοι
731
(42.6%) εχουν ψηφησει ναι ....τρομακτικο το ποσοστο .......
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Δηλαδη δεν ετυχε σε κανεναν να σπασει η καποτα την ωρα που εκανε σεξ σε μπουρδελο;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εγω το 1984 ετυχε να κανω σεξ σε μπουρδελο της Θεσσαλονικης με πουτανα που δεν χρησημοποιουσε καποτα.Ακομα τοτε δεν ειχε ακουστει στην Ελλαδα το Aids και καποιες δουλευαν χωρις προφυλαξη.
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Εγω ακομα κανω με το στανταρακι μου στη Φυλης...πιπα κωλο και μουνι και οχι μονο στο τσαρδι αλλα παω και στο σπιτι της...
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
258
Πόντοι
20
Δηλαδη δεν ετυχε σε κανεναν να σπασει η καποτα την ωρα που εκανε σεξ σε μπουρδελο;

Καλα δεν νομιζω να υπαρχει μπουρδελιαρης που να μην του εχει συμβει.

Το θεμα ειναι να γινεται εν γνωση καποιου και οχι απο ατυχημα!
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Μάλλον πρέπει να αλλάξει η ονομασία και να λέγεται:
Με πόσες διαφορετικές ιερόδουλες έχετε κάνει ΣΕΞ χωρις προφυλακτικό!!!
 

ισοβιτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
11
Like
1.131
Πόντοι
371
αμανε λενε 43% ναι,τοτες ειναι κοντα στο 70% .
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.880
Κριτικές
16
Like
14.683
Πόντοι
6.515
Τα κονδυλώματα είναι πρόβλημα για τους πρωτάρηδες στον έρωτα. Όταν έχεις πάει με περισσότερες από 100 γυναίκες στη ζωή σου έχεις εμβολιαστεί με φυσικό τρόπο!

Θρενταρα τυποι  :heavymetalbig:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Τύπε μήπως ήθελε απλά να σε τρομάξει για να χωρίσετε αναίμακτα ; είχε 5-6 παράσημα και εσυ ήσουν τόσο τυχερός ;
Μου έχει τύχει τύπε μου μια πρώην μου να έχει κανταρελα και ουρεοπλασμα και οι εξετάσεις ούρων που μου έγραψε ο ουρολόγος μου βγήκαν πεντακάθαρες !!!δεν ξέρω πως γίνεται !!!! Ούτε ο γιατρός δεν μπορούσε να πει το πως την γλυτοσα από αυτά τα χλαμύδια
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
ο Formet που ειναι και δεν εχει σχολιασει οεο?  :2funny:
Εδώ είμαι τύπε μου , εδώ και ζω!! Ακόμα ζω!!, Να πω με την σειρά μου πως έχω κάνει ακαποτα γαμηση με πουτάνες 12 φορές !!!! Από αυτές τις 12 οι 3 ήταν 1 φορά πάνω στην καυλα και τέλος !! Οι 9 ήταν συνεχόμενες μειλαμε για πολύ γαμηση κάθε φορά σαν πασάς !!! Ενοω πως με της 9 τις γαμουσα πολύ συχνά ακαποτα λόγο εμπειστοσινης !! Να πω πως κάθε φορά μετά από μια χρονική περίοδο έκανα τσεκ απ !!! Και είχα πολύ στρες !!!!!! Για πολύ στρες όμως !!!  Κάθε φορά έβγαινα καθαρός τύχη;η σωστή επιλογή πουτανας ; Εσείς θα το κρίνεται !! Δεν θα πω ονόματα κοριτσιών και σπίτια που δούλευαν !!!! Μειλαο για πριν 5 με 6 χρόνια !!! Στο σήμερα έκανα ακόμα 5 ακαποτα !!!! Οι εξετάσεις παλυ καθαρές !! Αλλά επηδη δεν θα είμαι πάντα τυχερός σκευτομε να σταματησο τα ακαποτα !!! Μου έβαλε και άγριο κωλοχερο ο ουρολόγος μου !! Και μου είπε γενικά πολύ πράγματα πιο επιστημονικά !!!!! Και πιστεύω πως με επισε !! Τέλος να πω πως δεν συστηνο σε κανένα. Να πάει ακαποτα δεν αξιζη το στρες που θα περάσεις μετά !!!!!! Και Παει καλά να μην έχεις κάτι αν έχεις κάτι όμως ; Μετά όχι απλό στρες αλλά είναι η ίδια η κόλαση !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom