Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Από ότι κτλβ μόνο εγώ έκανα φουλ ακαπωτο; όλοι οι άλλοι από βλάβη καποτας; κανένας δν έχει να μοιραστεί μια ίδια ιστορία με μένα;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Από ότι κτλβ μόνο εγώ έκανα φουλ ακαπωτο; όλοι οι άλλοι από βλάβη καποτας; κανένας δν έχει να μοιραστεί μια ίδια ιστορία με μένα;


Φαίνεται ότι δεν έχουμε όλοι την ίδια λεβεντιά με εσάς.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Από ότι κτλβ μόνο εγώ έκανα φουλ ακαπωτο; όλοι οι άλλοι από βλάβη καποτας; κανένας δν έχει να μοιραστεί μια ίδια ιστορία με μένα;
είναι σκληροί καριόληδες μην τους βλέπεις έτσι. Κανένα συναίσθημα για όμορφο έρωτα, μόνο σεξ.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606
Από ότι κτλβ μόνο εγώ έκανα φουλ ακαπωτο; όλοι οι άλλοι από βλάβη καποτας; κανένας δν έχει να μοιραστεί μια ίδια ιστορία με μένα;
Δεν έζησαν για να μοιραστούν την εμπειρία τους μαζί μας τυπε
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
μήπως την έβαζες φεύγοντας?
Όπως γνωρίζεις μετά πάντα κατουρας. Η την βάζεις και τν βγάζεις η δν τν βάζεις πότε. Θα μ πει κάποιος πόσο χρεώνεται το ακαποτο; και χυνεις μέσα η όχι; να υπολογίσω πόσα γλίτωσα. Κτλβ ότι δν το λένε από έξω. Μάλλον αν παρακαλέσεις σου λέει τιμή ή άλλη η extraδακι κρυφό. Απλά από περιέργεια. Μν μου πείτε με την περιέργεια θα μεινω
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
ο ένας γράφει για ακάποτα τσιμπούκια και με μαλώνει κιόλας, ο άλλος γράφει για τη γκόμενα από το χωριό, ο άλλος γράφει για παντρεμένη που γάμησε.
Τελικά τον τίτλο ποιός τον διαβάζει? καίω εγκέφαλο
τσακαλε εμενα με ρωτησε μελος να του διηγηθω την ιστορια την τελευταια.αν ειδες το πρωτο σκελος μιλαω για εργαζομενη με την οποια ημουν.
συγνωμη οπως και να εχει αν κουρασα.δεν το ηθελα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
τσακαλε εμενα με ρωτησε μελος να του διηγηθω την ιστορια την τελευταια.αν ειδες το πρωτο σκελος μιλαω για εργαζομενη με την οποια ημουν.
συγνωμη οπως και να εχει αν κουρασα.δεν το ηθελα.
προς θεού ρε πλάκες κάνουμε
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Πριν πολλά πολλά χρόνια (25+), ένα βράδυ που είχε πέσει το σκοτάδι, βρεθήκαμε με έναν φίλο στα σπιτάκια του Μεταξουργείου. Είχα πιεί αρκετά και δεν πέρασα στο δωμάτιο, αλλά ο φίλος παρότι και εκείνος είχε πιεί αρκετά, μπήκε. Φεύγοντας μου είπε "μαλάκα το κάναμε ακάποτα". Ζει ακόμα.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να γαμησω πουτανα χωρίς προφύλαξη (ειδικά με κοπέλες με τις οποίες έχω περάσει καλά ) αλλά δεν το έχω κάνει μέχρι στιγμής . Μπορεί να το κάνω κάποια στιγμή (αλλά όχι τώρα )
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Ε τότε τι το ανοίξατε το thread; βάλτε σε ποιον έσπασε η καποτα. Σε μένα πάντως δν έχει σπάσει πότε όταν εβαζα
Ατσάλινη καποτα φοράς;

Δεν έχω ακούσει να ΜΗΝ έχει τύχει έστω μια φορά να σπάσει σε όποιον βάζει καποτα.
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
μου εχει συμβει 2 φορες, μπορω να πω σχεδον με τον ιδιο τροπο. απιστευτη χημεια με την γκομενα. πεσιμο στο κρεβατι facetoface με γλωσσοφυλα και παθος και απλα μπηκε μεσα.
rest is history. ευτυχως δεν κολλησα με καμια τπτ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
μου εχει συμβει 2 φορες, μπορω να πω σχεδον με τον ιδιο τροπο. απιστευτη χημεια με την γκομενα. πεσιμο στο κρεβατι facetoface με γλωσσοφυλα και παθος και απλα μπηκε μεσα.
rest is history. ευτυχως δεν κολλησα με καμια τπτ
Δικός μ είσαι κι εσύ. Σήμερα έμαθα από πουτανα ότι μερικοί μαλακές το βγάζουν στο doggy style. Τουλάχιστον να εξετάζονται ότι δν εσουν κάτι πριν και μετά όταν πάνε να το ξανακανουν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Όπως επίσης έμαθα ότι αυτό το κάνουν Έλληνες. Επίσης μου είπε η κορασιδα ότι πιο καθαροί είναι οι πακηδες και τα αφγανια από εμάς. Αυτό μα αλλάξει αρδην παρακαλώ. Ε όχι και αυτοί. Πάντως επαλήθευσα ότι όντως είναι γρηγορογαμηκουλοι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom