Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Στο προτεινε η ιδια; το πιστευω. Σου λεει θα ερχεται αυτος, θα πληρωνομαι για χορο
θα μου δινει και για σεξ οποτε γιατι να μην τον κρατησω; θα το εκανε και με αλλους.
Εχουν περιεργη λογικη. Κανουν ωρες ωρες επιλογες.

:dunno:
22 Χρονων ηταν, συμπαθεστατη. Νομιζω ηταν ο καλυτερος χορος/εμπειρια που ειχα σε στριπ.

Ειχα παει και σε ενα αλλο παρακμιακο, εκανε 5 ευρω ο χορος, το 14 πρεπει να ηταν αυτο, ουτε που θυμαμαι που επεφτε, με ειχαν παει με αμαξι και ημουν μισο ντιρλα.

Εκει φραπες επαιζε μονο και μαλιστα ηθελε και κοτζαμ πενηνταρικο. μπορει να μη με γουσταρε η στριπτιτζου :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ρε σεις πείτε μ αλήθεια. Οι περισσότεροι εδώ μόνο πουτανες έχετε γαμησει στν ζωή σας έτσι;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
22 Χρονων ηταν, συμπαθεστατη. Νομιζω ηταν ο καλυτερος χορος/εμπειρια που ειχα σε στριπ.

Ειχα παει και σε ενα αλλο παρακμιακο, εκανε 5 ευρω ο χορος, το 14 πρεπει να ηταν αυτο, ουτε που θυμαμαι που επεφτε, με ειχαν παει με αμαξι και ημουν μισο ντιρλα.

Εκει φραπες επαιζε μονο και μαλιστα ηθελε και κοτζαμ πενηνταρικο. μπορει να μη με γουσταρε η στριπτιτζου :P
Πολλα εκτροπα γινονταν στο σταρ στην μεταμορφωση.
Συμβαινουν διαφορα σε ολο το φασμα.

:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.312
Κριτικές
35
Like
29.639
Πόντοι
9.846
Μπορεί και από τν ίδια γιατί αντιδράς έτσι. Πάντως τν ρώτησα για το ακαπωτο και μ είπε μόνο μενα και τν γκομενο της. Κανέναν άλλον. Άρα ακόμα δν ξερω πόσο χρεώνεται.
Έχω παει σε μπουρδελο και βγαίνει η πουτανα μέσα στα νευρα και έβριζε και εφτυνε τον παπαρα που την γαμουσε. Την ρωταω όταν περασα μέσα τι έγινε και μου λέει ότι την ειχε στα 4 και την ώρα που πηγε να χυσει έβγαλε την καποτα αστραπιαία έβαλε τη μπουτσα του μέσα άμεσα και την κλείδωσε από τους ωμους με αποτέλεσμα τα πρωτα φλοκια να πιασουν πατο!! Δεν σας περιγραφω τι είχε γίνει στο δωμάτιο. Μέχρι και κλωτσιές τον έριχνε!!!
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Πολλα εκτροπα γινονταν στο σταρ στην μεταμορφωση.
Συμβαινουν διαφορα σε ολο το φασμα.

:hi:
μπραβο ρε τυπε αυτο ηταν, αυτο με τα πεντε ευρω, αυτο πρεπει να ηταν. θυμαμαι ηταν προς ΒΠ.

Αυτο με τη Ρουμανα ηταν το κλαμπ ανατολη στη συγγρου, αν θυμαμαι καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η τν φοράμε η όχι. Τι μαλακιες είναι αυτές;

Βρε το εκαναν επιτηδες για να σκιστει στην διαρκεια, τι δεν καταλαβες;
τα εχουν πει τσατσαδες, πουτανες και πελατες.
Οσον αφορα το αλλο που ρωτησες για χρεωση ακα εχουν παρελασει αρκετες μπουρδελιαρες
που το ειχαν τιμοκαταλογο και το ελεγαν στο δωματιο.
Κατι που ειναι πολυ πιο επικινδυνο απο το να γινει (πραγματικα) τυχαια.
Στην δευτερη περιπτωση, αντε να το δεχτω αν και παλι λαθος.
Ξερω ορισμενες που το δηλωναν απο ταληρο (ναι καλα διαβαζεις) μεχρι 50-100 ευρω
(και βαλε). Μαλιστα και καποιες ηχηρα ονοματα.
Το εχουν επιβεβαιωσει και φιλοι που με ξερουν και τους ξερω.

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Βρε το εκαναν επιτηδες για να σκιστει στην διαρκεια, τι δεν καταλαβες;
τα εχουν τσατσαδες, πουτανες και πελατες.
Οσον αφορα το αλλο που ρωτησες για χρεωση ακα εχουν παρελασει αρκετες μπουρδελιαρες
που το ειχαν τιμοκαταλογο και το ελεγαν στο δωματιο.
Κατι που ειναι πολυ πιο επικινδυνο απο το να γινει (πραγματικα) τυχαια.
Στην δευτερη περιπτωση, αντε να το δεχτω αν και παλι λαθος.
Ξερω ορισμενες που το δηλωναν απο ταληρο (ναι καλα διαβαζεις) μεχρι 50-100 ευρω
(και βαλε). Μαλιστα και καποιες ηχηρα ονοματα.
Το εχουν επιβεβαιωσει και φιλοι που με ξερουν και τους ξερω.

:hi:
Αξία ανεκτίμητη..
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Στην Αυστρία υπαρχουν πολλα μαγαζια που διαφημιζουν το ακαποτο ..Γνωστα ως ακαποταδικα της Βιένης
Διακκριμένο μέλος του φορουμ που ειχε παει ..επεσε πανω σε πρωην εργαζομενη του μεταξουργίου ...
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ειχα μια γνωστη γιατρο σε μεγαλο νοσοκομειο της Αθηνας. Προ 10+ χρονια και μου ελεγε οτι οι τανες ερχονταν και ηταν γεματες αφροδισια. Οχι τοσο ειντς, αλλα απο ολα τα αλλα.

Μου ελεγε για περιπτωση που ειχε 5 διαφορετικα αφροδισια, αν ειναι δυνατον.

και μετα οι μπουρδελιαρηδες τα δινουν στις γυναικες τους, και μετα τα αποκτουμε και εμεις οι φτωχοι αλβανοι
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Έχω παει σε μπουρδελο και βγαίνει η πουτανα μέσα στα νευρα και έβριζε και εφτυνε τον παπαρα που την γαμουσε. Την ρωταω όταν περασα μέσα τι έγινε και μου λέει ότι την ειχε στα 4 και την ώρα που πηγε να χυσει έβγαλε την καποτα αστραπιαία έβαλε τη μπουτσα του μέσα άμεσα και την κλείδωσε από τους ωμους με αποτέλεσμα τα πρωτα φλοκια να πιασουν πατο!! Δεν σας περιγραφω τι είχε γίνει στο δωμάτιο. Μέχρι και κλωτσιές τον έριχνε!!!
Ε βεβαια, αυτο λεγεται βιασμος. Η αλλη δε συμμετειχε στην πραξη πλεον.
Επισης μου εχει τυχει Πακης (συνηθως οι Αφρασιατες ειναι περιεργοι)
να τον χωσει σε μια ακα κι αφου αυτη του την ειπε αγρια, βγηκε σαλονι και πηγε κουζινα
και πλενοταν, ακουγονταν σπρευ, ξερω εγω τι εκανε; μετα ειπε η τσατσα οτι της τον εβαλε ακα
αλλα δεν προλαβε καλα. Οκ κι η τσατσα κατι πρεπει να πει να φανει η πουτανα κομπλε.

:hi:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Στην Αυστρία υπαρχουν πολλα μαγαζια που διαφημιζουν το ακαποτο ..Γνωστα ως ακαποταδικα της Βιένης
Διακκριμένο μέλος του φορουμ που ειχε παει ..επεσε πανω σε πρωην εργαζομενη του μεταξουργίου ...
αυτο μου κανει σαν φημη τυπε. ειναι πολυ του νομου εκει. δε λεω οτι δε γαμανε καποιοι ακαποτα, αλλα μου κανει εντυπωση επισκεπτης μπουρδελιαρης να ξερει τα κολπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ε βεβαια, αυτο λεγεται βιασμος. Η αλλη δε συμμετειχε στην πραξη πλεον.
Επισης μου εχει τυχει Πακης (συνηθως οι Αφρασιατες ειναι περιεργοι)
να τον χωσει σε μια ακα κι αφου αυτη του την ειπε αγρια, βγηκε σαλονι και πηγε κουζινα
και πλενοταν, ακουγονταν σπρευ, ξερω εγω τι εκανε; μετα ειπε η τσατσα οτι της τον εβαλε ακα
αλλα δεν προλαβε καλα. Οκ κι η τσατσα κατι πρεπει να πει να φανει η πουτανα κομπλε.

:hi:
ενας ελβετος το ειχε κανει στη γκομενα του αυτο, και τον καταδικασαν σε ενα χρονο φυλακιση. δεν ηταν ακριβως βιασμος η κατηγορια αλλα κατι περιεργο.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Οταν ανοιξουν τα "μαγαζια" στη Βιενη ,
αυτο μου κανει σαν φημη τυπε. ειναι πολυ του νομου εκει. δε λεω οτι δε γαμανε καποιοι ακαποτα, αλλα μου κανει εντυπωση επισκεπτης μπουρδελιαρης να ξερει τα κολπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ενας ελβετος το ειχε κανει στη γκομενα του αυτο, και τον καταδικασαν σε ενα χρονο φυλακιση. δεν ηταν ακριβως βιασμος η κατηγορια αλλα κατι περιεργο.
Δεν ειναι φήμη , Αν ψαξεις λιγο θα δεις οτι ειναι γεγονός ...
Ο δε συγκεκριμένος φίλος δεν ειναι απλος μπουρδελιαρης..ειναι θρυλος
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εμένα πάντως μια μέρα με πήρε τηλ πήγα και την βρήκα. Με έβαλε στο δωμάτιο μ ζήτησε αν θέλω να με καβαλήσει χωρίς αφού πρώτα με ποτισε. Χοροπηδαγε μέχρι π τελείωσα. Τν στιγμή εκείνη σηκώθηκε και μ φώναξε λίγο. Από τότε μόνο έτσι. Πότε δν κτλβ γιατί το έκανε αυτό. Απλά μ είπε ότι είναι τρελή. Ας μ εξηγήσει πάντως κάποιος αν του έχει συμβεί το ίδιο.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εμένα πάντως μια μέρα με πήρε τηλ πήγα και την βρήκα. Με έβαλε στο δωμάτιο μ ζήτησε αν θέλω να με καβαλήσει χωρίς αφού πρώτα με ποτισε. Χοροπηδαγε μέχρι π τελείωσα. Τν στιγμή εκείνη σηκώθηκε και μ φώναξε λίγο. Από τότε μόνο έτσι. Πότε δν κτλβ γιατί το έκανε αυτό. Απλά μ είπε ότι είναι τρελή. Ας μ εξηγήσει πάντως κάποιος αν του έχει συμβεί το ίδιο.
και τυπε το κονταρι σου δουλευει απο τοτε? δε εβγαλες κανενα παρασιτο?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ειχα μια γνωστη γιατρο σε μεγαλο νοσοκομειο της Αθηνας. Προ 10+ χρονια και μου ελεγε οτι οι τανες ερχονταν και ηταν γεματες αφροδισια. Οχι τοσο ειντς, αλλα απο ολα τα αλλα.

Μου ελεγε για περιπτωση που ειχε 5 διαφορετικα αφροδισια, αν ειναι δυνατον.

και μετα οι μπουρδελιαρηδες τα δινουν στις γυναικες τους, και μετα τα αποκτουμε και εμεις οι φτωχοι αλβανοι
Το πιο διαδεδομενο ειναι τα κονδυλωματα.

Οτι θες υπαρχει. Εδω εχει επιστρεψει κι η συφιλη που ειχε εξαφανιστει.

:jerking:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
και τυπε το κονταρι σου δουλευει απο τοτε? δε εβγαλες κανενα παρασιτο?
Η αλήθεια είναι πως από τότε το κάναμε τουλάχιστον 100 φορές χωρίς και έχω κάνει 4 φορές εξετάσεις. Η αλήθεια είναι πως όχι. Τν τελευταία φορά πάντως ο ουρολόγος με έβρισε.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Το πιο διαδεδομενο ειναι τα κονδυλωματα.

Οτι θες υπαρχει. Εδω εχει επιστρεψει κι η συφιλη που ειχε εξαφανιστει.

:jerking:
τυπε απο κονδυλωματα εχει γεμισει ο τοπος, τρομερα διαδεδομενα στα βαλκανια.

αλλα οπως εγραφα και αλλου, οι ακαποτες γκομενες ειναι οι επικινδυνες οχι οι πουτανες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αλήθεια είναι πως από τότε το κάναμε τουλάχιστον 100 φορές χωρίς και έχω κάνει 4 φορές εξετάσεις. Η αλήθεια είναι πως όχι. Τν τελευταία φορά πάντως ο ουρολόγος με έβρισε.
παιζεις τζοκερ τυπε

σαν ενα γνωστο μου που νομιζε οτι κολλας αφροδισιο μονο αν γαμησεις κωλο
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Εμένα πάντως μια μέρα με πήρε τηλ πήγα και την βρήκα. Με έβαλε στο δωμάτιο μ ζήτησε αν θέλω να με καβαλήσει χωρίς αφού πρώτα με ποτισε. Χοροπηδαγε μέχρι π τελείωσα. Τν στιγμή εκείνη σηκώθηκε και μ φώναξε λίγο. Από τότε μόνο έτσι. Πότε δν κτλβ γιατί το έκανε αυτό. Απλά μ είπε ότι είναι τρελή. Ας μ εξηγήσει πάντως κάποιος αν του έχει συμβεί το ίδιο.
Για ποια λες συνάδελφε;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606
Μπα, αυτο μου φαινεται πολυ χονδρο αν και τιποτα δεν με εκπλησσει.
Εχουν γραψει παλιοτερα στην ενημερωση οτι αφηνουν νυχι ορισμενοι
χαραζουν την καποτα φορεμενη κι αυτη μετα σκιζεται στο σεξ.
Ειναι κι αυτες στο μουνι τους, αντε βγαλε ακρη. Οτι να ναι.

:2funny:
Οπως κάνουμε όταν βάζουμε τα λουκάνικα στο φούρνο τυπε ;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εμένα πάντως μια μέρα με πήρε τηλ πήγα και την βρήκα. Με έβαλε στο δωμάτιο μ ζήτησε αν θέλω να με καβαλήσει χωρίς αφού πρώτα με ποτισε. Χοροπηδαγε μέχρι π τελείωσα. Τν στιγμή εκείνη σηκώθηκε και μ φώναξε λίγο. Από τότε μόνο έτσι. Πότε δν κτλβ γιατί το έκανε αυτό. Απλά μ είπε ότι είναι τρελή. Ας μ εξηγήσει πάντως κάποιος αν του έχει συμβεί το ίδιο.

Τι σε ποτισε; Χαπια σου εδωσε η αλκοολες; χαλαρο σε ηθελε.
Καλα κι αυτη θα το ειχε γανωσει οπως τις κατσαρολες :2funny: αλλα και παλι προστασια απολυτη
δεν υπαρχει. Ναι, μπορει να ειναι τρελλη, ποτε δεν ξερεις.
Ορισμενες αν γνωριστουν, τον παιρνουν ετσι χυμα. Θελουν λιγο παρεα αλλου τυπου.
Σαν ελευθερια προς στιγμη. Δεν ειναι απαραιτητα απο καβλα.
Μια που ξερω, της τον ετριβα στο μουνι παλια και τον πηρε.
Μετα ελεγε τι καναμε και γελαγε. Ολα αυτα μαλακιες ειναι. :2funny:
Πηγα ξανα 3-4 φορες και το εδινε φορα παρτιδα. Μαλιστα ηταν και ντροπαλουλα
και ειχε την καποτα στο κρεβατι αλλα ξαφνικα πριν γαμηθουμε, κατα λαθος τη πεταξε κατω.
Πρεπει να ηταν το πιο ψευτικο αχ ρε γαμωτο που εχω ακουσει σε ολη μου την ζωη. :2funny:
Στο τελος μου την φορεσε σαν να μου λεει μεχρι εδω ηταν, δεν ρωτησα γιατι.
Προφανως μεχρι εκει ηθελε οποτε ολα καλα.

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom