Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
να τη μάλωνες που δεν σου έβαλε και τη βενζίνη φεύγοντας.
Τι να μαλώσω βρε; γιατί στράβωσες. Δν στην είπα απλά καταθέτω τν εμπειρία μ. Αποκλείεται να το έκανα εγώ π δν με θεωρώ μπουρδελιαρη και άλλοι να το πληρώνουν χρυσό. Ακόμα θυμάμαι τν πρώτη φορά πόσο τρόμαξα. Αλλά μια χωρίς δύσκολα το ξαναβαζεις μετα
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Τι να μαλώσω βρε; γιατί στράβωσες. Δν στην είπα απλά καταθέτω τν εμπειρία μ. Αποκλείεται να το έκανα εγώ π δν με θεωρώ μπουρδελιαρη και άλλοι να το πληρώνουν χρυσό. Ακόμα θυμάμαι τν πρώτη φορά πόσο τρόμαξα. Αλλά μια χωρίς δύσκολα το ξαναβαζεις μετα
δεν στράβωσα αγορίνα μου μπράβο σου και πάλι. Εγώ είμαι και φοβητσιάρης με αυτά, είναι άλλη μια απόδειξη ότι κάνουμε πολύ επικίνδυνο χόμπι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Να ρωτήσουμε και πόσα του έδωσε για να την πηδήξει; 'Η λέτε ότι θα είναι αδιακρισία από μέρους μας;
Είτε 20αρικο που μ το έδινε πίσω όταν ήταν φουλ μέρα είτε τζάμπα όταν δν είχε κόσμο που με επαιρνε τηλ ώστε να πάω να τν βρω. Γιατί πιστεύεις ότι λέω ψέμματα; δν έχω κάτι να δείξω ούτε να κρυφτώ. Σε μια άλλη πλήρωνα το ταξί όταν ερχόταν για να μν ειμαι γαϊδούρι. Γιατί δν μπορείς να δεχτείς ότι είναι γυναίκες και έχουν ανάγκες;
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Τυπε μην αφήνεις κάτι για αυΡιο όταν μπορείς να το πεις σήμερα ξεκινά είμαστε όλο αυτιά
οκ φιλε οτι πεις.αφορα ελληνιδα-αμερικανα την οποια ειχα γνωρισει στο χωριο στο οποιο διατηρει η οικογενεια μου εξοχικη κατοικια.
πανε πολλα χρονια πισω στα 18 μου.μεχρι τα 28 μου καθε καλοκαιρι χαλαρα χωρις ζορια πουτσα μπαλα και καρατε.το τελευταιο καλοκαιρι
λογω του οτι δεν μπορουσα να παραθερισω λογω δουλειας εμεινα αθηνα.αυτη μου ειχε πει οτι θα ερθει εγω εξηγηθηκα οτι διακοπες νιετ
ολα καλα μου λεει εγω θα παω μυκονο αλλα θα ερθω και να σε δω.συναντηθηκαμε τα ηπιαμε της ειπα για σεξ αρνηθηκε το δεχτηκα και την πηγαινα σπιτι της θειας της.φτανουμε την χαιρεταω της λεω μην χαθουμε.μου λεει ανεβα να κανουμε ενα τσιγαρο και φευγεις.ανεβαινω τσιγαρο μπυριτσα
και ξαφνικα χαμουρεμα.μου λεει σε θελω μεσα μου.οκ προφυλακτικα?δεν εχω μου λεει κοφτα.κατι με ετρωγε.δεν ξερω γιατι αλλα η συμπεριφορα της ηταν περιεργη ανησυχητικη.λεω παω να παρω.μου λεει ειναι ολα κλειστα εδω γυρω.ηλιουπολη καλοκαιρι αυγουστος 2008.φευγω βρισκω περιπτερο παιρνω καποτες γυρναω και την γαμαω οτι μπορεσα σε ενα δωματιο σαν εκκλησια γεματο εικονες.δεν μπορεσα σχεδον τιποτα χωρις λογο.
μου προτεινε να κοιμηθουμε μαζι αρνηθηκα ευγενικα λογω δουλειας ειχα πρωινο σηκωμα.εφυγα...περασε ενας χρονος χωρις επαφη.ξαφνικα ενα μεηλ απο αυτη.με ειδε στον υπνο της.της λεω ολα καλα εσυ πες μου.μου λεει συγνωμη.λεω γιατι.μου λεει εδω και δυο χρονια εχω hiv-aids.λοιπον εκεινη την ωρα αυτο που ενοιωσα δεν μπορει να αποτυπωθει σε μηνυμα.επισης μου ειπε να μην φοβαμαι και οτι δεν θα μου εκανε ποτε κακο.
δεν την κυνηγησα δεν ξερω γιατι μαλλον γιατι ειμαι καθαρος και ηρεμησα μαλλον.μοιραζομαι το μικρο προσωπικο θριλερ με σκοπο να βοηθησω
οσο το δυνατον πιο πολλα παιδια.μην εμπιστευεσται κανεναν και τιποτα αλανια.γαματε διχως ελεος αλλα προσεκτικα και με ασφαλεια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το πρόβλημα μ ήταν όταν χώρισα με την κοπέλα π ήμουν με έπιασε μια τρέλα με το σεξ. Είχα ανάγκη το σεξ οπωσδήποτε σε καθημερινή βάση. Έκανα πολλά π δν με είχα ικανό. Δν θυμάμαι σχεδόν καμμιά με ότι έκανα εκείνη τν περίοδο της ζωής μ. Όταν ηρέμησα λίγο γνώρισα αυτές. Πλέον είμαι καλά στν ζωή μ και είμαι χαρούμενος. Αυτό είναι ένα κομμάτι του εαυτού μ το οποίο πέρασα καλά και δν θα το άλλαζα. Ευτυχώς βγήκα καθαρός και αλωβητος.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Είτε 20αρικο που μ το έδινε πίσω όταν ήταν φουλ μέρα είτε τζάμπα όταν δν είχε κόσμο που με επαιρνε τηλ ώστε να πάω να τν βρω. Γιατί πιστεύεις ότι λέω ψέμματα; δν έχω κάτι να δείξω ούτε να κρυφτώ. Σε μια άλλη πλήρωνα το ταξί όταν ερχόταν για να μν ειμαι γαϊδούρι. Γιατί δν μπορείς να δεχτείς ότι είναι γυναίκες

Γιατί να μην το δεχθώ; Αυτά είναι καθημερινότητα για το μέσο μέλος του Bou.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εννοείται δν παρότρυνω ούτε λέω να το ξαναεπαναλαβω. Θέλει προσοχή και πάντα προφύλαξη. Μν πάμε γυρεύοντας γιατί η ζωή δν θα της χαρίζει για πάντα. Μια φορά θα γίνει η μαλάκια και δν έχει γυρισμό..
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Πήγα με μια παντρεμένη με παιδί που δούλευε απέναντι στον φούρνο, έπαιρνα καφέ σχεδόν κάθε πρωί και την καβλαντιζα, απέναντι από την δουλειά μου βρισκότανε. Τέλος πάντων μπούρου μπούρου, κανονίζουμε Bill's hotel, λεω άμα έρθει ήρθε. Ξαφνικά σκάει στην πλατεία Καραϊσκάκη στο Μεταξουργείο (πώς λέγεται)
Πάμε Μπιλ, 23€, τηλεκοντρόλ, κάρτα κτλπ. Ξεκινάω με καποτα μου κλαιγοταν, νιώθω την γαλοπούλα ? έλεγε τυλιγμένη με σελοφαν. Μια δυο εναλλαγές στάσεις μου έπεφτε. Ε άι γαμησου, την βγάζω και την ταραζω στην πουτσα ιεραποστολικά και την έβριζα, "σάρεσει η ξένη πουτσα βρωμιάρα ε;". Μου απαντούσε: Ναι σκίσε με, είμαι η πουτανα σου κτλπ. Τελικά Όταν βραχηκε τότε έγινε ατσαλοβεργα.
Στα πορνεία πάντως πάντα με καποτα. 4-5 στοματικά χωρίς στη καριέρα μου...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Έχει τόση σημασία η γνώμη μου, εφόσον εσείς το έχετε πράξει, όπως ευθαρσώς δηλώνετε;
Η αλήθεια είναι πως όχι. Ίσως αν δν το αποζητάς έρχεται από μόνο του το ακαπωτο. Και επίσης να ξέρετε ότι περνάνε από εξετάσεις είναι μαλακιες. Οι πλειονότητα είναι παράνομες..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Η αλήθεια είναι πως όχι. Ίσως αν δν το αποζητάς έρχεται από μόνο του το ακαπωτο. Και επίσης να ξέρετε ότι περνάνε από εξετάσεις είναι μαλακιες. Οι πλειονότητα είναι παράνομες..


Αυτό το τελευταίο, έιναι το πλέον σίγουρο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αυτό το τελευταίο, έιναι το πλέον σίγουρο.
Για αυτό σ λέω. Δν χρειάζεται να παίζουμε με την τύχη μας. Δν θα μας χαρίζεται πάντα. Βλέπω ξέρεις πολλά. Έχεις κι εσύ ιστορία να μας πεις η θα αρκεστείς σε αυτές που λέω ευθαρσώς;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
ο ένας γράφει για ακάποτα τσιμπούκια και με μαλώνει κιόλας, ο άλλος γράφει για τη γκόμενα από το χωριό, ο άλλος γράφει για παντρεμένη που γάμησε.
Τελικά τον τίτλο ποιός τον διαβάζει? καίω εγκέφαλο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Και από περιέργεια πόσο το χρεώνουν το ακαπωτο; δλδ το δέχονται και οι ίδιες να τελειώνεις μέσα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
ο ένας γράφει για ακάποτα τσιμπούκια και με μαλώνει κιόλας, ο άλλος γράφει για τη γκόμενα από το χωριό, ο άλλος γράφει για παντρεμένη που γάμησε.
Τελικά τον τίτλο ποιός τον διαβάζει? καίω εγκέφαλο
Ε για ακαπωτα σ λέμε όλοι. Π ξεφύγαμε από τν τίτλο;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Για αυτό σ λέω. Δν χρειάζεται να παίζουμε με την τύχη μας. Δν θα μας χαρίζεται πάντα. Βλέπω ξέρεις πολλά. Έχεις κι εσύ ιστορία να μας πεις η θα αρκεστείς σε αυτές που λέω ευθαρσώς;


Μονο μια φορά έχει συμβεί, κι αυτό από λάθος γιατί έσπασε το προφυλακτικό και δεν το κατάλαβε εγκαίρως κανείς από τους δύο.

Ήταν η Σοφία. Η ξανθιά πρασινομάτα Ρουμάνα από το Θησέως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom