Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
Δημαρχος Αθηναιων με 14,8% (το 55% του 27%)

Ε τύποι?
Πού ειναι ο κολομπούρδας να μας ξανακάνει τα μαθηματικα?
ή τωρα δεν βολεύουν?
Βγάλε το καυλι από το στόμα τυπε.
Δεν ακούγεσαι καλά!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Στο λέω γιατί έλεγες ότι δεν κρίνεται η εκλογή ενός πολιτικού από ένα έργο.Και δεν θα κρινόταν αν δεν ερχόταν αυτός ο άνθρωπος για υποψήφιος Δήμαρχος.Λίγο από το debate που παρακολούθησα μεταξύ τους, φαίνεται η διαφορά ενός απλού πολιτικού και ενός ανθρώπου που έχει μελετήσει και είναι και μηχανικός για εμάς 1 + 1 κάνουν 2 και με αποτέλεσμα.Όχι αστεία ο τύπος αν μπορέσει να διαχειριστεί τις υπηρεσίες του Δήμου για να του παράξουν αποτέλεσμα (προφανώς θα έχει εσωτερικό πόλεμο ως ένα βαθμό από υπαλλήλους του Μπακογιάννη) θα κάνει πράγματα για τη πρωτεύουσα.
Συμφωνω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.027
Like
18.065
Πόντοι
3.656
Ίδια φωνή με Άδωνη έχει αυτός ρε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
για βοηθα λιγο γτ λειπει και ο ρετρος που κραταει σημειωσεις... τελικα ψηφισε ή δεν ψηφισε; τι ειχε αναφερθει;

χανεται ανα καιρους , παει πισω και βλεπει τι ειχε γραψει ..
Ουτε αυτος θυμαται :tooth::tooth:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.865
Like
28.208
Πόντοι
5.506
ετσι θα τρωτε πουτσα κωλογλυφτες και θα ψαχνετε μνμ παλια για αμυνα και δικαιολογια....αποχη ? ΠΟΥΤΣΑ ειναι η απαντηση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Βγάλε το καυλι από το στόμα τυπε.
Δεν ακούγεσαι καλά!!!
Την καλησπερα μου τύπε

Ηδη γκουγκλαρω να μαθω ποιο ειναι το γκομενακι που καθεται τωρα αριστερα απο τον Δουκα στις δηλωσεις του
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
Την καλησπερα μου τύπε

Ηδη γκουγκλαρω να μαθω ποιο ειναι το γκομενακι που καθεται τωρα αριστερα απο τον Δουκα στις δηλωσεις του
Το πιο σωστό που είπες.
Άμα μάθεις ενημέρωσε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.710
Like
17.846
Πόντοι
3.656
Σήμερα τά μουνόπανα εισέπραξαν τά επίχειρα τής ύβρεως καί τής αλαζονείας τους.


Πολύ αργά ήταν σήμερα τύπε. Και πολύ λίγο .
Τα 4.600.000 ΜΑΛΑΚΕΣ που δεν ψήφισαν στις βουλευτικές ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΑΝ ΤΗ ΧΩΡΑ. ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ .
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.276
Like
22.919
Πόντοι
5.506
όχι όλα ισχύουν αυτά κατά τη γνώμη μου - άντε με τη σίνγκιουλαρ να τρολλάρω και λίγο (μπορεί και όχι :confused:)


αλλά δε μπορεί στις βουλευτικές όλη η Ελλάδα να είναι μπλε και τώρα να έχει μικρή συμμετοχή

όσοι ψήφισαν έβγαλαν το αποτέλεσμα με τον ίδιο τρόπο. Να είσαι ντόμπρος.
Ένα μόνο σοβαρό ποστ για σένα, γιατί δεν είσαι σαν τα υπόλοιπα μουνόπανα, αυτές οι εκλογές δεν είναι κομματικές και ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ κομματικές. Επίσης, εμένα ΕΝΤΕΛΩΣ στ αρχίδια μου η αποχή, ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΤΡΙΒΩ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ. Οποιος δεν πάει να ψηφίσει είναι μαλάκας. ΠΑΝΤΑ. Τέλος, σε αυτές τις δεύτερες εκλογές έχουν γίνει και παιχνίδια μετακίνησης ψηφοφόρων μεταξύ δεύτερου-τρίτου της πρώτης αναμέτρησης σε πολλές περιπτώσεις και με αρκετό ........χαρτζηλίκι. Κράτα το αυτό.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
Εγινε ο ξεβρακωτος :

nikolakopoulos_ilias_xr.jpg


ο πανηλιθιος μου μετραει και μετακινησεις :tooth::tooth::tooth::tooth:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.753
Like
14.170
Πόντοι
3.656
Ένα μόνο σοβαρό ποσό για σένα, γιατί δεν είσαι σαν τα υπόλοιπα μουνόπανα, αυτές οι εκλογές δεν είναι κομματικές και ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ κομματικές. Επίσης, εμένα ΕΝΤΕΛΩΣ στ αρχίδια μου η αποχή, ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΤΡΙΒΩ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ. Οποιος δεν πάει να ψηφίσει είναι μαλάκας. ΠΑΝΤΑ. Τέλος, σε αυτές τις δεύτερες εκλογές έχουν γίνει και παιχνίδια μετακίνησης ψηφοφόρων μεταξύ δεύτερου-τρίτου της πρώτης αναμέτρησης σε πολλές περιπτώσεις και με αρκετό ........χαρτζηλίκι. Κράτα το αυτό.
Αυτό τι σχέση έχει? Για το ποσοστό της αποχής είπες αυτό σχολίασα.

Τραγική η αποχή στην Ελλάδα έτσι και αλλιώς..και στις εθνικές ακόμα πιο τραγική.

Αλλά δεν μπορεί τότε να ήταν όλη η Ελλάδα μπλέ και τώρα να μην πήγαν.

Ή δεν είναι μπλέ όλη η Ελλάδα ή σήμερα πήραν μήνυμα ψωλής κάποιοι που το άξιζαν. Δεν μπορεί να συμβαίνουν και τα 2.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
20
Like
27.341
Πόντοι
8.346

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.341
Πόντοι
1.056
Εμπρός τύποι και στις ευρωεκλογές να φθάσουμε την αποχή στο 90% :rockon:
Εγώ πάντως επιμένω με αυτές τις εκλογές το ΠΑΣΟΚ θεωρείται και επίσημα αξιωματική αντιπολίτευση. Ο Σύριζα τελείωσε.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.878
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Αυτό τι σχέση έχει? Για το ποσοστό της αποχής είπες αυτό σχολίασα.

Τραγική η αποχή στην Ελλάδα έτσι και αλλιώς..και στις εθνικές ακόμα πιο τραγική.

Αλλά δεν μπορεί τότε να ήταν όλη η Ελλάδα μπλέ και τώρα να μην πήγαν.

Ή δεν είναι μπλέ όλη η Ελλάδα ή σήμερα πήραν μήνυμα ψωλής κάποιοι που το άξιζαν. Δεν μπορεί να συμβαίνουν και τα 2.
Όχι απλά την 1η Κυριακή πήγαν να ψηφίσουν σε όσους είχαν προσωπική υποχρέωση καθώς φαίνονται πόσους σταυρούς παίρνει ο κάθε υποψήφιος οπότε ξέρουν ποιοι τους ψήφησαν και ποιοι όχι ενώ τη 2η Κυριακή πήγαν να ψηφίσουν αυτό που πραγματικά ήθελαν.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
Αυτό τι σχέση έχει? Για το ποσοστό της αποχής είπες αυτό σχολίασα.

Τραγική η αποχή στην Ελλάδα έτσι και αλλιώς..και στις εθνικές ακόμα πιο τραγική.

Αλλά δεν μπορεί τότε να ήταν όλη η Ελλάδα μπλέ και τώρα να μην πήγαν.

Ή δεν είναι μπλέ όλη η Ελλάδα ή σήμερα πήραν μήνυμα ψωλής κάποιοι που το άξιζαν. Δεν μπορεί να συμβαίνουν και τα 2.

Τυπε , να εισαι λιγο επιεικής, λιγο το χαμηλο IQ , λιγο η πουτσα , λιγο οτι δεν εχει τον καθοδηγητη του να δινει τον ρυθμο , ειναι σε παραλήρημα ο ΜΠΟΥΦΟΣ

:tooth::tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom