Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.448
Κριτικές
15
Like
20.561
Πόντοι
4.546
Η εκτίμηση μου στον ΜΥΣΤΑΡΟ Δούκα, ανέβηκε κατακόρυφα.... Ο τύπος είναι πιπινο κυνηγός, του βγάζω το καπέλο.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Μόλις πέρασα από Αχαρνών, όλοι οι Μουσουλμάνοι είναι με τις τσουγκρανες και πηγαινοερχοντα.Αχ Πρωθυπουργός μας τα καλύτερα ντιλ κάνει!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.073
Πόντοι
5.506
"Ο δημαρχος αθηναιων δεν ειναι εκ του νoμου προεδρος της κεδε?" :coffee:

εκ νόμου κιολας , οχι παιζουμε :tooth:

Εχει βαλει ερωτηματικό όμως .. πρεπει να ειναι απο τα ελαχιστα που δεν ξερει :coffee:
Eνω΄ εσύ τα ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ φίλε μου καλέ.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.167
Like
12.131
Πόντοι
3.656
Μόλις πέρασα από Αχαρνών, όλοι οι Μουσουλμάνοι είναι με τις τσουγκρανες και πηγαινοερχοντα.Αχ Πρωθυπουργός μας τα καλύτερα ντιλ κάνει!
Τι σκαβουν μαν??τα πεζοδρομια??θα φυτεψουν?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.448
Κριτικές
15
Like
20.561
Πόντοι
4.546
ενα μάτσο χάλια ....... η ελλάδα του σήμερα ..... απογοήτευση ...
Ποιός είναι απογοήτευση, ο μύστης δήμαρχος, η πιπινα, η ηλικία του μυστη ή της πιπινας, το ότι την εχει αστεφανωτη σαν τον Αλέξη;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.167
Like
12.131
Πόντοι
3.656
Ε ναι φυσικά,από που αλλού?Και οι επόμενοι φουρνιά αγροτών εκεί θα κοπροσκυλιαζουν!!Εεεεε εννοώ θα εργάζονται στο λιοπυρι!
Πες τους λιγο το νου τους,γιατι κυκλοφορει και ο εντουρο σε αυτα τα μερη με την φουφου και ψηνει καλαμποκια και καστανα και θα τους τα φερμαρει στον πατο!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Σου θίξαμε την παράταξη και παρεξηγήθηκες;Δικοί σας δημοσιογράφοι τα λένε.Αυτό με τη Θεσσαλονίκη δεν το κατάλαβα.Έχεις κανά κόμπλεξ μαζί μας;
Ε, στην πόλη με Πετρουλάκηδες, Τριανταφυλλίδη, Ραπτόπουλο, Μπουζο, Κόλκα, Μπούζα και το κακό συναπάντημα, δεν το λες και αξιοπιστία.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.116
Πόντοι
3.786
Ε, στην πόλη με Πετρουλάκηδες, Τριανταφυλλίδη, Ραπτόπουλο, Μπουζο, Κόλκα, Μπούζα και το κακό συναπάντημα, δεν το λες και αξιοπιστία.
Δεν είναι σαν αυτούς ρε μαν.Σε κάθε πόλη υπάρχουν γραφικοί αλλά και σοβαροί.Οι περισσότεροι γραφικοί είναι αθλητικογράφοι,όπως αυτοί που έγραψες.Χειρότερος είναι ο Γιώργος Μίνος πάντως
 
Τελευταία τροποποίηση:

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.779
Like
6.562
Πόντοι
2.356
Ωραια, αφου απαρνεισαι την ιντερνετικη παρεα σου, πες μου εσυ που και ποιους ειδες να τον «σπρωχνουν» ως επομενο υποψηφιο αρχηγο του κομματος.
Κοίτα, μεταξύ μας το σκυλάκι είσαι εσύ, που μόλις δει τα δύσκολα κάποιος της στάνης τρέχει να γαβγίσει, μπας και τρομάξει κανείς, μόνο που όλοι παίρνουν πρέφα πως μιλάμε για σκυλί μουνουχισμενο.
Με σένα τρία τίνα συμβαίνουν.
Ή σου άλλαξε την κροκέτα ο Αρχηγός κι απ' το τσιρλιό που άρχισε έχασες το μάθημα και δεν έμαθες την καινούρια εντολή "Φυγε" κι έμεινες στο "μείνε" και το "κάτσε".
Ή είσαι άφρονας και σου αρέσει το παρεάκι του φύλαρχου γι'αυτό κωλοτριβεσαι συνέχεια στα νήματα όπου συχνάζει, όπως λέει ο Αρχηγός.
Ή είσαι τέρμα βλάκας, αλλά δεδομένου οτι δεν έχει κι άλλες επιλογές ο Αρχηγός, πορεύεται με ότι έχει.
Για να μη μπερδευεσαι δεν έχω κανενα παρεάκι. Με κάποια παιδιά εδώ περνάω καλά και κανω και λίγη πλάκα.
Θα συνεχίσω να κάνω όσο περνάω καλά.
Κάτσε να στο μεταφράσω: Γαβ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Δεν είναι σαν αυτούς ρε μαν.Σε κάθε πόλη υπάρχουν γραφικοί αλλά και σοβαροί.Οι περισσότεροι γραφικοί είναι αθλητικογράφοι,όπως αυτοί που έγραψες.Χειρότερος είναι ο Γιώργος Μίνος πάντως
Σωστός, τον ξέχασα τον κορυφαίο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Κοίτα, μεταξύ μας το σκυλάκι είσαι εσύ, που μόλις δει τα δύσκολα κάποιος της στάνης τρέχει να γαβγίσει, μπας και τρομάξει κανείς, μόνο που όλοι παίρνουν πρέφα πως μιλάμε για σκυλί μουνουχισμενο.
Με σένα τρία τίνα συμβαίνουν.
Ή σου άλλαξε την κροκέτα ο Αρχηγός κι απ' το τσιρλιό που άρχισε έχασες το μάθημα και δεν έμαθες την καινούρια εντολή "Φυγε" κι έμεινες στο "μείνε" και το "κάτσε".
Ή είσαι άφρονας και σου αρέσει το παρεάκι του φύλαρχου γι'αυτό κωλοτριβεσαι συνέχεια στα νήματα όπου συχνάζει, όπως λέει ο Αρχηγός.
Ή είσαι τέρμα βλάκας, αλλά δεδομένου οτι δεν έχει κι άλλες επιλογές ο Αρχηγός, πορεύεται με ότι έχει.
Για να μη μπερδευεσαι δεν έχω κανενα παρεάκι. Με κάποια παιδιά εδώ περνάω καλά και κανω και λίγη πλάκα.
Θα συνεχίσω να κάνω όσο περνάω καλά.
Κάτσε να στο μεταφράσω: Γαβ!
Έγραψες όλο αυτό και στην ερώτηση ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ, κουβέντα.

Κάτσε να σου βάλω κάτι ακόμα, τέταρτο, έχω γραμμένους στ αρχίδια μου τυπάκια σαν το νίπλη που ψάχνει κοινό κλακαδόρους για να νομίζει πως υπερέχει με τις σοφιστείες του και εύκολα υπάρχουν θύματα τριγύρω. Και κάτι τέτοιους τους έχω για πρωινό και φυσικά κανένα τέτοιου είδους μουνοσκυλάκι δε θα δώσω σημασία όταν θέλω να γράψω κάτι με κάποιους ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ σοβαρούς τριγύρω. Απλά εσείς και η σοβαρότητα ανέχετε έτη φωτός και μόλις μου απέδειξες πως κακώς είχα κάποιες αμφιβολίες για σένα κατα καιρούς, όχι, είσαι ακριβώς σαν κι αυτούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom