Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 617
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 281 38,5%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 448 61,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    729

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Προσωπικά έχω κάνει one night stands ακάποτα και είχα χεστει πάνω μου.

Δε θα θεωρήσω ότι οι ιερόδουλες (όχι του πεζοδρομίου που είναι πρεζάκια) έχουν πιο πολλές πιθανότητες να είναι φορείς ΣΜΝ από τις μη-ιερόδουλες.

Π
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τελικά πόσοι την έχουν πατήσει από ακάποτα εδώ μέσα; Έχουμε στατιστικές και τις πρακτικές τους.
Γιατί όλοι γαμάνε σκέτα και δεν παθαίνουν τίποτα με τα λεγόμενα όσων απαντούν.
Βέβαια κάποιοι είναι στον άλλον κόσμο δεν μπορούν να εκφέρουν λόγο. Οι πιο παλιοί οι οποίοι δεν έτυχαν θεραπείας για το HIV που τώρα σε «κρατάει»
ήταν άτυχοι.

:priest:

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Σαπακιας αν δεις τα στατιστικά η ενεργητική διησδιση σε αιδοιο έχεις πιθανότητες 0,05% να κοληση ο άνδρας !! Το ποσοστό αυτό μειώνετε αν είναι κάτι γρήγορο ένα καρφομα και χυσιμο !!! Αντίθετα αυξάνετε αν είναι επαναλαμβανόμενο ξανά και ξανά και υπάρχουν εκδορές και αίμα !!!!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Ναι σε αυτό έχεις δίκιο. Δεν έχουμε διαβάσει καμιά εμπειρία εδώ μέσα από κάποιον με HIV ή τουλάχιστον δεν θυμάμαι εγώ κάποια περίπτωση εκτός από την δημοσιογράφο που δεν έπαιρνε τα φάρμακά της και πέθανε.
Επίσης παλιά που πήγαινα Φυλής ένας τσάτσος είχε εξαφανιστεί. Ήταν και νέος. Μου είπε μετά ένας άλλος τσάτσος ότι πέθανε από Aids. Αλλά αυτός κόλησε από ομοφυλοφιλικό sex. Τώρα απέχω και δεν πολύ ξέρω τι γίνεται στις πιάτσες.
 

ισοβιτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
11
Like
1.131
Πόντοι
371
Μου έχει τύχει τύπε μου μια πρώην μου να έχει κανταρελα και ουρεοπλασμα και οι εξετάσεις ούρων που μου έγραψε ο ουρολόγος μου βγήκαν πεντακάθαρες !!!δεν ξέρω πως γίνεται !!!! Ούτε ο γιατρός δεν μπορούσε να πει το πως την γλυτοσα από αυτά τα χλαμύδια
κανταρελ εγω ξερω για διετα και τετοια
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Σαπακιας αν δεις τα στατιστικά η ενεργητική διησδιση σε αιδοιο έχεις πιθανότητες 0,05% να κοληση ο άνδρας !! Το ποσοστό αυτό μειώνετε αν είναι κάτι γρήγορο ένα καρφομα και χυσιμο !!! Αντίθετα αυξάνετε αν είναι επαναλαμβανόμενο ξανά και ξανά και υπάρχουν εκδορές και αίμα !!!!
Ρε συ τυπε , Formet μήπως έχεις γραφείο τελετών και έχει πέσει αναδουλεια??  :priest: :priest: :priest: Μπας και ψάχνεις πελάτες??  :woldman: :woldman: :woldman: :springsmile:
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Στην μακροχρόνια πορνοκαριέρα μου το έχω κάνει μόνο μία φορά και αυτό για 15 - 20 δευτερόλεπτα. Με μασατζού με την οποία είχα συνευρεθεί μέχρι τότε πολλές φορές, το έβαλα πάνω στην κάβλα μέσα. Αυτή αντέδρασε αλλά του κώλου τα εννιάμερα δεν ήταν πολύ πειστική του στυλ τι κάνεις εκεί, ντροπή κλπ, τάχα μου. Αυτό και μόνο μου αρκούσε για να τραβηχτώ. Να σημειώσω ότι με την συγκεκριμένη ακόμα μιλάμε μετά από τόσα χρόνια για χρόνια πολλά κλπ.

Με άλλη μασατζού που είχα πάθει τρέλα, την πείθω (δηλαδή με τη μία) να συναντηθούμε σε ξενοδοχείο, όπως και έγινε. Μπαίνει μέσα και μου λέει φαντάζομαι ότι δεν θες προφυλακτικό αφού είμαστε εκτός. Παρότι ήθελα σαν τρελός να την πηδήξω χωρίς, της είπα ναι θέλω, το πως το κατάφερα και εγώ απορώ με τον εαυτό μου. Εδώ και 1 χρόνο περίπου έχω σταματήσει την καριέρα μου και αναρωτιέμαι καμιά φορά ότι καλά ότι ευτυχώς δεν άρπαξα ποτέ κάτι, με τόσα ακα στοματικά, ούτε η καπότα μου είχε σπάσει ποτέ. Προσοχή!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ναι σε αυτό έχεις δίκιο. Δεν έχουμε διαβάσει καμιά εμπειρία εδώ μέσα από κάποιον με HIV ή τουλάχιστον δεν θυμάμαι εγώ κάποια περίπτωση εκτός από την δημοσιογράφο που δεν έπαιρνε τα φάρμακά της και πέθανε.
Επίσης παλιά που πήγαινα Φυλής ένας τσάτσος είχε εξαφανιστεί. Ήταν και νέος. Μου είπε μετά ένας άλλος τσάτσος ότι πέθανε από Aids. Αλλά αυτός κόλησε από ομοφυλοφιλικό sex. Τώρα απέχω και δεν πολύ ξέρω τι γίνεται στις πιάτσες.
Λες για την Μαρία Παπαγιαννηδου , η οποία ήταν φορέας 15 μπορεί και παραπανο χρόνια !!!! Πέθανε από θρόμβωση δεξιού ποδιού και πνευμονική εμβολή !! Η γιατροί είπαν πως τα αιτία θανάτου σχετίζονται με το aids!,πρόσεξε σχετίζονται είπαν όχι ότι ήταν σίγουρα επιπλοκή από τον ιο!!! Επισης υπαρχη μια μοναδική περίπτωση στο εξωτερικό όπου ένας θεραπευτικε μετά από μεταμόσχευση μυελού των οστών !!! Πως έγινε αυτό ; Λοιπόν ο δότης είχε είπαν μια φυσική ανοσία στον ιο λόγο ενός ενζύμου που είχε στο αίμα του !! Μολης έγινε λοιπόν η μεταμόσχευση αμεσος το ένζυμο που υπήρχε φυσικά στον μυελό των οστών επιτέθηκε στα hiv κύτταρα και τα κατέστρεψε !!! Ο ασθενής του Βερολίνου λέγεται γκουκλαρε να δεις !!! Βέβαια εγώ δεν κατάλαβα εφόσον αυτός έγινε καλά γιατί δεν απομόνωσαν ξανά μυελό τον οστών από τον δότη που είχε φυσική ανοσία ;με σκοπό να θεραπεύσουν όλων τον κόσμο που είχε αυτό το πρόβλημα ; Απορία μεγάλη....επισης λένε ότι ο ιός ξεκίνησε από τους χιμπατζήδες και ο τύπος 1 και ο 2!!! Είπαν πως αυτό έγινε λόγο ότι έτρωγαν κρέας πιθήκων οι τότε κυνηγοί !!! Και παλυ έχω απορία !!! Το έτρωγαν ώμο ? Αποκλείεται !!! Το εψιναν σίγουρα !! Εφόσον λοιπόν ο ιός στον αέρα σκοτώνεται και δεν έτρωγαν ώμο το κρεασ  πως γίνεται να το κόλλησαν οι άνθρωποι από τους πιθήκους ; Εκτός λέω εγώ τώρα αν σε αυτό το σημείο υπάρχουν ανακρίβειες !!!και είναι αυτό που λέμε σχεδόν όλοι μας ότι το έβγαλαν οι επιστήμονες με σκοπό το κέρδος από τα φάρμακα του aids!!! Η θα πω άλλο ένα δίκη μου σκέψη μήπως οι άνθρωποι τότε αν δεν κανό λάθος στο Κάνσας έκανα έρωτα με τους πιθήκους ? Οι απορίες δικές σας !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Στην μακροχρόνια πορνοκαριέρα μου το έχω κάνει μόνο μία φορά και αυτό για 15 - 20 δευτερόλεπτα. Με μασατζού με την οποία είχα συνευρεθεί μέχρι τότε πολλές φορές, το έβαλα πάνω στην κάβλα μέσα. Αυτή αντέδρασε αλλά του κώλου τα εννιάμερα δεν ήταν πολύ πειστική του στυλ τι κάνεις εκεί, ντροπή κλπ, τάχα μου. Αυτό και μόνο μου αρκούσε για να τραβηχτώ. Να σημειώσω ότι με την συγκεκριμένη ακόμα μιλάμε μετά από τόσα χρόνια για χρόνια πολλά κλπ.

Με άλλη μασατζού που είχα πάθει τρέλα, την πείθω (δηλαδή με τη μία) να συναντηθούμε σε ξενοδοχείο, όπως και έγινε. Μπαίνει μέσα και μου λέει φαντάζομαι ότι δεν θες προφυλακτικό αφού είμαστε εκτός. Παρότι ήθελα σαν τρελός να την πηδήξω χωρίς, της είπα ναι θέλω, το πως το κατάφερα και εγώ απορώ με τον εαυτό μου. Εδώ και 1 χρόνο περίπου έχω σταματήσει την καριέρα μου και αναρωτιέμαι καμιά φορά ότι καλά ότι ευτυχώς δεν άρπαξα ποτέ κάτι, με τόσα ακα στοματικά, ούτε η καπότα μου είχε σπάσει ποτέ. Προσοχή!
φιλικά τύπε μου !! Όντος είσαι τυχερός !! Μετά να ξέρεις ότι με τα ακα στοματικά πρέπει η γκομενα να έχει βγάλη σκουλίκια στο στόμα της για να αρπάξεις  κάτι πολύ σοβαρό !! Δηλαδή αν είναι απλά φορέας κονδυλωμάτων δεν θα στο δόση !!! Πίστεψε με !!! Μετά για να σπαση καποτα πρέπει να έχεις πολύ μεγάλη πουτσα !!! Και η καποτα να είναι μικρή και να έχει ελλιπές ελεο !!!!! Παρόλα αυτά όντος είσαι τυχερός !!!!
 

William Wallace

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
'Οχι και πάλι όχι. Αν το κάνεις μία γίνεται εθισμός και θα το επιχειρείς πάντα και με οποιαδήποτε. Άρα αργά η γρήγορα θα μπλέξεις.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Ότι θες λένε για τον HIV (όχι τον Υβ τον Τριανταφύλλο)
Ένα βιβλίο που έχω από τα πρώτα για το θέμα λέει ότι έκαναν πειράματα στης Αμερικανικές φυλακές την δεκαετία του 60 και 70 όπως έκαναν και με το LSD Όσοι δέχονταν αποφυλακίζονταν κιόλας και είχαν ως αντάλλαγμα ευνοϊκή μεταχείριση. Ήθελαν να φτιάξουν ένα εμβόλιο για την Ιλαρά δεν θυμάμαι και καλά τώρα. Τους έκαναν ενέσεις με στελέχη του ίου που υπάρχει στους πράσινους πιθήκους αλλά δεν νοσούν. Ο ιός αργεί να επωάσει και στις φυλακές συνηθίζεται το να πηδάει ο ένας τον άλλον και έτσι άρχισε η μετάδοση αρχικά στους ομοφυλόφιλους.
Αφού αποφυλακίστηκαν κάποιοι πήγαν πρώτα στις πουτάνες και μετά  στις γυναίκες και στις γκόμενες τους χωρίς να ξέρουν τι κουβαλάνε. Έτσι με το πέρασμα του χρόνου μολύνθηκε και ο γενικός πληθυσμός.
Πάντως το βιβλίο το είχα αγοράσει από φρικομάγαζο βιβλιοπωλείο στα Εξάρχεια που γύριζα τότε πιτσιρίκος. Μαλακίες μάλλον έγραφε αλλά ότι έλεγε τα αιτιολογούσε κιόλας.
Δεν υπήρχε ίντερνετ τότε να ψάξεις.
:zombie: :zombie:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Εχω κάνει πολλές μαλακίες με άκα που μετα σκυλομετανιώνω αλλα η καύλα της στιγμής + οτι πολλές τάνες φέρθηκαν λες κ ειμαι γκόμενος τους... αλλά οταν κάνω σχέση το μετανιώνω, σκέφτομαι αν μεταδώσω κάτι σε μια ανυποψίαστη κοπέλα ειναι πολύ χοντρό.. αλλά ρε τύποι τοσα χρονια τάνες κ με τόσες μαλακίες δε κόλλησα τιποτα.. ενα σωρο φιλοι μου που γαμάνε γκομενες αριστερά δεξιά εχουν κολλήσει διάφορα κ γώ τπτ.. Αρα? Πιο safe οι τανες πιστευω...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Να κλαψεις ή να γελασεις :jerking: :think:
:zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
:priest: :priest: :priest: :priest:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Καταρχάς δεν ξέρουμε αν όντως ισχύουν στην πραγματικότητα τα ποσοστά της έρευνας...

Από την άλλη πιστεύω ότι όντως υπάρχουν μαλάκες που το ζητάνε σε κραυγαλέες κιόλας περιπτώσεις...

Το μόνο θετικό ότι ο hiv μεταδίδεται σχετικά δύσκολα αλλά υπάρχουν και ένα κάρο άλλα να φοβάσαι...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
το ποσοστο μου θυμιζει δημοψήφισμα πρωτο το όχι με 56% αλλα τελικα στη πραγματικοτητα κερδιζει το ναι
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Καταρχάς δεν ξέρουμε αν όντως ισχύουν στην πραγματικότητα τα ποσοστά της έρευνας...

Από την άλλη πιστεύω ότι όντως υπάρχουν μαλάκες που το ζητάνε σε κραυγαλέες κιόλας περιπτώσεις...

Το μόνο θετικό ότι ο hiv μεταδίδεται σχετικά δύσκολα αλλά υπάρχουν και ένα κάρο άλλα να φοβάσαι...
τα αλλά που λες δεν σκοτώνουν αδερφέ !! Παιρνας δύσκολα σύμφωνο !! Έχω πέραση πολλά και εγώ προσωπικά !!!αλλα δεν σε σκοτώνουν!! Το aids όμως αδερφέ είναι ο ίδιος ο διαβολος !!!!! Και όσο αναφορά για τα ακαποτα κάποιοι ναι το ζητάνε κραυγαλέα !! Προσωπικά θα πω και πάντα με ειλικρίνεια όσες φορές το έκανα χωρίς σκούφο μου το ζήτησε η τανα και όχι εγώ! Θα πεις τώρα τα ήθελε ο κωλος σου όμως !ναι τα ήθελε αλλά ποτέ δεν το ζήτησα εγώ μα ποτέ όμως !!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ότι θες λένε για τον HIV (όχι τον Υβ τον Τριανταφύλλο)
Ένα βιβλίο που έχω από τα πρώτα για το θέμα λέει ότι έκαναν πειράματα στης Αμερικανικές φυλακές την δεκαετία του 60 και 70 όπως έκαναν και με το LSD Όσοι δέχονταν αποφυλακίζονταν κιόλας και είχαν ως αντάλλαγμα ευνοϊκή μεταχείριση. Ήθελαν να φτιάξουν ένα εμβόλιο για την Ιλαρά δεν θυμάμαι και καλά τώρα. Τους έκαναν ενέσεις με στελέχη του ίου που υπάρχει στους πράσινους πιθήκους αλλά δεν νοσούν. Ο ιός αργεί να επωάσει και στις φυλακές συνηθίζεται το να πηδάει ο ένας τον άλλον και έτσι άρχισε η μετάδοση αρχικά στους ομοφυλόφιλους.
Αφού αποφυλακίστηκαν κάποιοι πήγαν πρώτα στις πουτάνες και μετά  στις γυναίκες και στις γκόμενες τους χωρίς να ξέρουν τι κουβαλάνε. Έτσι με το πέρασμα του χρόνου μολύνθηκε και ο γενικός πληθυσμός.
Πάντως το βιβλίο το είχα αγοράσει από φρικομάγαζο βιβλιοπωλείο στα Εξάρχεια που γύριζα τότε πιτσιρίκος. Μαλακίες μάλλον έγραφε αλλά ότι έλεγε τα αιτιολογούσε κιόλας.
Δεν υπήρχε ίντερνετ τότε να ψάξεις.
:zombie: :zombie:
πολύ πιθανό τύπε μου να είναι αληθινή αυτή η έρευνα !!! Αν είναι αυτό παντός είναι δολοφονικό από τους επιστήμονες !!!!!
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Και πόσοι δεν λένε την αλήθεια!!!!!!!
Δεν υπάρχει λόγος να μην λένε την αλήθεια.Αφού η ψηφοφορία ειναι μυστική και κανείς δεν ξέρει ποιος ψήφισε τι.Άρα είναι έγκυρη η δημοσκόπηση και τα ποσοστά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom