Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

explorer

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
158
Like
137
Πόντοι
1
Οταν ανοιξουν τα "μαγαζια" στη Βιενη ,

Δεν ειναι φήμη , Αν ψαξεις λιγο θα δεις οτι ειναι γεγονός ...
Ο δε συγκεκριμένος φίλος δεν ειναι απλος μπουρδελιαρης..ειναι θρυλος
Στην Αυστρία υπαρχουν πολλα μαγαζια που διαφημιζουν το ακαποτο ..Γνωστα ως ακαποταδικα της Βιένης
Διακκριμένο μέλος του φορουμ που ειχε παει ..επεσε πανω σε πρωην εργαζομενη του μεταξουργίου ...
Με τις εξετασεις στο χερι οι κοπελες ή οποιον παρει ο Χαρος;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606
Τι δν κτλβ; και δν είναι η πρώτη μου έχει συμβεί. Αλλη μια φορά καθώς με το άθλημα του πληρωμένου έρωτα ασχολήθηκα 1η φορά από πέρσι τέλη Μαΐου. Και οι δύο μ το πρότειναν από μόνες τους. Επίσης με αυτό το στυλιαρι έχω κλάψει πολύ καθώς όταν ξεκινάω και το γυμναζω έντονα δν κάθεται ήρεμο με τπτ. Γιατί νομίζεις έβαλα το στοίχημα μαζί σ;
Τυπε τα ήθελε ο κωλος σου τώρα θα γεμίσει το ιν μποξ σου με πιεμια από δροσερές πουσταρδελες που θα θέλουν να σε ξελαφρωσουν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tnt
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Με πουσταρδελες δν μ σηκώνεται με τπτ. Είμαι στρειτ και το γυναικείο σώμα δν το αλλάζω με τπτ.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το μεγαλυτερο γελιο ειναι στο Μεταξουργειο που κανουν ασυλληπτα νουμερα ραντεβου.
Χανεται η μπαλα εκει. Μιλαμε για μαξ 30-40 πελατες καθε μερα/πουτανα
σε καποιες περιπτωσεις κι ολοι διαφορετικοι μεταξυ τους.
Αλλα θελει ο ενας, αλλα θελει ο αλλος, τι εγκεφαλος να μεινει για να διαχειριστει
αυτη την ψωλοκαταιγιδα; χωρια που σαλοναρουν τουλαχιστον 300 φορες στην βαρδια. :2funny:
Τρελλοκομειο. Τα μεγαλυτερα εκτροπα συμβαινουν εκει. Αναλογικα παντα.
Ασε που εχει (διαθεσιμες) τις τριπλασιες πουτανες απο αλλου.
Σαν γραμμη παραγωγης σε εργοστασιο δουλευουν.

:hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Καλά οποίος μ στείλει θα ενημερώσω μήπως ενδιαφέρεται κανενας άλλος. Για αυτό σε αυτό το σαιτ δν αναφέρεται η σεξομανια. Φοβία για gay αν είσαι στρειτ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606
Καλά οποίος μ στείλει θα ενημερώσω μήπως ενδιαφέρεται κανενας άλλος. Για αυτό σε αυτό το σαιτ δν αναφέρεται η σεξομανια. Φοβία για gay αν είσαι στρειτ
Καντα εκτροπή τα μηνύματα στον ποδολαγνο τυπε
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Με τις εξετασεις στο χερι οι κοπελες ή οποιον παρει ο Χαρος;
Δεν ξερω καλέ μου φιλε ...
Προσωπικα δεν θα το εκανα ποτε με μια εργαζόμενη που δεν ξερω ...
Ναι εχω κανει χωρις προφυλακτικο , αλλα την ηξερα χρόνια , ειχα δει εξετάσεις .....και ας πουμε ημουν και τυχερός που δεν αρπαξα κανενα "παρασημο" τις 4-5 φορες που το ξανακάναμε "ανευ σκουφου"
 

spiros s

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
41
Πόντοι
0
καλησπέρα στους συναγωνιστές
παλιότερα το είχα τολμήσει αλλά με έφαγε το Άγχος και δεν ξανά τόλμησα
πίπα χωρίς όλα τα άλλα με...και αυτό με εξαιρέσεις
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Δεν ξερω καλέ μου φιλε ...
Προσωπικα δεν θα το εκανα ποτε με μια εργαζόμενη που δεν ξερω ...
Ναι εχω κανει χωρις προφυλακτικο , αλλα την ηξερα χρόνια , ειχα δει εξετάσεις .....και ας πουμε ημουν και τυχερός που δεν αρπαξα κανενα "παρασημο" τις 4-5 φορες που το ξανακάναμε "ανευ σκουφου"
οι εξετάσεις λένε την κατάστασή σου όταν έκανες εξετάσεις. Αν κολλήσεις την επόμενη μέρα δεν το λένε. Αναφέρομαι στο ότι είδες εξετάσεις λες
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
οι εξετάσεις λένε την κατάστασή σου όταν έκανες εξετάσεις. Αν κολλήσεις την επόμενη μέρα δεν το λένε. Αναφέρομαι στο ότι είδες εξετάσεις λες
I know !!! Τουλαχιστον εκανε εξετάσεις .....Και ηδη ειπα οτι ημουν τυχερος που δεν αρπαξα παρασημο
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
I know !!! Τουλαχιστον εκανε εξετάσεις .....Και ηδη ειπα οτι ημουν τυχερος που δεν αρπαξα παρασημο
Το point είναι ότι μόνο με τη γυναίκα μας μπορούμε ακάποτα και πάλι με προσευχή να μην ξενοκοιμάται
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Το point είναι ότι μόνο με τη γυναίκα μας μπορούμε ακάποτα και πάλι με προσευχή να μην ξενοκοιμάται
πας καλα ? Τη μανα των παιδιων μας τη σεβομαστε δε τη γαμαμε ...
Ασε που μετα απο καποια χρόνια γαμου θεωρειται αιμομιξία
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.312
Κριτικές
35
Like
29.639
Πόντοι
9.846
Τι σε ποτισε; Χαπια σου εδωσε η αλκοολες; χαλαρο σε ηθελε.
Καλα κι αυτη θα το ειχε γανωσει οπως τις κατσαρολες :2funny: αλλα και παλι προστασια απολυτη
δεν υπαρχει. Ναι, μπορει να ειναι τρελλη, ποτε δεν ξερεις.
Ορισμενες αν γνωριστουν, τον παιρνουν ετσι χυμα. Θελουν λιγο παρεα αλλου τυπου.
Σαν ελευθερια προς στιγμη. Δεν ειναι απαραιτητα απο καβλα.
Μια που ξερω, της τον ετριβα στο μουνι παλια και τον πηρε.
Μετα ελεγε τι καναμε και γελαγε. Ολα αυτα μαλακιες ειναι. :2funny:
Πηγα ξανα 3-4 φορες και το εδινε φορα παρτιδα. Μαλιστα ηταν και ντροπαλουλα
και ειχε την καποτα στο κρεβατι αλλα ξαφνικα πριν γαμηθουμε, κατα λαθος τη πεταξε κατω.
Πρεπει να ηταν το πιο ψευτικο αχ ρε γαμωτο που εχω ακουσει σε ολη μου την ζωη. :2funny:
Στο τελος μου την φορεσε σαν να μου λεει μεχρι εδω ηταν, δεν ρωτησα γιατι.
Προφανως μεχρι εκει ηθελε οποτε ολα καλα.

:hi:

Τι σε ποτισε; Χαπια σου εδωσε η αλκοολες; χαλαρο σε ηθελε.
Καλα κι αυτη θα το ειχε γανωσει οπως τις κατσαρολες :2funny: αλλα και παλι προστασια απολυτη
δεν υπαρχει. Ναι, μπορει να ειναι τρελλη, ποτε δεν ξερεις.
Ορισμενες αν γνωριστουν, τον παιρνουν ετσι χυμα. Θελουν λιγο παρεα αλλου τυπου.
Σαν ελευθερια προς στιγμη. Δεν ειναι απαραιτητα απο καβλα.
Μια που ξερω, της τον ετριβα στο μουνι παλια και τον πηρε.
Μετα ελεγε τι καναμε και γελαγε. Ολα αυτα μαλακιες ειναι. :2funny:
Πηγα ξανα 3-4 φορες και το εδινε φορα παρτιδα. Μαλιστα ηταν και ντροπαλουλα
και ειχε την καποτα στο κρεβατι αλλα ξαφνικα πριν γαμηθουμε, κατα λαθος τη πεταξε κατω.
Πρεπει να ηταν το πιο ψευτικο αχ ρε γαμωτο που εχω ακουσει σε ολη μου την ζωη. :2funny:
Στο τελος μου την φορεσε σαν να μου λεει μεχρι εδω ηταν, δεν ρωτησα γιατι.
Προφανως μεχρι εκει ηθελε οποτε ολα καλα.

:hi:
Δυναμιτη κανονισε ε;;!!Εισαι πολυτιμος στο site...μη σε χασουμε απο τα ακαποτα!!
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Μπορει να εχουν αλλεργια στο λατεξ οσες δε θελουν καποτα. Ειχα καποτε μια τετοια γκομενα και αγοραζα ειδικες καποτες
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Καλησπέρα στο μπουρδέλο-επιτελειον !
Θα πω κ τις 2 μαλακίες μου ( παραπάνω είναι αλλα...τεσπά ) ερώτηση....Αν κολλήσει κάποιος τπτ απ' αυτές κ πάρει καμιά αντιβίωση, θεωρείται ότι το ανοσοποιητικό σύστημα κάπως υπολειτουργεί, νομίζω.... τότε αν αρπάξεις κ κορωνοιο, είσαι για να την κάνεις ? Αναλόγως πόσο αντέχει ο οργανισμός του καθενός φυσικά.... Αλλαζουμε τώρα...την έκανα και εγώ τη μαλακια μου πριν από 3 χρόνια.... παρήγγειλα κοριτσάκι από το ίντερνετ, Ουκρανή.... ήρθε, νέα στο επάγγελμα, 2ο τουρ..... φάτσα κορμί τουπε, ματαρες και gfe κατάσταση φουλ !!! Μιλήσαμε το πήραμε σιγά σιγά κ στο επόμενο ραντεβού, μόνο εκκλησία δεν πήγαμε.... μέχρι πού μόλις γύρισε πίσω μου έστειλε μήνυμα γιατί είχε πονακια και φαγούρα, ωχ ωχ ωχ λέω.... τώρα τρέχα να σου κάνουν τη μπ....τσα μικροβιολογικό εργαστήριο. Απ'ευθειας γιατρό, θα δείξει σ ένα μήνα λέει.... αλλά ευτυχώς δεν έδειξε..... Δόξα σοι λέω, κ δεν τοματακανω..... Αμ δε.... πριν 2 χρόνια, άλλη τώρα... πάλι το ίδιο βγιολι...πιο περπατημενη, ( εσυ είσαι άντρας για μένα , ξέρεις τη γυναίκα απ'έξω..." λέει... ευτυχώς τπτ. Πες με μαλακα, πες με κουτό αλλά είν'ώρες ώρες που λες " έτσι τη γουστάρω τη γυναίκα ,κ αυτή τόν άντρα " ..... Κ να πω ότι δεν ξέρω να συγκρατηθω να πάει στο διάολο....δε μου λείπει Κ το σεξ απόλυτα, ούτε το παράνομο..... ότι κ να πείτε έχετε δίκιο και τό χω πρωτοσκεφτει..... τώρα μία τέτοια γυναίκα, με τι μυαλό μπορεί να κάνει το ίδιο, για πείτε καμιά γνώμη ? Έτσι κουβέντα να γίνεται....κ να προσέχετε όλοι σας !! Ευχαριστώ για το χρόνο σας παίδες....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom