Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.089
Like
74.542
Πόντοι
12.756
Εντωμεταξυ ο μονος που δεν εχει γραψει για αριθμο ανταρτων και μαλακιες ειμαι εγω..
Αλλα δεν πειράζει , κατι πρεπει να γραψουν και για Νιπλη , τοσο σκισιμο τους εχω ριξει στο κωλαντερο
που τους εχω μεινει αξέχαστος :rockon::rockon:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
θα σου έλεγα να σκεφτείς τι πήγε στραβά μέσα σε 3 μήνες για να συμβεί η πανωλεθρία

Ναι χαζούλη πανωλεθρία .... ούτε που ξέρεις τι θα πει η λέξη αυτή ...... χαλάρωσε και πιες πικρό καφέ για να συνέλθεις .....

41% και μετά από 3 μήνες 12/13 περιφέρειες ..... Πωωωω πανωλεθρία ........
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.313
Πόντοι
1.056
Μην είσαι καθόλου σίγουρος.Οι Ευρωεκλογές είναι πιο ανώδυνες για τον δεξιό ψηφοφόρο για να εκφράσει τη δυσαρέσκεια του.Επίσης οι άχρηστοι Αγοραστός και Μέτιος θα έχαναν ακόμα και αν απέναντι είχαν υποψήφιο ΚΚΕ.Αφοί όλοι πλην δεξιών με παρωπίδες θα ψήφιζαν τον αντίπαλο.Έχει πάντως πολύ γέλιο που πήγαν και υποστήριξαν τον Αρναουτάκη.Που είναι βαμμένος ΠΑΣΟΚος και τον ψηφίζουν όλοι,γιατί κάνει έργο.Μόνο και μόνο για να κάνουν το 13/13 τα νούμερα!
Το θέμα είναι ότι τη δυσαρέσκεια των δεξιών ψηφοφόρων δεν θα την καρπωθούν τα αριστερά κόμματα (κακώς για μένα). Εξάλλου είμαι σίγουρος ότι αυτοί οι αντάρτες θα ξαναγυρίσουν στο μαντρί τις επόμενες μέρες μετά από γλυψιμο της κεντρικής εξουσίας. Όπως έγινε και με τον Τζιτζικώστα που σε προηγούμενες περιφερειακές ήταν αντάρτης.
Στην ουσία η ΝΔ κέρδισε 11 περιφέρειες και το ΠΑΣΟΚ 2.
Καλά για την Κρήτη το ξέρω ότι είναι όλη πράσινη, δικαιωματικά ανήκει στο ΠΑΣΟΚ λόγω Αρναουτάκη. Τώρα για τη Θεσσαλία είναι πολύ ενθαρρυντικό ότι ψήφισαν αριστερό υποψήφιο για να μην βγει ο χοντρομαλάκας αλλά απ'την άλλη και οι 4 μεγάλοι δήμοι των νομών βγάλανε δεξιούς.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
2
Like
19.717
Πόντοι
3.656
Ναι χαζούλη πανωλεθρία .... ούτε που ξέρεις τι θα πει η λέξη αυτή ...... χαλάρωσε και πιες πικρό καφέ για να συνέλθεις .....

41% και μετά από 3 μήνες 12/13 περιφέρειες ..... Πωωωω πανωλεθρία ........
τότε γιατί σκούζεις κ κλαίς ? κέρδισες αφού :sopase:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.827
Like
6.457
Πόντοι
1.406
Εντωμεταξυ ο μονος που δεν εχει γραψει για αριθμο ανταρτων και μαλακιες ειμαι εγω..
Αλλα δεν πειράζει , κατι πρεπει να γραψουν και για Νιπλη , τοσο σκισιμο τους εχω ριξει στο κωλαντερο
που τους εχω μεινει αξέχαστος :rockon::rockon:
Εσυ πρεπει να εχεις εκσπερματισει ισαμε 20 κουταλιες της σουπας μονο και μονο για τον Μπακογιαννη :2funny:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.118
Πόντοι
3.786
Το θέμα είναι ότι τη δυσαρέσκεια των δεξιών ψηφοφόρων δεν θα την καρπωθούν τα αριστερά κόμματα (κακώς για μένα). Εξάλλου είμαι σίγουρος ότι αυτοί οι αντάρτες θα ξαναγυρίσουν στο μαντρί τις επόμενες μέρες μετά από γλυψιμο της κεντρικής εξουσίας. Όπως έγινε και με τον Τζιτζικώστα που σε προηγούμενες περιφερειακές ήταν αντάρτης.
Στην ουσία η ΝΔ κέρδισε 11 περιφέρειες και το ΠΑΣΟΚ 2.
Καλά για την Κρήτη το ξέρω ότι είναι όλη πράσινη, δικαιωματικά ανήκει στο ΠΑΣΟΚ λόγω Αρναουτάκη. Τώρα για τη Θεσσαλία είναι πολύ ενθαρρυντικό ότι ψήφισαν αριστερό υποψήφιο για να μην βγει ο χοντρομαλάκας αλλά απ'την άλλη και οι 4 μεγάλοι δήμοι των νομών βγάλανε δεξιούς.
Θα δείξει φίλε.Σε 4 χρόνια έχουμε δει να γκρεμίζονται πανίσχυρες αυτοδυναμίες.Και με το άνοιγμα ΣΥΡΙΖΑ προς ΠΑΣΟΚ,αλλά και αντίστροφα με δηλώσεις Γερουλάνου,αν ευοδώσει,θα τρίβουν τα μάτια της στη ΝΔ το 2027

Πάντως θα ξαναπώ ότι η τοπική αυτοδιοίκηση δεν έχει αμιγώς κομματικά χαρακτηριστικά και σωστά.Πρέπει να ψηφίζουμε πρώτα από όλα τον ικανότερο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.089
Like
74.542
Πόντοι
12.756
Εσυ πρεπει να εχεις εκσπερματισει ισαμε 20 κουταλιες της σουπας μονο και μονο για τον Μπακογιαννη :2funny:
Ναι αλλα για ανταρτες δεν εχω γραψει :birdman: ..
αλλα αυτα για τους δικους σου που απο το παραλήρημα γραφουν την μια μαλακία μετα την άλλη , ειναι λεπτομέρεια αυτο :rockon:
Οπως λεει και Νταιμας , ψευτες , συκοφαντες , διαστρεβλώνουν την πραγματικότητα
Για τετοια μουνόπανα μιλάμε οτι ειναι η φαρα σου
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
Η αλαζονεία του Κούλη είχε τα αποτελέσματα που είδαμε

Οι λάθος επιλογές τύπε .... για παράδειγμα, όλο το Ιόνιο γέλαγε με την άχρηστη Ρόδη Κράτσα .... ενω ο Τρεπεκλης γνώριζε τα προβλήματα και κέρδισε άνετα .....
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.827
Like
6.457
Πόντοι
1.406
Ναι αλλα για ανταρτες δεν εχω γραψει :birdman: ..
αλλα αυτα για τους δικους σου που απο το παραλήρημα γραφουν την μια μαλακία μετα την άλλη , ειναι λεπτομέρεια αυτο :rockon:
Οπως λεει και Νταιμας , ψευτες , συκοφαντες , διαστρεβλώνουν την πραγματικότητα
Για τετοια μουνόπανα μιλάμε οτι ειναι η φαρα σου
οκ χαλαρωσε ,θα καταληξεις σαν τον Αλεκο που ειναι κατατρεγμενος απολους:confused::2funny:
Φιλε Αθηναίε, σοβαρα τωρα...
Πιστευεις οτι δεν με ικανοποιει η λύσσα που βλεπω απο τους διαφορους πονεμενους? Η εμμονή τους ειναι η ανταμοιβη μου. Και η επιβεβαιωση οτι κάτι κανω σωστα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Τι είπε ο κορυφαίος Αδωνις...!!!??


Το ντιμπέιτ έδωσε την ευκαιρία στους Αθηναίους να δουν/γνωρίσουν τον Δούκα και αυτό ήταν λάθος..
Με λίγα λόγια..Αυτοί που εκλέγονται πρέπει να είναι κρυφοί ως προς την αντζέντα τους και ο κόσμος να μη τους γνωρίζει...να φαντάζεται....και σε κάθε περίπτωση να ψηφίζει με κλειστά μάτια...:confused::confused:
Επιμένω..ποιός μαλακας ψηφίζει τον Αδωνις..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.089
Like
74.542
Πόντοι
12.756
οκ χαλαρωσε ,θα καταληξεις σαν τον Αλεκο που ειναι κατατρεγμενος απολους:confused::2funny:
εγω στ αρχιδια μου τυπε , χαλαρος ειμαι , οι μαλακες σου ειναι καθε γραμμη μηνυματος και Νιπλη :tooth::tooth:
Μονοι τους γινονται ξεφτιλα , πηρες και εσυ μια γευση εχθες που πηγες να κανεις τον εξυπνεμπορα :wink:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Οι λάθος επιλογές τύπε .... για παράδειγμα, όλο το Ιόνιο γέλαγε με την άχρηστη Ρόδη Κράτσα .... ενω ο Τρεπεκλης γνώριζε τα προβλήματα και κέρδισε άνετα .....
Και στο βορειο Αιγαιο, ο πολυπειρος ντοπιος μπαρμπας Μουτζουρης τον εκανε αλοιφη τον Στεφανη.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.827
Like
6.457
Πόντοι
1.406
εγω στ αρχιδια μου τυπε , χαλαρος ειμαι , οι μαλακες σου ειναι καθε γραμμη μηνυματος και Νιπλη :tooth::tooth:
Μονοι τους γινονται ξεφτιλα , πηρες και εσυ μια γευση εχθες που πηγες να κανεις τον εξυπνεμπορα :wink:
Να τρως ελαφρα το βραδυ βλεπεις περιεργα ονειρα :confused:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.118
Πόντοι
3.786

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.641
Like
52.025
Πόντοι
12.756
.... με κερδισμένες 12 στις 13 περιφέρειες!

Δεν το λες και ήττα ......
ηττα επικοινωνιακη θα την χαρακτηριζα...
απο την αλλη καλο ειναι αυτο να σφιξουν λιγο οι κωλοι
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.448
Κριτικές
15
Like
20.564
Πόντοι
4.546
Και μόνο που πήραν τον ΠΟΥΛΟ οι καρδινάλιοι και Λουδοβίκοι Θεσσαλίας, Θεσσαλονίκης και Αθήνας, έπρεπε σήμερα να βγούμε στους δρόμους και να πανηγυρίσουμε όλοι μαζί.

Προσοχή βέβαια στους αντικαταστάτες τους, να μην δείξουν την ίδια αδιαφορία και αλαζονεία, θα το πληρώσουν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Πρωτη σε σταυρους δημοτικη συμβουλος του Δουκα , η Μπεη, κορη του πρωην δημαρχου Αθηναιων Μπεη.
Στη τηλεμαχια ο Δουκας ειπε οτι ο Μπεης ως δημαρχος φυτεψε πολλα δεντρα που εμειναν παρακαταθηκη στην Αθηνα.
Η πρωτη μου αναμνηση στην Αθηνα απο δημαρχο, ειναι με τον Μπεη. Πραγματι θυμαμαι οτι φυτευτηκαν δεντρα τοτε στη γειτονια μας, με το χαρακτηριστικο πρασινο σιδερο να τα υποστηριζει και να τα προστατευει να αναπτυχθουν.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.827
Like
6.457
Πόντοι
1.406
ηττα επικοινωνιακη θα την χαρακτηριζα...
απο την αλλη καλο ειναι αυτο να σφιξουν λιγο οι κωλοι
Αφου εβγαινε ο μαλακας ο Αλεκος και κομπαζε ,ανετα ο Μπακο, Αχαστος ο Αγοραστος, Σιγουρακι ο ενας ο αλλος κτλ,κ εδωσε λαβες στους νιπληδες να πανηγυριζουν
Πρεπει να τον εκδιωξουμε απο την παραταξη:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • alex.png
    alex.png
    274,5 KB · Εμφανίσεις: 13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom