Νέα

Δολοφονική επίθεση με καλάσνικοφ εναντίον αστυνομικών !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NikosShell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 997
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannisrodos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
τι δουλεια εχει ρε παιδια ο ευαγγελατος ο τριανταφυλοπουλος ο παπαδακης ο αυτιας και ο καθε κολοτρυπιδας δημοσιογραφος με την γενια των 700 ευρω?αυτοι περνουν εκατομυρια ευρω και μας δουλευουνε, τι δουλεια εχει ο κα8ε πολιτικος με τον λαο?καμμια απλα στην ελλαδα βασιλευει η υποκρισια, οτι πουλαει μονο παιζει.Δεν μπορουν να πιασουν τους δη8εν αναρχικους?εγς πιστευω ανετα απλα τους συμφερει να συντηρουν αυτη την κατασταση, οποτε ειναι να ψηφησουν προυπολογισμο να περασουν ενα νομοσχεδιο βγαινουν οι γνωστοι αγνωστοι και μπουρολοτιαζουν το κεντρο της αθηνας,ειχαμε το βατοπεδι μηνες τωρα ξεχαστηκε,οπως ξεχνιετε και καθε σοβαρο θεμα.Υποκρισια μεγαλη παιδια μας δουλευουνε κανονικα οι λιγοι και εμας μας πετανε ενα κομματι ψωμι και χειροκροταμε κιολας
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Νομιζω οτι τώρα πια οι αστυνομία και ο λαός έχουν ένα κοινό εχθρό εναντια στον οποίο θα πρέπει να ειναι ενωμένοι

Δε νομιζω οτι εχουν μυαλο για να το καταλαβουν αυτο....
Αντιθετως νομιζουν οτι ο ενας ειναι ο εχθρος του αλλου.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 Μαιστα...αυτα ειναι μαλακιες

 Αυτος που εριξε στον μπατσουλινο ειναι πολυ μαλακας...

 Αν ηθελε να κανει το "κομματι" του,ας σταματαγε μπροστα στην Βουλη
 στον Αγνωστο,και ας εριχνε μια δεσμιδα στα παραθυρα....Ολο και
 καποιον λαμπρο βουλευτη μας θα εκανε να χεστει απανω του...

 Οι επιθεσεις κατα αστυνομικων,στην παρουσα φαση,μου προκαλει μια
 εντυπωση "Φυγετε εσεις ,να αναλαβουμε εμεις..."...

 Σορυ,δεν θα παρω



 

 
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όχι  άλλο αίμα .
Ελπίζω  το  νέο  παιδί  να  τα  καταφέρει  στο τέλος .
Αν  ο Αιώνιος  Πατέρας  με  ακούει υψώνω  και  μία  προσευχή !
Ο χοντροπαπάρας  να αποφασίσει  ότι κυβερνά  τον  τόπο  και  να  επιδιώξει την  ειρήνευση  ο ίδιος .
Ο ίδιος , όχι τα  τσουτσέκια  του .
Και  μετά  εκλογές , να βγεί  η χώρα  από το αδιέξοδο !
Τώρα  για  τους  λεμέδες με  τα  κουμπούρια  θα  πω  ένα πράγμα :
Όποιος  έχει  αρχίδια  για  καλασνίκωφ  ας  αρχίσει  τον  αγώνα  αντρικά στα  οδοφράγματα . Εγώ  μαζί  του  θα  είμαι . Αλλά  εκεί θάχουν όπλα  και οι άλλοι !
Αντίθετα  όποιος  θέλει  να  τρώει  αθώους  με  ενέδρες  και  πουστιές  δεν  είναι  τουπαμάρος .Δολοφόνος  είναι  και  ως  τέτοιος  πρέπει  να  κριθεί . Ως  αιμοσταγής  φονιάς !
Κουμπαράκια , άλλο  πράγμα  η  επανάσταση και  η  εξέγερση και άλλο η  δολοφονία !
Δεν  θα  αντικαταστήσουμε  την  αστυνομίκη  βία , την καταστολή  και  την  κρατική  επιβολή  με a la cart αναρχία  τύπου  Ζωνιανών 
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
τι δουλεια εχει ρε παιδια ο ευαγγελατος ο τριανταφυλοπουλος ο παπαδακης ο αυτιας και ο καθε κολοτρυπιδας δημοσιογραφος με την γενια των 700 ευρω?αυτοι περνουν εκατομυρια ευρω και μας δουλευουνε, τι δουλεια εχει ο κα8ε πολιτικος με τον λαο?καμμια απλα στην ελλαδα βασιλευει η υποκρισια, οτι πουλαει μονο παιζει.Δεν μπορουν να πιασουν τους δη8εν αναρχικους?εγς πιστευω ανετα απλα τους συμφερει να συντηρουν αυτη την κατασταση, οποτε ειναι να ψηφησουν προυπολογισμο να περασουν ενα νομοσχεδιο βγαινουν οι γνωστοι αγνωστοι και μπουρολοτιαζουν το κεντρο της αθηνας,ειχαμε το βατοπεδι μηνες τωρα ξεχαστηκε,οπως ξεχνιετε και καθε σοβαρο θεμα.Υποκρισια μεγαλη παιδια μας δουλευουνε κανονικα οι λιγοι και εμας μας πετανε ενα κομματι ψωμι και χειροκροταμε κιολας

Οπως το ειπες φιλε. Κωλοτρυπιδας.
Και να πεις ο καραγκιοζης ο αυτιας ειναι και μορφωμενος ανθρωπος, ξερει λιγα οικονομικα. Λαικιστης, σιχαμενος αλλα ξερει 2 πραγματα.
Ο Παπαδακης ο γιδοβοσκος απο που και ως που ειναι δημοσιογραφος?
Παρουσιαστης της συμφορας ειναι. Απο ανειδικευτος εργατης και σκουπιδιαρης εγινε "δημοσιογραφος".
Μου κανει εντυπωση ρε παιδια. Ο ανθρωπος δε ξερει ΤΙΠΟΤΑ για κανενα θεμα.
Απο την αλλη εχουμε τον εκβιαστη τον Τριανταφυλοπουλο. Θυμαστε τι ειχε κανει πριν τις εκλογες του 2000? Ειχε προαναγγειλει θεμα και καλα που εχει στα χερια του με υποψηφιους βουλευτες που ειναι παιδεραστες. Θα εβγαζε λεει το θεμα μετα τις εκλογες για να μην αλοιωσει το αποτελεσμα τους.
Οταν ενας "δημοσιογραφος" προαναγγελει καταγγελιες φωτογραφιζοντας προσωπα, ουσιαστικα στελνει μηνυμα σε αυτα: "Πληρωστε να κανω αβαβα".

Εγω δε πιστευα οτι το κρατος η εστω ενα μερος της αστυνομιας συνεργαζεται με τους κουκουλοφορους μεχρι που ειδα το βιντεο στον Λαζοπουλο. Παντως η δεξια εχει παραδοση στο παρακρατος. Αλλα ποτε δεν περιμενα οτι αυτα γινονται το 2008.

Τελος παντων, το θεμα ειναι ενα. Η Ελλαδα ειναι μπουρδελο. Μαλλον μακαρι η Ελλαδα να ηταν μπουρδελο. Να ειχε μια υποτυπωδη οργανωση. Ουτε μπουρδελο δεν ειναι. Χωματερη ειναι. Και μαλιστα παρανομη.
ΚΑι για αυτα δε φταινε ουτε οι πολιτικοι, ουτε οι δικαστες, ουτε ο Κοκκαλης, ουτε οι δασκαλοι, ουτε οι κουκουλοφοροι, ουτε οι Αμερικανοι, ουτε οι λαθρομεταναστες, ουτε οι Τουρκοι, ουτε οι χρυσαυγητες ουτε οι προδωτες.
Φταιμε εμεις. Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ο Ελληνας. Ειμαστε και φερομαστε σαν ζωα. Εχουμε τους ηγετες και την χωρα που μας αξιζει. Βλεπουμε οτι καποιος καταστρεφει την χωρα, τον βριζουμε και μετα τον ψηφιζουμε. Δεν αντιδρουμε σε τιποτα. Καταπινουμε αμασητη τη καθε παπαρολογια που μας λενε. Εχουμε παρωπιδες. Ειμαστε κουτοπονηροι, μικροαπατεωνες. Δεν εχουμε μνημη. Μπορω να μιλαω για τα χαλια μας μεχρι αυριο.

Ας ξυπνησουμε λοιπον και ας μη τα ριχνουμε στους αλλους.
Για ολα φταιει η ΜΑΛΑΚΙΑ που μας δερνει σα λαος.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι ανέμους σπείρατε θύελες θα θερίσετε. Εγώ δεν εξετάζω κατά πόσο είναι υποκεινούμενα όλα αυτά (που πολύ πιθανόν είναι δηλαδή) Εγώ απλά "ευχαριστιέμαι" όσον αφορά την επιλογή των στόχων.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι ανέμους σπείρατε θύελες θα θερίσετε. Εγώ δεν εξετάζω κατά πόσο είναι υποκεινούμενα όλα αυτά (που πολύ πιθανόν είναι δηλαδή) Εγώ απλά "ευχαριστιέμαι" όσον αφορά την επιλογή των στόχων.

Με αυτα που λες θες να σε παρουμε στα σοβαρα?
Εκτιθεσαι.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Όχι  άλλο αίμα .
Ελπίζω  το  νέο  παιδί  να  τα  καταφέρει  στο τέλος .
Αν  ο Αιώνιος  Πατέρας  με  ακούει υψώνω  και  μία  προσευχή !
Ο χοντροπαπάρας  να αποφασίσει  ότι κυβερνά  τον  τόπο  και  να  επιδιώξει την  ειρήνευση  ο ίδιος .
Ο ίδιος , όχι τα  τσουτσέκια  του .
Και  μετά  εκλογές , να βγεί  η χώρα  από το αδιέξοδο !
Τώρα  για  τους  λεμέδες με  τα  κουμπούρια   θα  πω  ένα πράγμα :
Όποιος  έχει  αρχίδια  για  καλασνίκωφ  ας  αρχίσει  τον  αγώνα  αντρικά στα  οδοφράγματα . Εγώ  μαζί  του  θα  είμαι . Αλλά  εκεί θάχουν όπλα  και οι άλλοι !
Αντίθετα  όποιος  θέλει  να  τρώει  αθώους  με  ενέδρες  και  πουστιές  δεν  είναι  τουπαμάρος .Δολοφόνος  είναι  και  ως  τέτοιος  πρέπει  να  κριθεί . Ως  αιμοσταγής  φονιάς !
Κουμπαράκια , άλλο  πράγμα  η  επανάσταση και  η  εξέγερση και άλλο η  δολοφονία !
Δεν  θα  αντικαταστήσουμε  την  αστυνομίκη  βία , την καταστολή  και  την  κρατική  επιβολή  με a la cart αναρχία  τύπου  Ζωνιανών 
Εκλογές να βγει η αστεία χώρα που λέγεται Ελλάδα από το αδιέξοδο.  :cheesy:

Μάλιστα - πλάκα έχει το πράγμα. Άντε και βγαίνει το ΠΑΣΟΚ, λέμε τώρα - ο George θα είναι ο σωτήρας μας?  :2funny:

:headbang:  :helpplea:  :S  :uglystupid:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι ανέμους σπείρατε θύελες θα θερίσετε. Εγώ δεν εξετάζω κατά πόσο είναι υποκεινούμενα όλα αυτά (που πολύ πιθανόν είναι δηλαδή) Εγώ απλά "ευχαριστιέμαι" όσον αφορά την επιλογή των στόχων.

το νικ σου,σου παει γαντι  :2funny:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Ενταξει, ειπαμε οι μπατσοι ειναι κακοι δημοσιοι υπάλληλοι..

Αλλα αλλο να παιξουνε τιποτα μπουκετα κλπ αλλο να του ριξουνε στη ψυχρα..

Αρωστα καμενα ατομα ξηγιονται ετσι.

Και οι φιλοι μας οι δημοσιογραφοι θα τα κανουνε πουτανα παλι οπως συνηθως..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εκλογές να βγει η αστεία χώρα που λέγεται Ελλάδα από το αδιέξοδο.  :cheesy:

Μάλιστα - πλάκα έχει το πράγμα. Άντε και βγαίνει το ΠΑΣΟΚ, λέμε τώρα - ο George θα είναι ο σωτήρας μας?  :2funny:

:headbang:  :helpplea:  :S  :uglystupid:

Ναι  να  καίγεται  το  σύμπαν  1 μήνα , να  έχουμε  θύματα , να  έχουν βγει  καλασνίκωφ , και  να  υποφέρει ο κοσμάκης δεν  είναι  λόγος  για  εκλογές !

Και  ξέρεις  στη  Δημοκρατία  τα  προβλήματα  λύνονται με  εκλογές !Όποιος  έχει  άλλη  ιδέα  να  την πει.
Διαφορετικά κομμένη  η  μαλακία  πρωινιάτικα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Διαβασε τι εγραψα πιο πανω.

ok δεν είσαι μπατσάκος ούτε και άσχημα τα λες! Οπως και να χει όλες οι απόψεις δεκτές και σεβαστές. Η δικιά μου γραμμή αυτή είναι είτε με παίρνουν στα σοβαρά είτε όχι εμένα δεν μου κόβεται η όρεξη
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ναι  να  καίγεται  το  σύμπαν  1 μήνα , να  έχουμε  θύματα , να  έχουν βγει  καλασνίκωφ , και  να  υποφέρει ο κοσμάκης δεν  είναι  λόγος  για  εκλογές !

Και  ξέρεις  στη  Δημοκρατία  τα  προβλήματα  λύνονται με  εκλογές !Όποιος  έχει  άλλη  ιδέα  να  την πει.
Διαφορετικά κομμένη  η  μαλακία  πρωινιάτικα

Καλά χαλάρωσε! Δεν έχασε η ΝΔ... ακόμα....
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Οι περισσότεροι έχετε δίκιο, όσο κρατάμε την συζήτηση σε πολιτισμένα επίπεδα δεν χάνουμε το δίκιο μας, ανεξάρτητα από το τι πιστεύουμε, ποιός φταίει, ποιός δεν φταίει, ποιά είναι τα ελατήρια, ποιός (αν υπάρχει κάποιος) που να βγαίνει κερδισμένος από αυτά τα γεγονότα.
Η ανθρώπινη ζωή έχει την ίδια αξία, είτε πρόκειται για τον άτυχο Αλέξανδρο, είτε για το Διαμαντή (δεν ξέρω πως να τον χαρακτηρίσω, άτυχο ή τυχερό μέσα στην ατυχία του)
Αυτός που πυροβόλησε χθες το νεαρό είναι τόσο "μάγκας", όσο και εκείνος που πυροβόλησε το Γρηγορόπουλο. Φυσικά είναι φανερό πως τέτοια γεγονότα εξυπηρετούν καταστάσεις (ό,τι βάζει ο καθένας μας με το νού του) αλλά δεν εξυπηρετούν την κυβέρνηση, αυτή άλλωστε κοιμάται και δεν ενοχλείται από τέτοια "πραγματάκια". Ας ευχηθούμε να αποφευχθούν τα χειρότερα, το πιό ήπιο από τα οποία μπορεί να είναι το αστυνομικό κράτος και ο άκρατος "επαγγελματισμός" από τα σώματα ασφαλείας και ειδικότερα η επιβολή της τάξης στους κατά τεκμήριο αδύναμους.
Εύχομαι να γλυτώσει τη ζωή του και να αναρρώσει πλήρως ο αστυνόμος, απεύχομαι όταν επανέλθει υγιής να μετατραπεί σε robocop.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Οι περισσότεροι έχετε δίκιο, όσο κρατάμε την συζήτηση σε πολιτισμένα επίπεδα δεν χάνουμε το δίκιο μας, ανεξάρτητα από το τι πιστεύουμε, ποιός φταίει, ποιός δεν φταίει, ποιά είναι τα ελατήρια, ποιός (αν υπάρχει κάποιος) που να βγαίνει κερδισμένος από αυτά τα γεγονότα.
Η ανθρώπινη ζωή έχει την ίδια αξία, είτε πρόκειται για τον άτυχο Αλέξανδρο, είτε για το Διαμαντή (δεν ξέρω πως να τον χαρακτηρίσω, άτυχο ή τυχερό μέσα στην ατυχία του)
Αυτός που πυροβόλησε χθες το νεαρό είναι τόσο "μάγκας", όσο και εκείνος που πυροβόλησε το Γρηγορόπουλο. Φυσικά είναι φανερό πως τέτοια γεγονότα εξυπηρετούν καταστάσεις (ό,τι βάζει ο καθένας μας με το νού του) αλλά δεν εξυπηρετούν την κυβέρνηση, αυτή άλλωστε κοιμάται και δεν ενοχλείται από τέτοια "πραγματάκια". Ας ευχηθούμε να αποφευχθούν τα χειρότερα, το πιό ήπιο από τα οποία μπορεί να είναι το αστυνομικό κράτος και ο άκρατος "επαγγελματισμός" από τα σώματα ασφαλείας και ειδικότερα η επιβολή της τάξης στους κατά τεκμήριο αδύναμους.
Εύχομαι να γλυτώσει τη ζωή του και να αναρρώσει πλήρως ο αστυνόμος, απεύχομαι όταν επανέλθει υγιής να μετατραπεί σε robocop.

για να γινει ρομποκοπ πρεπει να πεθανει πρωτα
δεν θυμασε την ταινεια? :2funny:
νομιζω μονο σαιμποργκ μπορει να γινει :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Τελος παντων, το θεμα ειναι ενα. Η Ελλαδα ειναι μπουρδελο. Μαλλον μακαρι η Ελλαδα να ηταν μπουρδελο. Να ειχε μια υποτυπωδη οργανωση. Ουτε μπουρδελο δεν ειναι. Χωματερη ειναι. Και μαλιστα παρανομη.
ΚΑι για αυτα δε φταινε ουτε οι πολιτικοι, ουτε οι δικαστες, ουτε ο Κοκκαλης, ουτε οι δασκαλοι, ουτε οι κουκουλοφοροι, ουτε οι Αμερικανοι, ουτε οι λαθρομεταναστες, ουτε οι Τουρκοι, ουτε οι χρυσαυγητες ουτε οι προδωτες.
Φταιμε εμεις. Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ο Ελληνας. Ειμαστε και φερομαστε σαν ζωα. Εχουμε τους ηγετες και την χωρα που μας αξιζει. Βλεπουμε οτι καποιος καταστρεφει την χωρα, τον βριζουμε και μετα τον ψηφιζουμε. Δεν αντιδρουμε σε τιποτα. Καταπινουμε αμασητη τη καθε παπαρολογια που μας λενε. Εχουμε παρωπιδες. Ειμαστε κουτοπονηροι, μικροαπατεωνες. Δεν εχουμε μνημη. Μπορω να μιλαω για τα χαλια μας μεχρι αυριο.

Ας ξυπνησουμε λοιπον και ας μη τα ριχνουμε στους αλλους.
Για ολα φταιει η ΜΑΛΑΚΙΑ που μας δερνει σα λαος.
Να προσθέσω και αμόρφωτοι - γιατί οι καλλιεργημένοι άνθρωποι δε γίνονται με διδακτορικό στο Πολυτεχνείο, sorry. Το παιδί που έχει γαλουγηθεί με την πουστιά & την κομπίνα από μικρό και post-doc σπουδές να κάνει στην Αγγλία - στυλιάρι θα μείνει και πάλι.

Στην παραλία θα πετάξει το άδειο πακέτο τσιγάρα όπου βρει, γιατί είναι κτήνος απλά. Φυσικά, όπως είπε και ο Έκο οι λαοί έχουν τους ηγέτες που τους ταιριάζουν. Γιατί στην Αμερική από ποιους έβγαινε ο Bush - από το white trash που ζει στο Τέξας και βλέπει τη Νέα Υόρκη σαν εξωτερικό.  :headbang:  :uglystupid:

Άντε και ο Κωστάκης είναι βλάκας, δεν έχει δουλέψει ποτέ του κλπ. Γιατί έχει δουλέψει ο Γιώργος?  :idiot: Ή ο Alex το τρομερό παιδί της Αριστεράς που χύνουν οι Ελλεηνίδες όταν τον βλέπουν?  :headbang:  :jerking:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι ανέμους σπείρατε θύελες θα θερίσετε. Εγώ δεν εξετάζω κατά πόσο είναι υποκεινούμενα όλα αυτά (που πολύ πιθανόν είναι δηλαδή) Εγώ απλά "ευχαριστιέμαι" όσον αφορά την επιλογή των στόχων.

 Mπραβο μπραβο....
 
 Παληκαρια σαν και σενα ομορφαινουν αυτη την χωρα,βλεποντας το δεντρο
 και χανοντας το δασος..

 Η ευχαριστηση αλλωστε ειναι καθαρα προσωπικη,παντοτε
 Δεν ειναι να δυνατον να χαιρομαστε ολοι με τα ιδια πραματα
 Εσυ,π.χ. ευχαριστηθηκες που πολυβολησανε εναν ανυποπτο μπατσουλη εν
 ωρα υπηρεσιας του,εγω χαιρομαι που φυτεψα πεντε δεντρακια ας πουμε..

 Τεσπα....
 
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom