Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.358
Like
478
Πόντοι
36
Ποιός είναι απογοήτευση, ο μύστης δήμαρχος, η πιπινα, η ηλικία του μυστη ή της πιπινας, το ότι την εχει αστεφανωτη σαν τον Αλέξη;
ο τύπος αυτός απο τον Γκύζη - που ο θεός να τον κάνει ενεργειακό μηχανικό καθηγητή ΕΜΠ, τα λεγόμενά του και η προοπτική της Αθήνας με την οπτική του και η υποθετική σχέση του 43χρονου με την ασχημη γυναικα που εμφανίζεται .....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.348
Like
30.091
Πόντοι
5.006
Ε, στην πόλη με Πετρουλάκηδες, Τριανταφυλλίδη, Ραπτόπουλο, Μπουζο, Κόλκα, Μπούζα και το κακό συναπάντημα, δεν το λες και αξιοπιστία.
Κολκα μπινε σα γαμαμε μουνοπανο γαμω το σπίτι σου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.779
Like
6.562
Πόντοι
2.356
Έγραψες όλο αυτό και στην ερώτηση ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ, κουβέντα.

Κάτσε να σου βάλω κάτι ακόμα, τέταρτο, έχω γραμμένους στ αρχίδια μου τυπάκια σαν το νίπλη που ψάχνει κοινό κλακαδόρους για να νομίζει πως υπερέχει με τις σοφιστείες του και εύκολα υπάρχουν θύματα τριγύρω. Και κάτι τέτοιους τους έχω για πρωινό και φυσικά κανένα τέτοιου είδους μουνοσκυλάκι δε θα δώσω σημασία όταν θέλω να γράψω κάτι με κάποιους ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ σοβαρούς τριγύρω. Απλά εσείς και η σοβαρότητα ανέχετε έτη φωτός και μόλις μου απέδειξες πως κακώς είχα κάποιες αμφιβολίες για σένα κατα καιρούς, όχι, είσαι ακριβώς σαν κι αυτούς.
Είπε ο χαζούλης που δεν μπορεί να καταλάβει ότι 7+2=9 και 9+2=11. Παρότι το διαβάζει και γραμμένο.
Χάρισες άφθονο γέλιο με κείνο το όπως πάντα, μιας και είναι γνωστό πως πάντα εξαφανίζεσαι όταν πέσει ξεβρακωμα στις κουταμαρες που αραδιαζεις.
Συνεχισε να μας διασκεδάζεις πασακα μου.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
2
Like
19.699
Πόντοι
3.656
η χαρα που κανει ο κοσμος στην αθηνα που εγαμησανε τον μικρο μουλο ειναι τεραστια....
όντως !!!! αληθές φίλε !!!!!!!!! η καύλα που εκπαραθυρώθηκε ο αγράμματος αυτιστικός γόνος ούτε σε παρτούζα με μοντελοπιπίνες
:wanker:


:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.074
Πόντοι
5.506
Είπε ο χαζούλης που δεν μπορεί να καταλάβει ότι 7+2=9 και 9+2=11. Παρότι το διαβάζει και γραμμένο.
Χάρισες άφθονο γέλιο με κείνο το όπως πάντα, μιας και είναι γνωστό πως πάντα εξαφανίζεσαι όταν πέσει ξεβρακωμα στις κουταμαρες που αραδιαζεις.
Συνεχισε να μας διασκεδάζεις πασακα μου.
Είδες που τελικά δεν ξέρεις και 'σύ τι είσαι;; Μου έκανες και κύρηγμα πανάθεμά σε.

Εμείς οι ίδιοι λέγαμε;
Εγώ ένας είμαι και πάντα τενεκέ τον ανέβαζα, τενεκέ τον κατέβαζα. Ούτε έχω γράψει ποτέ ότι θεωρώ πως έχει μεγάλο πολιτικό μέλλον.
Τώρα αν με βλέπεις διπλό και τρίδιπλο οκ.
Να πω στους εαυτούς μου να το κοιτάξουν λίγο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.140
Like
28.684
Πόντοι
5.506
παρτυ κανει ο κοσμος που τα μουνοπανα που βαζαν χερι στης προμηθειες με την βοηθεια του μεγαλου μουλου πηραν ποδι....ο αγοραστος επρεπε να ειναι ηδη στο κελι του ακη.....μουλοι και κλεφτες τελος σιγα σιγα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.448
Κριτικές
15
Like
20.564
Πόντοι
4.546
ο τύπος αυτός απο τον Γκύζη - που ο θεός να τον κάνει ενεργειακό μηχανικό καθηγητή ΕΜΠ, τα λεγόμενά του και η προοπτική της Αθήνας με την οπτική του και η υποθετική σχέση του 43χρονου με την ασχημη γυναικα που εμφανίζεται .....
Δυστυχώς, αυτοί είναι που κατεβαίνουν και ασχολούνται με τα κοινά (ελαχιστες φωτεινές εξαιρέσεις που πραγματικά θελουν νσ διορθώσουν και να αλλάξουν πράγματα) , οι περισσότεροι ηλιθιοι, άσχετοι, άεργοι, ανεπαγγελτοι .

Ποιους θυμόμαστε σε κάθε πόλη και πόσους που πραγματικά άφησαν πίσω έργο;;;
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.358
Like
478
Πόντοι
36
Δυστυχώς, αυτοί είναι που κατεβαίνουν και ασχολούνται με τα κοινά (ελαχιστες φωτεινές εξαιρέσεις που πραγματικά θελουν νσ διορθώσουν και να αλλάξουν πράγματα) , οι περισσότεροι ηλιθιοι, άσχετοι, άεργοι, ανεπαγγελτοι .

Ποιους θυμόμαστε σε κάθε πόλη και πόσους που πραγματικά άφησαν πίσω έργο;;;
Ομοιος ομοίω αεί πελάζει .... μεγάλη διαφορά με τον Μπακογιάννη δεν έχει ....
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
4
Like
9.220
Πόντοι
2.306
του αρέσει όμως το φυστίκωμα , το έχει ανάγκη ,το επιδιώκει απεγνωσμένα:2funny:
κοίτα ποστ για μπουκεκάκι .... ψήφισε Δούκα λέει :2funny:



καημένος.png
Άμα κάνεις ζουμ στη γλώσσα του δεν είναι καφέ?
Απο τους κωλους που γλυφει των αφεντικών του.
Βρς ποιο μέλος μου θυμίζει... Ποιο μέλος..
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.611
Πόντοι
3.656
παρτυ κανει ο κοσμος που τα μουνοπανα που βαζαν χερι στης προμηθειες με την βοηθεια του μεγαλου μουλου πηραν ποδι....ο αγοραστος επρεπε να ειναι ηδη στο κελι του ακη.....μουλοι και κλεφτες τελος σιγα σιγα

Ε τι νομίζεις ότι η σία είχε μια μούρη μέχρι το πάτωμα επειδή θα χάσει μόνο το Κα Δημάρχου?

Έχασαν τις μίζες και τα παντελονιάσματα του δήμου.....

ο αγοραστός αφού γλίτωσε το λιντσάρισμα από τους χαροκαμένους της Θεσσαλίας να λέει και ευχαριστώ
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.358
Like
478
Πόντοι
36
Ε τι νομίζεις ότι η σία είχε μια μούρη μέχρι το πάτωμα επειδή θα χάσει μόνο το Κα Δημάρχου?

Έχασαν τις μίζες και τα παντελονιάσματα του δήμου.....

ο αγοραστός αφού γλίτωσε το λιντσάρισμα από τους χαροκαμένους της Θεσσαλίας να λέει και ευχαριστώ
εχει την εταιρεία του <antipolution> να ασχοληθεί ....
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.957
Like
4.307
Πόντοι
506
Γαλάζιος κυβερνητικός παραγγειλε κετερινγκ για να γιορτάσει την εκλογή του υποψηφιου που στήριζε.
Τελικα πήρε πουλο και το εφαγε μονος του. Το οτι το πλήρωσε με αφησε αναυδο
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.779
Like
6.562
Πόντοι
2.356
Είδες που τελικά δεν ξέρεις και 'σύ τι είσαι;; Μου έκανες και κύρηγμα πανάθεμά σε.
Α, είχες φιλοδοξία να είσαι ο προσωπικός μου γελωτοποιός;
Σόρρυ δεν το κατάλαβα.
Το εκτιμώ, αλλά τι νόημα έχει; Σε φόρουμ είμαστε, το γέλιο χαρίζει ζωή, γιατί να το στερήσουμε από τα υπόλοιπα μέλη; Παρεκτος κι είσαι κι εσύ κανας γιαλαντζι Λουδοβίκος και νομίζεις ότι είσαι μοναδικος στον κόσμο αυτό.
Η αυτού γελοιοτης.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.611
Πόντοι
3.656
εχει την εταιρεία του <antipolution> να ασχοληθεί ....
Ότι έχει εταιρείες και επενδύσεις και κεφάλαια να παίξει (γιατί σιγά μη τα διαχειρίζεται ο ίδιος) έχει...και Ελλάδα και στο εξωτερικό πάω στοίχημα ότι θα έχει περισσότερα.

Τα τζάμπα λεφτά από τις μίζες και τις μπίσνες με το δήμο όμως τα έχασε και πρέπει να του έτσουξε καλά ο κώλος που πήρε πόδι...περισσότερο σε επίπεδο εγωισμού.

χώρια που τώρα η σία θα κάνει να του κάτσει 6 μήνες.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.490
Like
2.365
Πόντοι
456
To λέει και μόνος του, το ντιμπέιτ τον βοήθησε.
Μάλλον "αυτοκτόνησε" ο Μπακογιάννης.

 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.596
Κριτικές
36
Like
38.590
Πόντοι
19.795
Ότι έχει εταιρείες και επενδύσεις και κεφάλαια να παίξει (γιατί σιγά μη τα διαχειρίζεται ο ίδιος) έχει...και Ελλάδα και στο εξωτερικό πάω στοίχημα ότι θα έχει περισσότερα.

Τα τζάμπα λεφτά από τις μίζες και τις μπίσνες με το δήμο όμως τα έχασε και πρέπει να του έτσουξε καλά ο κώλος που πήρε πόδι...περισσότερο σε επίπεδο εγωισμού.

χώρια που τώρα η σία θα κάνει να του κάτσει 6 μήνες.
Περιμενε να παραλαβουν οι επομενοι, με τον καινουργιο χρονο, να δουμε τι θα βρουν στα οικονομικα των Δημων τους και αν θα παιξουν και σεναρια με εισαγγελεις. Δεν ξερω βεβαια κατα ποσο τους καλυπτουν οι νομοι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.048
Like
18.448
Πόντοι
3.656
Ε ναι, 3 τετραετιες ειναι αρκετες, ας εχουμε και ενα διαλειμμα ΠΑΣΟΚ και επανερχομαστε μετα
Πολύ πιο πριν , δεν θα έχει ούτε σαξό .
Και ούτε ίντερνετ .... για γκόμενα .... στο τσατουρμπεητ .... κολομβιάνα .........
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.611
Πόντοι
3.656
Περιμενε να παραλαβουν οι επομενοι, με τον καινουργιο χρονο, να δουμε τι θα βρουν στα οικονομικα των Δημων τους και αν θα παιξουν και σεναρια με εισαγγελεις. Δεν ξερω βεβαια κατα ποσο τους καλυπτουν οι νομοι.
Δεν έχω καμία ελπίδα ότι αυτός το δούκας θα είναι λιγότερο λαμόγιο


τα πιο ευκολα και βρομικα παιζονται στις περιφέρειες και τους δήμους.
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.596
Κριτικές
36
Like
38.590
Πόντοι
19.795
Δεν έχω καμία ελπίδα ότι αυτός το δούκας θα είναι λιγότερο λαμόγιο


τα πιο ευκολα και βρομικα παιζονται στις περιφέρειες και τους δήμους.
Τουλαχιστον δεν θα ειναι καταστροφικος οπως ο προηγουμενος. Που νομιζε οτι η Αθηνα ηταν παιχνιδακι λεγκο που του χαρισε η μαμα του, για να εχει να παιζει, μεχρι να γινει πρωθυπουργος.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom